Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

+9
scorpio57
THUNDER_DINIX
soprano
Neu
stitch
Hate
eva kant
Mass
tanuki
13 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by tanuki sri stu 03, 2010 7:46 am

Ja obvezno, jer mislim da te policijske "čeke" nemaju svrhu poboljšanja kvaliteti prometa , već punjenje državnog buđeta-
slažem se da cesta nije pista, ali "radaristi" čekiraju tamo gdje nema zdrave veze sa pameću!
genijalac kirin je u virovitici uveo automatizaciju-
pa kad se vozite po virovitici nedjeljom kad nema žive duše, umjesto 50 potegnuli ste 60- na idućem pješačkom semaforu imat će te crveno-
bravo kirin, cijela hrvatska bi se trebala ponositi tvojom pameću!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty700 / 999700 / 999Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty

[Vrh] Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty Re: Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by Gost sri stu 03, 2010 7:57 am

I da. I lijepo ti se zahvali što vozite oprezno ,
Ja proterao 200 km/h i pisalo je hvala sto vozite brzo Laughing Nije ni stigao reagirati Laughing
Inače jednom sam išao iz zagreba a neki penzior ispred mene se guzi neki 40 km/h. A ja pošizio. I usporim i pustim ga da ode malo. Zaletim se taman do toga radara i piše 60 km/h i ono i mene i njega zaustavi semafor. A jadnik ni kriv ni dužan Laughing I tako sam na drugom semaforu
kes
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty Re: Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by tanuki sri stu 03, 2010 8:26 am

ti očito nisi shvatio poantu uvodnog pitanja!
i ja sam imao 21 g i divljao sam s autima,
prolazio zavoje sa 100 gdje je ogrničenje 40.
koristio ručnu da cimnem auto u zavoju i mislio kako sam jako dobar vozać.
jer mogu proći zavoj sa 120 gdje je ograničenje 40!
e jebiga sada više poštujem žene kao vozaće, jer njih ne dira dali je pogon na prednje ili zadnje kotaće- njima je auto prevozno sretstvo da sigurno dođu od toćke a do točke b-
to je za mene sada isključiva norma ponašanja!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty700 / 999700 / 999Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty

[Vrh] Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty Re: Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by Gost sri stu 03, 2010 10:10 am

Ma pirčam ja to za radar u virovitici. Jasno je meni ko dan sta hoces ti reči.
Da signaliziram ostalim vozačima.
Budi bez brige. Nije da divljam sto sam mlad. Ima i stariji ljudi koji divljaju. Godine uopce nema veze sa divljanjem Wink
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty Re: Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by Mass sri stu 03, 2010 12:07 pm

Ovisi kako kad.. Al u više slučajeva ih upozorim da je policija prisutna
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty200 / 999200 / 999Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty

[Vrh] Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty Re: Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by tanuki sri stu 03, 2010 12:09 pm

ok, ali moram ovdje napisati jednu svoju anegdotu!
vozikao sam se po gradu a zagreačkoj ulici stoji multanova
več treći put prolazim i spustim brzinu na 4o, a nervozna vozaćica iza mene misli da je zajebavam-i mada je morala spstiti brzinu, išla me je preticati na punoj liniji- i uletila ekipi koji je samo naplačivala zbog prekoračenja brzine! Laughing
neznam dal se možda izvukla sa prićom da je "peder" ispred nje provocirao Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty700 / 999700 / 999Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty

[Vrh] Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty Re: Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by eva kant pet stu 05, 2010 3:53 pm

da, zablendam im redovito jer mi je drago kad i meni drugi zablendaju..
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty92 / 99992 / 999Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty

[Vrh] Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty Re: Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by Hate uto stu 09, 2010 12:06 am

NE
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty245 / 999245 / 999Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty

[Vrh] Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty Re: Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by stitch uto stu 09, 2010 12:33 am

uvijek,

tanuki je napisao/la:jer mislim da te policijske "čeke" nemaju svrhu poboljšanja kvaliteti prometa , već punjenje državnog buđeta
stitch
stitch
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 09.02.2010
Broj postova : 1021
Reputacija Reputacija : 429
Započeo/la tema :
Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty15 / 99915 / 999Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty

[Vrh] Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty Re: Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by Hate uto stu 09, 2010 1:32 am

a da se za promjenu ljudi drže ograničenja i zakona? smajlić

ako voziš kako treba - nema kazni...
ako nemaš rotirku - nema brze vožnje Laughing
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty245 / 999245 / 999Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty

[Vrh] Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty Re: Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by Gost ned stu 14, 2010 7:01 pm

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/11/14/0300006.html
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty Re: Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by Hate pon stu 15, 2010 12:58 pm

^^ ovo za kaznu bi ja istaknula u polemičkom poligonu Wink

i podržavam zakon Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? 398466 pa vi blendajte svetom petru kad dobite kaznu Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? 398466
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty245 / 999245 / 999Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty

[Vrh] Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty Zbogom "blendanju"

Postaj by Hate pon stu 15, 2010 1:05 pm

Tanuki je postavio temu:

"Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija sa radarom"

i svi osim mene ste odgovorili da blendate.

Stoga u polemički poligon vam donosimo zanimljivu vijest.,,, Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? 787171

Da li ćete nastaviti blendat??? Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? 761643



Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Policija-brzavoznja-mup625


Foto: ArhivaPRIJEDLOG izmjena i dopuna zakona o sigurnosti cestovnog prometa, koji je Vlada uputila u saborsku proceduru s dodatnim pooštravanjem tzv. grubih prometnih prekršaja podrazumijeva i sankcioniranje solidarnosti vozača koji "blendanjem" odnosno blicanjem farovima upozoravaju ostale vozače na policijsku patrolu. Prema prijedlogu Zakona, kako piše Novi list, solidarnost će se u budućnosti kažnjavati s visokih 2000 kuna.Boris Orlović, načelnik Odjela za sigurnost prometa MUP kaže kako zabrana "blendanja" nije intencija zakonodavca, jer se policajci nalaze na javnim površinama, često se čak i u medijima najavljuju kontrolni punktovi, pa onda i vozači slobodno mogu upozoravati kolege na policijske ophodnje. No, nisu baš sve patrole tako javne, a to dobro zna svaki vozač koji je ikada vidio policajca kako iz grma pištoljem za mjerenje brzine cilja iduću žrtvu, napominje se u tekstu u Novom listu.Novi zakon predviđa strože kazne i za vožnju s neočišćenim snijegom na krovu, vjetrobranu ili na poklopcu motora automobila pa će se takva vožnja kažnjavati sa 700 kuna. Pretjecanje u tunelu, na mostu, na pješačkom prijelazu, zaustavnom traku ili pretjecanje kolone kažnjavat će se s 3000 kuna, a od 5 do 15 tisuća kuna plaćat će se za vožnju pod lijekovima s istaknutom zabranom konzumacije u vrijeme upravljanja vozilom i za vožnju u suprotnom smjeru.
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty245 / 999245 / 999Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty

[Vrh] Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty Re: Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by stitch pon stu 15, 2010 1:36 pm

da
stitch
stitch
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 09.02.2010
Broj postova : 1021
Reputacija Reputacija : 429
Započeo/la tema :
Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty15 / 99915 / 999Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty

[Vrh] Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty Re: Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by tanuki pon stu 15, 2010 1:38 pm

da, mogu mi popušit-
reči ću da sam pozdravio frenda-
a ako treba dovest ću ga i za svjedoka u sudskom postupku Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty700 / 999700 / 999Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty

[Vrh] Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty Re: Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by tanuki pon stu 15, 2010 1:42 pm

ja podržavam zakon kada se odnosi na sigurnost prometa-
ali ne podržavam otimčinu novca-
na hr cestama svaki deseti vozać ima nepodešena svijetla, što noćnu vožnju čini užasno zamornom-
ali naša policija za to nema direktivu Sad
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty700 / 999700 / 999Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty

[Vrh] Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty Re: Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by Gost pon stu 15, 2010 2:17 pm

sa svim ostalim kaznama se slažem koliko toliko ali sa zabranom blicanja..
ma daj jebote, po toj logici ti može uvalit kaznu kada god želi
jer ti nemoš dokazat da nisi blicao, a s druge strane na koju će on foru dokazat da jesi?

očito samo još jedan trik da se pokupi novac od kog se može,
pa makar za pivo-dva......gamad
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty Re: Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by Hate pon stu 15, 2010 3:09 pm

tanuki je napisao/la:da, mogu mi popušit-
reči ću da sam pozdravio frenda-
a ako treba dovest ću ga i za svjedoka u sudskom postupku Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? 275355

nije objavljeno kako će se to radit - ali dovoljno efikasno da te "uhvate"

kaj ćeš mu reć kad te zaustavi? da si pozdravio frenda kad si njih
prošao?.... ja bi ti još nadodala nekaj - ulg. tebi će kazna
bit napisata pa se žali na sudu..... a i ta fora je tako prozirna da je smješna Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? 705933
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty245 / 999245 / 999Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty

[Vrh] Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty Re: Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by Neu pon stu 15, 2010 4:28 pm

tanuki je napisao/la:da, mogu mi popušit-
reči ću da sam pozdravio frenda-
a ako treba dovest ću ga i za svjedoka u sudskom postupku Wink
klanjanje slažem se.

samo žele pljačkat narod!

btw spojene teme, nema smisla da je ista tema na 2 strane.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty999 / 999999 / 999Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty

[Vrh] Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty Re: Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by soprano pon stu 15, 2010 4:52 pm

neka ne kenjaju da brinu o našoj sigurnosti....kod nas te na radiju upzore gdje će biti ali one koje ulove nisu slušali radio i ako blendam vcozač će smanjiti sa 60 na 50 i to je to...ostali su bez 500kn u proračunu ili mita....a onome koji ide 230 ne stignem blendati a i oni ga ulove kad se strmopizdi rul
soprano
soprano
Junior
Junior

Registriran/a : 05.10.2010
Broj postova : 588
Reputacija Reputacija : 35
Godina imam : 67
Započeo/la tema :
Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty7 / 9997 / 999Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty

[Vrh] Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty Re: Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by Gost pon stu 15, 2010 4:57 pm

Poserem se na taj zakon... Neka si ju zabiju tamo gdje god žele. Onda nagodinu će zabranit svijetla pa cemo onda blendati. Ma daj. To je samo kod nas moguće. Ako hoćeju napuni državni budžet neka idu hvatati kriminalce i lopove.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty Re: Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by Neu pon stu 15, 2010 5:13 pm

Upravo to. Više ne znaju kako bi izmamili novac od nas pa žele da se ljudi jedni prema drugima ne ponašaju "humano". Sram ih bilo.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty999 / 999999 / 999Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty

[Vrh] Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty Re: Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by Hate pon stu 15, 2010 5:15 pm

^^ Sram one koji ne poštuju hr zakon. Vozi po propisima i nitko
te neće zaustavit.
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty245 / 999245 / 999Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty

[Vrh] Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty Re: Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by Mass pon stu 15, 2010 5:17 pm

Što je najžalosnije, ovi divljaci koji konstantno divljaju po cestama u većini se slučajeva izvuku nekažnjeno.. A meni daju kaznu što vozim 89km/h dole
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty200 / 999200 / 999Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty

[Vrh] Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty Re: Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by Mass pon stu 15, 2010 5:17 pm

Hate je napisao/la:^^ Sram one koji ne poštuju hr zakon. Vozi po propisima i nitko
te neće zaustavit.


Nije u tome problem, problem je što zakon nije jednak za sve
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty200 / 999200 / 999Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty

[Vrh] Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? Empty Re: Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.