Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Domovinski rat - ono što se sudi

+14
m
tanuki
gio_deluxe
pustinja
jasim
evitaa
scorpio57
mala_lutkica
ager
mrkyblu
Mass
Neu
House
Hell
18 posters

Stranica 1 / 6. 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Domovinski rat - ono što se sudi Empty Domovinski rat - ono što se sudi

Postaj by Hell sri vel 04, 2009 3:40 pm

Jesmo li izvršili genocid? Jesu li optužnice istine?
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Domovinski rat - ono što se sudi Empty497 / 999497 / 999Domovinski rat - ono što se sudi Empty

[Vrh] Go down

Domovinski rat - ono što se sudi Empty Re: Domovinski rat - ono što se sudi

Postaj by House sri vel 04, 2009 4:36 pm

mi smo se branili, i mi smo pobjedili, sve što je učinjeno bila je obrana, u ratu ljudi umiru, al pobjednicima se nesude, osim u Hrvatskoj

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Domovinski rat - ono što se sudi Empty390 / 999390 / 999Domovinski rat - ono što se sudi Empty

[Vrh] Go down

Domovinski rat - ono što se sudi Empty Re: Domovinski rat - ono što se sudi

Postaj by Hell sri vel 04, 2009 4:47 pm

jesmo li se previše branili?
(makar ja mislim na nismo, ali moram biti objektivan..)
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Domovinski rat - ono što se sudi Empty497 / 999497 / 999Domovinski rat - ono što se sudi Empty

[Vrh] Go down

Domovinski rat - ono što se sudi Empty Re: Domovinski rat - ono što se sudi

Postaj by Neu uto vel 10, 2009 10:16 am

^^pa jesmo. zašto misliš da nismo?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Domovinski rat - ono što se sudi Empty999 / 999999 / 999Domovinski rat - ono što se sudi Empty

[Vrh] Go down

Domovinski rat - ono što se sudi Empty Re: Domovinski rat - ono što se sudi

Postaj by Hell uto vel 10, 2009 8:23 pm

po čemu smo se previše branili?
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Domovinski rat - ono što se sudi Empty497 / 999497 / 999Domovinski rat - ono što se sudi Empty

[Vrh] Go down

Domovinski rat - ono što se sudi Empty Re: Domovinski rat - ono što se sudi

Postaj by Mass uto vel 10, 2009 8:27 pm

u ratu nema pobjednika
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Domovinski rat - ono što se sudi Empty200 / 999200 / 999Domovinski rat - ono što se sudi Empty

[Vrh] Go down

Domovinski rat - ono što se sudi Empty Re: Domovinski rat - ono što se sudi

Postaj by Hell uto vel 10, 2009 8:27 pm

zašto?
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Domovinski rat - ono što se sudi Empty497 / 999497 / 999Domovinski rat - ono što se sudi Empty

[Vrh] Go down

Domovinski rat - ono što se sudi Empty Re: Domovinski rat - ono što se sudi

Postaj by Mass uto vel 10, 2009 8:40 pm

zasto? pa kako mozes rec da smo mi pobjedili u ratu? u Domovinskom ratu samo na hrvatskoj strani poginulo je 13 233, a kao »nestalih« registrirano je još 1 149 osoba. Ranjene su 33 043 osobe. Osteceno je i unisteno 183 526 stambenih zgrada. Jos kada tome uracunas majke i djecu koja su ostala bez roditelja..e, ako je to pobjeda..jebem ti ja takvu pobjedu
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Domovinski rat - ono što se sudi Empty200 / 999200 / 999Domovinski rat - ono što se sudi Empty

[Vrh] Go down

Domovinski rat - ono što se sudi Empty Re: Domovinski rat - ono što se sudi

Postaj by Hell uto vel 10, 2009 8:44 pm

...a s njihove strane.. u ovom ratu možda nema..ali inače ima..
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Domovinski rat - ono što se sudi Empty497 / 999497 / 999Domovinski rat - ono što se sudi Empty

[Vrh] Go down

Domovinski rat - ono što se sudi Empty Re: Domovinski rat - ono što se sudi

Postaj by House sri vel 11, 2009 8:49 am

je, čudno je to zvat pobjedom nakon tolko gubitaka, al gledaj to sa druge srtane, živimo u republici Hrvatskoj, a ne u jugoslaviji ili bog zna kojoj

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Domovinski rat - ono što se sudi Empty390 / 999390 / 999Domovinski rat - ono što se sudi Empty

[Vrh] Go down

Domovinski rat - ono što se sudi Empty Re: Domovinski rat - ono što se sudi

Postaj by mrkyblu uto vel 17, 2009 6:39 pm

nismo pocinili genocid i pomeni nisu optuznice ok.No veca mi je sramota na sta su nasi politicari sveli branitelje i kako se ophodi prema njima i ratu koji j iza nas od toga sto ih je nekolicina u Hagu.sramota je sto je danas branitelji nemaju za kruh a razne pobjegulje se kur...e po drzavi i rasprodaju i unistavaju sve za sta su se nasi ljudi borili
mrkyblu
mrkyblu
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 1482
Reputacija Reputacija : 40
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Domovinski rat - ono što se sudi Empty165 / 999165 / 999Domovinski rat - ono što se sudi Empty

[Vrh] Go down

Domovinski rat - ono što se sudi Empty Re: Domovinski rat - ono što se sudi

Postaj by Gost uto vel 17, 2009 7:55 pm

masiello88 je napisao/la:zasto? pa kako mozes rec da smo mi pobjedili u ratu? u Domovinskom ratu samo na hrvatskoj strani poginulo je 13 233, a kao »nestalih« registrirano je još 1 149 osoba. Ranjene su 33 043 osobe. Osteceno je i unisteno 183 526 stambenih zgrada. Jos kada tome uracunas majke i djecu koja su ostala bez roditelja..e, ako je to pobjeda..jebem ti ja takvu pobjedu
A zamisli da nismo pobjedili koliko bi te brojke bile veće??
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domovinski rat - ono što se sudi Empty Re: Domovinski rat - ono što se sudi

Postaj by Mass uto vel 17, 2009 10:03 pm

mrkyblu je napisao/la:sramota je sto je danas branitelji nemaju za kruh a razne pobjegulje se kur...e po drzavi i rasprodaju i unistavaju sve za sta su se nasi ljudi borili

branitelji koji nemaju za kruh su u manjini..ima ih mozda 1% koi nemaju za kruh..mene vise smeta sto neki koji su se igrali rata (a rata nisu ni vidli) imaju po tisucu eura mirovinu a ljudi sasvim sposobni za radit i imat posao..jos bi dodao da bi ja oduzeo automatski vozacke dozvole svima kojima na papiru pise da boluju od ptsp-a
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Domovinski rat - ono što se sudi Empty200 / 999200 / 999Domovinski rat - ono što se sudi Empty

[Vrh] Go down

Domovinski rat - ono što se sudi Empty Re: Domovinski rat - ono što se sudi

Postaj by Mass uto vel 17, 2009 10:05 pm

falcon.75 je napisao/la:
masiello88 je napisao/la:zasto? pa kako mozes rec da smo mi pobjedili u ratu? u Domovinskom ratu samo na hrvatskoj strani poginulo je 13 233, a kao »nestalih« registrirano je još 1 149 osoba. Ranjene su 33 043 osobe. Osteceno je i unisteno 183 526 stambenih zgrada. Jos kada tome uracunas majke i djecu koja su ostala bez roditelja..e, ako je to pobjeda..jebem ti ja takvu pobjedu
A zamisli da nismo pobjedili koliko bi te brojke bile veće??

A zamisli ti da nije bilo rata koliko se novca moglo potrosit na nesto drugo a ne na mnogobrojne (pre)velike mirovine i obnovu kuca, zgrada i svega ostalog
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Domovinski rat - ono što se sudi Empty200 / 999200 / 999Domovinski rat - ono što se sudi Empty

[Vrh] Go down

Domovinski rat - ono što se sudi Empty Re: Domovinski rat - ono što se sudi

Postaj by mrkyblu uto vel 17, 2009 10:18 pm

masiello88 je napisao/la:

mene vise smeta sto neki koji su se igrali rata (a rata nisu ni vidli) imaju po tisucu eura mirovinu a ljudi sasvim sposobni za radit i imat posao..jos bi dodao da bi ja oduzeo automatski vozacke dozvole svima kojima na papiru pise da boluju od ptsp-a

slazem se s tobom.......
mrkyblu
mrkyblu
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 1482
Reputacija Reputacija : 40
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Domovinski rat - ono što se sudi Empty165 / 999165 / 999Domovinski rat - ono što se sudi Empty

[Vrh] Go down

Domovinski rat - ono što se sudi Empty Re: Domovinski rat - ono što se sudi

Postaj by Gost uto vel 17, 2009 11:50 pm

masiello88 je napisao/la:

A zamisli ti da nije bilo rata koliko se novca moglo potrosit na nesto drugo a ne na mnogobrojne (pre)velike mirovine i obnovu kuca, zgrada i svega ostalog
Sa ovim se u potpunosti slažem,ali htio sam reć nešto sasvim drugo,tj da je druga strana pobjedila koliko bi tad bilo mrtvih,
nestalih,ranjenih..koliko bi kuća u tom slučaju izgorjelo...
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domovinski rat - ono što se sudi Empty Re: Domovinski rat - ono što se sudi

Postaj by Neu sri vel 18, 2009 9:19 am

masiello88 je napisao/la:u ratu nema pobjednika
i s ovim se slažem,u ratu ima samo gubitnika. koliko ljudi pogine?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Domovinski rat - ono što se sudi Empty999 / 999999 / 999Domovinski rat - ono što se sudi Empty

[Vrh] Go down

Domovinski rat - ono što se sudi Empty Re: Domovinski rat - ono što se sudi

Postaj by Gost sri vel 18, 2009 12:31 pm

ma sve u svemu rat je glupost i najgora je stvar što se ratovi vode zbog ideologije nekog prdonje koji sjedi u fotelji i gleda ratne filmove dok za njegove ideje ginu nevini ljudi,a on sam možda nikad i nije držao pušku u rukama!!Po mom mišljenju nemože netko bit "ratni zločinac po zapovjednoj odgovornosti"ako nije dao izravnu zapovjed,nevolim o ovom pisat ali nemogu ni šutit,nisam bio u ratu pa nemogu ni komentirat nečije postupke al da nekog moram ubit ili će on mene,vjerujem da bih ubio,ko i većina nas,ali sigurno nebih se na nekom iživljavo-silovo-klao ili tak šta,a u slučaju da bih,kako to jedan zapovjednik brigade može spriječit ili bit odgovoran za to!!
Ne kontam neznam
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domovinski rat - ono što se sudi Empty Re: Domovinski rat - ono što se sudi

Postaj by ager sri oľu 11, 2009 7:44 pm

Hellraiser je napisao/la:Jesmo li izvršili genocid? Jesu li optužnice istine?

Prvo treba razmisliti o činjenicama
Činjenice su da je hrvatski narod želio živjeti u vlastitoj državi i da je na to imao potpuno pravo po zakonu, a to je potvrđeno na referendumu
U Oluji i poslije Oluje su napravljeni zločini nad civilnim stanovništvom, a hrvatske vlasti nisu te zločine čak niti deklarativno osudile, a kamo li da su pokušale kazniti krivce
Pri tome ne mislim da su hrvatski branitelji radili zločine, nego jako malo smeća i šljama koje se uvuklo u braniteljske redove.
Ostali branitelji su časno obavljali svoj posao. I nije njihov posao bio izlučivati zločince iz svojih redova nego političkog i vojnog vrha
Moje je mišljenje da generali nisu krivi za te zločine, da je krivica na neposrednim počiniteljima i političkom vrhu koji nije ništa napravio da te zločine spriječi ili osudi krivce
No vjerujem međunarodnom sudu i sa zanimanjem pratim kako misle dokazati krivnju onih koji su bili samo karika između političkog vrha i onih koji su radili zločine
Možda imaju nekih dokaza koje će promijeniti moje mišljenje, ali baš ne vjerujem, jer istina je da su se zločini dogodili, a hrvatske vlasti ne samo da ih nisu osudile, nego je meni izgledalo kao da ih podržavaju
Dovoljno je pogledati snimke iz vlaka kojim je Tuđman išao u Split poslije Oluje da se to vidi
Svesti tih nekoliko godina rata na jednu i drugu stranu ili Srbe i Hrvate ili četnike i branitelje mi se čini glupost i niti ne pokušavam raspravljati s onima koji toliko generaliziraju
ager
ager
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 11.03.2009
Broj postova : 59
Reputacija Reputacija : 6
Godina imam : 114
Započeo/la tema :
Domovinski rat - ono što se sudi Empty1 / 9991 / 999Domovinski rat - ono što se sudi Empty

[Vrh] Go down

Domovinski rat - ono što se sudi Empty Re: Domovinski rat - ono što se sudi

Postaj by Neu pet oľu 13, 2009 2:17 pm

^^svaka čast na postu ,čudi me jako da nije nitko komentirao
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Domovinski rat - ono što se sudi Empty999 / 999999 / 999Domovinski rat - ono što se sudi Empty

[Vrh] Go down

Domovinski rat - ono što se sudi Empty Re: Domovinski rat - ono što se sudi

Postaj by mala_lutkica ned srp 19, 2009 8:29 pm

Gabrijel je napisao/la:ma sve u svemu rat je glupost i najgora je stvar što se ratovi vode zbog ideologije nekog prdonje koji sjedi u fotelji i gleda ratne filmove dok za njegove ideje ginu nevini ljudi,a on sam možda nikad i nije držao pušku u rukama!!Po mom mišljenju nemože netko bit "ratni zločinac po zapovjednoj odgovornosti"ako nije dao izravnu zapovjed,nevolim o ovom pisat ali nemogu ni šutit,nisam bio u ratu pa nemogu ni komentirat nečije postupke al da nekog moram ubit ili će on mene,vjerujem da bih ubio,ko i većina nas,ali sigurno nebih se na nekom iživljavo-silovo-klao ili tak šta,a u slučaju da bih,kako to jedan zapovjednik brigade može spriječit ili bit odgovoran za to!!
Ne kontam neznam

slažem se

mala_lutkica
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.06.2009
Broj postova : 1282
Reputacija Reputacija : 12
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Domovinski rat - ono što se sudi Empty97 / 99997 / 999Domovinski rat - ono što se sudi Empty

[Vrh] Go down

Domovinski rat - ono što se sudi Empty Re: Domovinski rat - ono što se sudi

Postaj by Neu čet sij 21, 2010 1:10 pm

ma u ratu je poginulo previše ljudi, neki i dan danas trpe posljedice PTSP-a, invalidnosti i slično
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Domovinski rat - ono što se sudi Empty999 / 999999 / 999Domovinski rat - ono što se sudi Empty

[Vrh] Go down

Domovinski rat - ono što se sudi Empty Re: Domovinski rat - ono što se sudi

Postaj by scorpio57 čet sij 21, 2010 5:28 pm

ager je napisao/la:
Hellraiser je napisao/la:Jesmo li izvršili genocid? Jesu li optužnice istine?

Prvo treba razmisliti o činjenicama
Činjenice su da je hrvatski narod želio živjeti u vlastitoj državi i da je na to imao potpuno pravo po zakonu, a to je potvrđeno na referendumu
U Oluji i poslije Oluje su napravljeni zločini nad civilnim stanovništvom, a hrvatske vlasti nisu te zločine čak niti deklarativno osudile, a kamo li da su pokušale kazniti krivce
Pri tome ne mislim da su hrvatski branitelji radili zločine, nego jako malo smeća i šljama koje se uvuklo u braniteljske redove.
Ostali branitelji su časno obavljali svoj posao. I nije njihov posao bio izlučivati zločince iz svojih redova nego političkog i vojnog vrha
Moje je mišljenje da generali nisu krivi za te zločine, da je krivica na neposrednim počiniteljima i političkom vrhu koji nije ništa napravio da te zločine spriječi ili osudi krivce
No vjerujem međunarodnom sudu i sa zanimanjem pratim kako misle dokazati krivnju onih koji su bili samo karika između političkog vrha i onih koji su radili zločine
Možda imaju nekih dokaza koje će promijeniti moje mišljenje, ali baš ne vjerujem, jer istina je da su se zločini dogodili, a hrvatske vlasti ne samo da ih nisu osudile, nego je meni izgledalo kao da ih podržavaju
Dovoljno je pogledati snimke iz vlaka kojim je Tuđman išao u Split poslije Oluje da se to vidi
Svesti tih nekoliko godina rata na jednu i drugu stranu ili Srbe i Hrvate ili četnike i branitelje mi se čini glupost i niti ne pokušavam raspravljati s onima koji toliko generaliziraju



Nije istina da Hrvatske vlasti nisu osudile te zločine


mate granić:
Hrvatski državni vrh osudio je zločine nakon Oluje
Granić je u Haagu izjavio da nije postojala strategija zataškavanja zločina i paljenja kuća
Fotografija vijesti
Goran Mehkek/CROPIX

Hrvatski državni vrh bio je jedinstven u osudi zločina nakon Oluje i nije postojala nikakva strategija zataškavanja, izjavio je u četvrtak pred Haaškim sudom bivši hrvatski ministar vanjskih poslova Mate Granić.

"I Tuđman, i Šušak, i Jarnjak i Valentić jednako su osuđivali zločin", rekao je Granić na suđenju generalima Anti Gotovini, Ivanu Čermaku i Mladenu Markaču, optuženima za zločine nad srpskim civilima u Oluji 1995.

Granić je ustvrdio da nije postojala nikakva strategija zataškavanja zločina, paljenja i pljačkanja kuća koje su, rekao je, iz osvete činile "bande u uniformama i bez uniformi", a ne redovni hrvatski vojnici.

Nije, međutim, isključio mogućnost da je i neki vojnik počinio pojedinačni zločin, u okolnostima kada je "200.000 vojnika bilo u pokretu". Istaknuo je da je hrvatsko pravosuđe procesuiralo sve zločine za koje je znalo i naveo podatak da je 3.000 pojedinaca, Hrvata i Srba, procesuirano za 4.000 kaznenih djela.
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Domovinski rat - ono što se sudi Empty65 / 99965 / 999Domovinski rat - ono što se sudi Empty

[Vrh] Go down

Domovinski rat - ono što se sudi Empty Re: Domovinski rat - ono što se sudi

Postaj by evitaa uto oľu 02, 2010 7:35 pm

Hell je napisao/la:Jesmo li izvršili genocid? Jesu li optužnice istine?

Ne , Domovinski rat je bio obrambeni rat za neovisnost od velikosrpske agresije.Po Ustavu Sfrj je na to imo pravo.Iz Ustava SFRJ 1974.god.
OSNOVNA NAČELA

Narodi Jugoslavije, polazeći od prava svakog naroda na samoopredeljenje, uključujući i pravo na otcepljenje na osnovu svoje slobodno izražene volje u zajedničkoj borbi svih naroda i narodnosti u narodnooslobodilačkom ratu i socijalističkoj revoluciji, a u skladu sa svojim istorijskim težnjama, svesni da je dalje učvršćivanje njihovog bratstva i jedinstva u zajedničkom interesu..


ager je napisao/la:Moje je mišljenje da generali nisu krivi za te zločine, da je krivica na neposrednim počiniteljima i političkom vrhu koji nije ništa napravio da te zločine spriječi ili osudi krivce
No vjerujem međunarodnom sudu i sa zanimanjem pratim kako misle dokazati krivnju onih koji su bili samo karika između političkog vrha i onih koji su radili zločine .

scorpio57 je napisao/la:
"I Tuđman, i Šušak, i Jarnjak i Valentić jednako su osuđivali zločin", rekao je Granić na suđenju generalima Anti Gotovini, Ivanu Čermaku i Mladenu Markaču, optuženima za zločine nad srpskim civilima u Oluji 1995.

Ova osuda tj.citat Granića da predsjednik države te vrhovni zapovjednik oružanih strana i ministar obrane to osuđuje je više nego ironična.U najmanju ruku im se može pripisati ovo što je naveo Ager.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Domovinski rat - ono što se sudi Empty0 / 9990 / 999Domovinski rat - ono što se sudi Empty

[Vrh] Go down

Domovinski rat - ono što se sudi Empty Re: Domovinski rat - ono što se sudi

Postaj by jasim sri oľu 03, 2010 12:03 am

evitaa je napisao/la:
Hell je napisao/la:Jesmo li izvršili genocid? Jesu li optužnice istine?

Ne , Domovinski rat je bio obrambeni rat


Neistina !!!!!!
Postoje mnogi podatci i svedoci koji ovo negiraju.Mnogi su iz raznih delova evrope i sveta.Ovaj rat je bio smisljen a Amerikanci su davali logistiku.
Zlocina je bilo na svim stranama i da bi se neke stvari dovele u red ne sme se manipulisati mrtvima.Citam da je neko napisao da su neki pojedinci vrsili zlocine u Oluji..........neka mi onda objasni kako je onda nekoliko pojedinaca uspelu da izvrsi akcije u kojima je iz izbeglickih kolona nestalo oko 10 000 civila ?
Da li su to mogli da izvedu pojedinci ili je u tome ucestvovala i drzava ?
jasim
jasim
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.02.2010
Broj postova : 1285
Reputacija Reputacija : 35
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Domovinski rat - ono što se sudi Empty0 / 9990 / 999Domovinski rat - ono što se sudi Empty

[Vrh] Go down

Domovinski rat - ono što se sudi Empty Re: Domovinski rat - ono što se sudi

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 6. 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.