Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tko je kriv za Domovinski rat?

+26
Turrican
morbuss
Hate
sunce
damfisk
Lenica
Mass
SAS
bokaso1
m
Mr.Cooly
eva kant
fosforica
WEYLAND-YUTANI
gio_deluxe
H[a]D
jasim
evitaa
Nessie
Hell
pustinja
minutus
Layla
scorpio57
Neukrotivi pastuh
Neu
30 posters

Stranica 2 / 21. Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Go down

Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty Re: Tko je kriv za Domovinski rat?

Postaj by jasim pon oľu 01, 2010 11:04 am

Krivi su oni koji su ga izazvali a to su u ovom slucaju hrvati.
jasim
jasim
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.02.2010
Broj postova : 1285
Reputacija Reputacija : 35
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty Re: Tko je kriv za Domovinski rat?

Postaj by H[a]D pon oľu 01, 2010 11:10 am

jasim je napisao/la:Krivi su oni koji su ga izazvali a to su u ovom slucaju hrvati.

A s čime su ga točno Hrvati izazvali? fiju
H[a]D
H[a]D
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 21.08.2009
Broj postova : 1277
Reputacija Reputacija : 73
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty Re: Tko je kriv za Domovinski rat?

Postaj by jasim pon oľu 01, 2010 11:31 am

Nepostovanjem vazeceg ustava za koji su glasali i ucestvovali u njegovoj izradi
jasim
jasim
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.02.2010
Broj postova : 1285
Reputacija Reputacija : 35
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty Re: Tko je kriv za Domovinski rat?

Postaj by scorpio57 pon oľu 01, 2010 12:23 pm

tanuki je napisao/la:
Nessie je napisao/la:Mislim da je crkva i tu imala svoje prste
+
isključivo i jedino!
kako inače razumjeti da su u hrvatskoj živjeli srbi pet generacija i da su u hrvatsoj živjeli srbi koji nemaju nikog u srbiji?nacija i vjeroispovjed je u socijalizmu izjednačena, a kad je maknut socijalistički nametnuti ateizam, onda je eskalirala vjerska netrpeljivost!
domovinski rat nije bio rat srba i hrvata već katolka i pravoslavaca!

opet ti ocrkvi ne pisi svašta,vidiš već i Nessie dijeli tvoje mišljenje.
Da ne objašnjavam evitaa je napisala.
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty65 / 99965 / 999Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty Re: Tko je kriv za Domovinski rat?

Postaj by scorpio57 pon oľu 01, 2010 12:24 pm

jasim je napisao/la:Krivi su oni koji su ga izazvali a to su u ovom slucaju hrvati.

A šta se tebi više ima šta reći-nemoguća misija kavica
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty65 / 99965 / 999Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty Re: Tko je kriv za Domovinski rat?

Postaj by jasim pon oľu 01, 2010 1:45 pm

Za razliku od tebe nesto znam i nisam pokvarena ploca koja vrti jedno te isto.
Istina je ovo sto sam napisao svidelo se to nekom ili ne,a vidim da vam se ne svidja
jasim
jasim
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.02.2010
Broj postova : 1285
Reputacija Reputacija : 35
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty Re: Tko je kriv za Domovinski rat?

Postaj by Hell pon oľu 01, 2010 1:49 pm

..rat počinej nasiljem ne ustavom..a mislim da nisu hrvati pšrvi bacali granate...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty497 / 999497 / 999Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty Re: Tko je kriv za Domovinski rat?

Postaj by jasim pon oľu 01, 2010 1:52 pm

Pa rat ne pada sa marsa vec necim mora da bude izazvan a izazvan je nasilnim odvajanjem iz suverene drzave i uskracivanjem prava konstitutivnim narodima.
jasim
jasim
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.02.2010
Broj postova : 1285
Reputacija Reputacija : 35
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty Re: Tko je kriv za Domovinski rat?

Postaj by Hell pon oľu 01, 2010 1:53 pm

..pa Un dozvoljava svakom narodu na samoodređenje smajlić
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty497 / 999497 / 999Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty Re: Tko je kriv za Domovinski rat?

Postaj by tanuki pon oľu 01, 2010 2:57 pm

jasim je napisao/la:Pa rat ne pada sa marsa vec necim mora da bude izazvan a izazvan je nasilnim odvajanjem iz suverene drzave i uskracivanjem prava konstitutivnim narodima.
da i zašto onda tzv JNA nije pokušala i u sloveniji silom očuvati granice?
e braco moj- nemaš ti pojma što se dešavalo u ex yugi!
ali poznata je ta vaša srpska guslanija, gdje su svi drugi krivi, samo vi niste!
ustav je pravilo ponašanja jedne države koje je moguće mijenjati!
ne sječam se da u ustavu yuge pisalo da je vojsci dozvoljena uporaba sile ako se s tim ne slože predstavnici svih naroda!
kad se slovenija izdvoila više yuga nije postojala, kao ni njen ustav!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty Re: Tko je kriv za Domovinski rat?

Postaj by jasim pon oľu 01, 2010 3:47 pm

U ustavu je lepo pisalo da je JNA zaduzena za ocuvanje granica i pruzanje sigurnosti svim narodima i narodnostima,posto se ti stalno hvalis da si citao ustav to bi trebao da znas ali samo potvrdjujes moje sumnje da se ovde bavis spekulacijama i rukovodis se onom starom Rekla-kazala.

U Sloveniji nije bilo genocida,nisu slali specijalce u druga sela kako bi se obracunavali sa golorukim narodom,nisu imali logore za mucenja civila pa se sve zavrsilo na medjusobnom sukobu izmedju teritorijalaca i JNA.
Ustav nije pravilo ponasanja vec obaveza koja se mora postovati.
U Ustavu je pisalo da svaka republika ima pravo na odcepljenjem ali pod odredjenim uslovima.
Nije moglo da se odvaja niko ako sve republike nisu za sto znaci da se trazila jednoglasna odluka o tome sto vi niste nikako imali cak ste bili debelo porazeni na tom glasanju.Jos manje je u ustavu pisalo da je moguce da neko pravi svoju paravojsku koja ce da sluzi za ubijanje civila.Nikako nije pisalo da je moguce da se iz Cilea i Madjarske uvozi oruzje za te iste paravojne formacije.Zar treba spominjati Martina Spegelja koji je jos pre rata uhvacen na delu sa prepunim avionom ilegalnog oruzja.Za sta je trebalo da posluzi to oruzje.Ko moze da prica da je to slucajnost i da neko nije pripremao rat.

Zalosno je da covek koji je ziveo u to vreme mnoge stvari ne zna a za neke stvari te razumem jer jednostavno nije lako takve stvari priznati
jasim
jasim
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.02.2010
Broj postova : 1285
Reputacija Reputacija : 35
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty Re: Tko je kriv za Domovinski rat?

Postaj by scorpio57 pon oľu 01, 2010 4:03 pm

jasim je napisao/la:Za razliku od tebe nesto znam i nisam pokvarena ploca koja vrti jedno te isto.
Istina je ovo sto sam napisao svidelo se to nekom ili ne,a vidim da vam se ne svidja

vidim da pojma nemaš,a ploca pokvarena koju stalno vrtiš je tvoja
no prije nekome uđe metar u guzicu nego mm u glavu....ti si živi primjer kavica
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty65 / 99965 / 999Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty Re: Tko je kriv za Domovinski rat?

Postaj by scorpio57 pon oľu 01, 2010 4:05 pm

jasim je napisao/la:U ustavu je lepo pisalo da je JNA zaduzena za ocuvanje granica i pruzanje sigurnosti svim narodima i narodnostima,posto se ti stalno hvalis da si citao ustav to bi trebao da znas ali samo potvrdjujes moje sumnje da se ovde bavis spekulacijama i rukovodis se onom starom Rekla-kazala.

U Sloveniji nije bilo genocida,nisu slali specijalce u druga sela kako bi se obracunavali sa golorukim narodom,nisu imali logore za mucenja civila pa se sve zavrsilo na medjusobnom sukobu izmedju teritorijalaca i JNA.
Ustav nije pravilo ponasanja vec obaveza koja se mora postovati.
U Ustavu je pisalo da svaka republika ima pravo na odcepljenjem ali pod odredjenim uslovima.
Nije moglo da se odvaja niko ako sve republike nisu za sto znaci da se trazila jednoglasna odluka o tome sto vi niste nikako imali cak ste bili debelo porazeni na tom glasanju.Jos manje je u ustavu pisalo da je moguce da neko pravi svoju paravojsku koja ce da sluzi za ubijanje civila.Nikako nije pisalo da je moguce da se iz Cilea i Madjarske uvozi oruzje za te iste paravojne formacije.Zar treba spominjati Martina Spegelja koji je jos pre rata uhvacen na delu sa prepunim avionom ilegalnog oruzja.Za sta je trebalo da posluzi to oruzje.Ko moze da prica da je to slucajnost i da neko nije pripremao rat.

Zalosno je da covek koji je ziveo u to vreme mnoge stvari ne zna a za neke stvari te razumem jer jednostavno nije lako takve stvari priznati


hihih hihih hihih hihih ajme
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty65 / 99965 / 999Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty Re: Tko je kriv za Domovinski rat?

Postaj by tanuki pon oľu 01, 2010 4:07 pm

samo malo braco!
pominješ sloveniju-
u to vrijeme u sloveniji su postojale slovenske teritorijalne jedinice i desio se "rat" između slovenaca i JNA-
gdje je JNA popljačkala par djutića i podvila rep- zbrisala_
u to vrijeme u hrvatskoj je bila samo nacionalna garda-
a zbor narodne garde još nije formiran-
i nije bilo nikakvih logora niti masakara-
samo pobune srba i "balvan" revolucija
a u prve sukobe je ušla policija- nad kojom su izvršeni zloćini od srpskih, već organiziranih paravojnih formacija!
srpska "istina" se i dalje vidi na srpskim forumima, gdje se komentira suđenje karađiću i gdje glas razuma iz srbije odmah dobiva hrpu minusa!
potpuno je jasno da srpska politika i dalje ne priznaje hrvatsku u njenim granicama-
ali braco- otupila vam se oštrica!
JNA je bila dinosaur- koja nije mogla pokoriti hrvatsku- sad imate sranje s kosovom-
o hrvatskim teritorijima možete samo sanjati pisati po vašim novinama!
ovaj forum ostavi na miru s tim temama, ni jednog građana hrvatske nećeš uvjeriti da su hrvati krivi za domovinski rat- samo izazivaš sukobe, kopanje po starim ranama- i smanjuješ mogućnost za prijteljstvo među ljudima!
nije mi jasno što ti to treba?
(mi smo svoje rane zalizali i više ne živimo u prošlosti!
mada imamo kriminalne političare- valjda će mo i to uspjeti prevladati!)
da se hvališ među prijateljima kako po hrvatskim forumima pišeš o srpskim iluzijama ?
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty Re: Tko je kriv za Domovinski rat?

Postaj by jasim pon oľu 01, 2010 4:14 pm

scorpio57 je napisao/la:
jasim je napisao/la:Za razliku od tebe nesto znam i nisam pokvarena ploca koja vrti jedno te isto.
Istina je ovo sto sam napisao svidelo se to nekom ili ne,a vidim da vam se ne svidja

vidim da pojma nemaš,a ploca pokvarena koju stalno vrtiš je tvoja
no prije nekome uđe metar u guzicu nego mm u glavu....ti si živi primjer kavica

Tebi ne moze ni u guzicu ni u glavu.Mada...... bbbb bbbb bbbb
jasim
jasim
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.02.2010
Broj postova : 1285
Reputacija Reputacija : 35
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty Re: Tko je kriv za Domovinski rat?

Postaj by gio_deluxe pon oľu 01, 2010 4:31 pm

jadni Srbi , stvarno neznam ni zašto su živjeli u državi s Hrvatima ?
možda zato da se riješe Bugara zauvijek ??
jeb.Hrvati uvijek krivi , pa su tako krivi i za poraz Srbije u ratu!al šta ćeš takvi su ti ti Hrvati!!
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty41 / 99941 / 999Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty Re: Tko je kriv za Domovinski rat?

Postaj by jasim pon oľu 01, 2010 4:32 pm

tanuki je napisao/la:samo malo braco!
pominješ sloveniju-
u to vrijeme u sloveniji su postojale slovenske teritorijalne jedinice i desio se "rat" između slovenaca i JNA-
gdje je JNA popljačkala par djutića i podvila rep- zbrisala_
u to vrijeme u hrvatskoj je bila samo nacionalna garda-
a zbor narodne garde još nije formiran-
i nije bilo nikakvih logora niti masakara-
samo pobune srba i "balvan" revolucija
a u prve sukobe je ušla policija- nad kojom su izvršeni zloćini od srpskih, već organiziranih paravojnih formacija!
srpska "istina" se i dalje vidi na srpskim forumima, gdje se komentira suđenje karađiću i gdje glas razuma iz srbije odmah dobiva hrpu minusa!
potpuno je jasno da srpska politika i dalje ne priznaje hrvatsku u njenim granicama-
ali braco- otupila vam se oštrica!
JNA je bila dinosaur- koja nije mogla pokoriti hrvatsku- sad imate sranje s kosovom-
o hrvatskim teritorijima možete samo sanjati pisati po vašim novinama!
ovaj forum ostavi na miru s tim temama, ni jednog građana hrvatske nećeš uvjeriti da su hrvati krivi za domovinski rat- samo izazivaš sukobe, kopanje po starim ranama- i smanjuješ mogućnost za prijteljstvo među ljudima!
nije mi jasno što ti to treba?
(mi smo svoje rane zalizali i više ne živimo u prošlosti!
mada imamo kriminalne političare- valjda će mo i to uspjeti prevladati!)
da se hvališ među prijateljima kako po hrvatskim forumima pišeš o srpskim iluzijama ?



Opet radis isto.Do pola sam procitao i vise nema svrhe jer uvek ponavljas pricu.
Pa budi musko jednom pa se osvrni na ceo moj tekst.Pa da smo imali paravojne formacije nikad ne bi bilo BALVAN REVOLUCIJE kako ste je nazvali,nego bi vas pustili u sela i tu bi svi nestali.Prestani da izmisljas i lupetas ko otvoren prozor.
Godinu ipo dana pre sukoba ste uhvaceni na delu kako se naoruzavate za borbu protiv JNA.
Evo ti jos cinjenica za koje unapred znam da ces da ih izbegnes .

Ilegalni uvoz oruzja u Hrvatsku i naoruzavanje paravojnih formacija po obimu je prevazisao ono sto je vidjeno u Sloveniji. Posle pobede na visestranackim izborima u prolece 1990. godine, rukovodstvo HDZ je preko spoljnotrgovinskog preduzeca "Astra", "Ina", "Vocar" i drugih privrednih predstavnistva u svetu pocelo kupovinu naoruzanja za paravojne formacije. Madjarska je posle povlacenja sovjetskih trupa iskoristila priliku da se domogne deviza izvozom automatskih pusaka AK-47 "kalasnjikova", sredstava za protivoklopnu i protivtenkovsku borbu , municije i druge opreme (36.000 pusaka).

Organi bezbednosti JNA, primenom svojih metoda i sredstava prema Martinu Spegelju, otkrili su i nepobidno utvrdili da je hrvatsko vrhovnistvo najneposrednije umesano u nabavku naoruzanja u inostranstvu i ilegalan uvoz iz Madjarske i drugih zemalja, kao i da su zvanicnici SAD obecali da ce naoruzati oruzane formacije Hrvatske od 100.000 ljudi raznovrsnom i borbenom tehnikom i oruzjem. U samoj Americi taj posao su pokusali da zavrse Ivan Kapetanovic, Marko Belinic i Zeljko Vusir. Japanski dnevnik "Mainici" pisao je jos 1991. godine da su SAD prodale Hrvatskoj oruzje u vrednosti od 540 miliona dolara. Oruzje transportovano brodom iz libanske luke Junija do Rijeke. Taj posao za Hrvatsku vodili su americki ljudi Gojko Susak, Branko Salaj i Martin Spegelj.

Opet ponavljam,ja o ovome mnogo znam i meni ne mozes da mazes oci smesnom pricom kao pojedinima ovde.ja takodje znam mnogo raznih podataka i gde je Srbija gresila ali su to sitne stvari u odnosu na drugu stranu.

Zasto mi ti drzis predavanje o Karadjicu koji je u Hagu zbog komandne odgovornosti kad imas Gotovinu,Cermaka ,Glavasa ......koji su licno ubijali civile
Ta demagogija kod mene ne pali. kavica
jasim
jasim
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.02.2010
Broj postova : 1285
Reputacija Reputacija : 35
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty Re: Tko je kriv za Domovinski rat?

Postaj by gio_deluxe pon oľu 01, 2010 4:37 pm

to je kao da kriviš vlasnika dućana što se naoružava jer je 100 puta opljačkan
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty41 / 99941 / 999Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty Re: Tko je kriv za Domovinski rat?

Postaj by WEYLAND-YUTANI pon oľu 01, 2010 4:38 pm

...demagogija ti je usadena u tu bulju..niste imali paravojne formacije za balvan pobunu???? decko ti si napusen
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty133 / 999133 / 999Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty Re: Tko je kriv za Domovinski rat?

Postaj by jasim pon oľu 01, 2010 4:40 pm

WEYLAND-YUTANI je napisao/la:...demagogija ti je usadena u tu bulju..niste imali paravojne formacije za balvan pobunu???? decko ti si napusen

Ne znam od kad je to covek sa 70 godina koji drzi lovacku pusku pogodan za paravojnu formaciju kavica kavica kavica
jasim
jasim
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.02.2010
Broj postova : 1285
Reputacija Reputacija : 35
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty Re: Tko je kriv za Domovinski rat?

Postaj by jasim pon oľu 01, 2010 4:42 pm

gio_deluxe je napisao/la:to je kao da kriviš vlasnika dućana što se naoružava jer je 100 puta opljačkan

da si Srbin koji zivi u Hrvatskoj i da si ovo napisao bilo bi potpuno u redu ali koliko ja znam a zna i ceo svet,ceo vek unazad su hrvati terorisali srbe ,ubijali i proterivali sa tih prostora tako da si sam sebe pokopao ovom izjavom bbbb bbbb
jasim
jasim
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.02.2010
Broj postova : 1285
Reputacija Reputacija : 35
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty Re: Tko je kriv za Domovinski rat?

Postaj by WEYLAND-YUTANI pon oľu 01, 2010 4:42 pm

jasim je napisao/la:
WEYLAND-YUTANI je napisao/la:...demagogija ti je usadena u tu bulju..niste imali paravojne formacije za balvan pobunu???? decko ti si napusen

Ne znam od kad je to covek sa 70 godina koji drzi lovacku pusku pogodan za paravojnu formaciju kavica kavica kavica

...da,bas je jadna srboslavenska armija svoje napacene balvaniste smrdljive bradonje koji su se digli protiv svoje drzave naoruzavala s lovackim puskama..daj ne seri ..demagogiju si prodaj negdje drugdje.
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty133 / 999133 / 999Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty Re: Tko je kriv za Domovinski rat?

Postaj by WEYLAND-YUTANI pon oľu 01, 2010 4:46 pm

jasim je napisao/la:
gio_deluxe je napisao/la:to je kao da kriviš vlasnika dućana što se naoružava jer je 100 puta opljačkan

da si Srbin koji zivi u Hrvatskoj i da si ovo napisao bilo bi potpuno u redu ali koliko ja znam a zna i ceo svet,ceo vek unazad su hrvati terorisali srbe ,ubijali i proterivali sa tih prostora tako da si sam sebe pokopao ovom izjavom bbbb bbbb

...upravo tako,demagogija.
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty133 / 999133 / 999Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty Re: Tko je kriv za Domovinski rat?

Postaj by tanuki pon oľu 01, 2010 4:47 pm

Ma dečko otkud ti to sve znaš sa 25 g?
pominješ goloruki narod koji je pobio policajce!
goloruki narod koji je ispaljivao rakete srednjeg dometa na zagreb!
goloruki narod koji je svaki bio oboružan sa kaljišnjikovom- dok su hrvati, umjesto da ulažu u privredu morali kupovati AK-47,
protutuoklopna sretstva i sve s namjerom da se ugrožava "goloruki narod"
potpuno si u pravu, bili smo snalažljivi, i mi smo se oboružali- i mada ste imali tenkove protiv sačmarica stvorili smo svoju državu- nažalost u krvi ljudi ( namjerno ne pominjem ni nacionalnost ni vjeroispovjed- jer na strani hrvata su se borili i pravoslavci!)
Neznam otkud ti ta srpska demagogija sa samo 25 g-
ali ja ti više neću odgovarati-
svoje umotvorine proljevaj po srpskim forumima-
tamo će ti pljeskati i čestitati!
za razliku od karađića, ja neću reći da je domovinski rat bio "sveti"
bio je mučan i krvav, i želio bi ga što prije zaboraviti!
ali morao sam dati odgovor- jer vi ste vrlo uspješni u propagandnom ratu!
kao gebels-
kad ponoviš laž 100 puta- to će postati istina!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty Re: Tko je kriv za Domovinski rat?

Postaj by WEYLAND-YUTANI pon oľu 01, 2010 4:50 pm

tanuki -rep plus..sve si lijepo rekao.
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty133 / 999133 / 999Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tko je kriv za Domovinski rat? - Page 2 Empty Re: Tko je kriv za Domovinski rat?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 21. Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.