Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

+32
histrion
damfisk
William Wallace
igor malteze
peki
HESTIJA__
Turrican
Teo
Lenica
zbracun
minutus
Sinister
m
pustinja
FALKON 2
Hunnerkongen
Narco
Love
Melinda
Amyicha
eva kant
tanuki
Stevo Largo
tonio11
scorpio57
ad®ian
evitaa
Neu
Prop
diabolik.
josari
stidljiva ljubičica
36 posters

Stranica 6 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by tanuki čet sij 23, 2014 10:38 am

rider331 je napisao/la:Nije lijepo kad ti doktor kaže do kada ćeš živjeti. Zato jer imaš rak. Tek ti bolovi i muka prije smrti. Tvojim bližnjima je isto teško gledati te tako nikakvog.  Nikome pa ni sebi ne želim takvu smrt. Najviše mi je žao tih mladih ljudi pred kojima je život. Izgubio sam svoje bližnje i znam kako je to..

I sam pušim cigarete i svjesno se trujem, što nije za pohvalu.
Dok ja svijesno trujem pluća koja se ne mogu više nikada oporaviti, drugi umiru od plućne bolesti koji nikada nisu zapalili cigarete. Koja ironija.
Jednog dana ću požaliti, radim sve da tu lošu naviku zaustavim.

od nečeg se mora umrijeti, a najgora solucija je umirati, a ne umrijeti odmah i zbog toga je rak najgora opcija kraja!
ne trebaš žaliti za ničim, ako uživaš u pušenju, onda jednostavno puši i uživaj,
ne obaziri se na stupidna i morbidna upozorenja na kutijama cigareta,
bolje obrati pažnju na to kako te pljačkaju kao ovisnika,
proizvođačka cijena kutije cigareta je oko 1kn, a ti je plačaš 15 do 25 kn s tim da na kutiji još imaš i morbidni napis!
da sam kojim slućajem pušać, kupovao bi duhan na crnom tržištu i pušio jeftinije i bez da me netko prca u mozak sa upozorenjima kako je pušenje štetno po zdravlje!
pa što ako i je?
život je štetan za zdravlje Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty700 / 999700 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by rider331 čet sij 23, 2014 10:47 am

@tanuki
svejedno, pušač ima veću šansu dobiti rak pluća ili grla. Nego onaj koji ne puši. To je izazivanje i igranje sa zdravljem. Uz to se još i plaća. Smrdi. Jutarnji kašalj zna biti jako neugodan. (kolega na poslu) Žuti zubi. Izazivanje teške bolesti! Zašto? Sve zbog gušta. Ne isplati se.
Primjer... voziti brzo isto povećava mogućnost gubljenja kontrole nad vozilom, što obično rezultira gadan završetak.
Hoću reći da se neke stvari mogu izbjeći.

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by tanuki čet sij 23, 2014 2:18 pm

rider331 je napisao/la:@tanuki
svejedno, pušač ima veću šansu dobiti rak pluća ili grla. Nego onaj koji ne puši. To je izazivanje i igranje sa zdravljem. Uz to se još i plaća. Smrdi. Jutarnji kašalj zna biti jako neugodan. (kolega na poslu) Žuti zubi. Izazivanje teške bolesti! Zašto? Sve zbog gušta. Ne isplati se.
Primjer... voziti brzo isto povećava mogućnost gubljenja kontrole nad vozilom, što obično rezultira gadan završetak.
Hoću reći da se neke stvari mogu izbjeći.

istina, ali i nebitno,
u životu ništa ne treba raditi i kajati se zbog tog!
ako si pušać i uživaš u tom onda puši bez kajanja, moj najbolji prijatelj u životu umro je prije 2 godine od jebene upale pluća, a bio je stravstveni pušać, ali pušenjase odrekao 2 godine prije smrti i pričao mi je kako mu se ponovo probudilo čulo mirisa i da je ponovo osjetio mirise koje pamti iz mladosti, ali tko zna, da je nastvio pušiti možda ne bi obolio od upale pluća!
ako stvarno guštaš u pušenju, onda se isplati, problem je ono što si naveo-
navika!
ako nisi svjestan svakog uvućenog dima i užitka, onda je to obična jebena navika, ako si koji put zapalio cigaretu, a druga ti je još nepopušena u pepeljari, onda je to jebena navika i vrijeme za porazmisliti o prestanku pušenja!
da li si se ikada upitao zbog čega konfekcijska cigareta izgori u pepeljari do kraja, ali ako smotaš duhan u rizlu ( mada ni rizla nije što je nekad bila) cigareta se ugasi sama od sebe!
bez obzira na sve hajke protiv pušenja, država izvlaći najveću korist od ovisnika,
gdje su sada sve te hajke i zabrane pušenja u lokalima?
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty700 / 999700 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by zbracun čet sij 23, 2014 7:39 pm

Ja sam već rekao, ako mi je pušenje gušt, rađe ću uživat u tome i doživit 90 godina, nego se odricat i doživt 95. To se odnosi na sve "poroke", kako su ih nazvali neki idioti.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty3 / 9993 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by Neu uto vel 25, 2014 9:21 pm

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 17819810
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty999 / 999999 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by Neu pet vel 28, 2014 10:08 pm

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty999 / 999999 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by Neu sub oľu 01, 2014 5:01 pm

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty999 / 999999 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by maestral uto kol 19, 2014 12:44 pm

negde sam procitao-ne secam se gde tacno da je LIMUN odlicna preventiva i lek protiv raka....doktori i ostale "glavonje" kriju to od javnosti

maestral
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 19.06.2014
Broj postova : 12
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by Neu uto ruj 30, 2014 8:31 pm

Velika međunarodna skupina znanstvenika, u kojoj su istaknutu ulogu imali hrvatski istraživači Ivan Đikić, Davor Lessel, Kristijan Ramadan i Janoš Terzić, otkrila je prvi gen povezan s tumorom jetre (hepatocelularni karcinom). To važno otkriće objavljeno je u novom broju prestižnog znanstvenog časopisa Nature Genetics, a prateći funkcioniranje toga gena moguće je bolje proučavati način nastanka tumora i razvijati lijek » Jutarnji
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty999 / 999999 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by Teo čet stu 06, 2014 5:18 pm

Evo zanimljiv čalanak vezano za rak dolje na linku

http://cajeviza.com/razno/uzrok-raka-zastita/
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by histrion čet stu 06, 2014 8:23 pm

Teo je napisao/la:
Evo zanimljiv čalanak vezano za rak ...

Puno gluposti o raku sam pročitao, ali ovo je najveća.

Ovce ne jedu šećer, meso, proizvode životinjskog porijekla, rafiniranu sol, brašno, margarin ... ne piju kavu, alkohol ... ne puše ... jedu sirovo voće i povrće, zelene biljke ... piju samo vodu ... cijeli dan vježbaju ... pa ipak često obolijevaju.

Vjerujem da će netko primjetiti da ljudi nisu ovce (bar ne svi) ... ali stanična struktura ljudi i ovaca je identična.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by histrion čet stu 06, 2014 8:40 pm

Pet godina prije Otta Warburga tu je istu nagradu dobio Johannes Andreas Grib Fibiger ... pogodili ste ... za otkriće uzroka nastanka raka.

Andreass je "otkrio" da raka izaziva glista Spiroptera.
Nekoliko godina kasnije tom su se otriću smijali ... kao što su se nekoliko godina nakon što je Otto dobio nagradu smijali njegovoj hipotezi.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by igor malteze pet stu 21, 2014 9:47 pm

rak je misleći organizam - kakogod - najsavršeniji stvor s razrađenom taktikom i strategijom održavanja na životu iako u konačnici svojim apetitom ubija svog vlasnika a time i sebe.
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by Teo sub stu 22, 2014 7:09 am

histrion je napisao/la:

Puno gluposti o raku sam pročitao, ali ovo je najveća.

Ovce ne jedu šećer, meso, proizvode životinjskog porijekla, rafiniranu sol, brašno, margarin ... ne piju kavu, alkohol ... ne puše ... jedu sirovo voće i povrće, zelene biljke ... piju samo vodu ... cijeli dan vježbaju ... pa ipak često obolijevaju.

Vjerujem da će netko primjetiti da ljudi nisu ovce (bar ne svi) ... ali stanična struktura ljudi i ovaca je identična.

Ovce ne oboljevaju od raka. Naravno da ljudi nisu ovce bez obzira na staničnu strukturu.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by Teo ned stu 23, 2014 7:05 pm

Jeste li čuli za petrolej kao lijek protiv raka. ja sam čuo, na nekim forumima neki svjedoče kako im je pomoglo evo sad sam naišao i na članak na ovim linkovima (a ima ih više)koji više o tome piše

http://zelenenovine.wordpress.com/zelena-apoteka/petrolej-lek-protiv-raka-kome-je-jedina-mana-to-sto-je-jeftin/


http://www.alternativa.hr/snaga-u-nama/terapije-i-samopomoc/item/1307-lijecenje-petrolejem.html

Što velite na to? Biste li probali da obolite od raka?
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by tanuki pon stu 24, 2014 9:25 am

Ovce ne oboljevaju od raka. Naravno da ljudi nisu ovce bez obzira na staničnu strukturu. je napisao/la:
a kako znaš da ovce ne obolijevaju od raka?
zato što o tome nema teza i doktorata?
o raku vimena nema toliko istraživanja kao o raku dojke.
oboljela ovca završi u loncu, a rak postoji gotovo kod svih živućih stvorenja, možda ne kod onih čiji je ciklus jako kratak, ali zasigurno za sve koji po ljudskom mjerenju vremena žive duže od 10 g, uključujući i floru Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty700 / 999700 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by Teo pon stu 24, 2014 11:09 am

tanuki je napisao/la:
a kako znaš da ovce ne obolijevaju od raka?
zato što o tome nema teza i doktorata?
o raku vimena nema toliko istraživanja kao o raku dojke.
oboljela ovca završi u loncu, a rak postoji gotovo kod svih živućih stvorenja, možda ne kod onih čiji je ciklus jako kratak, ali zasigurno za sve koji po ljudskom mjerenju vremena žive duže od 10 g, uključujući i floru Wink

Tih 10 godina za ovcu je puno. Ovce/ovnovi postaju zrele za 6. mjesecu dok čovjek u prosjeku (ovisno o spolu) u 14. godini života.
Kad velim da ne oboljevaju pri to mislim ne kao ljudi često. Čitao sam u 24 sata da će 2040. svaki četvrti čovjek stariji od 65. godina oboliti od raka. Dobro to su statistike ne mora da će biti tako ali to pokazuje na učestalost oboljenja od raka kod ljudi, dok kod životinja to i nije tako učestalo. Kod vimena ima istraživanja za bolesti jer krava, ovca.. odnosno životinje koje se muzu itekako imaju bolesti tih žljezda prvenstveno zbog mužnje, najčešće su to neke vrste upala. Životinje ne bi čovjeku davale samo tako mlijeko da ih čovjek ne muze, ostale bi bez mlijeka čim bi mladunče prestalo sisati kao i dijete kod žene.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by tanuki pon stu 24, 2014 11:41 am

Teo je napisao/la:

Tih 10 godina za ovcu je puno. Ovce/ovnovi postaju zrele za 6. mjesecu dok čovjek u prosjeku (ovisno o spolu) u 14. godini života.
Kad velim da ne oboljevaju pri to mislim ne kao ljudi često. Čitao sam u 24 sata da će 2040. svaki četvrti čovjek stariji od 65. godina oboliti od raka. Dobro to su statistike ne mora da će biti tako ali to pokazuje na učestalost oboljenja od raka kod ljudi, dok kod životinja to i nije tako učestalo. Kod vimena ima istraživanja za bolesti jer krava, ovca.. odnosno životinje koje se muzu itekako imaju bolesti tih žljezda prvenstveno zbog mužnje, najčešće su to neke vrste upala. Životinje ne bi čovjeku davale samo tako mlijeko da ih čovjek ne muze, ostale bi bez mlijeka čim bi mladunče prestalo sisati kao i dijete kod žene.
i što si mi s tim htio reći?
poznato je da svaki muškarac nakon 60 g ima začetak raka prostate, ali to je razumljivo dragi moj:
kad prestaneš jebati onda ti je kraj, atrofija- game over,
liječenje je besmisleno,
zašto se toliko koprcati od neumitnog kraja?
koji je smisao živjeti 20 ili 120 godina?
bitno je kako živiš i što tražiš u životu!prirodno je biološka funkcija Teo koju ti nisi još zadovoljio za razliku od mene, ali ti si još mlad!
jebi Teo maksimalno kao što sam i ja u tvojim godnama jer priroda te obvezuje da ostaviš biološko nasljeđe, ali tu je i zadovoljstvo kojeg ćeš se sječati sa užitkom kad dođeš u moje godine Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty700 / 999700 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by Teo pon stu 24, 2014 12:41 pm

možda nisi shvati jer se ne trudiš shvatiti, uostalom što se trudim s tobom voditi dijalog
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by tanuki pon stu 24, 2014 12:50 pm

Teo je napisao/la:možda nisi shvati jer se ne trudiš shvatiti, uostalom što se trudim s tobom voditi dijalog
morao bi i ti shvatiti da lijek za rak ne postoji,
pa i da postoji dali ima smisla,
lijek od starosti ne postoji, svi moramo umrjeti prije ili kasnije,
normalno je da je glupo umrjeti od upale pluća ili nekakve bzvz bolesti, ali od nećeg se umrjeti mora,
ljekovi za rak su obmana, ne postoji danas ni jedan efikasan lijek protiv raka, jer dokaz je da bi i danas bili živi neki najbogatiji ljudi skorašnje povijesti,
ne trebam ti valjda nabrajati!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty700 / 999700 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by eva kant pon stu 24, 2014 2:33 pm

problem je što od raka oboljevaju i djeca i mladi ljudi, a ne samo starci.
mlad čovjek teško da će se samo tako prepustiti bolesti i čekati svoju smrt, on želi biti zdrav i živjeti.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty92 / 99992 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by tanuki pon stu 24, 2014 3:05 pm

eva kant je napisao/la:problem je što od raka oboljevaju i djeca i mladi ljudi, a ne samo starci.
mlad čovjek teško da će se samo tako prepustiti bolesti i čekati svoju smrt, on želi biti zdrav i živjeti.
pa gle činjenica jest da nas ima previše, a priroda je ta koja se brine za selekciju,
do sada se ubijamo bespoštedno zbog ratova, baziranih na drugoj religiji, ali množimo se i dalje,
bez obzira na moderne tehnologije zagađujemo planet,
jednostavno ima nas previše!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty700 / 999700 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by moremore pon stu 24, 2014 6:36 pm

tanuki je napisao/la:
i što si mi s tim htio reći?
poznato je da svaki muškarac nakon 60 g ima začetak raka prostate, ali to je razumljivo dragi moj:
kad prestaneš jebati onda ti je kraj, atrofija- game over,
liječenje je besmisleno,
zašto se toliko koprcati od neumitnog kraja?
koji je smisao živjeti 20 ili 120 godina?
bitno je kako živiš i što tražiš u životu!prirodno je biološka funkcija Teo koju ti nisi još zadovoljio
za razliku od mene, ali ti si još mlad!
jebi Teo maksimalno kao što sam i ja u tvojim  godnama jer priroda te obvezuje da ostaviš biološko
nasljeđe,ali tu je i zadovoljstvo kojeg ćeš se sječati sa užitkom kad dođeš u moje godine  Laughing
Zašto moraš svaku ozbiljnu temu zagadit svojim jebanjem, svršavanjem, potomstvom i religijom?
Zašto vjeruješ da si baš ti onaj zorni primjer koji bi svima trebao biti uzor?
Znaš li da na zemlji živi velik broj ljudi koji iz raznih razloga nikad nisu imali seksualne odnose
niti to žele i usprkos tomu njihovi organi NE atrofiraju od puste nejebice? Jebanje nije jedini uvjet za
sreću i kvalitetan život.

tanuki je napisao/la:
pa gle činjenica jest da nas ima previše, a priroda je ta koja se brine za selekciju,
do sada se ubijamo bespoštedno zbog ratova, baziranih na drugoj religiji, ali množimo se i dalje,
bez obzira na moderne tehnologije zagađujemo planet,
jednostavno ima nas previše!

Liječe se i operiraju i ljudi koji nemaju kvalitetan život, pa i osuđenici na smrtnu kaznu.
Moglo bi se ukinuti cjelokupno zdravstvo, liječnike, bolnice što bi linearno smanjilo svjetsku
populaciju, a ne bez razloga osuditi samo i jedino bolesne od raka a liječiti žrtve prometnih
nesreća, pomagati rodiljama, sidašima, srčanim i bubrežnim bolesnicima...  
Tvoj ultimativni zahtjev zvuči mi pomalo fašistički.
moremore
moremore
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 05.10.2014
Broj postova : 316
Reputacija Reputacija : 38
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by tanuki pon stu 24, 2014 6:42 pm

moremore je napisao/la:
Zašto moraš svaku ozbiljnu temu zagadit svojim jebanjem, svršavanjem, potomstvom i religijom?
Zašto vjeruješ da si baš ti onaj zorni primjer koji bi svima trebao biti uzor?
Znaš li da na zemlji živi velik broj ljudi koji iz raznih razloga nikad nisu imali seksualne odnose
niti to žele i usprkos tomu njihovi organi NE atrofiraju od puste nejebice? Jebanje nije jedini uvjet za
sreću i kvalitetan život.



Liječe se i operiraju i ljudi koji nemaju kvalitetan život, pa i osuđenici na smrtnu kaznu.
Moglo bi se ukinuti cjelokupno zdravstvo, liječnike, bolnice što bi linearno smanjilo svjetsku
populaciju, a ne bez razloga osuditi samo i jedino bolesne od raka a liječiti žrtve prometnih
nesreća, pomagati rodiljama, sidašima, srčanim i bubrežnim bolesnicima...  
Tvoj ultimativni zahtjev zvuči mi pomalo fašistički.
izvini ali ne postoji moj ultimativni zahtjev,
ali postoji ultimativni zakon prirode,
mijenjanje klime, ekološke katastrofe-
jednostavni razlog:
ima nas previše,
a moje osobno mišljenje nema veze s tim,
možda sam u pravu a možda nisam, vrijeme će pokazati! Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty700 / 999700 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by moremore pon stu 24, 2014 6:53 pm

tanuki je napisao/la:
izvini ali ne postoji moj ultimativni zahtjev,
ali postoji ultimativni zakon prirode,
mijenjanje klime, ekološke katastrofe-
jednostavni razlog:
ima nas previše,
a moje osobno mišljenje nema veze s tim,
možda sam u pravu a možda nisam, vrijeme će pokazati! Wink
Postoji, jer si se sa svojim problemom "previše nas je" javio baš na ovoj temi a ne na kupnji auta.
To što/ako nas ima previše ne tiče se samo oboljelih od raka nego cijelog čovječanstva.
moremore
moremore
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 05.10.2014
Broj postova : 316
Reputacija Reputacija : 38
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv - Page 6 Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.