Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

:: Sport :: Nogomet forum

Stranica 16 / 18. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

Go down

GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 16 Empty Re: GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

Postaj by damfisk on pet lis 04, 2013 12:42 pm

Mi se uvijek veselimo kad Dinamo gubi...

Istinabog, ne baš svi. Uvijek ima par izroda koji se ne vesele Dinamovim neuspjesima.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 16 Empty0 / 9990 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by m on pet lis 04, 2013 12:45 pm

oni sa falšom ......
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 16 Empty14 / 99914 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on pet lis 04, 2013 12:50 pm

Sa čime????
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 16 Empty0 / 9990 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on pet lis 04, 2013 2:29 pm

Damfisk i Giovanni Capistrano nemojte da moram vikati i bit opasna, fino se vi prepucavajte, ali bez međusobnog vrijeđanja.

Sh vatite ovo kao opomenu pred vađenje mog oružja, bičem po leđima i udri.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 16 Empty999 / 999999 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Purgy on pet lis 04, 2013 2:59 pm

2007.
- Dolazi Ivanković, Dinamo nema krila, Tanac uvodi 4-2-3-1 gdje krilne napadače igraju veznjaci.

2013.
- Dolazi ivanković, Dinamo ima krila, Tanac uvodi 4-3-2-1 gdje polušpice igraju krila, a ako igra slučajno 4-2-3-1 krila igraju špice a veznjaci krila.

To je to. Bravo Tanac.klanjanje klanjanje 
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 11
Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 16 Empty142 / 999142 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on pet lis 04, 2013 3:03 pm

Dotična spodoba, zvana "profesor", uvijek je bila beskičmenjačko smeće, govno od čovjeka, nula od karaktera, moralna gnjida i općenito pička zakamuflirana u ljudsko biće.

A osim toga, bio je (i ostao) kreten u nogometnom i intelektualnom smislu.

Da ga sutra pregazi auto, uopće mi ne bi bilo žao. Štoviše, vjerujem da bi zrak u Hrvatskoj postao barem malo čišći kada bi to govno nestalo sa lica zemlje.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Godal on pet lis 04, 2013 3:35 pm

Kako Hrvati (i ostali građani RH) gledaju danas na mudru i proročansku izjavu Vladimira Bakarića o tome kako je SRH najmirnija kada je Dinamo sedmi, a na tribinama Maksimira nema više od 5000 ljudi?

Često se ta izjava vadila iz konteksta, htjelo se sugerirati da tadašnja socijalistička politika ne dozvoljava zagrebačkom Dinamu da bude prvak, što je sasvim netočno jer upravo su hrvatski komunisti i osnovali taj Dinamo, zašto bi onda bili protiv njega. Jednostavno su projekti srbijanskih komunista - Crvena Zvezda, jugointegralista - Partizan, kao i Dalmatinaca - Hajduk, bili uspješniji. Razloga je sasvim sigurno više zašto je tomu bilo tako, ali to sad nije ni bitno.

Dinamo je nedavno na tablici završio prvi, osvojio prvenstvo, a na tribinama je bilo oko 10 000 ljudi. I što se dogodi? Točno ono što je Bakarić davno jednom rekao. Nemiri. Umjesto fešte i slavlja, kakvu bismo vidjeli u npr. Splitu, dogode se neredi, izgredi i divljaštvo, razularena masa napadne i pokuša ubiti policajce RH, a kao povod nemirima se uzima to što su neki od policajaca bili Dalmatinci te je to isprovociralo purgersku publiku, načinjenu većinom od Bosanaca.

Bakarić kao osoba iz srca Hrvatske (Turopolje) je vjerojatno vrlo dobro i najbolje poznavao dušu i mentalitet hrvatskog čovjeka kroz sva ta povijesna zbivanja tijekom 20. stoljeća. Hrvati su po svemu sudeći blagi, povučeni, ali i poprilično jalni i povodljivi. Hrvati ne cijene autoritet sam po sebi, Hrvati cijene autoritet sile. Kao komunist i pravnik dobro je razumio društvena zbivanja i procese koji su se događali tih godina, a čije posljedice Hrvati osjećaju i danas.

Bosanski došljaci su u Hrvatsku i Zagreb donijeli tursko-vlaške običaje pod krinkom katoličanstva, bezobrazluk i divljaštvo, argument sile pred kojim su se Hrvati povinuli, a u kombinaciji s hrvatskom i purgerskom malograđanštinom i jalnošću stvorio se jedan opasan društveni amalgan.

Zavidni i zadrti zagrebački čovjek bez identiteta kojemu došljaci nameću svoje ideje kao njegove vlastite.
Godal
Godal
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 03.10.2013
Broj postova : 213
Reputacija Reputacija : 25
Godina imam : 74
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Purgy on pet lis 04, 2013 3:36 pm

Ma dobro, spodoba ili ne, pričam sa trenerskog aspekta. Mislim, logičnog.
misa

Dinamu je razlika između obrane i napadača 70m.

A komentar na utakmicu... Kelava, vrati se, jer kad je Pivarić najsigurniji branič, a Sammir najborbeniji veznjak, ima mjesta i za tebe.

Inače, golman nas je koštao prolaza protiv Austrije i sigurno povoljnijeg rezultata protiv Ludogoreca. Centaršut u dva metra, on gleda loptu sa crte. Igra se u 16m. Jebiga, dečko, jesi naš, ali očito je da nemaš kvalitete neke prevelike.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy

Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 16 Empty142 / 999142 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on pet lis 04, 2013 3:40 pm

Godal je napisao/la:Kako Hrvati (i ostali građani RH) gledaju danas na mudru i proročansku izjavu Vladimira Bakarića o tome kako je SRH najmirnija kada je Dinamo sedmi, a na tribinama Maksimira nema više od 5000 ljudi?

Često se ta izjava vadila iz konteksta, htjelo se sugerirati da tadašnja socijalistička politika ne dozvoljava zagrebačkom Dinamu da bude prvak, što je sasvim netočno jer upravo su hrvatski komunisti i osnovali taj Dinamo, zašto bi onda bili protiv njega. Jednostavno su projekti srbijanskih komunista - Crvena Zvezda, jugointegralista - Partizan, kao i Dalmatinaca - Hajduk, bili uspješniji. Razloga je sasvim sigurno više zašto je tomu bilo tako, ali to sad nije ni bitno.

Dinamo je nedavno na tablici završio prvi, osvojio prvenstvo, a na tribinama je bilo oko 10 000 ljudi. I što se dogodi? Točno ono što je Bakarić davno jednom rekao. Nemiri. Umjesto fešte i slavlja, kakvu bismo vidjeli u npr. Splitu, dogode se neredi, izgredi i divljaštvo, razularena masa napadne i pokuša ubiti policajce RH, a kao povod nemirima se uzima to što su neki od policajaca bili Dalmatinci te je to isprovociralo purgersku publiku, načinjenu većinom od Bosanaca.

Bakarić kao osoba iz srca Hrvatske (Turopolje) je vjerojatno vrlo dobro i najbolje poznavao dušu i mentalitet hrvatskog čovjeka kroz sva ta povijesna zbivanja tijekom 20. stoljeća. Hrvati su po svemu sudeći blagi, povučeni, ali i poprilično jalni i povodljivi. Hrvati ne cijene autoritet sam po sebi, Hrvati cijene autoritet sile. Kao komunist i pravnik dobro je razumio društvena zbivanja i procese koji su se događali tih godina, a čije posljedice Hrvati osjećaju i danas.

Bosanski došljaci su u Hrvatsku i Zagreb donijeli tursko-vlaške običaje pod krinkom katoličanstva, bezobrazluk i divljaštvo, argument sile pred kojim su se Hrvati povinuli, a u kombinaciji s hrvatskom i purgerskom malograđanštinom i jalnošću stvorio se jedan opasan društveni amalgan.

Zavidni i zadrti zagrebački čovjek bez identiteta kojemu došljaci nameću svoje ideje kao njegove vlastite.

Osim šta je ova "analiza" suštinski odvratna jer insinuira da Dalmatinci nisu Hrvati, a Hrvati nisu Dalmatinci, pored toga je posve pogrešna i u kontekstu vremena u kojem je Bakarić to izjavio (ispravak: navodno izjavio) kao i u kontekstu današnjeg vremena. Konačno, ova "analiza" posve ignorira činjenicu da su od Bakarića do danas prošla desetljeća, i da su se okolnosti drastično promijenile.

Purgy je napisao/la:Ma dobro, spodoba ili ne, pričam sa trenerskog aspekta. Mislim, logičnog.
misa

Dinamu je razlika između obrane i napadača 70m.

A komentar na utakmicu... Kelava, vrati se, jer kad je Pivarić najsigurniji branič, a Sammir najborbeniji veznjak, ima mjesta i za tebe.

Inače, golman nas je koštao prolaza protiv Austrije i sigurno povoljnijeg rezultata protiv Ludogoreca. Centaršut u dva metra, on gleda loptu sa crte. Igra se u 16m. Jebiga, dečko, jesi naš, ali očito je da nemaš kvalitete neke prevelike.

Kad bi Zelenika bio jedini (ili najveći) problem ovog Dinama, onda ovaj Dinamo ne bi imao problema.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Purgy on pet lis 04, 2013 3:42 pm

Naravno.
Ali da je problem, je.

Dinamo ima dokazano dobru juniorsku školu, ali očito se s golmanima ne radi dobro. Zadnji golman koji je ispao iz naše škole da ga priznam po talentu i znanju je Lončarić. Šteta što ga je svašta upropastilo.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by pametnom dosta on pet lis 04, 2013 3:44 pm

Zamislite stvarno da Ivanković ode u Hajduk umjesto Tudora kao što se piše i da je njegov dolazak u sklopu pokopa titovih posmrtnih ostataka u vili dalmacija. Fešta bi trajala najmanje tri puna dana uz cjelodnevni divlji tehno i seks po ulicama i parkovima Splita. Svi u hajdukovim mornarskim majicama s petkorakom, a ispod pojasa goli
pametnom dosta
pametnom dosta
Nevina dušica
Nevina dušica

Broj postova : 80
Reputacija Reputacija : 10
Godina imam : 46
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Purgy on pet lis 04, 2013 3:45 pm

Di se to piše, boga ti draga?
Laughing
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Godal on pet lis 04, 2013 3:45 pm

damfisk je napisao/la:
Odjebi šupčino bijedna
Ove gadosti su upućene Capistranu, a i sam sam bio bezočno napadnut zadnjih dana pa sad postavljam pitanje upravništvu da li netko od upravnika štiti dignitet i ljudsko dostojanstvo ljudi koji pišu ovdje ili upravnici služe samo da prebacuju upise s krivih tema?

Ne može baš svatko svakoga vrijeđati kako želi odnosno željeti nekome smrt, neimaštinu ili bijedu. To nije smisao otvorenih rasprava.

Stoga predlažem da se članu damfisk zapriječi mogućnost pisanja na 3 dana kao mjera upozorenja jer sve to što je izrekao Capistranu je grozno.

Mislim da tako nešto nitko na ovom zborištu ne zaslužuje čuti.

Ako upravništvo pređe šutke preko ovoga, Capistranu se neće ništa bitno loše dogoditi, ali će upravništvo time demostrirati slijedeće:

- jezik i način komuniciranja iz gornjeg upisa je prihvatljiv, samim time normalan, dakle i poželjan. Takvi upisi će onda biti sve češći i češći.

Izjasni li se upravništvo protiv onakvih izjava, ali propusti sankcionirati njihovog autora, time će pokazati slijedeće:

-onakav način komunikacije inače i drugima nije dozvoljen, ali je dozvoljeno tako se obraćati Capistranu.

Mislim da ni jedno niti drugo ne bi bilo u redu.
Godal
Godal
Nevina dušica
Nevina dušica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on pet lis 04, 2013 3:47 pm

Purgy je napisao/la:Naravno.
Ali da je problem, je.

Dinamo ima dokazano dobru juniorsku školu, ali očito se s golmanima ne radi dobro. Zadnji golman koji je ispao iz naše škole da ga priznam po talentu i znanju je Lončarić. Šteta što ga je svašta upropastilo.
Malo toga se u zadnjih 10 godina radi dobro u Dinamu.

Osim prodajnog dijela, koji radi jako dobro. Ali, naravno, radi dobro za Velikog Vođu, a ne za Dinamo.

Čini mi se da smo nas dvojica ne tako davno razglabali o dobrim i lošim stranama Mamićevog vodstva.

U 34 evropske utakmice, Dinamo je poražen 25 puta.

Istovremeno, Veliki Vođa je zaradio neizmjerno puno novaca.

Pa ti sad reci gdje se to točno u Dinamu dobro radi.

pametnom dosta je napisao/la:Zamislite stvarno da Ivanković ode u Hajduk umjesto Tudora kao što se piše i da je njegov dolazak u sklopu pokopa titovih posmrtnih ostataka u vili dalmacija. Fešta bi trajala najmanje tri puna dana uz cjelodnevni divlji tehno i seks po ulicama i parkovima Splita. Svi u hajdukovim mornarskim majicama s petkorakom, a ispod pojasa goli

Lijepo da si s nama podijelio tu svoju homoerotsku fantaziju. Iako, vjerujem da bi podforum "seks" bio prikladniji za takvo nešto... Tko zna, možda tamo naiđeš na nekog istomišljenika, pa skupa realizirate jednu od sličnih fantazija
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on pet lis 04, 2013 3:48 pm

Godal je napisao/la:
damfisk je napisao/la:
Odjebi šupčino bijedna
Ove gadosti su upućene Capistranu, a i sam sam bio bezočno napadnut zadnjih dana pa sad postavljam pitanje upravništvu da li netko od upravnika štiti dignitet i ljudsko dostojanstvo ljudi koji pišu ovdje ili upravnici služe samo da prebacuju upise s krivih tema?

Ne može baš svatko svakoga vrijeđati kako želi odnosno željeti nekome smrt, neimaštinu ili bijedu. To nije smisao otvorenih rasprava.

Stoga predlažem da se članu damfisk zapriječi mogućnost pisanja na 3 dana kao mjera upozorenja jer sve to što je izrekao Capistranu je grozno.

Mislim da tako nešto nitko na ovom zborištu ne zaslužuje čuti.

Ako upravništvo pređe šutke preko ovoga, Capistranu se neće ništa bitno loše dogoditi, ali će upravništvo time demostrirati slijedeće:

- jezik i način komuniciranja iz gornjeg upisa je prihvatljiv, samim time normalan, dakle i poželjan. Takvi upisi će onda biti sve češći i češći.

Izjasni li se upravništvo protiv onakvih izjava, ali propusti sankcionirati njihovog autora, time će pokazati slijedeće:

-onakav način komunikacije inače i drugima nije dozvoljen, ali je dozvoljeno tako se obraćati Capistranu.

Mislim da ni jedno niti drugo ne bi bilo u redu.
Već sam ja to sredila:
http://www.crofriends.com/t9784p160-prijavite-korisnika-koji-krsi-pravilo-foruma#914162

http://www.crofriends.com/t17164p150-komentari-na-temu-prijavite-forumasa-koji-krsi-pravila

Upozorila sam ih obojicu.

Inače dijelim direktni ban za vrijeđanje, ali pošto ste novi, toleriram prvi put, dok ne vidite pravila.

Dalje se nitko ne smije vrijeđati jer ću davati ban na par dana.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :
GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 16 Empty999 / 999999 / 999GNK Dinamo Zagreb topic br.3. - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Godal on pet lis 04, 2013 3:51 pm

damfisk je napisao/la:

Osim šta je ova "analiza" suštinski odvratna jer insinuira da Dalmatinci nisu Hrvati, a Hrvati nisu Dalmatinci, pored toga je posve pogrešna i u kontekstu vremena u kojem je Bakarić to izjavio (ispravak: navodno izjavio) kao i u kontekstu današnjeg vremena. Konačno, ova "analiza" posve ignorira činjenicu da su od Bakarića do danas prošla desetljeća, i da su se okolnosti drastično promijenile.

Moram li se ponavljati. Dalmatinci nisu Hrvati to je sasvim jasno, kao što ni Bavarci nisu Švabe. Ali Švabe, Bavarci i ostali jesu Nijemci, baš kao što su Dalmatinci, Bosanci, Srbijanci i svi ostali južni Slaveni (Jugoslaveni). Isto tako činjenica je da su danas svi Dalmatinci politički Hrvati jer trenutno postoji Republika Hrvatska čiji je Dalmacija dio. Naravno, dio Dalmatinaca su i Talijani, ali njih je danas nešto manje nego prije, no to će se svakako promijeniti ulaskom RH u Europsku Uniju.

Za početak, evo malo iz američkih izvora, najmoćnije države svijeta:

YUGOSLAV AMERICANS (SOUTH SLAVS)

Where They Came From: Prior to the fall of the Austro-Hungarian Empire and the end of W.W.I, South Slavic immigrants came from the regions of Serbia, Croatia, Montenegro, Bosnia, Herzegovina, Dalmatia, Slovenia, and Macedonia. These regions united at the end of the war in 1918 and comprise present-day Yugoslavia.

Why They Left: The four main subdivisions of the South Slavic group are the Serbs, Croats, Slovenes, and Dalmatians...

Ne vidim nikakve uvrede u svom upisu, divljaštvo i nazadnost BiH društva, a samim time i ljudi iz tih krajeva su valjda poznati, to nije uvreda nego činjenica. Većina ratnih zločinaca i kriminalaca iz zadnjih ratova je upravo iz BiH. Pavelić, Šušak, Luburić, Karadžić, Mladić, Boban, Abdić, Izetbegović, itd. O hrvatskom jalu se također mnogo pisalo i reklo, ni to nije nikakva uvreda, a ako i jest uvreda, nisam ja prvi koji to izriče, kad se i to uzima kao općeprihvaćena činjenica.

Postavlja se pitanje, da li je moguće da je Bakarić znao nešto prije 40-ak godina, a što se danas neki toliko silno trude otkriti? Zašto neredi kad je Dinamo prvi? Tko te nerede potiče i komu je to u interesu?

Kad netko izrekne nekakvu misao, ili stav, i to se pokaže valjanim i dvije generacije kasnije, u drugim društvima bi tog čovjeka prozvali vizionarom i odali bi mu priznanje, a u najmanju ruku bi se trudili otkriti kako je on došao do tog zaključka da i sami nešto nauče.

Zašto uspjesi negdje donose feštu i veselje, kao npr. u Splitu, a negdje služe kao potpala neredima? Zato što je negdje u prvom planu sport, a drugdje nacionalizmi i šovinizmi.

To je Bakarić znao, imajući u vidu BiH čimbenike u Zagrebu i mentalitet Hrvata, zato je ono i rekao što je rekao.

Dokaz tomu?

Mario Galić (29), Dinamov navijač poznat policiji iz prijašnjih navijačkih nereda kao nasilni izgrednik, zadobio je prostrel torza pri napadu na četvoricu policijskih “spotera”, službenika koji u civilnoj odjeći prate kretanja navijača i javljaju OKC-u o stvaranju žarišta sukoba.

Odakle je taj nego iz Bosne ili Hercegovine.
Godal
Godal
Nevina dušica
Nevina dušica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Purgy on pet lis 04, 2013 3:52 pm

Nije li napredak i konstanta u nečemu znak dobrog rada?

Ako je, onda se dobro radi na tom planu, da.
Ako se ne varam, proteklih 5 sezona je Dinamo igrao jedno od europskih natjecanja. Da to ukazuje na loš rad, nekako ne bi rekao.

O tome sam pričao. Ne o rasprodanoj momčadi koja bi sigurno, da je ostala na okupu, imala nešto za reći čak i LP.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by pametnom dosta on pet lis 04, 2013 3:54 pm

damfisk je napisao/la:

Lijepo da si s nama podijelio tu svoju homoerotsku fantaziju. Iako, vjerujem da bi podforum "seks" bio prikladniji za takvo nešto... Tko zna, možda tamo naiđeš na nekog istomišljenika, pa skupa realizirate jednu od sličnih fantazija
Daj pometi prvo ispred svojih vrata, Brbićev bijedni slugo i promotoru.
Sad me slobodno cinkari moderatorima preko pp-a, drugo i ne znaš osim biti konfident.
pametnom dosta
pametnom dosta
Nevina dušica
Nevina dušica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on pet lis 04, 2013 3:54 pm

Godal je napisao/la:
Moram li se ponavljati. Dalmatinci nisu Hrvati to je sasvim jasno, kao što ni Bavarci nisu Švabe. Ali Švabe, Bavarci i ostali jesu Nijemci, baš kao što su Dalmatinci, Bosanci, Srbijanci i svi ostali južni Slaveni (Jugoslaveni). Isto tako činjenica je da su danas svi Dalmatinci politički Hrvati jer trenutno postoji Republika Hrvatska čiji je Dalmacija dio. Naravno, dio Dalmatinaca su i Talijani, ali njih je danas nešto manje nego prije, no to će se svakako promijeniti ulaskom RH u Europsku Uniju.

Za početak, evo malo iz američkih izvora, najmoćnije države svijeta:

[i]YUGOSLAV AMERICANS (SOUTH SLAVS)

----

Pamfleti kojekakvih kretenskih desničarskih organizacija imaju dokaznu vrijednost hrpe kravljeg izmeta starog tri dana.

Pojam "Dalmatinca" ne odnosi se na nacionalnu pripadnost, već regionalnu.

Ukoliko ne razlikuješ osnovne pojmove, ne bi se trebao baviti takvim temama. Možda bi bilo uputno da se prethodno informiraš.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on pet lis 04, 2013 3:55 pm

Od sada, za vrijeđanje dajem ban na 3 dana. Tko hoće ban, neka vrijeđa.

Nema zajebancije više. Sada ozbiljno kažnjavam.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by pametnom dosta on pet lis 04, 2013 3:59 pm

Što je ovo cenzura????
Damfisk tu može vrijeđati koga hoće, ali kad mu se uzvrati istom mjerom, onda uletavaš ti i tvoji prijatelji dušebrižnici.
pametnom dosta
pametnom dosta
Nevina dušica
Nevina dušica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on pet lis 04, 2013 4:00 pm

Purgy je napisao/la:Nije li napredak i konstanta u nečemu znak dobrog rada?

Ako je, onda se dobro radi na tom planu, da.
Ako se ne varam, proteklih 5 sezona je Dinamo igrao jedno od europskih natjecanja. Da to ukazuje na loš rad, nekako ne bi rekao.

O tome sam pričao. Ne o rasprodanoj momčadi koja bi sigurno, da je ostala na okupu, imala nešto za reći čak i LP.

Ali kakav napredak, za Boga miloga!!!!!!

Pa 25 poraza u 34 utakmice!!!!! Ejj!!!!!! Da ne pričam o gol-razlici!!!!

Niti jednom niste prošli skupinu!!!!!!

Kakav napredak??? Gdje je tu napredak?
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Purgy on pet lis 04, 2013 4:00 pm

Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Godal on pet lis 04, 2013 4:01 pm

damfisk je napisao/la:
Pamfleti kojekakvih kretenskih desničarskih organizacija imaju dokaznu vrijednost hrpe kravljeg izmeta starog tri dana.

Pojam "Dalmatinca" ne odnosi se na nacionalnu pripadnost, već regionalnu.

Ukoliko ne razlikuješ osnovne pojmove, ne bi se trebao baviti takvim temama. Možda bi bilo uputno da se prethodno informiraš.
Nije ti palo na pamet poštivati stoljetnu autonomiju i posebnost koju je Dalmacija imala, od Venecije pa do Austrije?

Nitko se u Dalmaciji ne zalaže za neovisnost, ali za autonomiju su svi, velika većina, baš kao i u Istri. Autonomiju smo imali u Austro-Ugarskoj i imat ćemo je opet bez brige. Problem je jedino u sintagmi "autonomija" koju su Tuđman i Hrvati sotonizirali pa danas malo ljudi zaziru od tog pojma, i nazivlja, ali samu bit autonomije svakako žele, i ne žele da ih ih Zagreb jebe, to i sami znate, inače ne biste stavljali Hajdukove značkice na retrovizor kad dolazite u Dalmaciju niti bi otkazivali dvoranska prvenstva kad domaćinstvo dobije neki grad u Dalmaciji.
Godal
Godal
Nevina dušica
Nevina dušica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on pet lis 04, 2013 4:01 pm

Offtopic si, dobit ćeš sankcije. Prebaci se na drugi podforum
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 16 / 18. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

[Vrh]

:: Sport :: Nogomet forum