Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom?

+22
rihanna
valentino
Hate
Franjo
MissShinigami
Angie
scorpio57
tanuki
Amyicha
Mahidevran 97
evitaa
Iron Man
m
suki
Southernman
zbracun
pustinja
Teo
Prop
Mass
Turrican
Neu
26 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom?

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? I_vote_lcap30%Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? I_vote_rcap 30% 
[ 6 ]
Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? I_vote_lcap70%Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? I_vote_rcap 70% 
[ 14 ]
 
Ukupno glasova : 20
 
 

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom?

Postaj by Neu pet vel 24, 2012 5:14 pm

Često na forumu dolazi do sukoba mišljenja, neki tvrde da je marihuana droga, a neki pak navode da nije. Što vi velite na to? Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Objasnite, argumentirajte svoje stavove...
Glasajte i u anketi, no u postu nemojte pisati samo jednolike izraze, već svoj stav obrazložite.


Zadnja promjena: Neu; pet vel 24, 2012 5:24 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty999 / 999999 / 999Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty

[Vrh] Go down

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty Re: Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom?

Postaj by Turrican pet vel 24, 2012 5:21 pm

Po meni ne više od alkohola. Slični efekti su (dobro se osjećaš i pobedastiš ako pretjeraš).

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty55 / 99955 / 999Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty

[Vrh] Go down

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty Re: Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom?

Postaj by Neu pet vel 24, 2012 5:24 pm

Dobro, a smatraš li ju drogom? Da ili ne i zašto? P.S. Glasaj i u anketi.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty999 / 999999 / 999Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty

[Vrh] Go down

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty Re: Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom?

Postaj by Mass pet vel 24, 2012 5:26 pm

Prva asocijacija na drogu mi je ovisnost, a pošto marihuana ne stvara fizičku ovisnost glasam za ne
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty200 / 999200 / 999Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty

[Vrh] Go down

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty Re: Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom?

Postaj by Prop pet vel 24, 2012 5:40 pm

Ne, zato što ju volim, a ne bi tija misliti da sam drogeraš misa
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty108 / 999108 / 999Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty

[Vrh] Go down

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty Re: Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom?

Postaj by Teo pet vel 24, 2012 7:55 pm

jest vrsta lake droge isto kao duhan
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty0 / 9990 / 999Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty

[Vrh] Go down

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty Re: Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom?

Postaj by pustinja sub vel 25, 2012 6:42 am

Od duhana nema baš nikakve koristi dok je kod marihuane dokazana ljekovitost i kod teških oboljenja, od stabiljke niti jedne droge ne možeš napraviti košulju dok to od marihuane možeš dakle nije droga već lijekovita korisna biljka (u rezumnim količinama)
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty0 / 9990 / 999Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty

[Vrh] Go down

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty Re: Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom?

Postaj by Teo sub vel 25, 2012 12:48 pm

Od duhana se u farmaciji nikotin korisit za instekticide tako da ima koristi od duhana
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty0 / 9990 / 999Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty

[Vrh] Go down

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty Re: Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom?

Postaj by Neu sri svi 30, 2012 4:03 pm

Marihuanu smatram lakšom drogom i mislim da su oni koji ju učestalo konzumiraju ovisnici o travi.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty999 / 999999 / 999Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty

[Vrh] Go down

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty Re: Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom?

Postaj by zbracun sri svi 30, 2012 4:13 pm

Ja to shvaćam kao ljekovitu biljku od koje se prave ljekoviti pripravci. To šta ju je netko ocrnio je zločin. Ako ju netko zloupotrebljava, njegova stvar.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty3 / 9993 / 999Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty

[Vrh] Go down

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty Re: Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom?

Postaj by Southernman pon lip 18, 2012 6:43 am

Većina onih koji puše travu nakon nekon vremena prelaze na nešto jače ako im je to dostupno i naravno ako je besplatno.

Poznavao sam dvojicu koji su doslovno tukli one koji su uzimali nešto više od trave ali kad je u društvo došao frajer koji je uzimao sve i svašta i još dijelio svima koji su to htjeli cijelo se to društvo navuklo na sve i svašta.

Od te dvojice koju spominjem jedan je odavno pokojan a drugi je na dobrom putu da to bude, a uvijek su govorili da nikada neće uzeti ništa nego travu i hašiš i da mrze one na iglama pa eto kako su završili.

Trava je zlo i s nje se jako lako i brzo prelazi na jače droge a uz to ide i kriminal, lopovluk, dilanje, zatvor i bolesti pa na koncu svega i smrt.
Southernman
Southernman
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 06.06.2012
Broj postova : 41
Reputacija Reputacija : 16
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty0 / 9990 / 999Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty

[Vrh] Go down

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty Re: Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom?

Postaj by suki pon lip 18, 2012 8:28 am

da..marihuanu smatram drogom jer se njenim konzumiranjem mijenja stanje svijesti
poznajem ljude koji ju dugi niz godina konzumiraju samo povremeno ali i one koji su sa nje jako brzo prešli na teške droge
ne shvaćam ju olako baš radi toga što je često samo stepenica prema puno gorim stvarima
suki
suki
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 30.05.2012
Broj postova : 77
Reputacija Reputacija : 20
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty0 / 9990 / 999Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty

[Vrh] Go down

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty Re: Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom?

Postaj by m sri lip 20, 2012 1:24 pm

to je droga , droga , opasna droga
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty14 / 99914 / 999Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty

[Vrh] Go down

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty Re: Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom?

Postaj by Gost sri lip 20, 2012 1:48 pm

Jel opasna po životu ? huh
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty Re: Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom?

Postaj by Iron Man sri lip 20, 2012 1:52 pm

trebala bi biti kao
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty336 / 999336 / 999Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty

[Vrh] Go down

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty Re: Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom?

Postaj by m pet lip 22, 2012 12:42 pm

je , je
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty14 / 99914 / 999Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty

[Vrh] Go down

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty Re: Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom?

Postaj by Southernman pet lip 22, 2012 12:44 pm

marko je napisao/la:je , je

vidi ovog šta se ruga kao
Southernman
Southernman
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 06.06.2012
Broj postova : 41
Reputacija Reputacija : 16
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty0 / 9990 / 999Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty

[Vrh] Go down

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty Re: Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom?

Postaj by m pet lip 22, 2012 12:52 pm

ma ne , čini ti se ...............

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty14 / 99914 / 999Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty

[Vrh] Go down

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty Re: Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom?

Postaj by Iron Man pet lip 22, 2012 12:53 pm

rugaš se Marko vozi
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty336 / 999336 / 999Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty

[Vrh] Go down

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty Re: Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom?

Postaj by Southernman pet lip 22, 2012 1:05 pm

marko je napisao/la:ma ne , čini ti se ...............


sram te bilo spavankica
Southernman
Southernman
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 06.06.2012
Broj postova : 41
Reputacija Reputacija : 16
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty0 / 9990 / 999Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty

[Vrh] Go down

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty Re: Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom?

Postaj by evitaa ned srp 01, 2012 2:49 pm

Ja sam se izrazila vec x puta na ovu temu ali mogu opet:) Very Happy

Smatram da marihuana nije droga , niti su posljedice njena konzumiranja vece od konzumacije alkohola i stetnije od cigareta.Ako nema prohibicije za alkohol , ne treba je biti niti za marihuanu.

Za njenu sam legalizaciju jer procesuiranje ljudi koji je konzumiraju je besmisleno kao i nazivanje istih narkomanima.

Legalizirati marihuanu a smanjiti drzavnu administraciju.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty0 / 9990 / 999Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty

[Vrh] Go down

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty Re: Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom?

Postaj by m uto srp 03, 2012 12:11 pm

nemoj te se drogirati , nemojte , to nije dobro .......
sramota .....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty14 / 99914 / 999Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty

[Vrh] Go down

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty Re: Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom?

Postaj by Mass uto srp 03, 2012 12:17 pm

puj to, puj
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty200 / 999200 / 999Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty

[Vrh] Go down

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty Re: Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom?

Postaj by Mahidevran 97 uto srp 03, 2012 12:27 pm

Naravno da je marihuana droga!
Ne postoje lake i teske droge,sve imaju koban uticaj i lose deluju na organizam

Mahidevran 97
Trajno baniran/a

Registriran/a : 03.07.2012
Broj postova : 44
Reputacija Reputacija : 6
Godina imam : 26
Započeo/la tema :
Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty0 / 9990 / 999Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty

[Vrh] Go down

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty Re: Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom?

Postaj by Amyicha sri kol 08, 2012 10:44 pm

ne, marihuana nije droga. jer o njoj ne možeš postat ovisan, od nje se možeš maknuti kada god hoćeš. ne znam šta bih rekla za nju, ali definitivno nije droga.
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty113 / 999113 / 999Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty

[Vrh] Go down

Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom? Empty Re: Je li marihuana droga - smatrate li marihuanu drogom?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.