Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IPhone official topic

+27
rider331
m
Iron Man
THUNDER_DINIX
Dr.Kiyu
Purgy
Prop
Hate
Neu
Noidan Kirot
Love
Narco
zagi988
Stevo Largo
AryMan
cokakoka
9
Amyicha
stitch
Turrican
tanuki
mala_lutkica
Hell
Grof Vuger
Sasuke
House
Achilles
31 posters

Stranica 17 / 27. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 27  Next

Go down

IPhone official topic - Page 17 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Gost sri sij 25, 2012 7:36 am

bome ni ja ne kuzim kaj ti se dogadja, daj sliku pa cemo vidjeti
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 17 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by THUNDER_DINIX sri sij 25, 2012 7:41 am

jednostavno udji u photo i zamisli da nemas ni 1 foto album a zapravo imas i krije ti se ispod natpisa "albumi". jbt ja ne kontam sta ne razumijete, ko da vam objasnjavam nuklearnu fiziku Laughing
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 17 Empty889 / 999889 / 999IPhone official topic - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 17 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Narco sri sij 25, 2012 9:25 am

Prop je napisao/la:IPhone official topic - Page 17 1362493_460s_v1

definitivno.
jel postoji netko ovdje tko nije imao 3310?
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 17 Empty30 / 99930 / 999IPhone official topic - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 17 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by THUNDER_DINIX sri sij 25, 2012 9:33 am

ja nisam
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 17 Empty889 / 999889 / 999IPhone official topic - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 17 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Narco sri sij 25, 2012 9:52 am

onda te treba tuci s tom nokio.
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 17 Empty30 / 99930 / 999IPhone official topic - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 17 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by THUNDER_DINIX sri sij 25, 2012 10:04 am

uvijek sam htio imat a nisu mi htjeli kupit
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 17 Empty889 / 999889 / 999IPhone official topic - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 17 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Neu sri sij 25, 2012 10:42 am

THUNDER_DINIX je napisao/la:jednostavno udji u photo i zamisli da nemas ni 1 foto album a zapravo imas i krije ti se ispod natpisa "albumi". jbt ja ne kontam sta ne razumijete, ko da vam objasnjavam nuklearnu fiziku Laughing
klanjanje
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 17 Empty999 / 999999 / 999IPhone official topic - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 17 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Gost sri sij 25, 2012 10:44 am

ma 3310 je bio zakon mobitel, imao sam ga i bio prezadovoljan s njim , jos uvijek imam 3310 i 3410 negdje u kutiji , to je vjecni mobitel, mislim da ih i sad upalim da bi imali baterije i radili besprijekorno
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 17 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Turrican sri sij 25, 2012 4:08 pm

hahaha tko ti je spizdio tolke minuse na stranici iza Laughing

Probaj ovako: priključi mob na iTunes, kopiraj si sve slike na komp, obriši sa moba sve slike i natrag kopiraj neznam

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 17 Empty55 / 99955 / 999IPhone official topic - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 17 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Purgy sri sij 25, 2012 4:18 pm

THUNDER_DINIX je napisao/la:jednostavno udji u photo i zamisli da nemas ni 1 foto album a zapravo imas i krije ti se ispod natpisa "albumi". jbt ja ne kontam sta ne razumijete, ko da vam objasnjavam nuklearnu fiziku Laughing

Neu je napisao/la: klanjanje


spam

Kaj bi se dogodilo tek da on napiše nekaj pametno?
prop
zamisli da nemas ni 1 foto album a zapravo imas i krije ti se ispod natpisa "albumi"

A nego di će se krit?
Pod nazivom muzika?
kiša mukaa
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 17 Empty142 / 999142 / 999IPhone official topic - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 17 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Love sri sij 25, 2012 4:20 pm

sve što imam reč na tvoju izjavu td je sex sex
ajfon nije za tebe definetli,postavljaš preglupa pitanja,imaš gugl i guglaj,šta ispitivaš nas koji kao neznamo sex

strava sex nanana
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 17 Empty672 / 999672 / 999IPhone official topic - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 17 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Purgy sri sij 25, 2012 4:24 pm

misa misa

Ali, sad zaozbiljno.
Puno ljudi koje poznam imaju (Ili su ga imali, ali ga ostavili u Nehajskoj misa) nemaju apsolutno nikakvih problema s njim. Jedino kaj ih je mučilo je bilo shvatiti ITunes, ali to su oni koji su totalno nesposobni razumjeti engleski, ili barem pogledati tutorijal na youtubeu.

Šta ti s njim radiš, ja stvarno neznam.
kiša
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 17 Empty142 / 999142 / 999IPhone official topic - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 17 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by THUNDER_DINIX sri sij 25, 2012 4:50 pm

Love je napisao/la:sve što imam reč na tvoju izjavu td je sex sex
ajfon nije za tebe definetli,postavljaš preglupa pitanja,imaš gugl i guglaj,šta ispitivaš nas koji kao neznamo sex

strava sex nanana

ti i tvoj kolega purgy ako nemate sta pametno rec bolje sutite, nemorate bas uvijek bit svakom loncu poklopac i ostavljat glupe komentare
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 17 Empty889 / 999889 / 999IPhone official topic - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 17 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Neu sri sij 25, 2012 5:58 pm

Love je napisao/la:sve što imam reč na tvoju izjavu td je sex sex
ajfon nije za tebe definetli,postavljaš preglupa pitanja,imaš gugl i guglaj,šta ispitivaš nas koji kao neznamo sex

strava sex nanana

svašta sam ti sad napisala pa mi je pukala veza od neta..kilometarski post je bio

ukratko,

sve što ja imam reČ na tvoju izjavu je da ne budeš bezobrazna, kao što i jesi. nemam se namjeru svađat s tobom, ali ne budi tako bezobrazana.

diniks je kupio novi mobitel, naravno da ne zna sve opcije i funkcije na njemu, te je odlučio zatražiti pomoć na forumu, budući da ti imaš ajfon, mislio je da se problem možda dogodio i tebi, ako nije, ne moraš bit tako bezobrazana i omalovažavati ga pisajući da taj mobitel nije za njega, draga moja, diniks je student treće godine etefa, a radi kao informatički tehnčar na fakultetu, ako ti misliš, da imaš veći kliker u glavi nego on i da si pametnija što se tiče tehnike, onda si stvarno fenomen. diniks tebe ne sprda, nit te vrijeđa, nit se bahati prema tebi, čemu to onda ti radiš? misliš da će te pugi radi toga više voljet? ostavi diniksa i purgija da se sami bodu, ako imaju za tim potrebe. taj problem koji mu se dogodio sam vidjela i ja, zaista je čudno, ne može se uopće ući u fotoalbum jel se fotoalbum povukao gore sam od sebe, ne vidi ga se, kao da ga nema, i ja ne vidim ništa smiješno ili glupo u tom pitanju koje je on postavio, a za tvoju informaciju, glupa pitanja ne postoje, postoje smao glupi odgovori,a tvoj odgovor na ovu temu je izuzetno glup i neprimjeren. teza da nije žvaka za seljaka, jel malo bezobrazna, indirektno vrijeđa diniksa, koji nije vrijeđao nikoga ovdje. i ne, nije diniks glup da ne zna ovo sam reći, već mi se ne sviđa taj vaš bezobrazluk prema njemu. I na kraju, čemu ovi minusi na sve postove upućeni diniksu? čemu to?

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 17 Empty999 / 999999 / 999IPhone official topic - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 17 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Purgy sri sij 25, 2012 6:41 pm

Ovako...
Postavi pitanje...

Nakon čega veli da nije ni očekivao odgovor od nas mučaka. Šta god to vama, na vašem jeziku, značilo. Ne bitno. Nakon toga napiše objašnjenje problema koje ima smisla kao i to kad ti opatica objasnjava u kojoj pozi najbolje svršava... I ti mu se klanjaš na to.

Šta to govori o svemu? Pa vi sami sebi, pogotovo on, dajete povoda da vas netko provocira i zajebva. Tvoje blesave izjave zvuče simpatično jer se znas sama sebi nasmijati, dok se on drži ko nekakva frajerčina (Što je zorno dokazao prije nekoliko tjedana), i nastavlja vrijeđati. Ne provocirati.

Uostalom, tko je on da će on meni ili Love reć da šutimo?
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 17 Empty142 / 999142 / 999IPhone official topic - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 17 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Love sri sij 25, 2012 8:02 pm

Neu je napisao/la:

svašta sam ti sad napisala pa mi je pukala veza od neta..kilometarski post je bio

ukratko,

sve što ja imam reČ na tvoju izjavu je da ne budeš bezobrazna, kao što i jesi. nemam se namjeru svađat s tobom, ali ne budi tako bezobrazana.

diniks je kupio novi mobitel, naravno da ne zna sve opcije i funkcije na njemu, te je odlučio zatražiti pomoć na forumu, budući da ti imaš ajfon, mislio je da se problem možda dogodio i tebi, ako nije, ne moraš bit tako bezobrazana i omalovažavati ga pisajući da taj mobitel nije za njega, draga moja, diniks je student treće godine etefa, a radi kao informatički tehnčar na fakultetu, ako ti misliš, da imaš veći kliker u glavi nego on i da si pametnija što se tiče tehnike, onda si stvarno fenomen. diniks tebe ne sprda, nit te vrijeđa, nit se bahati prema tebi, čemu to onda ti radiš? misliš da će te pugi radi toga više voljet? ostavi diniksa i purgija da se sami bodu, ako imaju za tim potrebe. taj problem koji mu se dogodio sam vidjela i ja, zaista je čudno, ne može se uopće ući u fotoalbum jel se fotoalbum povukao gore sam od sebe, ne vidi ga se, kao da ga nema, i ja ne vidim ništa smiješno ili glupo u tom pitanju koje je on postavio, a za tvoju informaciju, glupa pitanja ne postoje, postoje smao glupi odgovori,a tvoj odgovor na ovu temu je izuzetno glup i neprimjeren. teza da nije žvaka za seljaka, jel malo bezobrazna, indirektno vrijeđa diniksa, koji nije vrijeđao nikoga ovdje. i ne, nije diniks glup da ne zna ovo sam reći, već mi se ne sviđa taj vaš bezobrazluk prema njemu. I na kraju, čemu ovi minusi na sve postove upućeni diniksu? čemu to?


ja uopče nisam bezobrazna čak sam mu i napisala da se to dogodi povremeno,to kaj on nezna čitat njegov problem,nemoraš mu bit glasnogovornica
to kaj on ide na faks nije moj problem i to ga ne čini pametnim ili mene što nisam išla na faks,ak misli da tu nebude dobio pomoč nek gugla ko i svaki normalan čovjek,i ja guglam kad nekaj neznam!

i da,ne pokušavam se svidjet ni purgeru,ni tebi ni td-u,kak god to ti protumačila
ni ja se nemam namjeru svađat sa tobom a i ti znaš bit itekak bezobrazna zato nemoj me izazivat ubuduče ni radit probleme di netreba

očito samo td ima problem s ajfonon,ja neznam kaj mu radi,i da slažem se s purgerom,tko je on da meni ili bilo kome kaže da šutimo?ovo je slobodna zemlja
i još mi kaže mučak,kaj god to bilo mn

a pošto je on pristojniji od mene više nebude dobio pomoč kaj se tiče ajfona odoh
fenomen da se smrzneš,pogotovo za mobitel,jebiga treba tu mozganja klanjanje

Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 17 Empty672 / 999672 / 999IPhone official topic - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 17 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Gost sri sij 25, 2012 8:17 pm

jebote svadjate se oko iPhonea ? i bezobrazluka, ajde molim te ovdje sam kratko pa sam do sada shvatio da je pol ljudi ovdje bezobrazno samo tako, pa kaj , neka su, a taj lik umjesto da je postavio sliku ovdje a se fino vidi kaj se desava da mu se odekvatno pomogne on nis, da, znam, novi sam ovdje, al da dodje do ovakve svadje samo zato kaj je netko napisao da mob nije za njega ? PMS je zaebana stvar kod zena bio i ostat ce, a sad odo uvalit svojoj zeni jezik jer nije takva fala bogu .

P.S. jeeeeeebote tek sam sad skuzio po rijecniku od kud mi neu poznata, tj taj rijecnik ahahahahahahaahhaahahaha
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 17 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Purgy sri sij 25, 2012 8:41 pm

spaljo je napisao/la:jebote svadjate se oko iPhonea ? i bezobrazluka, ajde molim te ovdje sam kratko pa sam do sada shvatio da je pol ljudi ovdje bezobrazno samo tako, pa kaj , neka su, a taj lik umjesto da je postavio sliku ovdje a se fino vidi kaj se desava da mu se odekvatno pomogne on nis, da, znam, novi sam ovdje, al da dodje do ovakve svadje samo zato kaj je netko napisao da mob nije za njega ? PMS je zaebana stvar kod zena bio i ostat ce, a sad odo uvalit svojoj zeni jezik jer nije takva fala bogu .

P.S. jeeeeeebote tek sam sad skuzio po rijecniku od kud mi neu poznata, tj taj rijecnik ahahahahahahaahhaahahaha

Nisi baš upućen u razna zbivanja, pa bi možda bilo bolje da se ne petljaš. podjebava
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 17 Empty142 / 999142 / 999IPhone official topic - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 17 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Neu sri sij 25, 2012 8:48 pm

Purgy je napisao/la:Ovako...
Postavi pitanje...

Nakon čega veli da nije ni očekivao odgovor od nas mučaka. Šta god to vama, na vašem jeziku, značilo. Ne bitno. Nakon toga napiše objašnjenje problema koje ima smisla kao i to kad ti opatica objasnjava u kojoj pozi najbolje svršava... I ti mu se klanjaš na to.

Šta to govori o svemu? Pa vi sami sebi, pogotovo on, dajete povoda da vas netko provocira i zajebva. Tvoje blesave izjave zvuče simpatično jer se znas sama sebi nasmijati, dok se on drži ko nekakva frajerčina (Što je zorno dokazao prije nekoliko tjedana), i nastavlja vrijeđati. Ne provocirati.

Uostalom, tko je on da će on meni ili Love reć da šutimo?
Jasno mi je da nije od tebe očekivao odgovor, zato što ti nemaš ajfon. očekivao je od turija ili love.


Love je napisao/la:ja uopče nisam bezobrazna čak sam mu i napisala da se to dogodi povremeno,to kaj on nezna čitat njegov problem,nemoraš mu bit glasnogovornica
to kaj on ide na faks nije moj problem i to ga ne čini pametnim ili mene što nisam išla na faks,ak misli da tu nebude dobio pomoč nek gugla ko i svaki normalan čovjek,i ja guglam kad nekaj neznam!

i da,ne pokušavam se svidjet ni purgeru,ni tebi ni td-u,kak god to ti protumačila
ni ja se nemam namjeru svađat sa tobom a i ti znaš bit itekak bezobrazna zato nemoj me izazivat ubuduče ni radit probleme di netreba

očito samo td ima problem s ajfonon,ja neznam kaj mu radi,i da slažem se s purgerom,tko je on da meni ili bilo kome kaže da šutimo?ovo je slobodna zemlja
i još mi kaže mučak,kaj god to bilo mn

a pošto je on pristojniji od mene više nebude dobio pomoč kaj se tiče ajfona odoh
fenomen da se smrzneš,pogotovo za mobitel,jebiga treba tu mozganja klanjanje

Love, on je kupio polovni mob, koji je još pod garancijom, ali je svejedno korišten, nije on prvi vlasnik, uz to, to što se dogodilo, se ne popravlja već sigurno 2 tjedna.

spaljo je napisao/la:j, a taj lik

...PMS je zaebana stvar kod zena bio i ostat ce, a sad odo uvalit svojoj zeni jezik jer nije takva fala bogu .


Tulipane, taj lik je moj dečko. spam

Tulipane, PMS ti je imala žena kad se s tobom.... spam

Novi si da, nemaš se pravo miješati u odnose starih članova. spam Zato stavi jezik u ladovinu.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 17 Empty999 / 999999 / 999IPhone official topic - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 17 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Love sri sij 25, 2012 8:50 pm

neu,ni moj ajfon nije novi več polovan pa savršeno radi,sve,i isto mi se dogodi da mi album u slikama bude iznad i da se ne vidi pa se vrati sam,i jesam mu rekla to,jesam,a on mene naziva mučak,ko je lud tu?!

pa neču ja bit bolja drugima nego sebi...
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 17 Empty672 / 999672 / 999IPhone official topic - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 17 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Neu sri sij 25, 2012 8:57 pm

slušaj priču.... (ja ju izmišljam kako bih ti predočila neke stvari)


a) verzija priča
idu 2 čovjeka na hamburger, jedan ima osjetljiv želudac, drugi nema, ovaj koji ima osjetljiv želudac završi na hitnoj zbog trovanja hrane, a drugom ništa


b) verzija priče

idu 2 čovjeka na hamburger, oba imaju otporan želudac, jedan pojede hamb u kojega je prodavač stavio meso koje je staro, drugi pojede hamb s friškim mesom, ovaj s starim mesom završi na hitnoj zbog trovanja hrane, a drugom ništa

shvaćaš poantu?




Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 17 Empty999 / 999999 / 999IPhone official topic - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 17 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Gost sri sij 25, 2012 9:00 pm

Neu je napisao/la:slušaj priču.... (ja ju izmišljam kako bih ti predočila neke stvari)


a) verzija priča
idu 2 čovjeka na hamburger, jedan ima osjetljiv želudac, drugi nema, ovaj koji ima osjetljiv želudac završi na hitnoj zbog trovanja hrane, a drugom ništa


b) verzija priče

idu 2 čovjeka na hamburger, oba imaju otporan želudac, jedan pojede hamb u kojega je prodavač stavio meso koje je staro, drugi pojede hamb s friškim mesom, ovaj s starim mesom završi na hitnoj zbog trovanja hrane, a drugom ništa

shvaćaš poantu?





bili su u Mcdonalds-u ? kesek
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 17 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Purgy sri sij 25, 2012 9:05 pm

Ajde Neu i ti crtaj.

Makar nemaš razloga.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 17 Empty142 / 999142 / 999IPhone official topic - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 17 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Neu sri sij 25, 2012 9:15 pm

IPhone official topic - Page 17 Bez_na25

prop
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 17 Empty999 / 999999 / 999IPhone official topic - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 17 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Gost sri sij 25, 2012 9:18 pm

Fino napravi reset Iphonea rucno koje traje 5 minuta i to je to, irjesen problem, eto vidis kako je to lagano smajlić

Ide ti slikanje, samo kaj ti fali znak Iphonea Very Happy i onaj gump za izbornik, i malo je na koso, inace nije roze boje, ne lici na kocku, al inace ovako gledajuci pljunuti iphone Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 17 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 17 / 27. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 27  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.