Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome?

+28
Chulpan
Ramoona
Angie
jozefk
SAS
Baka Slavica
gio_deluxe
H[a]D
m
tanuki
Mass
eva kant
minutus
THUNDER_DINIX
pustinja
bockonocode1
evitaa
Prop
Love
Neukrotivi pastuh
Hell
De Jerriais
Amante
Amyicha
scorpio57
Neu
House
Hitman
32 posters

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome?

Postaj by Hitman čet vel 12, 2009 7:59 pm

Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome?


U Kaliforniji je otvoren Oaksterdam University, prva škola koja mlade priprema za poslove u rastućoj industriji uzgoja marihuane za medicinske potrebe.

Za 200 američkih dolara i cijenu dvaju udžbenika, učenici ondje mogu naučiti kako pravilno uzgajati kanabis, koje vrste olakšavaju tegobe određenih bolesti, ali ih se uči i zakonskim odredbama biznisa koji je u očima federalnih vlasti - ilegalan.

- Osnovna je ideja profesionalizirati industriju i učiniti je "ozbiljnom", baš kao što su to pivovare i destilerije alkohola - objasnio je Richard Lee (45), aktivist i vlasnik apoteke koji je osnovao školu u prednjem dijelu trgovine u središtu Oaklanda.

Nakon što završe "studij", učenici rješavaju test, a najbolji među njima može zaraditi titulu "najboljega u klasi". Školovanje za dvadeset budućih "inženjera marihuanokulture" prošlog je vikenda počelo predavanjem o zakonskim odredbama i nastavom povijesti, a na predavanju je bilo i nekoliko pripadnika industrije zabave i aktivista.

"Profesor" Lee je mladicu biljke posadio u plastičnu kantu i objasnio da, služeći se zdravim razumom te uz pomoć električnog otpada, ventilatora i filtra za zrak, studenti "travu" mogu uzgajati iz zabave, zbog zdravstvenih potreba, u humanitarne svrhe u ili radi - profita. Lee učenicima objašnjava da te "opojne biljke" treba podrezivati, žeti, a zatim im pomaže da orezivanje i žetvu svladaju i u praksi.

Usto, savjetuje i koja su komercijalna gnojiva najbolja za tu vrstu bilja te objašnjava prednosti uzgoja biljaka bez zemlje, (tzv. "soil-free gardening").

Na satu predviđenom za "diskusiju o naučenom" profesor upozorava kako klopke za znatiželjnu djecu treba ispravno postaviti oko vrta s marihuanom - kako ne bi bilo ozlijeđenih.

Tečajevi su "rasprodani" do svibnja.
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty257 / 999257 / 999Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty

[Vrh] Go down

Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty Re: Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome?

Postaj by House uto vel 17, 2009 3:34 pm

pretpostavljam da je koleđ imao visoku ocjenu (high) Very Happy

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty390 / 999390 / 999Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty

[Vrh] Go down

Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty Re: Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome?

Postaj by Neu sub sij 16, 2010 4:13 pm

Diler "pao" s dva kilograma marihuane

POLICIJA je u stanu M.B. (27) našla oko 2 kilograma marihuane vrijedne 40.000 kuna.

D.Ć. (35) je u četvrtak poslijepodne uhićena u Novom zagrebu zbog posjedovanja 2,5 grama marihuane. Obradom je ustanovljeno da je drogu kupila od M.B.

On je u petak uhićen na Ferenščici, a premetačinom njegova stana pronađeno je 20 plastičnih vrećica marihuane, 10 aluminijskih folija i vage. Protiv njega je podnesena kaznena prijava zbog preprodaje droge, a protiv M.B. zbog neovlaštenog posjedovanja droge.

Oboje su poznati policiji zbog zloporabe droge.

iZVOR:INDEX.HR
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty999 / 999999 / 999Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty

[Vrh] Go down

Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty Re: Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome?

Postaj by scorpio57 sub sij 16, 2010 4:35 pm

Nikada,mišljenje:krečeš od jednog jointa pa ideš sve dalje bolje popit 2-3 piva
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty65 / 99965 / 999Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty

[Vrh] Go down

Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty Re: Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome?

Postaj by Amyicha sub sij 16, 2010 8:51 pm

nisam nikada probala marihuanu, ali jednom bi voljela probat. iskreno zanima me kakav je to osjećaj kad probaš mariuhuanu Very Happy
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty113 / 999113 / 999Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty

[Vrh] Go down

Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty Re: Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome?

Postaj by Amante sub sij 16, 2010 8:51 pm

Ne pušim travetinu Very Happy
Amante
Amante
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 415
Reputacija Reputacija : 14
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty0 / 9990 / 999Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty

[Vrh] Go down

Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty Re: Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome?

Postaj by De Jerriais ned sij 17, 2010 6:05 pm

..proba tri puta vo lito. "Stručnjaci" su mi načinili joint.. Ništa posebno; ima san grozan pritisak na tjemenu i percepciju prostora ki se steže i rasteže ka harmonika. Odvratno.. Mislin napraviti biskvit, virojatno mramorni kolač sa marihuanon. jupy
De Jerriais
De Jerriais
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 30.10.2009
Broj postova : 91
Reputacija Reputacija : 18
Započeo/la tema :
Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty0 / 9990 / 999Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty

[Vrh] Go down

Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty Re: Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome?

Postaj by Hell ned sij 17, 2010 6:09 pm

ne pušim...i treba kazniti one koji puše
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty497 / 999497 / 999Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty

[Vrh] Go down

Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty Re: Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome?

Postaj by Neukrotivi pastuh ned sij 17, 2010 6:12 pm

Sad bi ti za ovu izjavu dao minus hell. Ali neću, ok. Tvoje mišljenje.
A ljekovito stanje nije bitno?
Mnogi koji imaju rak puše da ih manje boli, itd. ODi malo na youtube i pogledaj.
A da, ti ne pušiš, mora da jedeš kolačiće.
Laughing
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty72 / 99972 / 999Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty

[Vrh] Go down

Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty Re: Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome?

Postaj by Hell ned sij 17, 2010 6:13 pm

nek se trpi..zakon je zakon..ilti po eng..law is law
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty497 / 999497 / 999Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty

[Vrh] Go down

Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty Re: Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome?

Postaj by Neukrotivi pastuh ned sij 17, 2010 6:17 pm

Hell, ti izgleda nisi dobro razumio zakon. Rekao sam medical.
Svaki asmatičar ima u svojoj "puhalici" thc, i što molim?
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty72 / 99972 / 999Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty

[Vrh] Go down

Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty Re: Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome?

Postaj by Hell ned sij 17, 2010 6:20 pm

pa, ali on generalno nezna za to, ali pušiti -smotavati - marihuanu..to neželim gledati..a i to se niti nesmije..prema marihuana tax act u americi i europi...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty497 / 999497 / 999Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty

[Vrh] Go down

Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty Re: Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome?

Postaj by Neukrotivi pastuh ned sij 17, 2010 6:39 pm

A tko to ne zna za to? Ajde molim te, češka je napravila ogroman uspjeh dozvolom jačom od Amstrerdama. Da je sad ne ponavljam i izvući će zemlju iz krize.
Iako milim da muljaš.
Kad bi znao tko dimi tek bi te onda muka uhvatila.
Ostavi svoje zakone za čitat i učit.
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty72 / 99972 / 999Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty

[Vrh] Go down

Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty Re: Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome?

Postaj by Hell ned sij 17, 2010 6:40 pm

.pa to ti jeono, narod radi, ono što se nesmije i kasnije se žali na nešto drugo..ccc
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty497 / 999497 / 999Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty

[Vrh] Go down

Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty Re: Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome?

Postaj by Neukrotivi pastuh ned sij 17, 2010 6:42 pm

A smiješ li iz vrta uzeti paradajz koji si posadio? Ili je i to zakonom zabranjeno?
Marihuana i shit DA, kemikalije ne! To je od Josipovića plan. Aj malo analiziraj.
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty72 / 99972 / 999Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty

[Vrh] Go down

Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty Re: Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome?

Postaj by Love ned sij 17, 2010 6:51 pm

Ja je nisam nikad probala niti me privlači to bbbb
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty672 / 999672 / 999Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty

[Vrh] Go down

Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty Re: Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome?

Postaj by Prop ned sij 17, 2010 8:39 pm

Hell je napisao/la:ne pušim...i treba kazniti one koji puše

Triba zakon minjati!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty108 / 999108 / 999Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty

[Vrh] Go down

Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty Re: Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome?

Postaj by Hell ned sij 17, 2010 8:39 pm

u kojem smislu?
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty497 / 999497 / 999Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty

[Vrh] Go down

Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty Re: Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome?

Postaj by Prop ned sij 17, 2010 8:44 pm

Hell je napisao/la:u kojem smislu?

Legalizacije marihuane!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty108 / 999108 / 999Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty

[Vrh] Go down

Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty Re: Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome?

Postaj by Hell ned sij 17, 2010 8:45 pm

nipošto...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty497 / 999497 / 999Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty

[Vrh] Go down

Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty Re: Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome?

Postaj by Prop ned sij 17, 2010 8:46 pm

Zašto?
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty108 / 999108 / 999Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty

[Vrh] Go down

Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty Re: Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome?

Postaj by Hell ned sij 17, 2010 8:47 pm

to je droga... to je činjenica..i može dovesti do uzimanja težih droga
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty497 / 999497 / 999Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty

[Vrh] Go down

Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty Re: Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome?

Postaj by Gost ned sij 17, 2010 8:50 pm

Marihuana nije droga...nego opojna droga kao
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty Re: Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome?

Postaj by Prop ned sij 17, 2010 8:52 pm

Hell je napisao/la:to je droga... to je činjenica..i može dovesti do uzimanja težih droga

Ne, to nije droga, činjenica, uz to, dokazano je da cigarete izazivaju veću ovisnost i veću štetu i veću mogućnost prelaženja težim drogama od marihuane, a opet su one legalne, trava nije?

Kako to?

Kako to da zakoni, koji paze na dobrobit svojih građana, dopuštaju legalne cigarete koje godišnje ubijaju milijune ljudi?
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty108 / 999108 / 999Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty

[Vrh] Go down

Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty Re: Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome?

Postaj by evitaa ned sij 24, 2010 12:20 am

prop_ovednik je napisao/la:Kako to da zakoni, koji paze na dobrobit svojih građana, dopuštaju legalne cigarete koje godišnje ubijaju milijune ljudi?

Da slažem se sa propom a ako izuzmemo novac od poreza na cigarete i duhanske proizvode koji puni državnu blagajnu niti jedan drugi ne ostaje.
Da odmah kažem da sam također protiv legalizacije marihuane ali je činjenica da je u Nizozemskoj zabranjeno pušenje cigareta a marihuana je legalizirana tako da neznam koji bi drugi razlog osim punjenja državne blagajne bio ovakvom zakonu a koji je također već bio promjenjen.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty0 / 9990 / 999Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty

[Vrh] Go down

Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome? Empty Re: Marihuana - Jeste li pušili ikada marihuanu? Što mislite o tome?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.