Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar

+9
WEYLAND-YUTANI
Sinister
Dedli Minđa
Xaveon
Hell
Neu
Arkannen
Shtiriputanac
Purgy
13 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty Re: Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar

Postaj by Arkannen pet tra 10, 2009 11:19 pm

Folk je tako predivan žanr... No dobro, dosta o tome.

Arkannen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 12.01.2009
Broj postova : 553
Reputacija Reputacija : -2
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty5 / 9995 / 999Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty Re: Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar

Postaj by Sinister sub tra 11, 2009 4:26 am

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Pantera%2B-%2BFar%2BBeyond%2BThe%2BGreat%2BSouthern%2BCowboys%2BVulgar%2BHits%2B(2003)

Legende... naravno ne slušam ovaj album već sve što imam na hardu od njih. smajlić

10/10
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty Re: Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar

Postaj by Arkannen čet tra 16, 2009 6:52 am

Nattens madrigal - Aatte hymne til ulven i manden (Madrigal of the Night - Eight Hymns to the Wolf in the Man)

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Nattens_Madrigal_-_Aatte_Hymne_til_Ulven_i_Manden

95%

Namjerno loše producirani raw black metal, navodno snimljen u šumi sa 8-track rekorderom. Mogu slobodno reći da ovaj album nadilazi žanrovske ukuse, i da ga trebaju poslušati svi. Teško mi je objasniti kako se trenutno osjećam, jednostavno sam dirnut. Sa savršeno pogođenom tematikom i atmosferom, ovaj album dočarava svu sirovu divljinu i nasilje u čovjeku, i tome dodaje dozu melankolije. Nisam očekivao ovakav umjetnički izražaj i ljepotu u brutalnosti.

Dedli Minđa, jesi slušao ovo?

Arkannen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 12.01.2009
Broj postova : 553
Reputacija Reputacija : -2
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty5 / 9995 / 999Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty Re: Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar

Postaj by Shtiriputanac čet tra 16, 2009 9:20 am

The Project Hate MCMXCIX - In Hora Mortis Nostræ
Žanr: Industrial Death Metal
Godina izdanja: 2007.

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 07_in_hora_mortis_nostrae
10/10

Savršenstvo.
Cynic, preporučam da poslušaš, mislim da će ti se svidjeti.
Shtiriputanac
Shtiriputanac
Junior
Junior

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 830
Reputacija Reputacija : 65
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty6 / 9996 / 999Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty Re: Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar

Postaj by Shtiriputanac pon tra 20, 2009 9:01 pm

Vader - De Profundis
Žanr: Death/Thrash Metal
Godina izdanja: 1995.


Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Folder

9.5/10

Seks.
Shtiriputanac
Shtiriputanac
Junior
Junior

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 830
Reputacija Reputacija : 65
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty6 / 9996 / 999Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty Re: Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar

Postaj by Sinister pon tra 27, 2009 7:57 pm



Karl Sanders - Saurian Meditation

9/10 svaka čast. Jako mi se sviđa, savršeno za opuštanje. Totalna suprotnost Nile-u.

Volim egipatski ugođaj.
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty Re: Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar

Postaj by WEYLAND-YUTANI sub ruj 05, 2009 1:09 am



Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Pinkfloydthedivisionbel
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty133 / 999133 / 999Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty Re: Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar

Postaj by Neu pon srp 25, 2011 10:17 pm

Jelena Rozga - 2011 - Bižuterija

Popis pjesama:

01 - Karantena                  
02 - Grizem
03 - Sad Il' Nikad                
04 - Bizuterija
05 - Ona Ili Ja                  
06 - Ima Nade
07 - Rodit Cu Ti 'cer I Sina
08 - Daj Sta Das
09 - Svega Ima Al' Bi Jos        
10 - Djevica
11 - Oziljak                      
12 - Ostavit' Cu Svitlo
13 - Sad Il' Nikad (Club Version)
14 - Aha

Okej su pjesme, najbolja je Djevica  kewl


Zadnja promjena: Neu; pon pro 09, 2013 9:38 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty Re: Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar

Postaj by Alastorus ned ruj 11, 2011 6:06 pm

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Saturnusveronikadecidestodiefrontdb4

Saturnus - Veronika Decides To Die
Melodic doom/death.

10/10. Savršenstvo od albuma, definitivno preporučam svima kojima treba smirujuće i melankolične glazbe smajlić
Alastorus
Alastorus
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 11.09.2011
Broj postova : 58
Reputacija Reputacija : 54
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty Re: Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar

Postaj by THUNDER_DINIX pon lis 14, 2013 7:46 am

Thompson - Ora et labora

Odličan album Thompsona, dobre pjesme sa možda 2 lošije gore
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty Re: Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar

Postaj by  pon pro 09, 2013 9:04 pm

Vinyl Slang - Spearhead

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 C5uc

Mladi bend iz Županje, ovo im je prvi album. Od mene ocjena 8/10. Sviđa mi se spoj stoner rocka i grungea (čuje se utjecaj Clutcha na zvuk, a Domagojev vokal pomalo podsjeća na Vedderov (Pearl Jam)).


Registriran/a : 01.01.1970
Započeo/la tema :
Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty30 / 99930 / 999Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty Re: Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar

Postaj by Purgy pon pro 09, 2013 11:02 pm

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 220px-Budjenje


Dođi, Sve još miriše na nju, molitva, ljubavna, nemirno more...
Treba li pisati ocjenu uopce? : boring 
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty142 / 999142 / 999Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty Re: Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar

Postaj by  čet pro 12, 2013 10:59 am

She Loves Pablo - Burn And Levitate (2013)

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Iqg0

She Loves Pablo je ne tako mlad zagrebački bend, ali ovo im je tek drugi studijski album koji ih je zasluženo iz anonimusa pretvorio u rado slušan (i viđen) bend. Burn and Levitate pršti od one prave rokačine i preporuka je svima koji vole stoner rock. Od mene čista desetka.


Registriran/a : 01.01.1970
Započeo/la tema :
Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty30 / 99930 / 999Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty Re: Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar

Postaj by Gost čet pro 12, 2013 10:29 pm

Dubioza kolektiv - Apsurdistan 7/10

Link za download - besplatno

Jebeno odlicni, stali su mi u red vrlo blizu mog TBFa
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty Re: Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar

Postaj by  čet pro 12, 2013 10:44 pm

Kapetan Kirk je napisao/la:Dubioza kolektiv - Apsurdistan 7/10
Od mene ima šesticu; imali su i boljih albuma, ali još uvijek su osvježenje u ovim našim krajevima. smajlić
Ako nekad budeš htio prokomentirati Dubiozu, imamo temu o njima, rado ću ti se pridružiti.


Trenutno slušam:
Inside Llewyn Davis: Original Soundtrack Recording (2013)

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Pg4i

Često vrtim ovaj soundtrack zadnjih dana (dok čekam film), ima odličnih pjesama, a posebno mi je drago što Oscar Isaac opet pjeva jer me je oduševila njegova izvedba Never Had u filmu 10 Years. Tu je i pjesma Farewell koju je Bob Dylan ponudio posebno za ovaj film. Sve u svemu: 9/10.


Registriran/a : 01.01.1970
Započeo/la tema :
Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty30 / 99930 / 999Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty Re: Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar

Postaj by Gost čet pro 12, 2013 11:19 pm

Mozda sam im previse dao, ali kombinacija rocka, reggae I elektronike je jednostavno zarazna.
Ne toliko pametni tekstovi, no slusni,pjevni I plesni svakako.

Zanimljiv pokusaj melodioznog politikanstva I koketiranja s jugonostalgijom kod mene je konketno  upalio samo kod obrade Jagoda  I Idijota smajlić, dok spominjanje
likova poput Lucica, Dezulovica,Josipovica i Nikolica  naivno podsjeca na  pokusaj pravljenja pastete s puno papra s namjerom da se izbjegne stvarni okus  sastojka.

Apsolutno si u pravu, sedmica je bila pretenciozna.
No,sklon sam popularizmu, a I 99 posto je jaka, pa nek inicijalna ocjena ostane - ako ni zbog cega, onda zbog ugodne promjene koju su svojom pojavom donijeli na tuznu ex-yu scenu.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty Re: Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar

Postaj by  sub pro 14, 2013 5:05 pm

Kapetan Kirk je napisao/la:Mozda sam im previse dao, ali kombinacija rocka, reggae I elektronike je jednostavno zarazna.
Ne toliko pametni tekstovi, no slusni,pjevni I plesni svakako.
Ne treba zaboraviti ni na utjecaj narodne glazbe (npr. u pjesmi Volio BIH s Apsurdistana); mislim da se dečki iz Dubioze nikad nisu sramili što su uz pomoć takve glazbe 'upecali' raznoraznu publiku.

Kapetan Kirk je napisao/la:Zanimljiv pokusaj melodioznog politikanstva I koketiranja s jugonostalgijom kod mene je konketno  upalio samo kod obrade Jagoda  I Idijota smajlić, dok spominjanje
likova poput Lucica, Dezulovica,Josipovica i Nikolica  naivno podsjeca na  pokusaj pravljenja pastete s puno papra s namjerom da se izbjegne stvarni okus  sastojka.
Ne znam jesi gledao Nedjeljom u dva kad su gostovali Vedran Mujagić i Brano Jakubović iz Dubioze. Pričali su nešto o tome koliko su im važni ti njihovi tekstovi pjesama i rekli neke svoje stavove o politici. Meni su bili zanimljivi, pogledaj ako budeš imao vremena. smajlić

Kapetan Kirk je napisao/la:Apsolutno si u pravu, sedmica je bila pretenciozna.
No,sklon sam popularizmu, a I 99 posto je jaka, pa nek inicijalna ocjena ostane - ako ni zbog cega, onda zbog ugodne promjene koju su svojom pojavom donijeli na tuznu ex-yu scenu.
Ma to sam ja dala svoju ocjenu samo onako usput, nije to nikakvo mjerilo. Very Happy Svi mi različito doživljavamo glazbu.

Trenutno slušam:
Pearl Jam - Ten (1991)

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 G1h0

Debi album Pearl Jama s hitovima za sva vremena kao što su Once, Even Flow (meni najdraža), Jeremy, Alive, Black. Počeli su kao grunge band, ali danas su jedan od vodećih rock bendova. Jedan od rijetkih početničkih albuma koji mi na playlisti može biti svaki dan, a da mi ne dosadi. 10/10 bez pretjerivanja.


Registriran/a : 01.01.1970
Započeo/la tema :
Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty30 / 99930 / 999Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty Re: Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar

Postaj by MargaritaBulgakova sub stu 21, 2015 3:59 pm

Sassja - Taktički praktično (2015)

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 C397cy3reh0oxynwhn3gswd9jzxrtdqv

Reperica iz Tuzle u kratkom je roku osvojila regiju svojim oštrim tekstovima i mješavinom hip hopa, reggaea, duba i dancehalla. Iako ne volim pretjerano navedene žanrove, Sassja je i mene osvojila jer je iskočila iz mase i ima što reći. Ocjena: 8/10
MargaritaBulgakova
MargaritaBulgakova
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 16.01.2014
Broj postova : 411
Reputacija Reputacija : 60
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty7 / 9997 / 999Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar - Page 2 Empty Re: Koji album sada slušate? - ime, cover, ocjena i komentar

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.