Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

+17
pametnom dosta
Kapistran
Godal
Krsto
Giovanni Capistrano
nikolina
John Kimble
Neu
sunce
damfisk
Prop
THUNDER_DINIX
Purgy
Iron Man
m
WEYLAND-YUTANI
Mass
21 posters

 :: Sport :: Nogomet forum

Stranica 14 / 18. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next

Go down

GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty Re: GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

Postaj by damfisk sri kol 28, 2013 11:21 am

A eto... sve se vraća sve se plaća...


Golman Slavena vam je u prošlom kolu "poklonio" gol (iako, teško se može govorit o poklonu kad se plaća, ali eto, neka bude...) pa je red da i vaš golman nekome pokloni gol.


Usrdno se nadam, i molim se Bogu, Jahveu, Alahu, Budi, Višni, Krišnuu, Manituu i svim drugim postojećim i nepostojećim božanstvima, deitetima i duhovima predaka i potomaka da se đubrad nastavi sramotit po Evropi, i da se polustoljetna tradicija neprezimljavana nastavi do u beskraj.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty0 / 9990 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty Re: GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

Postaj by nikolina sri kol 28, 2013 12:55 pm

damfisk je napisao/la:Za razliku od Dinama, Hajduk je u Evropi prezimio, i prolazio grupu.

A Dinamo služi kao kanta za napucavanje i nabijanje gol razlike.
Jesu ali zato su uvijek tu spram vas,bolje i to ,vec se prisjecati stare slave....znam jebeno je to ,tesko kada  znas da ce te uvijek  biti iza Dinama ...
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty0 / 9990 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty Re: GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

Postaj by Purgy sri kol 28, 2013 3:08 pm

Pa dobro, realno, Dinamo uveseljava cijelu Hrvatsku nastupima u Europi.
Oni koji navijaju za njega su sretni nakon pobjede, a ovi koji čekaju naslov 8 godina pa su im za to krivi Mamići, Jurčići, suci, Lokomotiva i svi osim njih svršavaju nakon poraza.
misa


A što se tiče ovog prezimljavanja i prolaza grupe... Bilo pa prošlo. Sad su nova, druga vremena. Eto, i Dila Gori je prejaka momčad. misa
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty142 / 999142 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty Re: GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

Postaj by damfisk sri kol 28, 2013 4:26 pm

nikolina je napisao/la:
Jesu ali zato su uvijek tu spram vas,bolje i to ,vec se prisjecati stare slave....znam jebeno je to ,tesko kada znas da ce te uvijek biti iza Dinama ...

Gdje su uvijek tu? U Ligi prvaka? Kao kanta za napucavanje? Kao najgora ekipa u povijesti natjecanja? Kao predmet sprdnje, kao sramota nad sramotama? Kao ekipa sa najviše primljenih golova? Kao ekipa za naslabijom posjetom na utakmicama Lige Prvaka? Kao ekipa koja mora gledateljima poklanjat milijun kuna samo da dođu na stadion?

Uvijek iza Dinama? Jesi sigurna?

Javi mi se kad cigan crkne. Pa ćemo onda vidjet tko je iza koga.


Purgy je napisao/la:Pa dobro, realno, Dinamo uveseljava cijelu Hrvatsku nastupima u Europi.
Oni koji navijaju za njega su sretni nakon pobjede, a ovi koji čekaju naslov 8 godina pa su im za to krivi Mamići, Jurčići, suci, Lokomotiva i svi osim njih svršavaju nakon poraza.
misa
Ovi koji navijaju za Dinamo su sretni kad Dinamo pobijedi u Evropi? E pa onda su oni jako jako jako JAKO rijetko sretni.


Purgy je napisao/la:
A što se tiče ovog prezimljavanja i prolaza grupe... Bilo pa prošlo. Sad su nova, druga vremena. Eto, i Dila Gori je prejaka momčad. misa
Da, da... sasvim nova vremena. Eto, ta "nova" vremena su već pedeset godina. Pedeset godina đubrad nije u stanju prezimit u Evropi.

Nova vremena... Da.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty0 / 9990 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty Re: GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

Postaj by Purgy sri kol 28, 2013 4:35 pm

Da Dinamo uspije prezimiti u Europi ti i tebi slični ne bi imali više nikakvog razloga pratiti bilo koji hrvatski nogomet.

Makar, ja sam pričao o Hajduku. Ne o Dinamu.
Ipak mi nismo ispali od doprvaka Gruzije.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty142 / 999142 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty Re: GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

Postaj by damfisk sri kol 28, 2013 4:44 pm

Ja ću mrzit Dinamo uvijek. Prezimio, neprezimio, prenoćio, neprenoćio, pobijedio, izgubio, dobio, prošao, ispao...

Ja Dinamo mrzim i mrzit ću ga bez obzira na sve.


A to da je Hajduk prazna ljuska nekoć velikog kluba je jasno svima. Hajduk je mrtav, a ovo šta gledamo je tek njegov zombi. Ja to nikad nisam poricao.

Ali bez obzira na to u kakvom je Hajduk stanju, ja sam sam Dinamo mrzio, mrzim ga i mrzit ću ga uvijek.

Pa čak i kad umrem, pa me zakopaju, kad svaki put kad Dinamo izgubi, ja ću se ustat iz groba samo zato da mogu aplaudirat.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty0 / 9990 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty Re: GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

Postaj by nikolina sri kol 28, 2013 8:18 pm

damfisk je napisao/la:Ja ću mrzit Dinamo uvijek. Prezimio, neprezimio, prenoćio, neprenoćio, pobijedio, izgubio, dobio, prošao, ispao...

Ja Dinamo mrzim i mrzit ću ga bez obzira na sve.


A to da je Hajduk prazna ljuska nekoć velikog kluba je jasno svima. Hajduk je mrtav, a ovo šta gledamo je tek njegov zombi. Ja to nikad nisam poricao.

Ali bez obzira na to u kakvom je Hajduk stanju, ja sam sam Dinamo mrzio, mrzim ga i mrzit ću ga uvijek.

Pa čak i kad umrem, pa me zakopaju, kad svaki put kad Dinamo izgubi, ja ću se ustat iz groba samo zato da mogu aplaudirat.
I ti si Hrvat kiša 
Svaki klub bi se posramio ovakog navijača..
Dinamovac sam ,ali navijam za Hajduk kada igra utakmice u Evropi(doduše nisam ih se nešta puno nagledala)zato sto mi nije važno ko je već odakle je .
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty0 / 9990 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty Re: GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

Postaj by damfisk sri kol 28, 2013 9:22 pm

A hrvatstvo se dokazuje navijanjem za Dinamo?

Genijalno.


Inače, onaj tko čas navija protiv nekog kluba a čas navija za isti taj klub nije navijač, već nezainteresirani promatrač. Ili pak osoba za ozbiljnom krizom identiteta.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty0 / 9990 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty Re: GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

Postaj by nikolina čet kol 29, 2013 7:25 am

damfisk je napisao/la:A hrvatstvo se dokazuje navijanjem za Dinamo?

Genijalno.


Inače, onaj tko čas navija protiv nekog kluba a čas navija za isti taj klub nije navijač, već nezainteresirani promatrač. Ili pak osoba za ozbiljnom krizom identiteta.
A ti si hrvat kada navijaš za Austriju protiv Dinama ?
Genijalno.
Ja navijam za Hajduk samo kada igra u Evropi,što bi svaki normalni Hrvat trebao jel naš je klub,a drugo je naša liga.
I ja to nebi nazvala krizom idetiteta već dragi moj nešta sasvim normalno.
A one koje ne navijaju za klub iz koje je zemlje za mene su licemjeri .
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty0 / 9990 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty Re: GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

Postaj by damfisk čet kol 29, 2013 1:14 pm

Eto, ti ćeš mi reć jesam li Hrvat ili nisam, na osnovu navijanja za Dinamo.

Slobodno dođi ovamo pa propituj moje hrvatstvo pred mojom familijom, dok posjećujemo groblje gdje su pokopani članovi moje obitelji koji su poginuli da bi jedna neodgojena balavica moga propitivat moje domoljublje zbog jebenog usranog Dinama.




Hoćeš se kurčit hrvatstvom? Eno ti "repka" pa navijaj i busaj se u prsa hrvatska, o ti velika Hrvatice koja navija za mamićevu prćiju.


Dinamo je mjerilo za hrvatstvo samo u vašim licemjernim dvoličnim podmuklim mamićevskim glavama.

Jedino licemjerno u cijeloj ovoj priči je tvoje LAŽNO "navijanje" za klub koji ćeš sedam dana nakon toga proklinjat, psovat, pljucat i vrijeđat.

Tebi su Hajdukovci "tovari" koje treba "i lancem i bokserom u glavu" kad gostuju na maksimirskom ruglu, ali odjednom čudotvorno postaju "hrvatska braća" kad prijeđu granicu.

Odvratno, najgore i najljigavije licemjerje. Sramota te ima bit šta se uopće usuđuješ pisat o navijanju sa takvim stavovima dostojnim najdubljeg prezira.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty0 / 9990 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty Re: GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

Postaj by nikolina čet kol 29, 2013 9:45 pm

Šta bi vi dali da imate Mamića kavica 

Jesi danas navijo za Stuttgart Very Happy 
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty0 / 9990 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty Re: GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

Postaj by nikolina pet kol 30, 2013 6:22 am

Da ti sada odgovorim,sinoć nisam imala vremena ....
Eto, ti ćeš mi reć jesam li Hrvat ili nisam, na osnovu navijanja za Dinamo.
Teški Hrvat,kao oni koji dođu iz dijaspore i kurče se svojim porijekom.

Slobodno dođi ovamo pa propituj moje hrvatstvo pred mojom familijom, dok posjećujemo groblje gdje su pokopani članovi moje obitelji koji su poginuli da bi jedna neodgojena balavica moga propitivat moje domoljublje zbog jebenog usranog Dinama.
Balavica kiša ovo mi je kao komplimet Laughing 
Samo si 7god stariji od mene,ako su ti godine istinite koje si napisao tu.
Muž je moj stariji od tebe pa mi ne kaže da sam balavica,ali oćito za  tebe jesam,voliš straije tete ha?Very Happy 


Hoćeš se kurčit hrvatstvom? Eno ti "repka" pa navijaj i busaj se u prsa hrvatska, o ti velika Hrvatice koja navija za mamićevu prćiju.
I vi bi jednu takvu prćiju,priznaj  Very Happy 


Dinamo je mjerilo za hrvatstvo samo u vašim licemjernim dvoličnim podmuklim mamićevskim glavama.
Nije,ali svaki hrvat je tu večer navijo za Dinamo a ne Austriju ...jbg

Jedino licemjerno u cijeloj ovoj priči je tvoje LAŽNO "navijanje" za klub koji ćeš sedam dana nakon toga proklinjat, psovat, pljucat i vrijeđat.

Tebi su Hajdukovci "tovari" koje treba "i lancem i bokserom u glavu" kad gostuju na maksimirskom ruglu, ali odjednom čudotvorno postaju "hrvatska braća" kad prijeđu granicu.
Ti meni pričaš o huliganstvu i licemjeru?
Dragi moj(to ti ja od milja nemoj se odmah umisliti:D ) pročitaj ova svoja dva posta ispod,koji je napisao pravi tipični huligan.
A onda nađi moj gdje piše da sam ja takvo šta napisala pa me onda optuži za nešto.

Prekrasna večer, predivna utakmica, prelijep rezultat.

Jako sam sretan, veseo i radostan.

Jedina šta bi mi pričinilo veće zadovoljstvo bila bi teška prometna nesreća u kojoj bi stradali svi igrači Dinama skupa sa trenerima, mamićima i drugim domaćim životinjama.
Ja ću mrzit Dinamo uvijek. Prezimio, neprezimio, prenoćio, neprenoćio, pobijedio, izgubio, dobio, prošao, ispao...

Ja Dinamo mrzim i mrzit ću ga bez obzira na sve.


A to da je Hajduk prazna ljuska nekoć velikog kluba je jasno svima. Hajduk je mrtav, a ovo šta gledamo je tek njegov zombi. Ja to nikad nisam poricao.

Ali bez obzira na to u kakvom je Hajduk stanju, ja sam sam Dinamo mrzio, mrzim ga i mrzit ću ga uvijek.

Pa čak i kad umrem, pa me zakopaju, kad svaki put kad Dinamo izgubi, ja ću se ustat iz groba samo zato da mogu aplaudirat.
Zbog takvih kao što si ti ,normalni ljudi ne mogu otići na tekmu sa svojim sinom?
Zašto?
Jel se pojavi par "navijača -huligana"svog voljenog kluba koji ga toliko obožava da nemože zamisliti da ode na utakmicu a da se ne potuče za svoj klub,ne baci baklju ,ne psuje i da ne napravi neki nered.
Tako se voli svoj klub?
Moš mislit.
Danas sutra ćeš imat dijete ili ga već imaš.kako ćeš mu objasnit zašto ga nemožeš odvesti na derbi?
Daj mi taj odgovor.

Odvratno, najgore i najljigavije licemjerje. Sramota te ima bit šta se uopće usuđuješ pisat o navijanju sa takvim stavovima dostojnim najdubljeg prezira.
Naravno kavica 
Pitanje zašto?
Zato ,što navijam za Hajduk ili sinoć za Rijeku ,a nisam protiv njih jel sam Dinamov navijač.
Ok ,neka me prezire ko hoće,ali ja nisam odgajana da mrzim klub iz svoje zemlje radi Dinama.
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty0 / 9990 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty Re: GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

Postaj by damfisk pet kol 30, 2013 8:07 am

Balavica si, nego šta si nego balavica. Koja nema pojma o čemu priča. I pritom je strahovito neodgojena, jer ima obraza pričat o nečijem domoljublju.

Sram te bilo, dijete balavo.

Gotova priča. A sad bježi natrag u vrtić. Tko ti je uopće dopustio da tako brljaviš po netu...
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty0 / 9990 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty Re: GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

Postaj by THUNDER_DINIX pet kol 30, 2013 8:27 am

ajde djelo lakše malo.

damf našao si curu koja se kuži u nogomet pa si se odma uspaničario Laughing
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty889 / 999889 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty Re: GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

Postaj by damfisk pet kol 30, 2013 8:38 am

Kakva glupost.

Nema ona veze sa nogometom, niti sam se ja uspaničario.


Napižđene wannabe domoljubne balavice me ne uspaničiju, nego eventualno samo nasmijavaju.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty0 / 9990 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty Re: GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

Postaj by nikolina pet kol 30, 2013 10:02 am

damfisk je napisao/la:Balavica si, nego šta si nego balavica. Koja nema pojma o čemu priča. I pritom je strahovito neodgojena, jer ima obraza pričat o nečijem domoljublju.

Sram te bilo, dijete balavo.

Gotova priča. A sad bježi natrag u vrtić. Tko ti je uopće dopustio da tako brljaviš po netu...
Budem išla u vrtić u 16 sati pokupit svoje klince Zločesti osmijeh 
Čiko stari baš mi te žao,što sa samo 36 godina se osjećaš da imaš bar 80.,znam jebeno je to kada zpadneš u takvo stanje(ali da se to riješiti s tableticama) ...ja se sa 29 osjećam pa ajmo reći kao blavica jel uživam u život a ne prosipam mržnju kao ti .....nisam zapela u nekom vremenu prije Krista.... i ponosna sam na to,i tako ću i odgojiti svog sina,a ne da mi bude kao ti huligan Zločesti osmijeh 
Eh štaš žena sam ali razlikujem dobro o zla,a to tebi baš ne ide ha?
Daj imaj mudda i odgovori mi kako ćeš sina/kćer odvest na derbi ispuniti im tu želju (jel ja svom nemogu radi takvih kao što si ti) a da te nije starh za njegov život jel postoje osobe takve kao ti koliko hoćeš ne samo Torcide već i BBB i i ostalih "takozvanih navijača".
Daj mi taj odgovor da te čujem?
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty0 / 9990 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty Re: GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

Postaj by damfisk pet kol 30, 2013 11:51 pm

Nemaš ti pojma na šta si ponosna, niti ti pojma imaš šta je ponos.

Jer da imaš makar i jedan deseti dio pojma šta je ponos, zatrpala bi se u najdublju rupu gdje te niko nikad neće pronać.

Jer podržavaš cigana.

I jer se usuđuješ nečije domoljublje mjerit po navijanju za Dinamo,

Sram te bilo, derle balavo. Tko ti je uopće dopustio da nakon dnevnika ostaneš budna... Sramoto
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty0 / 9990 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty Re: GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

Postaj by nikolina sub kol 31, 2013 7:46 am

damfisk je napisao/la:Nemaš ti pojma na šta si ponosna, niti ti pojma imaš šta je ponos.

Jer da imaš makar i jedan deseti dio pojma šta je ponos, zatrpala bi se u najdublju rupu gdje te niko nikad neće pronać.

Jer podržavaš cigana.

I jer se usuđuješ nečije domoljublje mjerit po navijanju za Dinamo,

Sram te bilo, derle balavo. Tko ti je uopće dopustio da nakon dnevnika ostaneš budna... Sramoto
I dalje vrijeđaš,a nedaš mi odgovor kavica 
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty0 / 9990 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty Re: GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

Postaj by m uto ruj 03, 2013 11:56 am

branko , branko ...........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty14 / 99914 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty Re: GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

Postaj by Iron Man uto ruj 03, 2013 12:56 pm

svi smo za te... Very Happy
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty336 / 999336 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty Re: GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

Postaj by WEYLAND-YUTANI uto ruj 03, 2013 3:25 pm

Bravo Maminjo care,svi smo za te.veliki trener je došao to moram zalit. iduce kodine osvajamo LP
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty133 / 999133 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty Re: GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

Postaj by THUNDER_DINIX uto ruj 03, 2013 5:19 pm

nece nitko u Dinamo osim ovih koji su već bili. Maminjo stalno vrti iste
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty889 / 999889 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty Re: GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

Postaj by damfisk sri ruj 04, 2013 8:22 am

nikolina je napisao/la:
I dalje vrijeđaš,a nedaš mi odgovor  kavica 

Vrijeđat si ti prva počela, dijete nedoraslo.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty0 / 9990 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty Re: GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

Postaj by THUNDER_DINIX sri ruj 04, 2013 10:11 am

ajde dosta više. skuzili smo da cura zna o nogometu i to je to, dosta svađanja više
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty889 / 999889 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty Re: GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

Postaj by nikolina sri ruj 04, 2013 10:23 am

damfisk je napisao/la:
Vrijeđat si ti prva počela, dijete nedoraslo.
Pih....nisam od tebe ni očekivala odgovor jel godine te stigle pa nemaš snage tipkati  podjebava 

nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty0 / 9990 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 14 Empty Re: GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 14 / 18. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next

[Vrh]

- Similar topics

 :: Sport :: Nogomet forum

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.