Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

+11
Rower
tanuki
eva kant
rider331
balkanez
RobinUd
Amyicha
damfisk
zbracun
Iron Man
Neu
15 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito - Page 2 Empty Re: Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Postaj by Gabriel čet lis 29, 2015 9:11 am

pda, šta drugo Very Happy
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito - Page 2 Empty Re: Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Postaj by diabolik. pon stu 02, 2015 3:00 pm

Ne prkoračujem brzinu. Vozim po propisima. Večinom znam di su im "zasjede". A kad me zaustave radi nnjihova "harača" ja sam glavni dasa. Nit prekršaja, nit kazne , nit mita Very Happy Very Happy No, da ne ispadne da sam ja supermen, kad naletim na ekipu koja me ufati v prekršaju,ja se vatam na brzinu i žurbu. Odma turim 5 eura, 20 kuna, 400 dinara, 200 denara... V avstriji vam je inače u prosjeku svaka kazna za brzinu cca 35 eura (ako niste stvarno divljali)... smajlić U Austrijanaca je po mojem osobnome iskustvu sve kažnjivo do ti famoznih 35 eura, ili niže. To je moja subjektivna ocjena. smajlić
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito - Page 2 Empty74 / 99974 / 999Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.