Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

+32
histrion
damfisk
William Wallace
igor malteze
peki
HESTIJA__
Turrican
Teo
Lenica
zbracun
minutus
Sinister
m
pustinja
FALKON 2
Hunnerkongen
Narco
Love
Melinda
Amyicha
eva kant
tanuki
Stevo Largo
tonio11
scorpio57
ad®ian
evitaa
Neu
Prop
diabolik.
josari
stidljiva ljubičica
36 posters

Stranica 1 / 8. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by stidljiva ljubičica pon svi 18, 2009 10:04 pm

https://www.youtube.com/watch?v=DiH3BBPtIvA&feature=response_watch

Što mislite o ovome?

@Ja nisam stigla pogledati sve jer mi je spor net.
Ima li u ovome istine?

stidljiva ljubičica
Trajno baniran/a

Registriran/a : 03.04.2009
Broj postova : 2036
Reputacija Reputacija : 81
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty92 / 99992 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by Gost pon svi 18, 2009 10:14 pm

gdje je otvorena ova tema,kad je otvorena i zašto je u smeću?
OT nemogu niti ja vidjet,opet me praši GPRS
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by stidljiva ljubičica pon svi 18, 2009 10:28 pm

stavila sam je u trash jer nisam baš virovala ovome pa dok ne pogledamo i ne prokomentiramo sve...

drugi dio: https://www.youtube.com/watch?v=Iu7U2eiser0&feature=related

"Izgleda da djeluje tako što oživljava komponente ljudskih stanica koje stvaraju energiju dopuštajući stanicama da ponovno normalno funkcioniraju izazivajući stanice raka da počine samoubojstvo"

hm... koje su to komponente ljudskih stanica koje stvaraju energiju? ATP? one stvaraju energiju prenoseći fosfatnu skupinu...

koliko ja znam o tumorima, to je da stanice izgube sposobnost apoptoze,tj. prirodne smrti, pa se tako nekontrolirano množe (ali to je vjerojatno samo ona vrsta tumora-solidni tumori)

i na koji način to stanice raka počine samoubojstvo?

stidljiva ljubičica
Trajno baniran/a

Registriran/a : 03.04.2009
Broj postova : 2036
Reputacija Reputacija : 81
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty92 / 99992 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by Gost pon svi 18, 2009 10:34 pm

eeeeeeeeeee to ti je već previše za mene,al trebala si gore u zdravlje temu stavit........svakako je zanimljiva i ima se o čemu raspravljat,u smeću će nažalost vjerovatno ostat zaboravljena.......
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by josari uto svi 19, 2009 12:45 am

Svi mi znamo da postoji lijek protiv raka,ali je problem sto se onda farmaceutska industrija ne bi imala na cemu bogatiti.To je grozno,njima ne znace milijuni ljudi nista.Sve se vrti oko novca pa i nasi zivoti.
Ja sam uvjerena da su oni davno dosli do nekog lijeka za potpuno suzbijanje raka,ali....Budimo realni,zar je to isplativo???Prodavati samo jednu vrst lijeka koja uklanja bolesti ili prodati ljudima stotine razlicitih lijekova koja puno obecavaju,a pomazu ovako malo... Sleep
josari
josari
Junior
Junior

Registriran/a : 31.03.2009
Broj postova : 639
Reputacija Reputacija : 24
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty4 / 9994 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by diabolik. uto svi 19, 2009 4:16 am

Čisti novinarski senzacionalizam
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty74 / 99974 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by stidljiva ljubičica uto svi 19, 2009 7:16 am

josari je napisao/la:Svi mi znamo da postoji lijek protiv raka
Ja sam uvjerena da su oni davno dosli do nekog lijeka za potpuno suzbijanje raka
ajd linkaj mi neke informacije o tom lijeku o kojem "svi znamo"
da postoji našli bi ga pa ako ga netko brani prokrijumičarili makar priko neke sekte. danas je velika konkurencija farmaceutskih firmi i svaki dan sve veća te ima i visoko obrazovanih ljudi, a čisto sumnjam da su baš svi ucijenjeni od neke "vrhovne organizacije". bar ja sve i svašta javno govorim pa mi nitko nije radi toga zaprijetio. mislim da je bitno znanje,informiranost i suradnja pa ćemo već isčeprkati nešto...
opasnost je u tome što kad se pojavi neki ovako veliki problem mnogi se na njemu žele obogatiti, tako sam našla neke koji govore da Cannabis liječi,pa je tako i ovaj lijek iz mojeg linka sumnjiv,sve dok to ne istražimo i ispitamo. a oni koji znaju lako će otkriti ako postoje nelogičnosti u istraživanju
zamolila bi adminicu da ovu temu pribaci u zdravlje, možda se javi netko sa više znanja

stidljiva ljubičica
Trajno baniran/a

Registriran/a : 03.04.2009
Broj postova : 2036
Reputacija Reputacija : 81
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty92 / 99992 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by Prop sub svi 23, 2009 10:22 am

josari je napisao/la:Svi mi znamo da postoji lijek protiv raka,ali je problem sto se onda farmaceutska industrija ne bi imala na cemu bogatiti.To je grozno,njima ne znace milijuni ljudi nista.Sve se vrti oko novca pa i nasi zivoti.
Ja sam uvjerena da su oni davno dosli do nekog lijeka za potpuno suzbijanje raka,ali....Budimo realni,zar je to isplativo???Prodavati samo jednu vrst lijeka koja uklanja bolesti ili prodati ljudima stotine razlicitih lijekova koja puno obecavaju,a pomazu ovako malo... Sleep

Kratko i jasno, tako da se ne treba puno nervirati...
A sumnjam u postojanje ovog lijeka, zvuči više kao pokušaj da se izvuku pare za daljnja istraživanja neznam
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty108 / 999108 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by Neu sub svi 23, 2009 11:03 am

ne vjerujem da postoji lijek za rak. koji je?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty999 / 999999 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty Slučajno otkriven lijek protiv raka

Postaj by evitaa sri stu 25, 2009 12:56 pm

Izraelski znanstvenici slučajno su pronašli lijek za rak. Riječ je o supstanci koja ubija stanice raka, ali pritom ne oštećuje i zdrave stanice što su činili dosadašnji lijekovi
Znanstvenici su na miševima testirali lijekove za paralizu koja se pojavljuje nakon moždanoga udara pa su slučajno otkrili da taj lijek može uništiti i stanice tumora.

'Da smo tražili lijek koji bi mogao to napraviti, vjerojatno bi nam trebalo puno vremena. Slučajno smo pronašli Ahilovu petu zloćudna raka', izjavila je prof. Malka Cohen-Armon, voditeljica istraživačkog tima sa Sveučilišta Tel Aviv.

Kako je pojasnila, supstanca uništava stanice tumora, ali nije štetna za zdrave stanice. 'Sada možemo proizvoditi lijekove koji znatno manje štete nanose oboljelima. Takav lijek može se davati pacijentima i u većoj količini, jer ne postoji strah da će štetiti zdravim stanicama', istaknula je izraelska znanstvenica.

Izraelski se znanstvenici nadaju da će lijek biti dostupan kroz pet godina te da će biti dorađen na način da će se njime moći liječiti različite vrste karcinoma.

izvor:t-portal
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty0 / 9990 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by Neu sri stu 25, 2009 1:13 pm

za 5 godina tek dostupan? uf pa to je dugo još,do tad će puno ljudi umrijeti
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty999 / 999999 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by evitaa sri stu 25, 2009 1:20 pm

Ja sam nekako mišljenja da je i lijek protiv raka otkriven odavno.Mislim da je to usko povezano sa radom farmaceutskih tvrtki i tko bi kupovao toliko lijekova da je liječenje jednostavnije tj.da ima lijekova (a vjerujem da ima) za sve bolesti
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty0 / 9990 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by ad®ian sri stu 25, 2009 1:24 pm

Slažem se s Evitom. Štoviše, mislim da je i ova svinjska gripa previše razvikana, samo u marketinške svrhe. Farmaceuti će na tome zaraditi milijarde.

ad®ian
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 24.11.2009
Broj postova : 22
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty0 / 9990 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by Neu čet vel 11, 2010 9:49 am

Nema lijekova za oboljele od karcinoma

Dijelu teških onkoloških bolesnika koji se liječe u KBC-u Rijeka obustavljena je terapija lijekovima koji se nalaze na osnovnoj listi HZZO-a i financiraju iz bolničkog proračuna.

U tijeku je formiranje listi čekanja za pacijente koji čekaju na terapiju za koju su do jučer vjerovali da će im spasiti život.

Radi se o pacijentima koji se liječe od raka debelog crijeva i hematoonkoloških oboljenja, a problema s dobivanjem adekvatne terapije imaju i oboljeli od reumatoidnog artritisa, piše Novi list.

Broj pacijenata na listama raste iz dana u dan i pretpostavlja se da će se o konkretnim brojkama moći govoriti kroz petnaestak dana.

Ovo je najbešćutniji odraz restrikcija u KBC-u Rijeka, koje se, prema naputku aktualne zdravstvene politike, provode od rujna prošle godine i na koje je Novi list više puta upozoravao.

Sve je krenulo s ukidanjem prekovremenih sati i ograničavanjem telefonskih poziva, a sad nedovoljan bolnički budžet izravno ugrožava živote teških bolesnika ovisnih o bolničkoj terapiji.

Među njima je i 59-godišnja Riječanka kojoj je rak debelog crijeva dijagnosticiran 2006. godine. Od tada je prošla kroz sveukupno šest ciklusa kemoterapije, a u posljednja dva uzimala je tzv. 'pametni' lijek Avastin, od kojeg se njezino stanje znatno poboljšalo.

No, drugi ciklus terapije ovim lijekom, koji bolnicu košta 20 tisuća kuna, prekinut je, te ne zna kad će terapija biti nastavljena.

Pročelnik Odjela za gastroenterologiju u KBC-u Rijeka prof. dr. Davor Štimac kratko je potvrdio postajanje listi čekanja za terapiju onkoloških bolesnika u riječkoj bolnici, piše Novi list.

"Istina je da se formira lista čekanja za onkološke pacijente koji su na skupim lijekovima. Pacijenti koji najviše trebaju skupe lijekove su gastroonkološki i hematoonkološki", kazao je Štimac.

Pročelnik riječke gastroenterologije nije želio reći koliko pacijenata trenutačno ima na listi, uz objašnjenje da se situacija mijenja iz dana u dan.

Procjenjuje se da Klinici za internu medicinu u sklopu koje djeluje i njegov odjel za lijekove mjesečno nedostaje milijun kuna.

Zamjenik predstojnice Klinike za onkologiju i radioterapiju dr. Goran Golčić tvrdi da na Onkologiji nije prekinuta nijedna terapija, ali potvrđuje čekanje na terapiju, za koje ističe da zasad nije predugo, prema njegovoj procjeni 15 dana.

Kako upozorava predsjednica Udruge oboljelih i liječenih od malignih bolesti Za novi dan Katarina Katavić, radi se o situaciji u kojoj osim pacijenata kojima je život na kocki, pomoć trebaju i liječnici koji su zbog bolničkih limita prisiljeni prekidati terapiju svojim teško bolesnim pacijentima.

Prema njezinim informacijama, KBC Rijeka nije jedini koji je počeo s formiranjem listi čekanja na lijekove, nego je na to zbog nedostatnih sredstava u bolničkoj blagajni prisiljena i Opća bolnica u Puli.

Do zaključenja ovog broja Novi list nije uspio dobiti komentar ravnatelja KBC-a Rijeka prof. dr. Hermana Hallera na ovu odluku, a upitan da komentira liste čekanja za lijekove, ministar zdravstva Darko Milinović putem glasnogovornice uputio je na ravnatelja riječke bolnice.


Izvor:net.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty999 / 999999 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by scorpio57 čet vel 11, 2010 1:43 pm

Ne vjerujem da će biti skoro nešto dobro otkriveno.Inače lijekovi su jako skupi.sjetite se Megamina koji je toliko hvaljen pa je čini mi se 2001.zabranjen u Hrvatskoj.Ima zapravo bio je dostupan jedan ali u Švicarskoj ,Njemačkoj,SAD 30 ampula je koštalo
1 000 maraka i injekcija svaki drugi dan prva tri mjeseca,kasnije 2 puta tjedno.Nije pomoglo ali je ublažilo bolove i nažalost ipak smrt ali opet humaniju.Sada izračunajte koliki je trošak ali za zdravlje u ovom slučaju ublažavanje simptoma sve se da.
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty65 / 99965 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty Novi pristup uništavanju stanica karcinoma

Postaj by tonio11 ned oľu 21, 2010 11:31 am

Testiranja provedena na Harvardu su pokazala da je blokiranjem aktivnost gena po imenu Skp2 moguće kod stanica raka potaknuti proces starenja i odumiranja.

Na ovaj način stanice karcinoma gube sposobnost beskonačne diobe i bez primjene toksičnih lijekova, dodaju znanstvenici u časopisu Nature.

Rezultati ove studije su primijenjeni u razvoju eksperimentalnog lijeka MLN4924 koji se već nalazi u prvoj fazi kliničkih testiranja na pacijentima.

Nalazi prikupljeni tijekom istraživanja na kulturama stanica raka prostate i životinjama pokazuju kako blokiranje djelovanja Skp2 nema utjecaja na proces starenja normalnih stanica.

http://dnevnohr.com/Zdravlje/novi-pristup-unitavanju-stanica-karcinoma.html

tonio11
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 02.03.2010
Broj postova : 25
Reputacija Reputacija : 4
Godina imam : 45
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty0 / 9990 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by Stevo Largo pon oľu 22, 2010 5:34 pm

možda je to lijek kao
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty20 / 99920 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty Rak!

Postaj by tanuki čet tra 08, 2010 5:39 am

svako malo , neko oko nas oboljeva i umire od raka!
rak je bolest s kojom se medicina još uvijek ne nosi-
nisu u pitanju novci (tuđman, raćan)
to je jednostavno entropija
kažu da svaki muškarac stariji od 60 g ima rak prostate!
ljudi su nekad umirali od starosti-ali danas umiru zbog nekakve bolesti!
rak je najčešći uzrok!
koliko vam je uopće poznata ta bolešćina i što mislite o njoj?
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty700 / 999700 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by eva kant čet tra 08, 2010 5:59 am

ljudi su nekad umirali relativno mladi (s 40 - 50 god) jer su uvjeti života bili lošiji, a medicina na slabijem stupnju razvoja. upravo zbog toga njihove oštećene stanice nisu stigle mutirati i oštetiti ostalo tkivo. danas je životni vijek puno duži, ali smo i izloženiji raznim štetnim čimbenicima nego naši preci, pa ne čudi što naše stanice oboljevaju.
osim što znamo da je sklonost oboljevanja od raka genetska, navodno svatko od nas nosi u sebi i loše (tumorne) stanice koje se mogu u tjeku života aktivirati i tako oboljeti od raka.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty92 / 99992 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by tanuki čet tra 08, 2010 7:02 am

ok eva, sve stoji što si napisala,ali recimo da imaš oboljelog od raka u užoj srdini ili
da ti imaš takav problem?
kako bi se nosilas tim ?
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty700 / 999700 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by eva kant čet tra 08, 2010 7:16 am

moj tata je bolovao i neuspješno se liječio od raka pluća. kemoterapije su užasno mućne i teške i doslovno unište cijeli organizam. cijelo smo ga vrijeme podržavali u tom liječenju, ali nakon što sam vidjela u kojem roku kemoterapija uspije uništiti i zdrave organe, nekako sam u dilemi bi li se i sama podvrgla istoj da bolujem od raka.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty92 / 99992 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by tanuki čet tra 08, 2010 7:36 am

pa ja imam priću sa svojo sestrom,
ona je u završnoj fazi kemoterapije-
rak je eliminiran, i sada bi se trbala podvrći operaciji, da opet postane normalno ljudsko biće!
ali rak je oćito tabu temao kojoj nitko ne želi pričati!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty700 / 999700 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by eva kant čet tra 08, 2010 7:44 am

misliš? ja otvoreno mogu o tome pričati.
na kakvu operaciju ti sestra mora ići?
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty92 / 99992 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by tanuki čet tra 08, 2010 8:34 am

eva kant je napisao/la:misliš? ja otvoreno mogu o tome pričati.
na kakvu operaciju ti sestra mora ići?
a ja nebi otvoreno na forumu!
i ne vidim zašto bi ti javno objašnjavao?
moj filing je da si ti divna osoba, ali me sve više iritira to virtualno!
virtualno sam već zaljubljen u tebe,:
žena koja je fizićki lijepa, naćitana, pametna-jednostavno ne postoji!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty700 / 999700 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by eva kant čet tra 08, 2010 8:43 am

dobro je da je ovo virtualno, jer bi ti inače u stvarnosti nakon ovih riječi odvalila šamarčinu. Very Happy
ne moraš mi ništa objašnjavati, mislila sam da sam želiš o tome pričati.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty92 / 99992 / 999Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty

[Vrh] Go down

Rak -  Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv Empty Re: Rak - Lijek za rak - oboljeli od raka - kako se boriti protiv raka - je li rak izlječiv

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 8. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.