Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

+13
igor malteze
tanuki
Stevo Largo
škoj
diabolik.
rider331
Teo
eva kant
Rower
Gabriel
zbracun
Neu
RobinUd
17 posters

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by Rower pet lis 02, 2015 5:13 pm

Kad se radi o turističkim zonama tu nema ni kršćanstva ni milosrđa.

Zna se tko je slao oružje, sad ispada da ih gledati i sažaljevati moraju oni koji s time nemaju nikakve veze. Šta ih ne prime USA i Australija?
Ameri potiču ratne sukobe, a meni će izbjeglice iskakat iz kukuruza?!
Rower
Rower
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 27.04.2015
Broj postova : 1366
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by Gabriel pet lis 02, 2015 5:30 pm

pa ne mogu pješke u ameriku i australiju jebaga ti Very Happy
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by Rower pet lis 02, 2015 6:10 pm

Nisam ni rekao pješke (nisu pješke stigli ni do Grčke).


Rower
Rower
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 27.04.2015
Broj postova : 1366
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by FALKON 2 pet lis 02, 2015 6:15 pm

Znači čitajući ovdje se da isčitati da štetu koju bi izbjeglice mogle počiniti u dalmacije vezano za turizam i to indirektno je puno bitnije nego direktna šteta koju čine iskačući iz kukuruza,uništavajuće isto a tako i ostale kulture koje su hrana je sasvim nebitno ... iako bi trebalo svakoj budali biti jasno da je lakše kontrolirati gomilu izbjeglica u području sa vodenim preprekama nego dok se slobodno kreću i uništavaju slavonska polja i njive ...

Bome logika je očigledna.
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty9 / 9999 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by damfisk pet lis 02, 2015 6:39 pm

Stvar je vrlo jednostavna: da izbjeglički val uništi turističku sezonu, državni proračun bi ostao bez jedinog priliva novaca. To bi značilo da  se neradničkim lijenčinama u Slavoniji ne bi mogli isplaćivati poticaji, pa bi Slavonci morali nešto početi raditi i više ne bi mogli ležat i trošit tuđe novce koji im svake godine padnu s neba.

Prema tome - imate šutit,trpit i Boga molit da izbjeglice ne dođu u Dalmaciju. Jer ćete se u protivnom pozdravit sa poticajima.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by igor malteze pet lis 02, 2015 7:01 pm

damfisk je napisao/la:Stvar je vrlo jednostavna: da izbjeglički val uništi turističku sezonu, državni proračun bi ostao bez jedinog priliva novaca. To bi značilo da  se neradničkim lijenčinama u Slavoniji ne bi mogli isplaćivati poticaji, pa bi Slavonci morali nešto početi raditi i više ne bi mogli ležat i trošit tuđe novce koji im svake godine padnu s neba.

Prema tome - imate šutit,trpit i Boga molit da izbjeglice ne dođu u Dalmaciju. Jer ćete se u protivnom pozdravit sa poticajima.
...ako su kao što i jesu a tako kažeš to poticaji za nerad onda ću otvoriti šampanjac kada dezerteri iz sirije okupiraju plaže u dalmaciji.
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by FALKON 2 pet lis 02, 2015 7:07 pm

igor malteze je napisao/la:
...ako su kao što i jesu a tako kažeš to poticaji za nerad onda ću otvoriti šampanjac kada dezerteri iz sirije okupiraju plaže u dalmaciji.

A ja ću ti poslati prase taman spremno za ražanj ... Wink
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty9 / 9999 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by Teo pet lis 02, 2015 9:10 pm

nikolina je napisao/la:
uz*ebali se ko mlada pred vjenčanje Very Happy
btw zašto oni mogu kod nas u Slavoniju ,a ne mogu na more,jebate sve nama šalju da se nebi možda damlatinci umorili od posla(čitaj neda im se đabe radit  kofica  ) a mi naravno možemo noktići

pusti puste priče o šteti u turizmu ,a nama kukuruze mogu gazit Razz

Što u Slavoniji nisu još požnjeli kukuruz? huh
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by nikolina sub lis 03, 2015 7:09 am

damfisk je napisao/la:Stvar je vrlo jednostavna: da izbjeglički val uništi turističku sezonu, državni proračun bi ostao bez jedinog priliva novaca. To bi značilo da  se neradničkim lijenčinama u Slavoniji ne bi mogli isplaćivati poticaji, pa bi Slavonci morali nešto početi raditi i više ne bi mogli ležat i trošit tuđe novce koji im svake godine padnu s neba.

Prema tome - imate šutit,trpit i Boga molit da izbjeglice ne dođu u Dalmaciju. Jer ćete se u protivnom pozdravit sa poticajima.
Aj damfiks ne seri kofica

Teo je napisao/la:

Što u Slavoniji nisu još požnjeli kukuruz? huh
Neki jesu,neki nisu ali budu do snijega(valjda) Very Happy
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by FALKON 2 sub lis 03, 2015 7:51 am

Nikolina ma to je najbolje raditi u proljeće, jer onda je kukuruz nasuvlji ... Laughing Laughing
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty9 / 9999 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by damfisk sub lis 03, 2015 8:04 am

nikolina je napisao/la:
Aj damfiks ne seri  kofica


Ti si prva počela.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by nikolina sub lis 03, 2015 9:15 am

FALKON 2 je napisao/la:Nikolina ma to je najbolje raditi u proljeće, jer onda je kukuruz nasuvlji ... Laughing Laughing
jašta,šta ga đaba spremati, odmah s njive svinjama dati Very Happy


damfisk je napisao/la:

Ti si prva počela.
ajmo sad kao djeca "ko je prvi" Very Happy
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by damfisk sub lis 03, 2015 12:45 pm

Ne trebamo ko djeca. Jer si ti prva počela. :-D
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by diabolik. sub lis 03, 2015 4:32 pm

Izbjeglice iz ratnih područja nisu problem (Sirija), ali nažalost među njima ima masa ekonomskih emigranata i oni su problem. Njih ne žele ekonomski bogate zemlje u koje su se zaputili jedni i drugi.
Ali ta ogromna masa je i problem sigurnosnih službi Europe, jer je logično da se među tom neidentificiranom masom ljudi nalazi i određen broj ljudi koji su jednostavno rečeno teroristi i koji u EU dolaze s drugim ciljem i zadatkom nego svi ovi ostali jadnici.
Negdje sam pročitao da bi se već za pet mjeseci u EU mogli vidjeti učinci tih ubačenih terorista.
Malo počekamo još, pa bumo vidjeli. smajlić
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty74 / 99974 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by FALKON 2 sub lis 03, 2015 6:55 pm

dijabolik upravo tako, samo što veliki "stučnjaci" to ne želu priznati nego traže neke svoje bodove u tome.
Nikome nebi smetalo da dolaze legalno,da dolaze se legitimirati (ali onda bi putovali avionom s obzirom na osigurane financije koje imaju),nego dolaze "divljim" prelazima te su izabrali teži način putovanja što dodatno začinjava situaciju ...
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty9 / 9999 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by damfisk ned lis 04, 2015 12:13 am

Tako je.

Avionska imigracija je poželjna. Kopnena imigracija nije.

Šta god dođe avionom, može. Šta dođe pješke ne može.


HDZ-ovska logika je vrh. Vrh vrhova.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by igor malteze ned lis 04, 2015 5:03 am

..ponekad treba rušiti temelje kuće i novu izgraditi a to naravno donosi žrtve ponajprije ljudske ali drugog puta zaista nema stoga HDZ samo naprijed nastavite tako i rušite ekonomski,moralno sve ono na čemu je nastao ovaj tuđmanov isprdak zvan hrvatska jer tek kada sav ološ izađe iz ormara lakše će biti prepoznat i u dogledno vrijeme deratiziran političke likove uključivši sve današnje političke aktere od tajnika grada do premijera i predsjednika prošlog,sadašnjeg i budućeg jer moralno sklop hajdučije,prednosti vjerske plemenske i lokalne pripadnosti ispred poštenja,morala,rada treba zatrti a to vrijeme ubrzano dolazi jer sama budućnost se ubrzava prema novom raspoređivanju karata poput onog nakon 18, 45 i 90 ...kako će se ta nova deratizacija zvati nije uopće bitno pa zvao se on i islamski kalifat štogod jer bitno je da se sruši svijet govana koji su sebi i svojim obiteljima dali sve a drugima oduzeli pravo na pristojan život.
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by Gabriel ned lis 04, 2015 7:19 am

jednaka logika poput one; nek idu kroz cijelu hrvatsku, treba ih podjeliti svuda jednako...osim u dalmaciju, tamo ne jer...bla,bla...
svatko ima svoju logiku i svoje razloge, a svaki dobar izgovor (koliko god bio glup) zlata vrijedi, jer inače, dalmacija je poznata svjetski po zimskim turističkim sezonama.

pa i vaš je premijer reko da je hr slučajna država, znači treba ju uništiti što prije, u zadnje 4 godine se potrudio svojski da to izvede ne radeći kurca nikojeg osim podjebavanjem ljudi, zadnja dva tjedna se pak potrudio pokazati svoje veliko domoljublje koje je 4 godine uspješno skrivao a sve u svrhu samopromidžbe da bi uspio izvuć još jedan mandat od ovčica da razori i ono malo što je od države ostalo.

mene zanima da li ste vi svjesni šta trkeljate, općenito svi? pa boli kurac i hadezejce i esdepejca za narod, tamo u "vrhu" su ista govna bez obzira na stranku i tko god misli da će nam poslje izbora bit bolje je u zabludi, bez obzira tko pobjedio mi smo i dalje najebali.
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by igor malteze ned lis 04, 2015 7:31 am

Gabriel je napisao/la:jednaka logika poput one; nek idu kroz cijelu hrvatsku, treba ih podjeliti svuda jednako...osim u dalmaciju, tamo ne jer...bla,bla...
svatko ima svoju logiku i svoje razloge, a svaki dobar izgovor (koliko god bio glup) zlata vrijedi, jer inače, dalmacija je poznata svjetski po zimskim turističkim sezonama.

pa i vaš je premijer reko da je hr slučajna država, znači treba ju uništiti što prije, u zadnje 4 godine se potrudio svojski da to izvede ne radeći kurca nikojeg osim podjebavanjem ljudi, zadnja dva tjedna se pak potrudio pokazati svoje veliko domoljublje koje je 4 godine uspješno skrivao a sve u svrhu samopromidžbe da bi uspio izvuć još jedan mandat od ovčica da razori i ono malo što je od države ostalo.

mene zanima da li ste vi svjesni šta trkeljate, općenito svi? pa boli kurac i hadezejce i esdepejca za narod, tamo u "vrhu" su ista govna bez obzira na stranku i tko god misli da će nam poslje izbora bit bolje je u zabludi, bez obzira tko pobjedio mi smo i dalje najebali.
...SDP i HDZ su dva djeteta narasla ispod skuta franje tuđmana koji je bio sve samo naivac te je u začetku oblikovao te dvije stranke kao svoja dva dijeteta koji će se samo mjenjati na tronu poput američkog sistema ali srž i bit unutar te dvije stranke je u potpunosti ista jer se u biti i suštinskim pitanjima uopće ne razlikuju već samo manipuliraju najnižim strastima polupismenih glasaća čije su mentalne vrijednosti na ravni 40 tih.prošlog stoljeća.
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by nikolina ned lis 04, 2015 11:11 am

Gabriel je napisao/la:jednaka logika poput one; nek idu kroz cijelu hrvatsku, treba ih podjeliti svuda jednako...osim u dalmaciju, tamo ne jer...bla,bla...
svatko ima svoju logiku i svoje razloge, a svaki dobar izgovor (koliko god bio glup) zlata vrijedi, jer inače, dalmacija je poznata svjetski po zimskim turističkim sezonama.

pa i vaš je premijer reko da je hr slučajna država, znači treba ju uništiti što prije, u zadnje 4 godine se potrudio svojski da to izvede ne radeći kurca nikojeg osim podjebavanjem ljudi, zadnja dva tjedna se pak potrudio pokazati svoje veliko domoljublje koje je 4 godine uspješno skrivao a sve u svrhu samopromidžbe da bi uspio izvuć još jedan mandat od ovčica da razori i ono malo što je od države ostalo.

mene zanima da li ste vi svjesni šta trkeljate, općenito svi? pa boli kurac i hadezejce i esdepejca za narod, tamo u "vrhu" su ista govna bez obzira na stranku i tko god misli da će nam poslje izbora bit bolje je u zabludi, bez obzira tko pobjedio mi smo i dalje najebali.
kolega morat ću te demantirati ...nije da SDP nije ništa radio,je čistio ono što je HDZ ostavio za sobom,sranja i sranja .....što se tiće Milanovićeve bahatosti i treba takav biti(vjeruj mi ja bi bila još i gora) a ne kao što je bio Sanader ili Kosorka medili davali sve što se tražilo naravno i svoje račune usput punili i doveli nas do toga da ljudi odlaze iz HR jel to nije napravila ova vlada za sve sranja je kriv HDZ nitko drugi a tko misli drukcije očito je senilan.....

i da voljela bi da izbjeglice dođu na more,pa da vidim kako bi se dalmatinci snašli s njima kofica
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by FALKON 2 ned lis 04, 2015 12:01 pm

nikolina je napisao/la:
kolega morat ću te demantirati ...nije da SDP nije ništa radio,je čistio ono što je HDZ ostavio za sobom,sranja i sranja .....što se tiće Milanovićeve bahatosti i treba takav biti(vjeruj mi ja bi bila još i gora) a ne kao što je bio Sanader ili Kosorka medili davali sve što se tražilo naravno i svoje račune usput punili i doveli nas do toga da ljudi odlaze iz HR jel to nije napravila ova vlada za sve sranja je kriv HDZ nitko drugi a tko misli drukcije očito je senilan.....

i da voljela bi da izbjeglice dođu na more,pa da vidim kako bi se dalmatinci snašli s njima kofica

Ok mi smo punili svoje račune, ali zanimljiva je senilnost gdje je potrošeno 100 milijardi kn novog zaduženja ? Jer da su se otplaćivali stari HDZ-vi dugovi onda taj dug nebi rastao nego ostao isti?
Kada već pričaš o senilnosti onda objasni i ovo? smajlić
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty9 / 9999 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by diabolik. ned lis 04, 2015 12:55 pm

FALKON 2 je napisao/la:
Nikome nebi smetalo da dolaze legalno,da dolaze se legitimirati (ali onda bi putovali avionom s obzirom na osigurane financije koje imaju),nego dolaze "divljim" prelazima te su izabrali teži način putovanja što dodatno začinjava situaciju ...

Tu si potpuno u pravu. Turska , a potom i Grčka su popustile, jer je očito u pitanju nedostatak novaca (EU bi ga trebali dati) kojim bi se ta masa ljudi legitimirala i zadržala van granica EU, a time se odvojii ekonomski emigranti od ratnih izbjeglica.
No, pošto su sve brane popustile, sada brigu o tim svim ljudima trebaju preuzeti zemlje kroz koje ti ljudi prolaze i žele doći do svojeg cilja. Neke zemlje ih jednostavno propuštaju bez ikakvog zadržavanja, bez ikakve skrbi o njima (Makedonija, Srbija), samo s ciljem da što brže nestanu s njihovog teritorija.
R.Ostojić je opravdano ljut, jer ih on želi dočekati u Tovarniku kulturno i uljudno, popisati ih, okrijepiti i poslati dalje organizirano (u Mađarsku, ili Sloveniju), no međutim njih iskrcaju makedonski i srpski prijevoznici po okolnim kukuruzištima i naprave nama problem. A sve zato jer ni Srbi nemaju novaca da ih organizirano dovode na hrvatsku, ili mađarsku granicu i to uz opravdanje da izbjeglice idu onamo kamo žele.
To već traje malo duže i radi toga su Mađari napravili ogradu sa Srbijom.
Srbi i Makedonci tu najviše "vodu mute".
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty74 / 99974 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by Teo ned lis 04, 2015 1:38 pm

To što Mađari nazivanju ogradom nije ograda na vćini mjesta već obična bodljikava žica koja je visoka i na nekim mjestima migrani su je već isjekli.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by igor malteze ned lis 04, 2015 2:00 pm

diabolik. je napisao/la:

Tu si potpuno u pravu. Turska , a potom i Grčka su popustile, jer je očito u pitanju nedostatak novaca (EU bi ga trebali dati) kojim bi se ta masa ljudi legitimirala i zadržala van granica EU, a time se odvojii ekonomski emigranti od ratnih izbjeglica.
No, pošto su sve brane popustile, sada brigu o tim svim ljudima trebaju preuzeti zemlje kroz koje ti ljudi prolaze i žele doći do svojeg cilja. Neke zemlje ih jednostavno propuštaju bez ikakvog zadržavanja, bez ikakve skrbi o njima (Makedonija, Srbija), samo s ciljem da što brže nestanu s njihovog teritorija.
R.Ostojić je opravdano ljut, jer ih on želi dočekati u Tovarniku kulturno i uljudno, popisati ih, okrijepiti i poslati dalje organizirano (u Mađarsku, ili Sloveniju), no međutim njih iskrcaju makedonski i srpski prijevoznici po okolnim kukuruzištima i naprave nama problem. A sve zato jer ni Srbi nemaju novaca da ih organizirano dovode  na hrvatsku, ili mađarsku granicu i to uz opravdanje da izbjeglice idu onamo kamo žele.
To već traje malo duže i radi toga su Mađari napravili ogradu sa Srbijom.
Srbi i Makedonci tu najviše "vodu mute".
...a što bi se itko zajebavao s tim izbjeglicama,emigrantima štogod;treba ih samo propustiti za zapadne zemlje a onda neka se oni jebu s njima kako znaju;uostalom ovo sranje su skrivile najviše pičkaste države poput britanije,francuske,njemačke i ostalih koji su aktivno ili prešutno odobravale onom polupismenom kauboju koji je razbucao pola bliskog istoka...
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by diabolik. ned lis 04, 2015 2:27 pm

igor malteze je napisao/la:
...a što bi se itko zajebavao s tim izbjeglicama,emigrantima štogod;treba ih samo propustiti za zapadne zemlje a onda neka se oni jebu s njima kako znaju;uostalom ovo sranje su skrivile najviše pičkaste države poput britanije,francuske,njemačke i ostalih.

Ne radi se tu o zajebanciji, već o tome da oni na putu do svojih odredišta u bogatim zemljama EU ne bauljaju po RH nekontrolirano i bez ikakvog nadzora, neidentificirani, već da se organizirano sprovedu rutom koja je najprikladnija i najsigurnija,te u dogovoru sa našim susjedima koji će ih preuzeti, a sve u organizaciji države, gdje se naročito vodi briga o sigurnosti vlastitih građana, ali i emigranata.
U Makedoniji i Srbiji su oni bez ikakvog nadzora i bez ikakve kontrole, prepušteni sami sebi na milost i nemilost "lešinara" koji ih transportiraju do HR, ili HU granice.
Stvari su očito izmakle kontroli i (zasada) jedino je RH pokazala neki oblik organizacije prihvata i daljeg transporta izbjeglica, dok je sve ostalo stihija, ili teška imporvizacija.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty74 / 99974 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 4 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.