Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama...

+8
nikolina
Amyicha
Lenica
tanuki
THUNDER_DINIX
valentino
Neu
Iron Man
12 posters

Go down

Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama...

Postaj by Neu sub kol 24, 2013 3:49 pm

Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Što mislite o takvima? Da li ste s eikad naboli na staklo? Treba li to kažnjavati?

-----------------------------------

Dakle, hodam, fino u japankama i odjednom paf... osjetim neugodnu i strašnu bol u stopali a ono mi dio staklene boce probio japanku i ubo me na 2 mjesta u stopalo. Krvarilo ko ludo, sad sam dezinficirala ranu i zamotala.

No što da kažem o takvim ljduima koji bacaju staklo okolo, stoka, neodgojena stoka, d abog da im se staklo u mozak zabilo.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty999 / 999999 / 999Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty Re: Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama...

Postaj by Iron Man sub kol 24, 2013 4:33 pm

Ma ne bacaju se samo staklene boce, bacaš uglavnom sve. Ali to je za mene stvar odgoja. Mrzim takve ljude, ali imaš i ljudi koji slučajno padne boca na pod i razbije se misa
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty336 / 999336 / 999Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty Re: Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama...

Postaj by valentino sub kol 24, 2013 4:44 pm

Neu je napisao/la:Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Što mislite o takvima? Da li ste s eikad naboli na staklo? Treba li to kažnjavati?

-----------------------------------

Dakle, hodam, fino u japankama i odjednom paf... osjetim neugodnu i strašnu bol u stopali a ono mi dio staklene boce probio japanku i ubo me na 2 mjesta u stopalo. Krvarilo ko ludo, sad sam dezinficirala ranu i zamotala.

No što da kažem o takvim ljduima koji bacaju staklo okolo, stoka, neodgojena stoka, d abog da im se staklo u mozak zabilo.
Bome si ih i optužila i osudila bez prava žalbe.

valentino
Trajno baniran/a

Registriran/a : 30.05.2013
Broj postova : 1606
Reputacija Reputacija : 261
Godina imam : 14
Započeo/la tema :
Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty0 / 9990 / 999Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty Re: Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama...

Postaj by Neu sub kol 24, 2013 4:47 pm

Zar su zaslužili pravo na žalbu?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty999 / 999999 / 999Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty Re: Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama...

Postaj by valentino sub kol 24, 2013 4:48 pm

A možeš li se ti normalno obut, jebeš japanke...

valentino
Trajno baniran/a

Registriran/a : 30.05.2013
Broj postova : 1606
Reputacija Reputacija : 261
Godina imam : 14
Započeo/la tema :
Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty0 / 9990 / 999Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty Re: Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama...

Postaj by Neu sub kol 24, 2013 4:50 pm

Ljeto je.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty999 / 999999 / 999Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty Re: Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama...

Postaj by THUNDER_DINIX sub kol 24, 2013 4:54 pm

treba paziti di se hoda, a prvenstveno hodati u adekvatnim papučama (sa tvrdim debelim đonom), a ne u papirnatim papučama
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty889 / 999889 / 999Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty Re: Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama...

Postaj by valentino sub kol 24, 2013 4:58 pm

Znam da je ljeto ali ima svega po ulici, drž se ovoga što ti kaže plavi Wink

valentino
Trajno baniran/a

Registriran/a : 30.05.2013
Broj postova : 1606
Reputacija Reputacija : 261
Godina imam : 14
Započeo/la tema :
Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty0 / 9990 / 999Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty Re: Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama...

Postaj by Neu sub kol 24, 2013 4:59 pm

svake japanke imaju gumeni džon, pa tako i moje, a staklo ga probije ako se nagazi na njega i ne vidi se od trave.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty999 / 999999 / 999Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty Re: Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama...

Postaj by valentino sub kol 24, 2013 5:06 pm

Ne znači da je čovjek bacio tvoje staklo, tko zna kako se našlo tu.

Nosi sandale s kožnim džonom poput mene pa ti se to neće dogodit.

valentino
Trajno baniran/a

Registriran/a : 30.05.2013
Broj postova : 1606
Reputacija Reputacija : 261
Godina imam : 14
Započeo/la tema :
Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty0 / 9990 / 999Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty Re: Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama...

Postaj by THUNDER_DINIX sub kol 24, 2013 5:24 pm

Neu je napisao/la:svake japanke imaju gumeni džon, pa tako i moje, a staklo ga probije ako se nagazi na njega i ne vidi se od trave.
moje nebi probilo....

nego, na tom mjestu se okupljaju lokalni pijanci, pa je logično da ima razbijenih boca
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty889 / 999889 / 999Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty Re: Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama...

Postaj by tanuki sub kol 24, 2013 6:34 pm

ljudi ne bacaju staklenke po ulicama, tvoj primjer je sporadičan i nema razloga da se razvlači ova tema!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty700 / 999700 / 999Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty Re: Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama...

Postaj by Neu sub kol 24, 2013 8:45 pm

a nego tko ih baca?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty999 / 999999 / 999Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty Re: Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama...

Postaj by valentino sub kol 24, 2013 8:58 pm

Pripazi di gaziš, neu.

valentino
Trajno baniran/a

Registriran/a : 30.05.2013
Broj postova : 1606
Reputacija Reputacija : 261
Godina imam : 14
Započeo/la tema :
Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty0 / 9990 / 999Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty Re: Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama...

Postaj by Lenica ned kol 25, 2013 11:21 am

krajnje su neobzirni, a i neodgojeni, pa ne razmisljaju da bi se netko mogao ubost na cudan smajlić 

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty0 / 9990 / 999Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty Re: Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama...

Postaj by Amyicha ned kol 25, 2013 11:23 pm

ma glupost. nemam pojma šta im to toliko znači u životu da bacaju po cesti staklene boce, ali ne samo njih već i ostalo smeće bacaju
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty113 / 999113 / 999Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty Re: Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama...

Postaj by nikolina pet stu 22, 2013 6:30 am

Neu je napisao/la:Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Što mislite o takvima? Da li ste s eikad naboli na staklo? Treba li to kažnjavati?

-----------------------------------

Dakle, hodam, fino u japankama i odjednom paf... osjetim neugodnu i strašnu bol u stopali a ono mi dio staklene boce probio japanku i ubo me na 2 mjesta u stopalo. Krvarilo ko ludo, sad sam dezinficirala ranu i zamotala.

No što da kažem o takvim ljduima koji bacaju staklo okolo, stoka, neodgojena stoka, d abog da im se staklo u mozak zabilo.
Luđaci ...nisam još stala nogom na staklo (vjerovatno bi popizdila kao ti),ali mi je zato guma na biciklu platila pra puta cici 
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty0 / 9990 / 999Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty Re: Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama...

Postaj by rider331 pet stu 22, 2013 7:42 am

To je samo stvar od čovjeka do čovjeka. Bacaju oni svašta pa i staklene boce. Nisu ekološki osviješteni. Koliko toga se nađe u moru i rijekama. I to fino u pličaku. Super.
Baciti staru perilicu za rublje u more, ili bacit stari kauč u šumu, stari auto baciti negdje niz planinu i tako... smajlić

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty0 / 9990 / 999Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty Re: Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama...

Postaj by Gost pet stu 22, 2013 9:52 am

Bacanje bilo cega, makar papirica od zvake po ulici treba kaznjavati.

Bacanje staklenih boca je cisti kretenizam....opasno za automobile,pjesake i zivotinje.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty Re: Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama...

Postaj by harmonika pet stu 22, 2013 10:19 am

Treba podići razinu građanske svijesti.

Da primitivni malograđanski papak skuži kako nisu njegovi samo kuća, stan, dvorište, bašča, nego i stepenice, haustor, cesta, rijeka, šuma, more, cijeli planet.

harmonika
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.11.2013
Broj postova : 20
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty0 / 9990 / 999Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty Re: Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama...

Postaj by zbracun pet stu 22, 2013 11:19 am

To su ljudi koji misle da su na visini i sve si dozvoljavaju. Za njima bi trebao ići sluga da čisti njihova sranja. Druga su stvar ljudi koji si popiju, pa u "raspoloženju" razbiju. Najviše je takvih među mladima koji još ne misle previše, a često su u toj svojoj mladosti i bahati. Većina ih se s vremenom promjeni.
A normalno je da se mora hodati u adekvatnoj obući. Najbolje je kupiti japanke i sandale koje rade neki na moru. Đon je od automobilske gume i nema šanse da se probije pod težinom čovjeka afro .
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty3 / 9993 / 999Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty Re: Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama...

Postaj by evitaa pet stu 22, 2013 11:33 am

zbracun je napisao/la: Druga su stvar ljudi koji si popiju, pa u "raspoloženju" razbiju.
Naravno.Dobro "raspolozenje" sve opravdava.

Sto je s onom manjinom koja se ne promjeni,postane prihvatljiva drustvena kategorija?
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty0 / 9990 / 999Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama... Empty Re: Ljudi koji bacaju staklene boce po ulicama...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.