Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral....

5 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty Re: Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral....

Postaj by histrion uto ruj 03, 2013 6:57 pm

Mihael12 je napisao/la:
Najveci postotak pedofila se upravo regrutira iz pedagoskih zvanja i krece se u domeni 48% sveukupnog postotka pedofila. Svecenstvo tu cini tek kojih 1% udjela.
Kao što rekoh - navedi mi imena 8 optuženih profesora u Hrvatskoj.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty Re: Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral....

Postaj by tanuki uto ruj 03, 2013 7:18 pm

kakve to ima veze, pedofilija je poremečenoi seksualno ponašanje koje nema nikakve veze sa vjerom ili ne vjerom u boga,
bezobrazno, uvredljivo je i nakaradno povezivati ateizam i pedofiliju!
autor ovog "briljantnog" posta se ćesto poziva na ad hominem- logičku zabludu,
pitam se koliko autor polazi od čovjeka otvorivši ovakvu bezobraznu i uvredljivu temu bez srama i kajanja izmislivši kovanicu:
pedofilni ateizam!
mišo gdje su ti granice, dali imaš i malo srama kada u svojoj glavi smišljaš ovakve patološke konstrukcije,
ne sramiš se pred svojom savješću, da ne pominjem Boga u kojeg vjeruješ!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty Re: Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral....

Postaj by Mihael12 uto ruj 03, 2013 7:22 pm

histrion je napisao/la:[quote="Mihael12"
... pedofilija u RKC- cini tek 1% udjela u pedofilnon poolu.
U Hrvatskoj (po nekim anketama) cca 40% ljudi ne vjeruje da bog postoji.
Među profesorima 80% ih ne vjeruje da bog postoji.

Profesora ima u Hrvatskoj dva puta više nego svećenika.

Ja ću ti nabrojati četiri optužena svećenika (to je 0,1% svih svećenika u Hrvatskoj), a ti meni navedi osam profesora i 800 ljudi ostalih profesija (0,1% onih muškaraca (iako među pedofilima ima i žena) koji su izjavili da su ateisti).

Nedeljko Ivanov, Drago Ljubičić, Ante Madunić, Mladen Kožina[/quote]++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Covjece, ja ti pruzam znanstvenu statistiku koja je obuhvacala cijeli zapadni svijet, a ti mene zelis priljepiti za Hrvatsku, a ja uopce ne zivim u Hrvatskoj i nije mi poznata situacija glede pedofila u njoj.
Moja statistika je znanstveno napravljena, i dio je obuhvacanja kriminala na Zapadu. Najveci postotak pedofila nalazimo u pedagoskoj domeni, a slijede rodbinski milje, policija i sportske ustanove.

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty Re: Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral....

Postaj by tanuki uto ruj 03, 2013 7:30 pm

jest mišo, dali je bitno, pokaži mi uzorak s kojim si povezao ateizm i pedofiliju?-
dali biti pedagog implicira da je ateista, objasni tu svoju uvredljivu i nebuloznu izmišljotinu:
pedofilni ateizam?
nije te sramota pisati i komentirati pod uvredljivim naslovom kojeg si sam izmislio?
hvališ se možda sa krščanskim moralom?
da imaš i malo srama ili bilo kakvog morala sramio bi se ovog posta koji si otvorio!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty Re: Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral....

Postaj by WEYLAND-YUTANI uto ruj 03, 2013 7:31 pm

Miško mislim da ti naziv teme malo ne štima,si se napušil? Isti naziv kao da citam i gledam dnevnik jbt atak na cistu inteligenciju ili tražis polušlagirane retardose koji puše ova debilanizma sto ti nakenjaš?
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty133 / 999133 / 999Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty Re: Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral....

Postaj by WEYLAND-YUTANI uto ruj 03, 2013 7:35 pm

tanuki je napisao/la:jest mišo, dali je bitno,  pokaži mi uzorak  s  kojim si povezao  ateizm i pedofiliju?-
dali biti pedagog implicira da je  ateista, objasni tu svoju uvredljivu i nebuloznu izmišljotinu:
pedofilni ateizam?
nije te sramota pisati i komentirati pod   uvredljivim naslovom kojeg si sam  izmislio?
 hvališ se možda sa krščanskim moralom?
da imaš i malo srama ili bilo kakvog morala sramio bi se ovog posta koji si otvorio!
krscanski sram hahahha pa on je šlagi u bulji
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty133 / 999133 / 999Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty Re: Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral....

Postaj by Mihael12 uto ruj 03, 2013 7:48 pm

tanuki je napisao/la: kakve to ima veze, pedofilija je poremečenoi seksualno ponašanje koje nema nikakve vez sa vjerom ili ne vjerom u boga, bezobrazno, uvredljivo je i nakaradno povezivati ateizam i pedofiliju!
Ako jedan nakaradni svjetonazor poput ateistickog ustvrdi da je covjek zivotinja i da su ljudske strasti identicne zivotinjskim nagonima koje se u korist zdravlja mora zadovoljavati, neovisno o kojoj se seksualnoj praktiki radilo, onda se ja pitam, da li si ti normalan covjek, ako postavljas takva pitanja. Naime, ako Kinsey tvrdi, da ne postoji niti jedna seksualna praktika koja bi ljudima bila tabu, ukljucujuci u to i pedofiliju, sodomiju=ZOOFILIJU=seksualno opcenje sa zivotinjama; silovanje i sve druge seksualne perverzije, onda je sasvim normalan i naslov topica i njegov sadrzaj.
tanuki je napisao/la: autor ovog "briljantnog" posta se ćesto poziva na ad hominem- logičku zabludu,pitam se koliko autor polazi od čovjeka otvorivši ovakvu bezobraznu i uvredljivu temu bez srama i kajanja izmislivši kovanicu:pedofilni ateizam!
Nevjerojatan stav jednog covjeka koji za sebe tvrdi da je ateist. Pa reci ti meni, da li ateizam definira covjeka kao zivotinju, ili nesto drugo? Ako po ateistickom misljenju covjek ne posjeduje duh-dusu, onda je taj covjek obicna zivotinja, a od te pocetne tocke polaze svi ateisticki znanstveni iskazi glede covjeka. Zato je Kinsey kao Behaviorist mogao tvrditi, da su ljudske strasti zivotinjski nagoni kojima se moze bez ikakvih skrupula udovoljiti kako bi covjek uzivao u svom seksu. Tu nema nikakvih tabua, nikakva morala i nikakve etike. To je primitivizam "par excellence" i moralna razuzdanost "avant la Lettre."
Da li ti uopce shvacas sto ateizam implicite i eksplicite znaci i sto ti pruza?
tanuki je napisao/la: mišo gdje su ti granice, dali imaš i malo srama kada u svojoj glavi smišljaš ovakve patološke konstrukcije,ne sramiš se pred svojom savješću, da ne pominjem Boga u kojeg vjeruješ!
Nista ti ja tu ne smisljam, a jos manje izmisljam, nego ti nudim uvid u tvoj svjetonazor kojeg ti ili ne poznajes ili si obicni maskirant i apologet lazi.
Naime, ako ti nije bilo poznato, da ateizam polazi od evolutivnog razvoja covjeka, naime od prvotne stanice, preko mikroba i kaskade drugih vrsta do Einsteina, onda te cisto zalim, jer kao takav si stvarno s onu stranu i dobra i zla. A onaj covjek koji ne zna sto je zlo nije u stanju sagrijesiti. To je fakt psihopatoloskog karaktera.

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty Re: Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral....

Postaj by WEYLAND-YUTANI uto ruj 03, 2013 7:54 pm

Mihael12 je napisao/la:Ako jedan nakaradni svjetonazor poput ateistickog ustvrdi da je covjek zivotinja i da su ljudske strasti  identicne zivotinjskim nagonima koje se u korist zdravlja mora zadovoljavati, neovisno o kojoj se seksualnoj praktiki radilo, onda se ja pitam, da li si ti normalan covjek, ako postavljas takva pitanja. Naime, ako Kinsey tvrdi, da ne postoji niti jedna seksualna praktika koja bi ljudima bila tabu, ukljucujuci u to i pedofiliju, sodomiju=ZOOFILIJU=seksualno opcenje sa zivotinjama; silovanje i sve druge seksualne perverzije, onda je sasvim normalan i naslov topica i njegov sadrzaj.
Nevjerojatan stav jednog covjeka koji za sebe tvrdi da je ateist. Pa reci ti meni, da li ateizam definira covjeka kao zivotinju, ili nesto drugo? Ako po ateistickom misljenju covjek ne posjeduje duh-dusu, onda je taj covjek obicna zivotinja, a od te pocetne tocke polaze svi ateisticki znanstveni iskazi glede covjeka. Zato je Kinsey kao Behaviorist mogao tvrditi, da su ljudske strasti zivotinjski nagoni kojima se moze bez ikakvih skrupula udovoljiti kako bi covjek uzivao u svom seksu. Tu nema nikakvih tabua, nikakva morala i nikakve etike. To je primitivizam "par excellence" i moralna razuzdanost "avant la Lettre."
Da li ti uopce shvacas sto ateizam implicite i eksplicite znaci i sto ti pruza?
Nista ti ja tu ne smisljam, a jos manje izmisljam, nego ti nudim uvid u tvoj svjetonazor kojeg ti ili ne poznajes ili si obicni maskirant i apologet lazi.
Naime, ako ti nije bilo poznato, da ateizam polazi od evolutivnog razvoja covjeka, naime od prvotne stanice, preko mikroba i kaskade drugih vrsta do Einsteina, onda te cisto zalim, jer kao takav si stvarno s onu stranu i dobra i zla. A onaj covjek koji ne zna sto je zlo nije u stanju sagrijesiti. To je fakt psihopatoloskog karaktera.
jedan nakaradni svjetonazor poput ateistickog halo brate vjernice alo daj se skuliraj pa jesi ti svjestan sto pišeš?
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty133 / 999133 / 999Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty Re: Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral....

Postaj by Mihael12 uto ruj 10, 2013 10:24 am

WEYLAND-YUTANI je napisao/la:
jedan nakaradni svjetonazor poput ateistickog halo brate vjernice alo daj se skuliraj pa jesi ti svjestan sto pišeš?
Pa brate nevjernice, na cemu temeljis svoj ateizam? Zasto si ateist, zastupnik jednog svjetonazora bez cilja, smisla i nade? Zar ce ti sve zavrsiti sa smrcu?
Zasto si ne ugadjas u zivotu povecavajuci uzivanciju i srecu, jer sve ce nestati sa tvojom smrcu. Ni potomstvo nije nacin da dalje zivis, jer i ono ce nestati zajedno sa smrcu. Sve ce nestati i vise te nece biti.papa 

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty Re: Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral....

Postaj by tanuki uto ruj 10, 2013 10:41 am

 neMihael12 je napisao/la:Pa brate nevjernice, na cemu temeljis svoj ateizam? Zasto si ateist, zastupnik jednog svjetonazora bez cilja, smisla i nade? Zar ce ti sve zavrsiti sa smrcu?
Zasto si ne ugadjas u zivotu povecavajuci uzivanciju i srecu, jer sve ce nestati sa tvojom smrcu. Ni potomstvo nije nacin da dalje zivis, jer i ono ce nestati zajedno sa smrcu. Sve ce nestati i vise te nece biti.papa 
možda da ja odgovorim?

svjetonazora bez cilja, smisla i nade?
zašto misliš da je to svjetonazor  bez smisla cilja i nade!
 ne  meni neće završiti sa smrću, jer  svako juto me  budi  mobitel s porukom  memento mori!
 znači da svak dan trebam iskoristti!
 tebi se jebe,  jer si  si ti već zacrtao  modus ulaska u vječni  život  kojeg uz najbolju maštu ja ne razujem!
 moje misli jesu usmjerene prema mojoj djeci i njihovom životu na ovoj zemlji!
 a tvoj raj ne prihvačam, zato  što ga ne razumjem!
 da   sve će nestati, jer sve ima svoj vremenski kontinuum,  
 život na  zmlji će vjerojatno postati nemoguć!
 i dali je to kraj svijeta?
 čemu te religiozne pričice o kraju svijeta i nekakvom fluidnom prostoru   u kojem će naše duše uživati , ako su se striktno džale propisima svoje religije!
 daj shvati več jednom da je religija glupa i uvrijeda  ljudskoj inteligenciji!
ako vjeruješ u boga i raj, to je tvoje pravo, ali odjebi sa nametanjem tih ideja ostalima!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty Re: Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral....

Postaj by Mihael12 uto ruj 10, 2013 10:48 am

tanuki je napisao/la:
 čemu te religiozne pričice o kraju svijeta i nekakvom fluidnom prostoru   u kojem će naše duše uživati , ako su se striktno džale propisima svoje religije!
 daj shvati več jednom da je religija glupa i uvrijeda  ljudskoj inteligenciji!
ako vjeruješ u boga i raj, to je tvoje pravo, ali odjebi sa nametanjem tih ideja ostalima!
Jednostavno receno: "trla baba lan, da joj prodje dan!"
Zar ne shvacas? Da li zivis 100 godina ili samo jedan sat, sve je isprazna patnja, pa makar se nekad i poveselio. Smrt brise sve, neumoljivo, temeljito i konacno. Zalim te!papa 

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty Re: Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral....

Postaj by tanuki uto ruj 10, 2013 11:11 am

Mihael12 je napisao/la:
Jednostavno receno: "trla baba lan, da joj prodje dan!"
Zar ne shvacas? Da li zivis 100 godina ili samo jedan sat, sve je isprazna patnja, pa makar se nekad i poveselio. Smrt brise sve,  neumoljivo, temeljito i konacno. Zalim te!papa
naravno, vrijeme kao četvrta dimenzija  nam još uvjek nije pojmljiva,
svjesni smo je, bilježimo je  od  najkraćih perioda na sporskim takmičenjima,  do  eona, kojih nismo u stanju spoznati!
da konačnost je  istina za svakog  pojedinca!
 u vječnost će otići jedino  ako je doprinjeo razvoju  ovog društva na ovome svijetu!
zagonetke života su pred nama i izazov ljudskoj vrsti!
prenapučenost, ratovi,  glad...
da li će se čovječanstvo  tome oduprjeti, naći način  da preživi,  kolonizira  druge planete kad ovaj sunčani sistem prestane funkcionirati?
ja nemam  pojma!
samo znam da mi je kraj blizo i da odlazim u ništavilo!
ni u raj ni u pakao!
zavidim ti  na tvojoj vjeri i potpuno  razumjem    rječi  iz biblije;
blago onima koji su siromašni duhom jer njihovo je kraljevstvo nebesko!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty Re: Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral....

Postaj by Mihael12 uto ruj 10, 2013 11:25 am

tanuki je napisao/la:naravno, vrijeme kao četvrta dimenzija  nam još uvjek nije pojmljiva,
svjesni smo je, bilježimo je  od  najkraćih perioda na sporskim takmičenjima,  do  eona, kojih nismo u stanju spoznati!
da konačnost je  istina za svakog  pojedinca!
 u vječnost će otići jedino  ako je doprinjeo razvoju  ovog društva na ovome svijetu!
zagonetke života su pred nama i izazov ljudskoj vrsti!
prenapučenost, ratovi,  glad...
da li će se čovječanstvo  tome oduprjeti, naći način  da preživi,  kolonizira  druge planete kad ovaj sunčani sistem prestane funkcionirati?
ja nemam  pojma!
samo znam da mi je kraj blizo i da odlazim u ništavilo!
ni u raj ni u pakao!
zavidim ti  na tvojoj vjeri i potpuno  razumjem    rječi  iz biblije;
blago onima koji su siromašni duhom jer njihovo je kraljevstvo nebesko!
Ako je vec sve dio ljudskog vjerovanja, onda se trazi racionalnija opcija, jer je vjera u Boga racionalniji oblik vjerovanja, od vjere u nistavilo.
Ja ti osobno zelim pojasniti razliku, a ti stalno bjezis od stvarnosti.
Danasnji tzv. znanstvenici sire svoje ideoloske lazi jer dobivaju novac za taj svoj rad. POstoje krugovi kojima je interes da se vjera u Boga unisti.  Medjutim, oni koji njima vjeruju na rijec sami su krivi, jer od lazi nisu u stanju zivjeti. Kada sam razgovarao sa korifejima znanosti na jednom simpoziju za kvantnu fiziku, svi su mi odreda priznali, da nesto postoji sto mi nismo u stanju shvatiti niti definirati. Nesto sto nema veze sa materijalnim svijetom.

A meni je to iz moga iskustva bilo vec poznato. Svaki se covjek mora u svom duhu sukobiti sa samim sobom i sa  Bogom! Bijeg je moguc dok si mlad. Kad ostaris nemas vise kuda pobjeci. I Lenjin je pred svoju smrt trazio svecenika da se ispovjedi i pokaje za zlodjela koja je napravio. Nisu mu ispunili zadnju zelju. Staljinu takodjer. Trazili su od stolova i stolica oprostenje. To su dokumenti ocevidaca!

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty Re: Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral....

Postaj by tanuki uto ruj 10, 2013 11:54 am

e moj mišo, i ja sam se sukobio sam sa sa sobom i kao mlad i sada kada sam star, da očevidac kraja mojih nadražih, koji su se uplašili konačnosti i prihvatili vjeru i Boga!
vjerojatno zbog pascalove oklade!
e mišo moj, ja straha nemam jer za mene je raj prevara za kraj!
kada bi mi bila podarena mogučnost vjere u sva ta sranja, bio bi vjernik prvi među prvima,
ali izvini,
vjera u boga je toliko idiotska i banalna , da u boga jedino mogu vjerovati ovčice i retardi koji su u službi crkve na ovome svijetu!
poniženi i iskorišteni!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty Re: Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral....

Postaj by Mihael12 uto ruj 10, 2013 3:36 pm

tanuki je napisao/la:e moj mišo, i ja sam  se sukobio sam sa sa sobom i kao mlad i sada kada sam star,  da očevidac  kraja mojih nadražih, koji su se uplašili konačnosti  i prihvatili vjeru i  Boga!
vjerojatno zbog pascalove oklade!
e mišo moj, ja straha nemam  jer za mene je raj prevara za kraj!
kada bi mi bila podarena mogučnost vjere u sva ta sranja,  bio bi vjernik  prvi među  prvima,
ali izvini,
vjera u boga je toliko idiotska i  banalna , da u boga jedino mogu vjerovati ovčice i retardi  koji su u službi crkve na ovome svijetu!
poniženi i  iskorišteni!
Naravno, a takvi genijalni kreteni poput tebe nisu u stanju vjerovati u svemocni i sveznajuci ENTITET pun ljubavi i dobrote, nego radije vjeruju u nista ili sve sto im padne na pamet.
Covjece, ti bjezis pred stvarnoscu, a to znaci da nisi normalan.
Materijalizam je mrtav, jer materija u principu uopce ne postoji.
Duh je Entitet koji sve generira i uzdrzava.
Ali skola za retarde radi punom parom i pranje mozga je bilo i ucinkovito i konacno.
Zao mi te!

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty Re: Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral....

Postaj by tanuki uto ruj 10, 2013 5:00 pm

drago mi je što sam genijalni kreten, a ne ofca!
drago mi je što sam pročitao bibliju u JNA kada sam imao vremena, jer to ponovo nikako nebi mogao!
i drago mi je da sam retard po tvojem mišljenju, jer to može biti samo pohvala!
kažeš mišo:
žao mi te je?
zašto mišo ?
zar zbog toga što sam svjestan da mi se bliži kraj i ne bojim se toga?
zbog tog što sam toga svjestan i pokušavam svaki dan ispuniti, da mi ostane u sjećanju, zato što udišem zrak punim plučima, vozim bicikl, penjem se po planinama pijem dobro vino i jedem dobru klopu?
ne mišo ja uživam trenutno u ovim danima koji su mi preostali na ovome svijetu!
a gdje si ti?
u strahu da tvoj Bog možda i ne postoji?
a iz tvojih napisa je očito da si prepun straha!
mišo, ja tebe žalim!
umjesto da popuješ na ovom forumu posveti se sebi,
ako stvarno vjeruješ kao što tvrdiš, odi u isposnike, odreci se svih blagodati civilizacije, okani se jela, pića i seksa i tvoj put u raj je osiguran za nekoliko mjeseci!
zašto mene jebeš hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty Re: Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral....

Postaj by Mihael12 uto ruj 10, 2013 7:00 pm

tanuki je napisao/la:
zašto mene jebeš hmm
Ako to netko radi s tobom, onda ti sam!papa 

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral.... - Page 2 Empty Re: Pedofilni ateizam u pohodu na krscanski moral....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.