Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van

+4
THUNDER_DINIX
tanuki
zbracun
Neu
8 posters

Go down

Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van

Postaj by Neu pet stu 30, 2012 3:14 pm

Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van

Što mislite o ovakvim ljudima? Mislim da su ti ljudi bez srca i da ih treba kaznit nekakvom viskom novačnom kaznom. Uopće nije uredu da napuste svoju životinju. Malo prije sam vidjela jadnog pasa kako se smrzava i trese od hladnoće vani, ležao je na hladnom, mokrom betonu. Takvi prizori me uvijek jako rastuže. Kakav li to vlasnik mora bit kad izbaci s voju životinju van? Kakav? Kreten, a ne čovjek, eto što je taj vlasnik, kreten.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty999 / 999999 / 999Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty Re: Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van

Postaj by zbracun pet stu 30, 2012 4:55 pm

Svakako je za osudit takve ljude. Često puta ljudi kupe djeci nekog ljubimca, pa kad im je dosta, izbace ga na cestu. Ne razmišljaju o tome da su to živa bića i šta će bit sa njima kasnije. Druga je stvar ako se baš dese takve okolnosti da se više ne može držati zbog neke više sile, i tu je već malo drugačija situacija, ali to je rijetko.
Ja sam takav, da kad bi imal mogućnosti, sve takve životinje bi uzel k sebi. A gazde bi kaznil kao da su to napravili ljudima, a ne životinjama.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty3 / 9993 / 999Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty Re: Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van

Postaj by tanuki pet stu 30, 2012 5:08 pm

A eto ja uđem u robnu kuću i dva reda polica su hrane za kućne ljubimce?
Pitam se zašto
Na selu ljudi imaju mačke, da tamene miševe, imaju pse da čuvaju dvorište,
a u gradu kućni ljubimci?
psihološki suport, zašto ja npr. u gradu ne bi mogao imati za kućne ljubimce kokice ili pajceke, pa kad malo poodrastu ja napravim kobaje Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty700 / 999700 / 999Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty Re: Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van

Postaj by THUNDER_DINIX pet stu 30, 2012 6:18 pm

seronje, treba ih kastrirat
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty889 / 999889 / 999Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty Re: Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van

Postaj by tanuki pet stu 30, 2012 6:28 pm

Ne, treba uvesti poseban porez za vlasnike kućnih ljubimaca!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty700 / 999700 / 999Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty Re: Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van

Postaj by THUNDER_DINIX sub pro 01, 2012 2:08 pm

koji k? kaki porez?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty889 / 999889 / 999Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty Re: Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van

Postaj by Turrican sub pro 01, 2012 2:19 pm

tanuki je napisao/la:A eto ja uđem u robnu kuću i dva reda polica su hrane za kućne ljubimce?
Pitam se zašto
Na selu ljudi imaju mačke, da tamene miševe, imaju pse da čuvaju dvorište,
a u gradu kućni ljubimci?
psihološki suport, zašto ja npr. u gradu ne bi mogao imati za kućne ljubimce kokice ili pajceke, pa kad malo poodrastu ja napravim kobaje Laughing
Da si ti vidio, idem na posao i vidim neku staru, staru babu (ima valjda oko 90) i njen pas toliko debeo da jedva jedvice hoda (a nije stari pas), ona njega očito hrani ko svoje unuče (pogotovo ako živi sama s tim psom kako mi se i čini) Laughing

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty55 / 99955 / 999Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty Re: Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van

Postaj by Teo sub pro 01, 2012 4:53 pm

Neu je napisao/la:
Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van

Što mislite o ovakvim ljudima? Mislim da su ti ljudi bez srca i da ih treba kaznit nekakvom viskom novačnom kaznom. Uopće nije uredu da napuste svoju životinju. Malo prije sam vidjela jadnog pasa kako se smrzava i trese od hladnoće vani, ležao je na hladnom, mokrom betonu. Takvi prizori me uvijek jako rastuže. Kakav li to vlasnik mora bit kad izbaci s voju životinju van? Kakav? Kreten, a ne čovjek, eto što je taj vlasnik, kreten.

Ako su u stanju to učiniti životinji, što su u stanju učiniti onda ljudima možemo se zapitati. Treba uvest visoke novčane kazne uz mogućnost zatvora ako se ponovi za postupke takvih ljudi.

tanuki je napisao/la:Ne, treba uvesti poseban porez za vlasnike kućnih ljubimaca!

tad bi se vjerojatno još našlo takvih luđaka koji izbacuju kućne ljubimce na ulicu i prepušaju ih na mislost i nemilost
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty0 / 9990 / 999Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty Re: Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van

Postaj by zbracun sub pro 01, 2012 5:00 pm

Turrican je napisao/la:
Da si ti vidio, idem na posao i vidim neku staru, staru babu (ima valjda oko 90) i njen pas toliko debeo da jedva jedvice hoda (a nije stari pas), ona njega očito hrani ko svoje unuče (pogotovo ako živi sama s tim psom kako mi se i čini) Laughing

Uopće ne kužiš kaj znači praktičnost boring . Pošto je stara, teško hoda pa se mora koji puta i odmorit. A fini debeli pas je pravi mekani stolac kojeg ne moraš nosit, nego sam hoda za .tobom Pokazuje guzu
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty3 / 9993 / 999Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty Re: Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van

Postaj by tanuki ned pro 02, 2012 1:21 pm

pa eto, ja mjenjam svoje mišljenje, eto moja kćer živi u stanu sa svojom majkom, ali uglavnom tu ne živi, jer radi i živi u drugom gradu i uglavnom je samo vikendom tu, ali dopizdilo je kad joj majka kuka o svojim bolovima i uvalila joj je kokera i rekla joj da je bio višak u leglu kojeg netko mora udomiti, pa eto ona je to napravila iz sažaljenja, mada ga je platila 1000 kn i rezultati su vidljivi,
njena majka više ne priča o sebi nego o tom psu!
ali eto shvatio sam što to znači psihički suport u ovom raspižđenom svjetu i ne slažem se s teom, jer ko voli svog kućnog ljubimca , voli ga ko vlastito djete!
a sada uvodni post nije jasan,
recimo ako imaš mačke, koje su po difoltu slobodne i nikada počinjene čovjeku, i psi koji jesu?
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty700 / 999700 / 999Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty Re: Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van

Postaj by Teo ned pro 02, 2012 2:02 pm

U čemu se ti to samnom ne slažeš tanuk, a ja sam rekao na ovoj temi ne razumijem?
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty0 / 9990 / 999Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty Re: Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van

Postaj by tanuki ned pro 02, 2012 2:20 pm

Teo je napisao/la:U čemu se ti to samnom ne slažeš tanuk, a ja sam rekao na ovoj temi ne razumijem?
Ako su u stanju to učiniti životinji, što su u stanju učiniti onda ljudima možemo se zapitati. Treba uvest visoke novčane kazne uz mogućnost zatvora ako se ponovi za postupke takvih ljudi.
kao prvo, eto i ja sam nedavno spoznao što to znači biti životinja kućni ljubimac i čudim se zašto u robnim kućama postoje daleko dulje police od svih drugih!
samo 10 % od promta na kučne ljubimce, moglo bi zbrinuti beskučnike!
ali eto stres ludnica, psihološki poremečaji su rezultirali tom , da ljubav moraš posvetiti pesu ili mački kad ne možeš psvetiti čovjeku!
pošto su odojci na trđištu ?
13 kn žive vage,
a poznato je da su prasci iteligentni kao i psi možda čak i više,ali imaju nesreću da ih volimo i kad ih zakoljemo, i za njih se ne kupuje hrana u robnim kućama poput wiskasa obogaćena stotinama aroma, jer mi jedemo svinje!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty700 / 999700 / 999Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty Re: Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van

Postaj by Teo pon pro 03, 2012 9:56 am

tanuki je napisao/la:
Ako su u stanju to učiniti životinji, što su u stanju učiniti onda ljudima možemo se zapitati. Treba uvest visoke novčane kazne uz mogućnost zatvora ako se ponovi za postupke takvih ljudi.
kao prvo, eto i ja sam nedavno spoznao što to znači biti životinja kućni ljubimac i čudim se zašto u robnim kućama postoje daleko dulje police od svih drugih!
samo 10 % od promta na kučne ljubimce, moglo bi zbrinuti beskučnike!
ali eto stres ludnica, psihološki poremečaji su rezultirali tom , da ljubav moraš posvetiti pesu ili mački kad ne možeš psvetiti čovjeku!
pošto su odojci na trđištu ?
13 kn žive vage,
a poznato je da su prasci iteligentni kao i psi možda čak i više,ali imaju nesreću da ih volimo i kad ih zakoljemo, i za njih se ne kupuje hrana u robnim kućama poput wiskasa obogaćena stotinama aroma, jer mi jedemo svinje!

Za svinje i ostale domaće životinje može se naći hrana tamo gdje se prodaje stočna hrana, znači ipak se prodaje i proizvodi znači proizvodi se isto kao što se proizvodi za kućne ljubimce. Industrija sve čini da se zaradi.
Kad budu u Hrvatskoj jeli pse, mačke... kao što to čine npr. u Kini, Koreji... kućne ljubimce neće izbacivati na cetu i zlostavljati već će zavržiti za prehranu kao svinja, krava...na žalost
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty0 / 9990 / 999Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty Re: Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van

Postaj by Neu sri kol 14, 2013 11:59 am

Posve nemoralno, bezobrazno i bezosjećajno je napustiti svog ljubimca i izbaciti ga van. Tako jadna, nevina i dobra životinja to nije zaslužila.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty999 / 999999 / 999Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty Re: Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van

Postaj by valentino sri kol 14, 2013 12:04 pm

Ljudi kupe ljubimca djeci za igranje zaboravljajući da životinja ima svoje potrebe.
Da ne spominjem koliko ljudi svake godine izbaci ljubimca na cestu pred polazak na ljetovanje.

valentino
Trajno baniran/a

Registriran/a : 30.05.2013
Broj postova : 1606
Reputacija Reputacija : 261
Godina imam : 14
Započeo/la tema :
Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty0 / 9990 / 999Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty Re: Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van

Postaj by Lenica čet kol 15, 2013 4:48 pm

to mi je tužno kad netko napusti kućnog ljubimca, ja svoga nebi dala za nikoje pare, uvijek se lijepo brinem o njemu, tuširam ga, bucnem ga u more Very Happy vodim ga u šetnju, češljam ga.

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty0 / 9990 / 999Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van Empty Re: Ljudi koji napuste svoje kućne ljubimce i izbace ih van

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.