Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dali ste ikada popušili - dali ste ikada pušili travu, neki drugi oblik narkotika- spid i sl!

+11
Angie
Neu
Amyicha
Neukrotivi pastuh
scorpio57
Prop
THUNDER_DINIX
gio_deluxe
eva kant
m
tanuki
15 posters

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty Re: Dali ste ikada popušili - dali ste ikada pušili travu, neki drugi oblik narkotika- spid i sl!

Postaj by Gost sri svi 19, 2010 10:00 pm

može,kako nebi moglo...nisi probao? kao
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty Re: Dali ste ikada popušili - dali ste ikada pušili travu, neki drugi oblik narkotika- spid i sl!

Postaj by eva kant sri svi 19, 2010 10:00 pm

može, u sarmu. Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty Re: Dali ste ikada popušili - dali ste ikada pušili travu, neki drugi oblik narkotika- spid i sl!

Postaj by gio_deluxe sri svi 19, 2010 10:02 pm

Gabri , kak to pere ? Smile
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty41 / 99941 / 999Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty Re: Dali ste ikada popušili - dali ste ikada pušili travu, neki drugi oblik narkotika- spid i sl!

Postaj by eva kant sri svi 19, 2010 10:06 pm

Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty Re: Dali ste ikada popušili - dali ste ikada pušili travu, neki drugi oblik narkotika- spid i sl!

Postaj by gio_deluxe sri svi 19, 2010 10:10 pm

ej, a kakvu sarmu ova radi :


[You must be registered and logged in to see this image.]
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty41 / 99941 / 999Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty Re: Dali ste ikada popušili - dali ste ikada pušili travu, neki drugi oblik narkotika- spid i sl!

Postaj by Gost sri svi 19, 2010 10:15 pm

zelenu,a da vidiš kad to staviš u zamotuljak kisekog kupusa......jeboteeeeee,
pukne te ko bejzbol palica paffffff
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty Re: Dali ste ikada popušili - dali ste ikada pušili travu, neki drugi oblik narkotika- spid i sl!

Postaj by m čet svi 20, 2010 5:49 am

ha ha hah hahha ha a ..................
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty Re: Dali ste ikada popušili - dali ste ikada pušili travu, neki drugi oblik narkotika- spid i sl!

Postaj by Prop čet svi 20, 2010 11:17 am

Gabrijel je napisao/la:
dal moš ti popušit toliko jointa?


Eto ti dokaza... 35-40 cigareta sigurno ne škodi kao i 3-4 jointa [You must be registered and logged in to see this image.]
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty108 / 999108 / 999Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty Re: Dali ste ikada popušili - dali ste ikada pušili travu, neki drugi oblik narkotika- spid i sl!

Postaj by Neukrotivi pastuh čet svi 20, 2010 11:21 am

Prop je napisao/la:
Gabrijel je napisao/la:
dal moš ti popušit toliko jointa?


Eto ti dokaza... 35-40 cigareta sigurno ne škodi kao i 3-4 jointa [You must be registered and logged in to see this image.]

Di s to procita? bbbb
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty72 / 99972 / 999Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty Re: Dali ste ikada popušili - dali ste ikada pušili travu, neki drugi oblik narkotika- spid i sl!

Postaj by Gost čet svi 20, 2010 1:08 pm

Prop je napisao/la:
Gabrijel je napisao/la:
dal moš ti popušit toliko jointa?


Eto ti dokaza... 35-40 cigareta sigurno ne škodi kao i 3-4 jointa [You must be registered and logged in to see this image.]
eh,to može nekom bit dokaz a i nemora,
al to nije odgovor na pitanje belj
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty Re: Dali ste ikada popušili - dali ste ikada pušili travu, neki drugi oblik narkotika- spid i sl!

Postaj by scorpio57 čet svi 20, 2010 2:31 pm

Neukrotivi pastuh je napisao/la:
Prop je napisao/la:
Gabrijel je napisao/la:
dal moš ti popušit toliko jointa?


Eto ti dokaza... 35-40 cigareta sigurno ne škodi kao i 3-4 jointa [You must be registered and logged in to see this image.]

Di s to procita? bbbb

Šta ima čitat to se zna jbš joint,pišete o travulji a ovdje dice bbbb
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty65 / 99965 / 999Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty Re: Dali ste ikada popušili - dali ste ikada pušili travu, neki drugi oblik narkotika- spid i sl!

Postaj by Prop čet svi 20, 2010 3:59 pm

Jest, i ja im otvoreno poručujem, radije travulju dimite nego cigare i radije se okupljajte na kružnom dijeljenju joje, nego na fegbuku!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty108 / 999108 / 999Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty Re: Dali ste ikada popušili - dali ste ikada pušili travu, neki drugi oblik narkotika- spid i sl!

Postaj by Amyicha čet kol 12, 2010 6:28 am

nikada nisam ni travu ni ništa slično XD ali voljela bih jednom travu. jako me zanima kakav je to osjećaj kada popušiš travu. pričaju ljudi o tome kakav je to osjećaj, ali nije to to dok sam ne osjetiš. morat ću jednom i to probati Very Happy
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty113 / 999113 / 999Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty Re: Dali ste ikada popušili - dali ste ikada pušili travu, neki drugi oblik narkotika- spid i sl!

Postaj by Neu ned pro 23, 2012 12:12 am

el pušiš travu tanuki?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty Re: Dali ste ikada popušili - dali ste ikada pušili travu, neki drugi oblik narkotika- spid i sl!

Postaj by tanuki ned pro 23, 2012 1:02 am

Neu je napisao/la:el pušiš travu tanuki?
ne pušim ništa Neu,
jednostavno mi konzumacija dima ne leži,
da pokušavao sam se prilagoditi jer imao sam partnerice pušačice, jer groznose ljubiti s pušačicom ako i sam ne pušiš!
da "travu" sam pušio barem pedesetak puta u društvu, ali apsolutno nikada mi nije izazvala nekakav interesantan efekt, osim ružnog smolastog okusa u ustima, ali jednom sam napravio kolačiče sa THC-om i mogu ti reči da su imali dobar učinak na moju partnericu Very Happy
da za mene je dobro vino uz dobru klopu najbolji opijat i afrodizjak Very Happy
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty Re: Dali ste ikada popušili - dali ste ikada pušili travu, neki drugi oblik narkotika- spid i sl!

Postaj by Angie ned pro 23, 2012 8:26 pm

nisam nikad
Angie
Angie
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 2785
Reputacija Reputacija : 296
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty Re: Dali ste ikada popušili - dali ste ikada pušili travu, neki drugi oblik narkotika- spid i sl!

Postaj by rider331 čet oľu 14, 2013 10:15 am

Ja pušim Marlboro bijeli, a drogu nisam nikad konzumirao mada su mi je u vojsci nudili svaki dan. Nije mi to napeto. A i cigareta bi se trebalo ostaviti...

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty Re: Dali ste ikada popušili - dali ste ikada pušili travu, neki drugi oblik narkotika- spid i sl!

Postaj by Laurus uto oľu 19, 2013 12:24 am

Ja sam pušio nekih 2mjeseca, i onda odustao... I sada samo ... Ožujsko pivo i tu i tamo koja žestica ... plese
Laurus
Laurus
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 12.01.2013
Broj postova : 154
Reputacija Reputacija : 38
Godina imam : 27
Započeo/la tema :
Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty90 / 99990 / 999Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty Re: Dali ste ikada popušili - dali ste ikada pušili travu, neki drugi oblik narkotika- spid i sl!

Postaj by Takuki sri lip 05, 2013 9:51 pm

Ooooooooooooo pa kako nisam, duvam travu od 3 osnovne, po partijanama sam od 15 godine i bome nagutao sam se eksera, jednom sam bio u zooloskom na ekseru, od slona sam vidio konja danceri to je bilo jako tuzno jer sam slonu davao sijeno pa su me ljudi gledali kao da sam drogiran.

Kad su mi zubi poceli da propadaju e onda sam prestao, a tamo u 23 godini sam probao i dop, nisam bas dugo to uzimao ali prike moje, bilo je lijepo a i rijesio sam se jednog velikog problema, vise me nije mucilo to sto nemam novaca za alimentaciju, skupljao sam samo za dop, srecom da sam ga prestao uzimati jer sam se uhvatio jednu vecer kako se igram sa sestrinim barbikama a to je bilo ponizavajuce. Ne drugovi moji ne lazem vas, nisam troler i nadam se da me mudoratori nece shvati kao neozbiljnog, moj zivot je jedna cudna i tuzna prica Kisela faca , a najveci uspjeh u zivotu mi je sto sam uspio prosvercati neku robu iz Kolumbije.

Probao sam i meth ma probao sam droge da ni ne znam koje sam sve probao, cak sam i zabu htjeo da lizem jer sam cuo da se od toga mozes dobro urokati, srecom sve su mi pobjegle.

Sad sam cist ima to nekih 7 godina a volim jedino da zapalim maricu.
Takuki
Takuki
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 03.06.2013
Broj postova : 67
Reputacija Reputacija : 3
Godina imam : 53
Započeo/la tema :
Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty Re: Dali ste ikada popušili - dali ste ikada pušili travu, neki drugi oblik narkotika- spid i sl!

Postaj by valentino sri lip 05, 2013 9:53 pm

motam, da

valentino
Trajno baniran/a

Registriran/a : 30.05.2013
Broj postova : 1606
Reputacija Reputacija : 261
Godina imam : 14
Započeo/la tema :
Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty Re: Dali ste ikada popušili - dali ste ikada pušili travu, neki drugi oblik narkotika- spid i sl!

Postaj by tanuki sri lip 05, 2013 9:56 pm

daj petra ne jebi Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty Re: Dali ste ikada popušili - dali ste ikada pušili travu, neki drugi oblik narkotika- spid i sl!

Postaj by valentino sri lip 05, 2013 10:03 pm

Petra ? I ti si smotao? Zločesti osmijeh

valentino
Trajno baniran/a

Registriran/a : 30.05.2013
Broj postova : 1606
Reputacija Reputacija : 261
Godina imam : 14
Započeo/la tema :
Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty Re: Dali ste ikada popušili - dali ste ikada pušili travu, neki drugi oblik narkotika- spid i sl!

Postaj by tanuki sri lip 05, 2013 10:16 pm

pa već je svima jasno da je petra takuki,
ali baš nije kreativna, kako znam da je petra takuki!
upravo zbog srpskog jezika,ali inteesantna je kada se pkušava pretstaviti kao muškarac,
u cjeloj prići je to najzanimljivije kada se žensko želi pretstaviti kao muško Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dali ste   ikada  popušili - dali ste ikada pušili travu,  neki drugi oblik narkotika- spid i sl! - Page 4 Empty Re: Dali ste ikada popušili - dali ste ikada pušili travu, neki drugi oblik narkotika- spid i sl!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.