Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje.

+6
damfisk
Prop
m
Purgy
Neu
diabolik.
10 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje.

Postaj by diabolik. sri oľu 07, 2012 11:39 am

More čovjek biti zdrav ko drijen, jak ko čelik, jebač ko Hektor, ali čim se dobije poziv za sud, odma druga pjesma ide.
Bolesti se tu odmah pojave. Opasne, manje opasne, stare, nove, duge, kratke, izliječive, neizliječive...
Ne moreš ti u novinama pročitati da se jedan sudski proces odvija (i završi) bez tih kojekakih boleština.
Obolijevaju svi. To je zanimljivo!
I suci, i fiškali, i svjedoci, i okrivljeni, i neokrivljeni...
Možda bi trebalo sudove zatvoriti kao što se zatvaraju tvornice koje su opasne za ljudsko zdravlje?
Ili umiroviti odmah sve one koji prežive jedan sudski proces.
Naročito one koji su bili još i političari. Very Happy Very Happy
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty74 / 99974 / 999Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty

[Vrh] Go down

Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty Re: Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje.

Postaj by Neu sri oľu 07, 2012 11:52 am

Doslovno tvoj naziv teme ima istine, današnji sudovi nisu normalni, dugoročni je vijek trajanja što donosi puno nepotrebnih troškova i stresova.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty999 / 999999 / 999Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty

[Vrh] Go down

Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty Re: Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje.

Postaj by Purgy sri oľu 07, 2012 12:26 pm

Čovjek.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty142 / 999142 / 999Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty

[Vrh] Go down

Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty Re: Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje.

Postaj by m sri oľu 07, 2012 12:31 pm

ja sam se poradi jednog prekršaja povlačil cca tri godine po sudu .
tri godine ....

prvo je bio onaj drugi kazneni a onda su prabacili na prekršajni ili akko to več ide ..
nako cca tri godine dobil nofčanu kaznu
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty14 / 99914 / 999Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty

[Vrh] Go down

Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty Re: Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje.

Postaj by Purgy sri oľu 07, 2012 12:34 pm

Odi Neu u qrac, kakav je to PM naslov bio?
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty142 / 999142 / 999Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty

[Vrh] Go down

Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty Re: Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje.

Postaj by Neu sri oľu 07, 2012 12:36 pm

marko je napisao/la:ja sam se poradi jednog prekršaja povlačil cca tri godine po sudu .
tri godine ....

prvo je bio onaj drugi kazneni a onda su prabacili na prekršajni ili akko to več ide ..
nako cca tri godine dobil nofčanu kaznu
i 9 godina se povlači neki slučaj, i 9.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty999 / 999999 / 999Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty

[Vrh] Go down

Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty Re: Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje.

Postaj by Prop sri oľu 07, 2012 12:38 pm

I 23 godine neki, i 23...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty108 / 999108 / 999Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty

[Vrh] Go down

Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty Re: Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje.

Postaj by Neu sri oľu 07, 2012 12:39 pm

Katastrofa. Ali kad se sud za ostavinsku raspravo povlači dugo to je sramotno
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty999 / 999999 / 999Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty

[Vrh] Go down

Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty Re: Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje.

Postaj by m sri oľu 07, 2012 12:45 pm

e to ti je ona da i brat brata poradi love .....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty14 / 99914 / 999Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty

[Vrh] Go down

Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty Re: Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje.

Postaj by damfisk sri oľu 07, 2012 1:03 pm

diabolik. je napisao/la: More čovjek biti zdrav ko drijen, jak ko čelik, jebač ko Hektor, ali čim se dobije poziv za sud, odma druga pjesma ide.
Bolesti se tu odmah pojave. Opasne, manje opasne, stare, nove, duge, kratke, izliječive, neizliječive...
Ne moreš ti u novinama pročitati da se jedan sudski proces odvija (i završi) bez tih kojekakih boleština.
Obolijevaju svi. To je zanimljivo!
I suci, i fiškali, i svjedoci, i okrivljeni, i neokrivljeni...
Možda bi trebalo sudove zatvoriti kao što se zatvaraju tvornice koje su opasne za ljudsko zdravlje?
Ili umiroviti odmah sve one koji prežive jedan sudski proces.
Naročito one koji su bili još i političari. Very Happy Very Happy



Na osnovu kojeg podatka (ili podataka) si došao do ovog zaključka?
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty0 / 9990 / 999Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty

[Vrh] Go down

Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty Re: Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje.

Postaj by Neu sri oľu 07, 2012 1:06 pm

Iskusto pregovara iz njega.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty999 / 999999 / 999Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty

[Vrh] Go down

Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty Re: Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje.

Postaj by damfisk sri oľu 07, 2012 1:09 pm

Znači, na temelju svojeg iskustva on je zaključio da sudski postupci tako djeluju na sve?


Ima logike. Ima, totalno.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty0 / 9990 / 999Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty

[Vrh] Go down

Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty Re: Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje.

Postaj by Neu sri oľu 07, 2012 1:10 pm

I ja na temelju svog iskustva glede ostavinske rasprave govorim da predugo traju. 9 godina. i što je najgore, još nije gotovo.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty999 / 999999 / 999Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty

[Vrh] Go down

Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty Re: Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje.

Postaj by damfisk sri oľu 07, 2012 1:14 pm

Kako može još trajat kad si već dobila rješenje o nasljeđivanju?

Donošenjem rješenja o nasljeđivanju ostavnska rasprava je završena.


Također, naslov teme govori o utjecaju sudskih postupaka na zdravlje.

Želiš li ti nama reć da si ti bolesna?
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty0 / 9990 / 999Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty

[Vrh] Go down

Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty Re: Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje.

Postaj by Neu sri oľu 07, 2012 1:17 pm

Dobila sam za nasljedstvo od djeda - za koje se još ne zna kolike površine zemlje na moru sam dobila i koja je vrijednost istih, što je katastrofa, i što je propust suda jer nije označio parcele, ali ja imam još jedan sud glede nasljeđivanja, koji traje više od 9 godina i nakon donošenja presude se možeš žalit odnosno pisat reviziju vrhovnom sudu.

Nisam bolesna, ali sam živčana zbog toga, sjelo mi je na živce, jer nikako da se završi, i brine me to.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty999 / 999999 / 999Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty

[Vrh] Go down

Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty Re: Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje.

Postaj by damfisk sri oľu 07, 2012 1:22 pm

Neu je napisao/la:Dobila sam za nasljedstvo od djeda - za koje se još ne zna kolike površine zemlje na moru sam dobila i koja je vrijednost istih, što je katastrofa, i što je propust suda jer nije označio parcele,

To šta vi ne znate površine parcela, pa ih niste sudu ni rekli, nije problem suda već vaš problem.

Ostavinski sud nije dužan, niti je ikada bio dužan, utvrđivati vrijednost nekretnina. Ne postoji zemlja u kojoj ostavinski sud po službenoj dužnosti utvrđuje vrijednost ostavinske imovine. Prema tome, to nije nikakav propust suda.

Također, vrijednost ostavinske imovine nema apsolutno nikakav utjecaj na trajanje ostavinskog postupka.

Neu je napisao/la:
ali ja imam još jedan sud glede nasljeđivanja, koji traje više od 9 godina i nakon donošenja presude se možeš žalit odnosno pisat reviziju vrhovnom sudu.

U ostavinskom postupku ne donosi se presuda nego rješenje.

Revizija u ostavinskim postupcima nije dozvoljena, dakle, ne postoji mogućnost revizije u ostavinskom postupku. Taj tko ti je rekao da se protiv Rješenja o nasljeđivanju može izjavit revizija je ili lažov ili pojma nema o čemu priča.

Neu je napisao/la:
Nisam bolesna, ali sam živčana zbog toga, sjelo mi je na živce, jer nikako da se završi, i brine me to.

Sud nikako ne može bit kriv šta si ti živčana osoba. To je isključivo tvoj problem.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty0 / 9990 / 999Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty

[Vrh] Go down

Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty Re: Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje.

Postaj by Neu sri oľu 07, 2012 1:26 pm

Pričaš gluposti, revizija je dozvoljena ako iznost ostaviske premašuje određeni iznos, u mom slučaju, premašuje.

Naravno da je propust suda, ako sam ja dobila kuć rješenje da sam vlasnica parcela, vinograda i nekakvih četvrtina zgrada na moru, kako to da ja nakon par godina još uvijek ne znam koliko parcela meni pripada, koliko vinograda i koliko četvrtina zgrada, i koja je vrijednost istoga. To znači da javni bilježnik nije napravio svoj posoa nakon smrti djeda, te da nije porovedena "istraga" koliko mogu para dobit za to.

To samo zatod a sud može pokrast, jer bila je afera da sudovi prodaju zemljišta vlasnika.

Obični lopovi i kriminalci.

Pun mi je kurac suda, odvjetnika, bilježnika is vega toga. Ništa osobno! Općenito kažem.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty999 / 999999 / 999Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty

[Vrh] Go down

Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty Re: Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje.

Postaj by Prop sri oľu 07, 2012 1:33 pm

Moj dojam je da se dijabolik ovom temom išao malo rugati kako naglo ljudi postanu bolesni kada krenu sudski postupci, ala Sanader i slični....

Dojam, velim...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty108 / 999108 / 999Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty

[Vrh] Go down

Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty Re: Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje.

Postaj by m sri oľu 07, 2012 1:34 pm

nije istina ...........

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty14 / 99914 / 999Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty

[Vrh] Go down

Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty Re: Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje.

Postaj by Neu sri oľu 07, 2012 1:35 pm

naziv teme je čista istina, to definitivno sjeda na živce i utječe na raspoloženje. pogotovo ako vodiš ostavinsku s rodbinom koja su dok je određena osoba bila živa bili s tobom sjajni a čim je određena osoba umrla, okrenuli su se zbog toga da njima pripadne bogatsvo.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty999 / 999999 / 999Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty

[Vrh] Go down

Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty Re: Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje.

Postaj by damfisk sri oľu 07, 2012 1:35 pm

Neu je napisao/la:Pričaš gluposti, revizija je dozvoljena ako iznost ostaviske premašuje određeni iznos, u mom slučaju, premašuje.

Ti pričaš gluposti.

U ostavinskim postupcima revizija nije dozvoljena.


Neu je napisao/la:
Naravno da je propust suda, ako sam ja dobila kuć rješenje da sam vlasnica parcela, vinograda i nekakvih četvrtina zgrada na moru, kako to da ja nakon par godina još uvijek ne znam koliko parcela meni pripada, koliko vinograda i koliko četvrtina zgrada, i koja je vrijednost istoga.

Naravno da nije propust ostavinskog suda.

Jer zadatak suda nije da tebi pojašnjava koja parcela tebi pripada. Ako te zanima, ti sama saznaj. To nije posao suda. To nikada nije bio posao suda. To u niti jednoj jedinoj zemlji nije posao suda.

Ako ti to ne znaš nakon par godina, onda je to tvoj problem, a ne propust suda.

Neu je napisao/la:
To znači da javni bilježnik nije napravio svoj posoa nakon smrti djeda, te da nije porovedena "istraga" koliko mogu para dobit za to.

Ni javni bilježnik, ni sud, nisu obvezni ni dužni provodit nikakve istrage u ostavinskom postupku.

To nije njihov posao, niti jedan jedini zakon, niti jedna jedina zakonska odredba ih ne obvezuje da po službenoj dužnosti provode bilo kakve istrage o vrijednosti, opsegu ili lokaciji ostavinske imovine.

Ukratko - to ni sudovi ni bilježnici NE MORAJU radit.

Neu je napisao/la:
To samo zatod a sud može pokrast, jer bila je afera da sudovi prodaju zemljišta vlasnika.

Ne, to nije zato da sud može pokrast. Sud je državna institucija, i pravna osoba, te kao takva - pravna osoba - ne može ni počinit djelo krađe.

U afera o kojoj pričaš niti jedan sud nikad nikome nije prodao nikakvo zemljište.

Dakle, pričaš gluposti o kojima nemaš pojma.

Obični lopovi i kriminalci.


Neu je napisao/la:
Pun mi je kurac suda, odvjetnika, bilježnika is vega toga. Ništa osobno! Općenito kažem.

I meni je pun kurac neinformiranih lapana koji pričaju o onome o čemu pojma nemaju.

Ništa osobno, općenito kažem...
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty0 / 9990 / 999Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty

[Vrh] Go down

Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty Re: Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje.

Postaj by Neu sri oľu 07, 2012 1:37 pm

Kako nije dopzvoljena? Daj mi taj članak zakona koji to govori.

I ako sud i bilježnih nisu dužni to isztažiti, reci mi tko onda je?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty999 / 999999 / 999Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty

[Vrh] Go down

Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty Re: Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje.

Postaj by damfisk sri oľu 07, 2012 1:41 pm

Neu je napisao/la:Kako nije dopzvoljena? Daj mi taj članak zakona koji to govori.


Ti si ustvrdila da je revizija u ostavinskim postupcima dozvoljena, pa bi ti trebala citirat odgovarajuću zakonsku odredbu.

Ali evo:

Zakon o nasljeđivanju (Narodne Novine br. 48/03)

Članak 190.

U ostavinskom postupku nisu dopušteni izvanredni pravni lijekovi, osim zahtjeva za zaštitu zakonitosti.



Inače, revizija ti je izvanredni pravni lijek.

Ali dobro... ja pričam gluposti... Very Happy

Neu je napisao/la:
I ako sud i bilježnih nisu dužni to isztažiti, reci mi tko onda je?

Nasljednici.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty0 / 9990 / 999Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty

[Vrh] Go down

Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty Re: Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje.

Postaj by Neu sri oľu 07, 2012 1:45 pm

čitaj si http://www.zakon.hr/z/134/Zakon-o-parni%C4%8Dnom-postupku ipak sam ja u pravu
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty999 / 999999 / 999Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty

[Vrh] Go down

Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty Re: Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje.

Postaj by damfisk sri oľu 07, 2012 1:54 pm

Ne, ti nisi u pravu.

Jer je to zakon o PARNIČNOM POSTUPKU, a ti si pričala o OSTAVINSKOM POSTUPKU

A to su dvije sasvim različite stvari. To je kao da pomiješaš porođaj i sprovod.

Nakon porođaja subjekt može preživjet, a nakon sprovoda to nije moguće.

damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty0 / 9990 / 999Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty

[Vrh] Go down

Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje. Empty Re: Sudovi-najveća opasnost za ljudsko zdravlje.

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.