Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milan Bandić

+29
histrion
Purgy
rider331
Gabriel
Mihovil
Angie
WEYLAND-YUTANI
damfisk
Prop
SAS
tanuki
Neu
m
Hunnerkongen
scorpio57
Mr.Cooly
Narco
Ive
FALKON 2
Neukrotivi pastuh
THUNDER_DINIX
Turrican
shaka.zulu
diabolik.
Hell
Mass
walter
Luxe
evitaa
33 posters

Stranica 1 / 11. 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Milan Bandić Empty Milan Bandić

Postaj by evitaa pet stu 20, 2009 8:21 am

Mada se ne čini tako u kandidaturi Milana Bandića ipak ima nešto dobro.Uspjelo je ono što nije godinama uspijevalo Ivici Račanu , Zoranu Milanoviću -konačno je izašao iz Sdp.

Međutim ,sada više nije problem Sdp ,postaje još veći problem-problem Hrvatske.Naša se država ne može pohvaliti političarima,čast izuzetcima ali slika Milana Bandića na Pantovčaku teško je i zamisliva.Do sada sada se pokazao kao čovjek bez političkih ideja , prazne i sirove retorike.Nakon kandidature izjavio je da će raditi kao konj za Hrvatsku =Parola kojom kreće u osvajanje Pantovčaka , na sva ozbiljna politička pitanja odgovara kao i do sada:Sve sam vam već rekao..
Godinama se bavi komunalnim temama a ne političkim , te kao gradonačelnik zna sve o gradskim problemima , a i riješavao ih je vrlo uspješno ,ali za funkciju predsjednika države potpuno je nekompetentan.Neznam ništa o vanjskoj politici , o ozbiljnom političkim temama ,strane jezike.
Mislim da ćemo vidjeti zanimljivih političkih sučeljavanja Milana Bandića koji osim osvajanja vlasti nema nikakvog drugog programa.
Nakon objave Bandičeve kandidature od prvotnog iznenađenja dolazimo do spoznaje opasnih namjera.
Milan Bandić je gradom upravljao velikim kapitalom , poslovno umrežen pripadnicima različitih elitnih krugova čiji pripadnici uvijek stoje jednom nogom u podzemlju.
Milan Bandić interes i prirodu svoje vlasti skriva frazama i gestama dajući mrvice socijalno ugroženim građanima , od kojih u zamjenu za darivane lopte i jabuke očekuje da ga odvedu na Pantovčak.

Što vi mislite o kandidaturi Milana Bandića za predsjednika države?

Hoće li građani nasjesti na riječi populista Bandića ili je svojom kandidaturom podcijenio hrvatske birače?

Tko po vašem mišljenju financira Bandićevu kampanju?
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Milan Bandić Empty0 / 9990 / 999Milan Bandić Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić Empty Re: Milan Bandić

Postaj by WEYLAND-YUTANI pet stu 20, 2009 1:31 pm

Tko po vašem mišljenju financira Bandićevu kampanju?

..moja lova koju mi je maznul
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Milan Bandić Empty133 / 999133 / 999Milan Bandić Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić Empty Re: Milan Bandić

Postaj by Luxe pet stu 20, 2009 1:53 pm

Ja da mogu ja bih glasaala za njega ili milanovića..
neznam,.
čine mi se dobri ljudi

Luxe
Trajno baniran/a

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 1157
Reputacija Reputacija : 55
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Milan Bandić Empty11 / 99911 / 999Milan Bandić Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić Empty Re: Milan Bandić

Postaj by walter pet stu 20, 2009 2:16 pm

Ne znam tko točno financira Bandića....ali evo jedan primjer kako to ide u Hrvatskoj...iznosim razgovor jednog djelatnika jedne firme koja je "zamoljena" da financira predsjedničku kampanju i prikupljanje potpisa.....

Zamislite tel. poziv.

Dobar dan vi ste NN. iz NN. Ja sam šef kampanje gospodina NN. Budući predsjednik me zamolio da vas upitam kakvi su izgledi da financirate našu kampanju...

nastaje šutnja.....

Pa gospodine znate kako to ide trebam službeni dopis...pa će mo već vidjeti, a znate sredstva za sponzoriranje smo već potrošili...kraj je godine osim ...ako ne dobijemo kakav kredit...

.....Ma smatrajte to riješenim...sutra će te poštom dobiti našu zamolbu....prekid...

gazda zamišljen.......

Svanulo sutradan...novo jutro...novi dan...pomalo tmurno....ispred firme staje auto ZG tablica....izlazi naočit muškarac s aktovkom u ruci...

radnici.......a sad smo nagrabusili...sigurno neka kontrola....

kucanje na direktorovim vratima.....

da izvolite...
-šefe ovaj gospodin iz ZG-a kaže da vam nosi nešto od budućeg predsjednika..
- neka uđe...
-dobar dan ja sam NN moj i vaš predsjednik me poslao do vas...evo izvolite....daje veliku žutu kovetu...
- šef otvara....
-samo potpišete i novac je na vašem računu...od tih 500.000,00 ...300.000,00 će te uplatiti na naš račun....kredit vam je dugoročan...brzo razmislite....

-šef potpisuje...

-NN mu daje u ruke druge papire...vaši djelatnici neka potpišu za nas, a vaše ekonomiste angažirajte na prikupljanju potpisa....doviđenja.....odlazi...

za sat vremena na računu je novac....500.000,00 kn na rok od 10 god...nakon toga zvoni tel....zaboravio sam vam reči...od onih 200.000,00 mi će mo nagraditi sve vaše radnike sa pola plače....a već će te se vi snači....

-razočaran direktor skoro plače......opet neki čovjek dolazi....ja sam NN šef stožera vašeg i našeg budućeg predsjednika...šef vas pozdravlja i rekao je da uplatite na naš žiro račun 150.000,00 kn....da...da...rekao mi je da vas podsjetim kako misli da niste zaboravili kada vam je prije 8 godina pomogao da dobijete kredit....a ako ne želite pomoći....zatražit će se hitna naplata svih potraživanja koja dugujete državi.....ostavi na stolu...kovertu sa papirima...pozdravi se i izađe....

EPILOG: Djelatnici su skupili oko 3000 potpisa...još nisu dobili pola obečane plače ...direktor je uplatio i 150.000,00 kn za drugog kandidata...i toliko se razbolio da su prognoze kako neće doći na posao do iza Nove godine
walter
walter
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 5451
Reputacija Reputacija : 584
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Milan Bandić Empty80 / 99980 / 999Milan Bandić Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić Empty Re: Milan Bandić

Postaj by evitaa sub stu 21, 2009 3:07 pm

Walter , dobro a šta te nije iznenadila kanddatura Milana Bandića?
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Milan Bandić Empty0 / 9990 / 999Milan Bandić Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić Empty Re: Milan Bandić

Postaj by Mass sub stu 21, 2009 3:18 pm

Previse mi je on divlji i surov za predsjednika. Ok, kao gradonacelnik je napravio dobrih stvari, al opet, lako je u zagrebu biti dobar gradonacelnik, nek bude u vukovaru dobar gradonacelnik. Moj glas definitivno nece ici njemu
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Milan Bandić Empty200 / 999200 / 999Milan Bandić Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić Empty Re: Milan Bandić

Postaj by Hell sub stu 21, 2009 7:16 pm

..nije država HOLDING!!!
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Milan Bandić Empty497 / 999497 / 999Milan Bandić Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić Empty Re: Milan Bandić

Postaj by tanuki sub stu 21, 2009 7:23 pm

bandić je okružen poltronima , pa je stvorio lažnu sliku o sebi smajlić
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Milan Bandić Empty700 / 999700 / 999Milan Bandić Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić Empty Re: Milan Bandić

Postaj by diabolik. ned stu 22, 2009 7:31 am

Bandić bi bio dobar paradni konj i zato se u kampanji uspoređuje s konjem.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Milan Bandić Empty74 / 99974 / 999Milan Bandić Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić Empty Re: Milan Bandić

Postaj by shaka.zulu ned stu 22, 2009 7:46 am

Jadno i prejadno. No ono što vidim o našem narodu ulijeva mi jezu u kosti. Potpisan je sporazum sa Slovencima-predan teritorij za ulazak u EU koji mjesec ranije a narod šuti. Bandič je prošao u Zagrebu i to glatko. Kerum u Splitu isto tako. A ne zna se koji je veča kljusina i sirovina. Ispada da nam je i prosječan Hrvat na toj razini. bojim se da ta šaka jada ne uđe u Pantovčak.
shaka.zulu
shaka.zulu
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 20.11.2009
Broj postova : 343
Reputacija Reputacija : 31
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Milan Bandić Empty20 / 99920 / 999Milan Bandić Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić Empty Re: Milan Bandić

Postaj by diabolik. ned stu 22, 2009 8:52 am

shaka.zulu je napisao/la:bojim se da ta šaka jada ne uđe u Pantovčak.

Mene nebi nimalo to iznenadilo, još naročito ako se sjetimo kako je i Mesić u prvome mandatu ušao u Pantovčak kao šaka jada i autsajder.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Milan Bandić Empty74 / 99974 / 999Milan Bandić Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić Empty Re: Milan Bandić

Postaj by shaka.zulu ned stu 22, 2009 9:02 am

skofik je napisao/la:
shaka.zulu je napisao/la:bojim se da ta šaka jada ne uđe u Pantovčak.

Mene nebi nimalo to iznenadilo, još naročito ako se sjetimo kako je i Mesić u prvome mandatu ušao u Pantovčak kao šaka jada i autsajder.
Velika je to razlika. Mesič je bio več političar od formata u to vrijeme i jedina alternativa HDZ-ovim obesčaščenim zvijezdama privatizacijske pljačke. On je bio i ostao gospodin političar bez obzira koliko se mi slagali ili ne s njegovim političkim stavovima, dok je Banditič polupismena seljačina.
shaka.zulu
shaka.zulu
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 20.11.2009
Broj postova : 343
Reputacija Reputacija : 31
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Milan Bandić Empty20 / 99920 / 999Milan Bandić Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić Empty Re: Milan Bandić

Postaj by evitaa pon stu 23, 2009 12:20 pm

skofik je napisao/la:Bandić bi bio dobar paradni konj i zato se u kampanji uspoređuje s konjem.

Daj ti to zamisli.Kandidira se za predsjednika države i onda sam sebe zapravo tu funkciju uspoređuje sa konjem.Ja njega zaista ne mogu zamisliti u ulozi šefa države.Jest da je puno napravio kao gradonačelnik ,to mu se nemože osporiti (mada ima tu svega) ali realno gledajući mislim da mu ova kandidatura nije trebala.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Milan Bandić Empty0 / 9990 / 999Milan Bandić Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić Empty Re: Milan Bandić

Postaj by Neu pon stu 30, 2009 6:13 pm

on je spaljen, djeluje mi ko zajebant
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Milan Bandić Empty999 / 999999 / 999Milan Bandić Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić Empty On je moje mile mile, on je moje pile pile!

Postaj by evitaa uto pro 01, 2009 1:05 pm

Premijera Milan Band Aid:

Video: On je moje mile mile, on je moje pile pile!



Pjesma On je moje mile mile, on je moje pile pile je, prije svega, oda djelima, a ne riječima, institucijama koje rade svoj posao, Zagrebu i Hrvatskoj kao takvoj. Ona je i poklon net.hr-a jednom i jedinom – Milanu Bandiću!
"Kako ja mogu pomoći Milanu Bandiću?", pitanje je koje se prema izjavama iz njegova stožera postavlja iz dana u dan u domovima i tvrtkama običnih Hrvata.

Odgovor se dodatno zakomplicirao jučerašnjom odlukom Državnog izbornog povjerenstva koje je Bandiću zabranilo prikupljanje novca za kampanju putem donacijskog telefona. To je, moramo priznati, zasluga i net.hr-a koji je postavio pitanje krše li kandidati zakon otvaranjem takvih linija.





I baš zato se net.hr odlučio odužiti Bandiću doniranjem promidžbenog spota u režiji našeg Franje Tota za pjesmu On je moje mile mile, on je moje pile pile u izvedbi, opet našeg, MC Košmara. To je pjesma o ljubavi prema životinjama, građanima, danonoćnom radu, ranojutarnjem džogingu, luksuznim sanitarnim čvorovima...

Može se reći i da je to balada na temu životne drame možebitnog predsjednika koji ne posustaje niti kada zlobnici falsificiraju njegov gradonačelnički mandat u kojemu je iskazivao ljubav prema svim građanima Hrvatske uz zanemarivu pomoć proračuna Grada Zagreba i Agrofructusa, koji će svako rukovanje s dugogodišnjim zagrebačkim gradonačelnikom nagraditi sjajnom jabukom iz voćnjaka Ivice Todorića.

Pjesma je, prije svega, oda djelima, a ne riječima, neobičnoj socijaldemokraciji, institucijama koje rade svoj posao, Zagrebu i Hrvatskoj kao takvoj. Ukratko – On je moje mile mile, on je moje pile pile je najozbiljniji protukandidat pjesmi Put ka sreći i oslikava dosad odrađenu dionicu Bandićeva puta prema Pantovčaku.

Ovim putem net.hr na transparentan i antianoniman način daje prilog Bandićevoj kampanji. Go, Mile, go!

izvor:net.hr
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Milan Bandić Empty0 / 9990 / 999Milan Bandić Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić Empty Re: Milan Bandić

Postaj by Mass uto pro 01, 2009 1:10 pm

Ovo se ladno moglo stavit u temu milan bandic..ili onoj o kandidatima. Sad banditos ima 2 teme plus onu sa kandidatima, ostali kandidati nemaju..diskriminacija Laughing
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Milan Bandić Empty200 / 999200 / 999Milan Bandić Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić Empty Re: Milan Bandić

Postaj by evitaa uto pro 01, 2009 1:19 pm

Masi možda tako izgleda ali moraš priznat da ima najinteresantniju kampamju.Baš sam se nasmijala ovomvideu tako da nisam odoljela staviti.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Milan Bandić Empty0 / 9990 / 999Milan Bandić Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić Empty Bandić budući predsjednik ?

Postaj by tanuki sub pro 05, 2009 10:10 am

Osim sitnih afera u svom političkom startu ( bjeg ispred policije pod utjecajem alkohola)
bandić je postao idealni kandidat!
hercegovac koji govori zagorski!
izgradio zagreb i postao miljenik i najdraži gradonačelnik!
samouvjereni sportaš idealan za predsjednika rh!
dal će te glasovati za njega?
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Milan Bandić Empty700 / 999700 / 999Milan Bandić Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić Empty Re: Milan Bandić

Postaj by Turrican sub pro 05, 2009 10:27 am

ah on mi tako nekako djeluje pun... ambicija (ajmo to tako nazvati) da bi mogao puknuti. Nebih njega za predsjednika, nekako mi je preneozbiljan.

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Milan Bandić Empty55 / 99955 / 999Milan Bandić Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić Empty Re: Milan Bandić

Postaj by THUNDER_DINIX sub pro 05, 2009 12:50 pm

ipak je Hercegovac Very Happy
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Milan Bandić Empty889 / 999889 / 999Milan Bandić Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić Empty Re: Milan Bandić

Postaj by evitaa pon pro 14, 2009 10:07 am

Turrican je napisao/la:ah on mi tako nekako djeluje pun... ambicija (ajmo to tako nazvati) da bi mogao puknuti. Nebih njega za predsjednika, nekako mi je preneozbiljan.

Dobro si to rekao.Bandić će ovom kandidaturom jedino i postat žrtva vlastitih ambicija a zbog obaveza koje zahtjeva predsjednička kampanja i o prijevremenom izboru gradonačelnika se počelo govoriti što Bandić nije želio komentirati.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Milan Bandić Empty0 / 9990 / 999Milan Bandić Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić Empty Re: Milan Bandić

Postaj by WEYLAND-YUTANI uto pro 15, 2009 11:23 pm

Što vi mislite o kandidaturi Milana Bandića za predsjednika države?

Hoće li građani nasjesti na riječi populista Bandića ili je svojom kandidaturom podcijenio hrvatske birače?

Tko po vašem mišljenju financira Bandićevu kampanju?

...zadnji potez ocajnika...
...zasto ne? dosta su popusili u Zg ovih godina...
..Zg holding
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Milan Bandić Empty133 / 999133 / 999Milan Bandić Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić Empty Re: Milan Bandić

Postaj by diabolik. sri pro 16, 2009 4:48 am

[quote="evitaa"]
skofik je napisao/la:

Jest da je puno napravio kao gradonačelnik ,to mu se nemože osporiti (mada ima tu svega) .


Mislim da će mu se uskoro zasluge itekako osporavati. Vidiš i sama da ga po pitanju gradskih financija i financija njegovog Holdinga već prozivaju, ali i da su prazne kase činjenica koja ide u prilog njegovoj "krivnji", a Pantovčak bi bio idealan scenarij po kojem bi Bandić ostao zapamčen kao čovjek koji je puno učinio za grad Zagreb i na kraju postao predsjednik RH.
Mislim da je on učinio puno za grad Zagreb, da je stvarno radio, ali nije radio domaćinski, štedljivo i onak kak bi se trebalo raditi i raspolagati s novcem poreznih obveznika.
Grad Zagreb je živi od goluba na grani, a ne od vrapca u ruci i golub će s grane odletit (ako već nije), prije ili kasnije.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Milan Bandić Empty74 / 99974 / 999Milan Bandić Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić Empty Re: Milan Bandić

Postaj by evitaa sri pro 16, 2009 4:59 am

Skofi u zagradu sam stavila (ima tu svega) mislim tu na Zagrebčanku , Holding i masu slučajeva gdje je Bandić odigrao ključnu ulogu i slažem se sa time da je rasipao novac , zapravo slažem se sa svime jer i u uvodnom postu sam napisala da je njegova kandidatura dobra jer ga se sdp ovako riješio a ovime što se kandidirao vrlo lako sebi otvara vrata izlaza iz značajnijeg političkog života.Nije Bandić toliko politički utjecajan da može opstat sam a i njegova pozicija gradonačelnika je dovedena u pitanje.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Milan Bandić Empty0 / 9990 / 999Milan Bandić Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić Empty Re: Milan Bandić

Postaj by diabolik. sri pro 16, 2009 5:06 am

evitaa je napisao/la:Skofi u zagradu sam stavila (ima tu svega) mislim tu na Zagrebčanku , Holding i masu slučajeva gdje je Bandić odigrao ključnu ulogu i slažem se sa time da je rasipao novac

Ti si iz Zagreba, sve ti je to s rasipanjem novca jasno , pa kako onda on dobije od vas još jedan gradonačelnički mandat?
Ja to površno pretim iz daleka i odmah mi tu nešto "zasmrdi", a li ljudi koji žive u ZGu to ne žele vidjeti, već radije žive u iluziji.
Čuo sam sad (nije sto posto provjereno) da je Bandić došao u svojoj predizbornoj kampanji u jedno Međimursko mjesto (grad) i da mu kampanja trajala petnaestak minuta, jer su ga ljudi izviždali, nisu mu ni dali govoriti,pa su mu čak i autobus cipelama gađali.
Međimurci vide, a Zagrepčanci ne vide.
Tu nekaj ne štima.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Milan Bandić Empty74 / 99974 / 999Milan Bandić Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić Empty Re: Milan Bandić

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 11. 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.