Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katolička Crkva part II

+21
John Kimble
Watcher
flashhh
FALKON 2
Angie
Teo
Optimyst
Stevo Largo
Mass
m
bokaso1
Prop
minutus
pustinja
Dawor
scorpio57
Neu
fosforica
tanuki
Ly
makaj
25 posters

Stranica 2 / 23. Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Go down

Katolička Crkva part II - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj uto oľu 22, 2011 3:34 pm

Ly

-pazi ti sad nagađaš , bio je i pokopan ne i baš se probudio kad ga je Isus zazvao i naredi mu da ustane , ajmo sad ovako , kako je HODAO po vodi i utišao oluju Very Happy

-e draga moja kad već pričaš o Domančiću dal znaš koliko dođe tečaj da se počneš bavit bioenergijom kod Domančića , inače ovaj što je mene liječio je i učio od Domančića , kažem u obitelji mi je pa znam , OSJETIO NISAM NIŠTA

-eto , oko nečega se i slažemo , inače ti si mi super , sorry radi onog što smo se onako bili zakačili pa sam te usporedio s Pernarom Very Happy
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Ly uto oľu 22, 2011 4:39 pm

makaj je napisao/la:-pazi ti sad nagađaš , bio je i pokopan ne i baš se probudio kad ga je Isus zazvao i naredi mu da ustane , ajmo sad ovako , kako je HODAO po vodi i utišao oluju

Sve to što si nabrojio može biti metafora za nešto, a i Isus nije jedino božanstvo koje je radilo sve to. Za Lazara konkretno imaš objašnjenje da se moglo raditi o inicijaciji u viši stupanj tajnog društva u kojem su bili on i Isus i da je Lazar simbolično morao "umrijeti." A hodanje po vodi i utišavanje oluje se moglo izvesti i aparaturom koju mi danas još nemamo, ali to ti već spada u alien agende u kojima je Isus bio vanzemaljski hibrid stvoren umjetnom oplodnjom, itd.


makaj je napisao/la:-e draga moja kad već pričaš o Domančiću dal znaš koliko dođe tečaj da se počneš bavit bioenergijom kod Domančića , inače ovaj što je mene liječio je i učio od Domančića , kažem u obitelji mi je pa znam , OSJETIO NISAM NIŠTA

E tu sad dolazimo do toga da svatko tko plati može biti iscjelitelj, a ne mora nikoga izliječiti. Domačić ga može učiti, ali nema garancije da će taj biti sposoban to raditi. Recimo kao doktor koji specijalizira neku granu, a pacijent umre njegovom pogreškom.

-eto , oko nečega se i slažemo , inače ti si mi super , sorry radi onog što smo se onako bili zakačili pa sam te usporedio s Pernarom[/quote]
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 2 Empty61 / 99961 / 999Katolička Crkva part II - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj uto oľu 22, 2011 4:45 pm

Ly

-istina moglo bi ali i ne MORA jel tako ,špekuliramo i jedno i drugo Very Happy

- imaju oni mjerenje ( ne znam kako ) te bioenergije , ovaj je navodno ima , inače tečaj ti je oko 1000 eura
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Ly uto oľu 22, 2011 5:44 pm

Pa može je imati, ali ne znači da će te izliječiti. I doktor ima diplomu pa ne mora značiti da će te izliječiti. To ne mora ništa značiti.

Ovo prvo što si naveo...pa samo špekulacije i imamo. Ne možeš dokazati da su se biblijski događaji stvarno tako i dogodili kao što ne može dokazati ni da je u Bibliji zapisano baš sve. Neke događaje možeš znanstveno objasniti. Npr. gledala sam dokumentarac u kojem propast Sodome i Gomore objašnjavaju asteroidom koji je pao u Alpe, ali krhotine su dospjele dovoljno daleko da unište spomenuta dva grada. Sedam egipatskih zala objašnjeno je na slijedeći način:
-prvo zlo- krv- prekomjerno razmnožavanje jedne vsret bakterije zbog koje voda postaje crvena, a živi svijet u njoj umire
-drugo zlo- žabe- pobježale iz vode zbog prve stavke
-treće zlo- komarci- strvine pokrepanih žaba privukle su rojeve komaraca i muha
-četvrto zlo- obadi- navalili na pokrepane žabe i usput na ljude i stoku
-peto zlo- pomor stoke- posljedica ugriza obada
-šesto zlo- čirevi- posljedica ugriza obada
-sedmo zlo- oluja praćena tučom- tu se nema što objašnjavati
-osmo zlo- skakavci- vlaga je dovela do enormnog razmnožavanja skakavaca koji su onda potamanili ono što tuča nije uspjela
-deveto zlo- s poharanog tla se pijesak lakše diže što je dovelo do pješčane oluje koja je sakrila sunce i stvorila uvjete za nastanak desetog zla
deseto zlo- pomor prvorođenaca- zgađenost žitarica jednom vrsto gljivice koja je se namnožila u ona tri dana tame u zemljanim posudama koje su čuvane pod zemljom. To su bili idealni uvjeti za razmnožavanje gljivice. Običaj je bio da se najstarijem djetetu (znači prvorođenome) da najveći obrok, a tako je i sa stokom. Znači, oni koji su pojeli najviše umrli su od trovanja hranom (ostali nisu jer su pojeli mnogo manje). To je bio običaj i kod Izraelaca i kod Egipćana.

ovo ti je samo primjer.

A možda su ti događaji i izmišljeni.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 2 Empty61 / 99961 / 999Katolička Crkva part II - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj uto oľu 22, 2011 6:17 pm

nevjerovatno ali zašto ne , a možda je i BOŽJE djelo Very Happy
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Ly uto oľu 22, 2011 7:13 pm

A možda je u šumi.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 2 Empty61 / 99961 / 999Katolička Crkva part II - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj uto oľu 22, 2011 7:23 pm

Ly je napisao/la:A možda je u šumi.

možda je na DRVETU

ps. postigao sam ono što mi je bio cilj , barem 100 str.na temi
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Ly uto oľu 22, 2011 7:38 pm

Nije sve što ne možemo objasniti nadnaravnog podrijetla nego je stvar u tome da ga mi ne znamo objasniti. Kad ga objasnimo više nije nadnaravno. To sad ne znači da i to nije božje djelo. Što ako je bog u svemu i ako se manifestira kroz sve? Što ako je religija pogriješila kad je komadić svega toga proglasila cjelokupnom slikom? Znaš onu pričicu o slonu i tri slijepca? Jedan napipa slonovu nogu, drugi uho, treći surlu. Svaki od njih misli da je to slon, ali ne znaju da je to samo komadić slona. Religija surlu proglašava cjelinom. Ona prestaje onda kad se slijepac zapita "a što ako ovo ipak nije cijeli slon nego neki komadić njega?" Tu počinje duhovnost. Religija može biti samo odskočna daska za put duhovnosti, a nikako cilj. Preozbiljno shvaćena religija postaje tvornica kalupa za um, a u kombinaciji s jakom institucijom koja je promovira postaje još jedna totalitarna ideologija. Cilj religije je služenje nekoj višoj sili, a cilj duhovnosti je potraga za krajnjom svrhom postojanja i ostvarenje te svrhe.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 2 Empty61 / 99961 / 999Katolička Crkva part II - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by scorpio57 uto oľu 22, 2011 7:44 pm

makaj odhrvo si se svim napadima.svaka čast+

Katolička Crkva part II - Page 2 2qx9cih
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 2 Empty65 / 99965 / 999Katolička Crkva part II - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Dawor uto oľu 22, 2011 8:39 pm

makaj je napisao/la:LY
inače ne želim ni ja plaćat mnogo toga pa PLAĆAM , recimo ja osobno ne bi da mi se oduzima za ZDRAVSTVENO , zašto bi ja izdvajao iz plaće mjesečno onoliko koliko netko ne izdvoji u god. dana , ili izdvoji 5x manje od mene a ja nemam uopće bolju zdravstvenu zsštitu ,po meni bi bilo najpoštenije KOLIKO PARA TOLIKO MUZIKE ali tko sam ja , NITKO

Neželiš. Jer dođe kriza, izgubiš posao, nemožeš plačat zdravstveno, dobiješ običnu gripu i umreš jer ti je pregled kod doktora i ljek preskup. Trenutno imamo prosvjede jer ljudi nemaju za kruh a kamoli za privatno zdavstveno osiguranje.
Nije ni naše zdravstvo dobro ali koncept socijalne medicine je najbolji.
Dawor
Dawor
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 27.01.2009
Broj postova : 436
Reputacija Reputacija : 99
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Ly uto oľu 22, 2011 9:57 pm

Bilo bi idealno da se ništa ne mora plaćati, ali kad već moram plaćati onda ako već moram plaćati zdravstveno koje mi je neophodno onda nemoj da još moram plaćati i pripovjedače bajki o čobanima i stadu koje vrebaju gladni vuci.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 2 Empty61 / 99961 / 999Katolička Crkva part II - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri oľu 23, 2011 10:16 am

Dawor je napisao/la:
makaj je napisao/la:LY
inače ne želim ni ja plaćat mnogo toga pa PLAĆAM , recimo ja osobno ne bi da mi se oduzima za ZDRAVSTVENO , zašto bi ja izdvajao iz plaće mjesečno onoliko koliko netko ne izdvoji u god. dana , ili izdvoji 5x manje od mene a ja nemam uopće bolju zdravstvenu zsštitu ,po meni bi bilo najpoštenije KOLIKO PARA TOLIKO MUZIKE ali tko sam ja , NITKO

Neželiš. Jer dođe kriza, izgubiš posao, nemožeš plačat zdravstveno, dobiješ običnu gripu i umreš jer ti je pregled kod doktora i ljek preskup. Trenutno imamo prosvjede jer ljudi nemaju za kruh a kamoli za privatno zdavstveno osiguranje.
Nije ni naše zdravstvo dobro ali koncept socijalne medicine je najbolji.

vidim da NEMAJU za KRUH , baš ti i prosvjeduju , svaki drugi dan HAHAHHAHHA
Neću ulazit u politiku na ovoj temi , da ja kažem NE ŽELIM plaćat više od nekog i imat iste uvjete , razumješ ili ne razumješ tvoj je problem , ali ni to nije bitno , recimo NE ŽELIM financirat NEVLADINE organizacije koje lovu dobijaju iz PRORAČUNA , ne želim FINANCIRAT ni HGK ( Hrvatsku gospodarsku KOMORU ) jer nemam nikakve koristi od nje .... X nepotrebnih i što je najvažnije meni uopće KORISNIH stvari ne želim FINANCIRATI a Financiram , pa recimo ni onih 2,9 milijardi kn otpisa dugovanja BRODOSPLITU ne želim financirati jer znam da je netko pokrao lovu ali ako ćemo ić ovim sistemom NIŠTA ne bi imali

Istina je da je sistem socijalne medicine najbolji , ali zašto onda ne napravimo i takav sistem u KAŽNJAVANJU , ono sistem ŠVEDSKE ili FINSKE , kazna ti je recimo 5% od primanja
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri oľu 23, 2011 10:17 am

Ly je napisao/la:Bilo bi idealno da se ništa ne mora plaćati, ali kad već moram plaćati onda ako već moram plaćati zdravstveno koje mi je neophodno onda nemoj da još moram plaćati i pripovjedače bajki o čobanima i stadu koje vrebaju gladni vuci.

čekaj malo , zašto bi MORALA plaćat javno zdravstvo , plaćaj tu lovu u privatnu policu i to je to
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri oľu 23, 2011 10:20 am

Ly je napisao/la:Nije sve što ne možemo objasniti nadnaravnog podrijetla nego je stvar u tome da ga mi ne znamo objasniti. Kad ga objasnimo više nije nadnaravno. To sad ne znači da i to nije božje djelo. Što ako je bog u svemu i ako se manifestira kroz sve? Što ako je religija pogriješila kad je komadić svega toga proglasila cjelokupnom slikom? Znaš onu pričicu o slonu i tri slijepca? Jedan napipa slonovu nogu, drugi uho, treći surlu. Svaki od njih misli da je to slon, ali ne znaju da je to samo komadić slona. Religija surlu proglašava cjelinom. Ona prestaje onda kad se slijepac zapita "a što ako ovo ipak nije cijeli slon nego neki komadić njega?" Tu počinje duhovnost. Religija može biti samo odskočna daska za put duhovnosti, a nikako cilj. Preozbiljno shvaćena religija postaje tvornica kalupa za um, a u kombinaciji s jakom institucijom koja je promovira postaje još jedna totalitarna ideologija. Cilj religije je služenje nekoj višoj sili, a cilj duhovnosti je potraga za krajnjom svrhom postojanja i ostvarenje te svrhe.


super post , odlično i dubokoumno objašnjeno , vidiš kako možem fino i pristojno nas dvoje razgovarat , čak se i slagat , ovo boldano posebno mi se sviđa , svaka čast Ly , korektan i pošten stav od tebe i vjerovala ili ne dijelimo isti stav
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Ly sri oľu 23, 2011 12:25 pm

Nemam ništa protiv financiranja vjerskih zajednica i nevladinih udruga kao ni protiv otpisivanja dugova firmama i ljudima, ali pod uvjetom da se dobivenim novcem nitko ne bahati i da nitko ne bude povlašteniji od drugih. A Hrvati izvan domovine imaju svoje države u kojima žive pa neka ih one financiraju. Ako se osjećaš kao Hrvat i želiš bolji život izvoli raditi na tome u svojoj zemlji. Ako odlučiš podviti rep i uteći sam si kriv. I onda mi još odlučuješ o vlasti koja će biti u zemlji koju si napustio. E nećeš! Vjerske zajednice i dijaspora bi po meni trebale biti prvi na listi onih na kojima se štedi.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 2 Empty61 / 99961 / 999Katolička Crkva part II - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri oľu 23, 2011 12:51 pm

Ly je napisao/la:Nemam ništa protiv financiranja vjerskih zajednica i nevladinih udruga kao ni protiv otpisivanja dugova firmama i ljudima, ali pod uvjetom da se dobivenim novcem nitko ne bahati i da nitko ne bude povlašteniji od drugih. A Hrvati izvan domovine imaju svoje države u kojima žive pa neka ih one financiraju. Ako se osjećaš kao Hrvat i želiš bolji život izvoli raditi na tome u svojoj zemlji. Ako odlučiš podviti rep i uteći sam si kriv. I onda mi još odlučuješ o vlasti koja će biti u zemlji koju si napustio. E nećeš! Vjerske zajednice i dijaspora bi po meni trebale biti prvi na listi onih na kojima se štedi.

tu se ne bi složio , iz razloga nelojalne konkurencije , znaš , recimo JA dobro poslujem i zarađujem radom , netko isto dobro POSLUJE ali sam sebe krade da stvori manjak , onda mu država OTPIŠE dugovanje , to je čisti KRIMINAl i s tim štitimo kriminalce
ovo ostatak , pa hvala Bogu da tako treba bit
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Ly sri oľu 23, 2011 1:11 pm

Zato su tu institucije da sankcioniraju toga koji je stvorio manjak.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 2 Empty61 / 99961 / 999Katolička Crkva part II - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri oľu 23, 2011 5:44 pm

Ly je napisao/la:Zato su tu institucije da sankcioniraju toga koji je stvorio manjak.

haah , nemoj me nasmijavat , institucija ne može ništa bez LJUDI koji u njoj sjede a ti i takvi su i napravili MANJAK
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Ly sri oľu 23, 2011 6:57 pm

Pa nisam ni ja mislila da se institucija sastoji od zamoraca...
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 2 Empty61 / 99961 / 999Katolička Crkva part II - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri oľu 23, 2011 7:00 pm

Ly je napisao/la:Pa nisam ni ja mislila da se institucija sastoji od zamoraca...

znam daa nisi , ali sam razjasnio i zato se nasmijao
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by pustinja čet oľu 24, 2011 5:11 am

Dakle, evo malo prikupljenog materijala u svezi sa problematikom pa nek mi netko kaže da se ne radi o krvopijama i vreći bez dna:

Tportal.hr

* Novi biskupski dvori koštaju 16.5 milijuna eura?!
* Kastavski župnik osuđen zbog poticanja na nasilje i mržnju
* Župnik Jurčević: "Platon Da Vinci i Tesla su nenormalni"
* Stotinjak katolika prosvjeduje protiv krscanofobije
* Teolozi traže ukidanje celibata i zaređivanje žena

Danas.hr / Net.hr

* Crkva krši izbornu šutnju i javno podržava izbor Milana Bandića
* Crkva uglavnom daje sebi i biskupima, a ne vjernicima
* Popis stanovništva privilegira katolike
* Imovinu koja je u socijalizmu vraćena građanima Crkva želi nadomjestiti udjelom u državnim tvrtkama

Index.hr

* Vanbračne zajednice su gorući problem Hrvatske
* Svećenik s otoka Brača: Potjerajmo homoseksualce na otok gubavaca
* HDZ i Kosor daju Crkvi milijardu kuna u dionicama Croatia Osiguranja
* Sve veći apetiti Rimokatoličke Crkve, a nemamo gdje uštedjeti u proračunu
* Licemjerje kardinala Bozanića: opravdavanje skupocjene gradnje crkvenih građevina
* Crkva zarađuje ispovijedajući vjernike preko iPhonea
* Hrvati sve manje vjeruju Crkvi
* O religiji najviše znaju - ateisti

Jutarnji.hr

* Europljani se ljute što se posjete Pape plaćaju iz državnog proračuna
* Sumnjive transakcije Vatikanske Banke i optužbe za pranje novca
* Papa je odgovoran samo za dobro. Nikad i za zločine koje čini njegov kler
* Još o padu povjerenja Hrvata u Crkvu
* Tko posjeduje Hrvatsku? Crkva je drugi najveći vlasnik nekretnina u RH
* Komentar: Kreacionizam postaje kroacionizam?
* Glas Koncila o modnim trendovima: zašto mu dopuštaš da te svlači očima
* Službeno glasilo Crkve stalo iza Sanadera i Merčepa: Uhićenje razara hrvatsku državotvornost
* Komentar: Hvala Papi što mi je konačno dopustio koristiti kondom
* Crkve će moći zvoniti 0-24 sata
* Globus.jutarnji.hr: Crkva zaustavlja gradnju palače HBK
* Globus.jutarnji.hr: U Boga vjeruju, Crkve se odriču

Večernji.hr

* Milijuni crkvenih kuna na privatnom računu Don Vinka Sanadera
* Popis stanovništva dizajniran za napuhavanje broja katolika
* Hrvatski biskupi guraju nos u vašu spavaću sobu - protiv vanbračnih zajednica
* Pad povjerenja u Crkvu

SlobodnaDalmacija.hr

* Zahtjev za reviziju ugovora s Vatikanom: Crkva u 10 godina dobila pet milijardi kuna!
* Crkva dobila 3 milijarde, a odriče se 50 milijuna kuna

Ezadar.hr

* Crkvi 15 milijuna samo od vjenčanja i sprovoda

Zagrebancija.hr

* Crkva gradu za komunalije duguje 6,5 milijuna kuna


pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by pustinja čet oľu 24, 2011 5:40 am

Zaboravio sam navesti izvor informacija pa stoga : IZVOR INFORMACIJA
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj čet oľu 24, 2011 7:39 am

Si nam možda rekao nešto što nismo znali ili ...
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by pustinja čet oľu 24, 2011 8:44 am

Ne nego sam samo našao zadnja crkvena sranja objedinjena i dokumkentirana kroz javna glasila.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj čet oľu 24, 2011 10:46 am

pustinja je napisao/la:Ne nego sam samo našao zadnja crkvena sranja objedinjena i dokumkentirana kroz javna glasila.

ćeš da ti ja sad dokumentiram SRANJA koje su napravili ljudi koji vode ovu državu, mislim da je crkva NULA spram onog što su nam napravili ljudi koji nemaju veze s crkvom ni VJEROM
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 23. Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.