Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim

+5
House
Sinister
blackdevilles
Mass
Neu
9 posters

Go down

Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim

Postaj by Neu pet vel 27, 2009 10:49 pm

Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim?ili?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty999 / 999999 / 999Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty

[Vrh] Go down

Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty Re: Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim

Postaj by Mass pet vel 27, 2009 11:05 pm

naravno da treba, bez obzira o kojoj je pasmini rijec
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty200 / 999200 / 999Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty

[Vrh] Go down

Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty Re: Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim

Postaj by blackdevilles uto oľu 10, 2009 2:27 pm

da,ako je malo veci i nije drustven
blackdevilles
blackdevilles
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 156
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty0 / 9990 / 999Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty

[Vrh] Go down

Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty Re: Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim

Postaj by Sinister uto oľu 10, 2009 2:36 pm

Treba,kako je i mass naveo...

Ovakvi psi na ulici...ufff...inače mislim da je bio slučaj kada je gnjevan pas izgrizao malog psića na ulici,mislim da vlasnik nije ni odštetu platio vlasnici...

Da mi je naći link sada...ugl nikad ne znaš šta je psu u glavi...

I nervira me kad se nekakvi njemački ovčari šetaju slobodno ispred vlasnikove kuće...jebo te takvi debili...
Iskreno,bez pardona bih upucao takvog psa,zaboli me,čisto zato što i vlasnika očito zaboli za druge.
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty14 / 99914 / 999Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty

[Vrh] Go down

Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty Re: Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim

Postaj by Gost uto oľu 10, 2009 3:44 pm

imam dva njemačka ovčara u dvorištu su..vezani kad god ja nisam kod kuće..tj puštam ih po 2-3 sata dnevno,koliko mogu pazit na njih,jer ko što reko Cynic nikad neznaš šta je psu u glavi..
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty Re: Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim

Postaj by House uto oľu 10, 2009 3:46 pm

treba držat na užici, al sad, tko koga šeta zapravo, čovjek psa ili pas čovjeka?

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty390 / 999390 / 999Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty

[Vrh] Go down

Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty Re: Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim

Postaj by Mass uto oľu 10, 2009 4:07 pm

pa ja mislim da se setata oboje..ili se varam? Wink
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty200 / 999200 / 999Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty

[Vrh] Go down

Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty Re: Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim

Postaj by House uto oľu 10, 2009 4:17 pm

^^ mislim u smislu tko ima "kontrolu" nad uzicom, jel čovjek taj koji spriječava psa gdje da ide, ili je pas taj koji trči a čovjek trčkara iza njega Very Happy, viđo sam take ljude, presmješno je.

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty390 / 999390 / 999Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty

[Vrh] Go down

Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty Re: Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim

Postaj by diabolik. uto oľu 10, 2009 4:31 pm

Ako je miroljubiv, nema potrebe za uzicom, no ako je poput mojeg, onda i brnjica nije naodmet.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty74 / 99974 / 999Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty

[Vrh] Go down

Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty Re: Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim

Postaj by Mass uto oľu 10, 2009 4:38 pm

nema miroljubiv-nemiroljubiv..ako si na ulici pas ti mora bit na uzici..u dvoristu i u kuci/stanu ponasaj se s njim kako ti je drago al na ulici mora bit na uzici
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty200 / 999200 / 999Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty

[Vrh] Go down

Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty Re: Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim

Postaj by THUNDER_DINIX pet oľu 13, 2009 9:28 am

a malo ga na uzici vucem malo bez, kako kad
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty889 / 999889 / 999Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty

[Vrh] Go down

Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty Re: Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim

Postaj by Neu čet lis 15, 2009 1:27 pm

^^Tvoj je pas ponekad neposlušan.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty999 / 999999 / 999Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty

[Vrh] Go down

Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty Re: Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim

Postaj by Ive čet stu 26, 2009 12:12 pm

Uglavnom ga šećem bez uzice, jer ga šetam uglavnom po mjestima gdje nema puno ljudi a i nije agresivan ni sa psima ni sa ljudima, miroljubiv je i društven i često se igra sa drugim psima. Kad idemo negdje gdje ima više ljudi onda ga vodim sa uzicom, ali to je rijetkost.
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty111 / 999111 / 999Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty

[Vrh] Go down

Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty Re: Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim

Postaj by cokakoka sri svi 05, 2010 10:13 am

Ovisi kako je pas izdresiran.
cokakoka
cokakoka
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 25.02.2010
Broj postova : 152
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty0 / 9990 / 999Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty

[Vrh] Go down

Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim Empty Re: Treba li svog ljubimca držati na uzici kad idete u šetnju s njim

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.