Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate

+5
wjewerica
THUNDER_DINIX
blackdevilles
Mass
Neu
9 posters

Go down

Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate

Postaj by Neu uto oľu 10, 2009 5:05 pm

Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate? jel vam to higijenski ili?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty999 / 999999 / 999Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty

[Vrh] Go down

Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty Re: Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate

Postaj by Mass uto oľu 10, 2009 5:06 pm

ne pustam ga..cak ni kad ga frisko okupam..i naviko se da ne smije ic gore
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty200 / 999200 / 999Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty

[Vrh] Go down

Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty Re: Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate

Postaj by blackdevilles sri oľu 11, 2009 10:37 pm

prije da. sad je krevet njezin Very Happy . i od mace. vise nisam u toj sobi. al pas je spavao samnom, malena kujica na nogama uvijek
blackdevilles
blackdevilles
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 156
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty0 / 9990 / 999Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty

[Vrh] Go down

Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty Re: Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate

Postaj by THUNDER_DINIX pet oľu 13, 2009 9:24 am

na moj krevet ne, ali okolo po krevetima stalno bude
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty889 / 999889 / 999Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty

[Vrh] Go down

Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty Re: Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate

Postaj by Neu čet lis 15, 2009 1:28 pm

^^Ide i na tvoj krevet,ja vidila.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty999 / 999999 / 999Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty

[Vrh] Go down

Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty Re: Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate

Postaj by wjewerica čet lis 15, 2009 2:16 pm

Noup, ne volim to pretjerano...nikako
Volim da su mi plahte ciste smajlić
wjewerica
wjewerica
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 1120
Reputacija Reputacija : 77
Započeo/la tema :
Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty0 / 9990 / 999Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty

[Vrh] Go down

Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty Re: Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate

Postaj by blu-blu sri stu 11, 2009 6:43 am

U spavaću sobu mu je zabranjen ulaz i tamo ne ide, ali s obzirom da spava u dnevnom boravku, frajer sačeka da se mi povučemo pa se onda uvali na kutnu garnituru. Ujutro čim čuje da silazim iz svoje sobe on brzo siđe i ode na svoje mjesto kao da ništa nije bilo. Pod rukom osjetim toplo mjesto na garnituri s koje se upravo ustao, ali ga ne mogu ulovit.
Zna da ne smije, ali to je lukavi doberman...
blu-blu
blu-blu
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 29.10.2009
Broj postova : 40
Reputacija Reputacija : 5
Godina imam : 54
Započeo/la tema :
Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty0 / 9990 / 999Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty

[Vrh] Go down

Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty Re: Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate

Postaj by Ive čet stu 26, 2009 11:28 am

S obzirom da mi je pas vani u dvorištu uglavnom, onda ne. Bio je par puta u kući i na kauču, ali ne voli baš dugo biti u kući, odmah želi ići van Very Happy
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty111 / 999111 / 999Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty

[Vrh] Go down

Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty Re: Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate

Postaj by cokakoka sri svi 05, 2010 10:35 am

Ne jer to nije higijenski.
cokakoka
cokakoka
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 25.02.2010
Broj postova : 152
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty0 / 9990 / 999Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty

[Vrh] Go down

Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty Re: Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate

Postaj by bokaso1 uto lip 08, 2010 7:32 pm

Moj Svrca spava stalno pored mog kreveta i pazi da mi neko ne pridje..... kad ja nisam u sobi on se popne na krevet ali dok ja udjem on sidje..... Znaci spava kad niko negleda..... Druga kuca nece na krevet.....

Slazem se da nije higijenski ali je meni jako lepo dik ih mazim..... Spustim ruku sa kreveta, mazim ih i tako cesto zaspim.....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty120 / 999120 / 999Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty

[Vrh] Go down

Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty Re: Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate

Postaj by Gost uto lip 08, 2010 7:33 pm

Ne. I nemam ga. Al moj ga susjed pušta pa mu soba užasno zna smrditi sw7
fiju
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty Re: Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate

Postaj by bokaso1 sri lip 09, 2010 3:12 pm

Nema to veze sa pustanjem vec sa higijenom.... Zavisi sa cim peres, kako, i koja je vrsta psa....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty120 / 999120 / 999Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty

[Vrh] Go down

Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate Empty Re: Jel puštate svog ljubimca da ide na krevet na kojemu vi spavate

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.