Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milan Bandić

+29
histrion
Purgy
rider331
Gabriel
Mihovil
Angie
WEYLAND-YUTANI
damfisk
Prop
SAS
tanuki
Neu
m
Hunnerkongen
scorpio57
Mr.Cooly
Narco
Ive
FALKON 2
Neukrotivi pastuh
THUNDER_DINIX
Turrican
shaka.zulu
diabolik.
Hell
Mass
walter
Luxe
evitaa
33 posters

Stranica 10 / 11. Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Milan Bandić - Page 10 Empty Re: Milan Bandić

Postaj by diabolik. sri lis 22, 2014 6:19 pm

@ Falkon
Ma ja ti taj cirkus s Bandićem ne pratim baš detaljno, onako površno preletim po vijestima, ali mi je taj slučaj jako sličan s gradonačelnikom Varaždina Čehokom od prije par godina.
Tada se digla  ograomna hajka i prašina, spektakularna uhićenja, optužnice slične ovima, a na kraju ti ga eto dan danas Čehok šeta slobodan i čeka da sud riješi njegov slučaj i tvrdi da ga se sudi zato što je donosio ODLUKE, a to mu je posao. Kako će se završiti taj njegov proces ja neznam, ali je očito da je izbačen iz politike.
Slično se dešava i Bandiću i nitko ne može biti siguran da i njega netko ne želi na sličan način izbaciti iz predstojeće utrke za predsjednika države.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Milan Bandić - Page 10 Empty74 / 99974 / 999Milan Bandić - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 10 Empty Re: Milan Bandić

Postaj by FALKON 2 čet lis 23, 2014 6:25 am

tanuki je napisao/la:Bandić je pritvoren zbog razloga za koje možemo samo nagađati, a pravi razlozi će se znati kada se iznese potpuna optužnica.
i da falkone ;
bolje da si zaboravio napisati da je sponzor inicijative...
s koliko novaca i čijih novaca hmm

A čije je novce Linić alalio kada je poopraštao porezna dugovanja svojim kumovima,prijateljima itd ... kao
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Milan Bandić - Page 10 Empty9 / 9999 / 999Milan Bandić - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 10 Empty Re: Milan Bandić

Postaj by tanuki čet lis 23, 2014 6:57 am

zar sam ja rekao da Linić nije zreo za bajbokanu ?
u svakom slučaju odvratni lik poput Bandića;
bahat i bezobrazan! Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Milan Bandić - Page 10 Empty700 / 999700 / 999Milan Bandić - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 10 Empty Re: Milan Bandić

Postaj by FALKON 2 čet lis 23, 2014 7:39 am

Slažem se sa tobom, ali razlika između Linića i Bandića je ogromna, ja redovno odlazim u Zg i mogu reći da se u Zg-u puno toga radi i događa (što je u svakom slučaju dobro i za poduzetnike a i za grad) dok iza Linića je ostalo samo zgarište i pokraj HDZ-ih dugova su se nagomilali novi, opraštao je jednima na stotine tisuća dugovanja, proveo protiv zakonite predtečajne nagodbe te umjesto da je to sve naplatio on je nas zaduživao ...

A ovo je jasno da je Bandić opasnost i po samog Josipovića tako da je ovo sve (bez obzira na tu mogućnost da je kriv za što ga se optužuje) samo politički tempirano micanje konkurenta em iz predsjedničke utrke em iz grada Zg-a koji nemogu vladajući dobiti dok je Bandić gradonačelnik ... samo da ne bude da im to bude kamen na kojem su slomili svoje vlastite zube jer građanima je ovog bahaćenja ipak malo previše ...
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Milan Bandić - Page 10 Empty9 / 9999 / 999Milan Bandić - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 10 Empty Re: Milan Bandić

Postaj by damfisk čet lis 23, 2014 4:26 pm

diabolik. je napisao/la:
  Ovo si sad napisao glupost.
Volio bih da ti kao pravnik objasniš nama laicima kako vlast (predstavnici jedne ili više stranaka) postavljaju na čelne pozicije državnih poduzeća nesposobne i nekvalificirane ljude i to nije kažnjivo po zakonu, a neki tamo gradonačelnik, ili predsjednik općine zaposli čistačicu na isti način i zato biva uhapšen?
Ima li tu logike?

Srećom, ti ne pišeš gluposti...

Opet ti kažem - ti tvrdiš da Bandića ne treba progonit zato šta ima drugih koji to isto rade. Baš kao šta bi silovatelj tvrdio da se njega ne treba progonit jer ima i drugih koji siluju.

P.S. Elegantno si zaobišao točke optužnice koje se bave pogodovanjem sa nekretninama i sa neplaćanjem poreza. Uhvatio si se zapošljavanja čistačice. Vrh. Wink
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Milan Bandić - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Milan Bandić - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 10 Empty Re: Milan Bandić

Postaj by tanuki čet lis 23, 2014 4:53 pm


Naglo pogoršanje vremena iznenadilo je građane više od uhićenja Milana Bandića, no nitko nije očekivao da će početi padati snijeg. U paničnom strahu od potpunog kolapsa u prometu glavnog Grada i okolice, USKOK je odlučio pustiti iz pritvora gradonačelnika Bandića.

- Zimska služba nije očekivala snijeg ove godine. Ovakvo zimsko vrijeme ih je iznenadilo i metropoli prijeti potpuni prometni kolaps. Ako glavni grad bude zameten u snijeg, osim višemilijunske štete, ugroženi će biti i ljudski životi. Kako bi to izbjegli, moramo pustiti Milana Bandića – poručuju iz USKOK-a.

Po prvim informacijama, ako Bandić pojede sav snijeg i uspije zaustaviti zimsku katastrofu, USKOK će mu oprostiti nekoliko kaznenih djela, po njegovom izboru.

AUTOR
Borna Sor

tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Milan Bandić - Page 10 Empty700 / 999700 / 999Milan Bandić - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 10 Empty Re: Milan Bandić

Postaj by Neu čet lis 23, 2014 8:27 pm

Premijer Milanović po prvi je puta prokomentirao uhićenje zagrebačkoga gradonačelnika Milana Bandića. „Nisam sretan što se privodi gradonačelnik i njegovih deset suradnika, to je kompletna gradska vlast, Zagreb je financijski najjači grad u jugoistočnoj Europi, to je sramota za Hrvatsku“, reče premijer. Dodao je, međutim, da samo uhićenje ne želi nikako komentirati. „Ja sam tu promatrač. Uistinu promatrač“, kaže Milanović. » Jutarnji


Milan Bandić odbija dati ostavku na mjesto gradonačelnika Zagreba, što vi velite na to? ja sam uz njega!
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Milan Bandić - Page 10 Empty999 / 999999 / 999Milan Bandić - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 10 Empty Re: Milan Bandić

Postaj by tanuki čet lis 23, 2014 8:53 pm

Nakon iznenađujućeg uhićenja Milana Bandića, diljem zemlje građani su odlučili pružiti podršku zagrebačkom gradonačelniku. Facebook grupe podrške, komentari na forumima i javni istupi slavnih osoba samo su neki od načina potpore pritvorenom Bandiću.

- Ja sam 4 puta glasao za Bandića. Ako je on kriminalac, ja sam idiot. A ja nisam idiot, jer da sam ja na vlasti i ja bi krao, samo idiot ne bi krao – jedna je od poruka na Bandićevoj Facebook stranici.

Uzrujani Bandićevi glasači tvrde da ako se dokaže da je Milan Bandić kriminalom, korupcijom i nepotizmom oštetio Zagreb za milijune kuna, onda su oni ili kriminalci koji su imali benefita od njegovih ilegalnih radnji ili totalni politički analfabeti, naivni kreteni i totalni idioti.

- Ja svaki put kad pričam s Bandićem, on je takva divna osoba. Ako je on kriminalac, ja sam stvarno slijepa i svojom javnom potporom njemu sam na sramotu svakom sportašu i svim građanima Hrvatske koji podupiru i subvencioniraju moju karijeru – ustvrdila je Sandra Perković.

Bandićevim obožavateljima pridružili su se glasači Ive Sanadera i Nadana Vidoševića.

- Cilj zakona i pravne države je dokazati da je dio građana Hrvatske glup. Ja sam ne samo dao svoj glas Ivi Sanaderu, nego sam ga podržao u izbornom spotu. Ako je on kriminalac, ja sam budala. A ja nisam budala, jer ako sam ja budala, onda su budale i Goran Ivanišević, Slavko Goluža, Ivano Balić, Stipe Drviš, pola Dinama, moj brat Robert također i brojni drugi – ogorčen je izbornik Niko Kovač.

Ono što najviše vrijeđa većinu njihovih glasača su pozitivni zakoni Republike Hrvatske, pogotovo oni dijelovi kaznenog zakona koji zabranjuju krađu.

- To je neprirodno. Pa tko ne bi krao na toj poziciji? Čak je i Isus krao kad je postao kralj nebeski. Zar vi mislite da su se one ribe i vino stvorili sami od sebe? Isus je krao da bi nama dao – tvrde građani.
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Milan Bandić - Page 10 Empty700 / 999700 / 999Milan Bandić - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 10 Empty Re: Milan Bandić

Postaj by Gabriel pet lis 24, 2014 11:59 am

BANDIĆ MU SE ZAVUKAO POD KOŽU !!!
U dirljivoj zelji da mu iskaze potporu i odanost, gradonacelnikov prijatelj si je jucer istetovirao njegov stilizirani portret.
Bez obzira na ishod istrage, lijepo je znati da jos ima ljudi koji ostaju prijatelji i kada pocnu nevolje.
Respect !

Milan Bandić - Page 10 1609924_809083572463759_2815766247658603961_n

Milan Bandić - Page 10 10698683_809083532463763_9019035882017139013_n
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Milan Bandić - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Milan Bandić - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 10 Empty Re: Milan Bandić

Postaj by damfisk pet lis 24, 2014 12:02 pm

Šta sve crna zemlja na sebi nosi...
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Milan Bandić - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Milan Bandić - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 10 Empty Re: Milan Bandić

Postaj by Gabriel pet lis 24, 2014 12:20 pm

jebiga, čudni su putovi gospodnji..
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Milan Bandić - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Milan Bandić - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 10 Empty Re: Milan Bandić

Postaj by FALKON 2 pet lis 24, 2014 12:21 pm

Gabriel je napisao/la:jebiga, čudni su putovi gospodnji..

klanjanje klanjanje

i ja se slažem sa ovim
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Milan Bandić - Page 10 Empty9 / 9999 / 999Milan Bandić - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 10 Empty Re: Milan Bandić

Postaj by diabolik. pet lis 24, 2014 4:10 pm

damfisk je napisao/la:

P.S. Elegantno si zaobišao točke optužnice koje se bave pogodovanjem sa nekretninama i sa neplaćanjem poreza. Uhvatio si se zapošljavanja čistačice. Vrh. Wink

Ne zaobilazim ništa, niti tvrdim da je nevin, niti da je kriv. Ovo pogodovanje s nekretninama će (izgleda) otvoriti Pandorinu kutiju u RH i po mome mišljenju će ispasti "tresla se brda, rodio se miš".
Vidi, ja mislim da bi USKOK javnosti trebalo prezentirati optužnice po načelu: grad oštećen za 20 milijuna koje su međusobno podijelili Janko, Marko, Pero i kompanija... i to dokazati na sudu, a ne u prezentiranju optužbe ostati samo na stavu da je grad nešto preplatio, jer je tako gradonačelnik odlučio, pa još dosoliti s nekim zapošljavanjima i slično.
Utajivači poreza su pobrojani na stranicama Ministarstva financija i svi imaju priliku dogovoriti otplatu duga, pa zašto onda Bandića za to zatvarati, ako su svi drugi lopovi iste vrste na slobodi?
To su neke nejasniće koje bih ja kao laik želio da mi netko od struke objasni.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Milan Bandić - Page 10 Empty74 / 99974 / 999Milan Bandić - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 10 Empty Re: Milan Bandić

Postaj by tanuki pet lis 24, 2014 4:14 pm

znat ćeš kad se ispita 270 svjedoka, mada će 113 odbiti svjedočiti kao najbliža rodbina optuženog Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Milan Bandić - Page 10 Empty700 / 999700 / 999Milan Bandić - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 10 Empty Re: Milan Bandić

Postaj by FALKON 2 pet lis 24, 2014 5:39 pm

tanuki je napisao/la: znat ćeš  kad se ispita 270 svjedoka, mada će 113 odbiti svjedočiti kao najbliža rodbina optuženog Laughing

Pa s obzirom da je i sam Milanović odbio otići dati ponovo iskaz to je samo primjer da niti drugi to ne moraju jer pred zakonom smo svi isti ...

BANDIĆ POVLAČI SVE ZA SOBOM: Todorić pobjegao u Švicarsku?! Autor: I.Babić Datum: srijeda, 22. listopada 2014. u 09:01 "Institucije pravne države" nikad nisu ni pomislile da bi primjerice zamjena superatraktivnog gradskog zemljišta i derutne Agrokorove zgrade 2006.godine mogla biti sumnjiva. Isto tako nitko nije ni prstom maknuo kada se zbog Kulmerovih dvora mijenjao GUP ili kada se Bandić sa svojim izbornim stožerom uselio u Todorićevu zgradu Almeria Centra. Izostanak uobičajenih reakcija, odnosno vrlo suzdržani komentari na uhićenja u Zagrebu pokazala su koliko je zapravo Bandić moćan čovjek, čak i u pritvoru. Vjerojatno ne postoji osoba na hrvatskoj političkoj i javnoj sceni koju zagrebački gradonačelnik u zadnjih petnaestak godina nije zadužio na bilo koji način. Među njegovim kolegama, prijateljima, poznanicima pa čak i među političkim protivnicima zadnjih dana doslovce vlada strah, jer nitko ne zna kojim smjerom istraga može krenuti i koga sve može zahvatiti. Možda je upravo zbog toga jedan od 'nedodirljivih' ljudi u Hrvatskoj – tajkun Ivica Todorić ovih dana odletio put Švicarske. Čovjek koji se u medijima znao pohvaliti kako njegovog imena nema u nijednoj aferi, prema povjerljivim informacijama odletio je privatnim helikopterom u Švicarsku i to samo dan nakon Bandićeva uhićenja. Iako smo u Agrokoru pokušali dobiti službeni odgovor je li razlog njegovog odlaska u Švicarsku privatne ili poslovne prirode, iz kompanije nam nisu ništa željeli odgovorili. Tri neugodne poveznice Bandića i Todorića Dakle, većinskog vlasnika Agrokora se u nekoliko navrata vezalo uz Bandićevo ime. Primjerice, dvorac podno Sljemena, obiteljsko gnijezdo Todorićevih - Kulmerovi dvori, dugo je vremena bio registriran kao hotel iako je cijeli Zagreb dobro znao da su sve sobe u Kulmerovim dvorima zauzete članovima obitelji Todorić. Kada je 2006. krenula priča da objekt nije izgrađen u skladu s građevinskom dozvolom i prema glavnom projektu, odmah se oglasila Bandićeva bivša načelnica Odjela za gradnju u gradskom Uredu za prostorno uređenje Vera Siuc koja je ustvrdila da je objekt izgrađen u skladu s građevinskom dozvolom i prema glavnom projektu. Međutim, iz Ministarstva turizma su tvrdili kako Todorići za svoj "hotel" nikad nisu tražili kategorizaciju. Ukratko prekrajanjem Generalnog urbanističkog plana gradonačelnik Milan Bandić je Todorićima prije dvije godine definitivno omogućio da Kulmerove dvore legalno upišu kao obiteljsku rezidenciju. "Institucije pravne države" nikad nisu ni pomislile da bi Todorić mogao dobiti po prstima zbog izigravanja zakona i propisa. Druga afera za koju se Todorić povezuje sa zagrebačkim gradonačelnikom Milanom Bandićem mogla bi biti upravo jedna od stvari koje sada istražuje USKOK. Dakle, Gradsko je poglavarstvo dalo 10.000 četvornih metara atraktivnog građevinskog zemljišta na križanju Heinzelove i Vukovarske ulice tvrtki "Grokomp", čiji je osnivač "Konzum" Ivice Todorića, a zauzvrat je uzelo derutnu zgradu od 840 četvornih metara poslovnog prostora u Mečarovoj ulici na Pešćenici. Ova je afera krajem 2007.godine zainteresirala i USKOK dok mu je na čelu bio sadašnji Glavni državni odvjetnik Dinko Cvitan, međutim istražiteljima ni tri godine nisu bile dovoljne kako bi dokučili što se dogodilo, te ima li u tome poslu nešto protuzakonito. Ni Todorića, ni Bandića tom prigodom i tim povodom nitko ništa nije pitao. No cijeli je posao bio vrlo jednostavan: sudski vještak Mirko Kožulj u ime grada je procijenio kvadrat superatraktivnog gradskog zemljišta (u najskuplje vrijeme za nekretnine) na smiješnih 220 eura po metru kvadratnom, pa je isto zemljište uz neadekvatnu naknadu ustupljeno Todoriću. Na toj parceli u samom središtvu grada moguće je graditi čak i poslovni neboder, što dovoljno govori da će jednoga dana vlasnicima donijeti višemilijunsku zaradu. U najnovijoj akciji "Agram" USKOK-ovi istražitelji među ostalim nezakonitostima posebno se bave malverzacijama s gradskim zemljištem posebno onima koje je Grad u vrijeme dok mu je na čelu bio Milan Bandić mijenjao s privatnim poduzetnicima na štetu građana i samog Zagreba. Javno izbjegavanje i tajni poslovi Treća poveznica Ivice Todorića i Milana Bandića (koje se rijetko kada moglo vidjeti zajedno, čak i u službenim prilikama su se elegantno izbjegavali) je izborna kampanja za prošle predsjedničke izbore krajem 2009. i početkom 2010.godine. Naime, raskošno uređen Bandićev izborni stožer nalazio se u poslovnim prostorijama Agrokora u Almeria Centru. U kampanji je Bandić dijelio (tada novi) energetski napitak koje je na tržište "izbacila" Jamnica. Poznate Bandićeve jabuke iz kampanje stizale su upravo iz Todorićevog Agrofruktusa koji je također dio koncerna Agrokor. Iako Todorić nikada nije priznao izravno financiranje Bandićeve kampanje, javno se žalio mjesecima kasnije da mu Bandić nije platio jabuke. Jedina "olakotna" okolnost za Todorića može biti činjenica da se USKOK trenutno ne bavi Badićevim poslovima dok je bio na čelu SDP-a nego isključivo onima kada je izašao iz stranke krajem 2009. godine. No očito Todorić ništa ne želi prepustiti slučaju. Iako se njegov odlazak u Švicarsku uvijek može pravdati nekim privatnim, primjerice zdravstvenim razlozima, tajming pobuđuje sumnju jer ako je konačno 'dolijao' Bandić u trenutku svoje najveće moći nije isključeno da će na red doći i neki drugi za koje se godinama smatralo da su nedodirljivi. je napisao/la:

Ovo "ako" je istina onda će se stvarno otvoriti Pandorina kutija jer ako počme padati Todorić, bome će pasti i mnogo veće face jer će ih Todorić povući za sobom ...

Ili ovo još bolje

'Milanović mora dati ostavku. Nastavi li Vlada ovako, Hrvatskoj više neće biti pomoći' Ferdelji, citirajući Bandića, poziva institucije da odrade posao, ali dodaje i kako je tajming uhićenja frapantno koincidirao s predizbornim vremenom i suđenjem Perkoviću u Njemačkoj 10353 pregleda 4,4 - bodova 'Milanović mora dati ostavku. Nastavi li Vlada ovako, Hrvatskoj više neće biti pomoći' Foto: Goran Stanzl/PIXSELL Autor: Barometar.hr Milan Bandić ima više od 300 kaznenih prijava, i ako je samo 10 posto tih optužbi argumentirano, onda je ova optužnica zbog koje je uhićen doista tanka. Osim toga, činjenica da se Bandića ne tereti za događaje iz vremena kad je bio istaknuti SDP-ovac pobuđuje sumnje, kao što je jasno i da isključenje jednog takvog kandidata iz svih predstojećih izbora odgovara i SDP-u i HDZ-u. No, bez ikakvih dokaza teško je decidirano tvrditi i optuživati nekoga da je politički utjecao na uhićenje – kazao je sinoć na chatu Barometra Vladimir Ferdelji, Bandićev protukandidat na prošlim izborima za gradonačelnika Zagreba, a sada neovisni zastupnik u Skupštini i predsjednik Udruge menadžera CROMA. Ferdelji, citirajući Bandića, poziva institucije da odrade posao, ali dodaje i kako je tajming uhićenja frapantno koincidirao s predizbornim vremenom i suđenjem Perkoviću u Njemačkoj. Po njemu, gradonačelnik mora podnijeti ostavku te bi trebalo raspisati nove izbore u Zagrebu, do kada Grad bez problema može voditi njegova zamjenica Sandra Švaljek. Hoće li se on ponovo kandidirati, bilo na redovnim ili prijevremenim izborima? O tome još ne razmišlja, kaže, ali to svakako ovisi o tome može li dobiti podršku civilnih udruga i malih stranaka. Ferdelji, koji je uključen u koalicijske gospodarske pregovore HSLS-a i HDZ-a na nacionalnoj razini, smatra kako će iduće izbore dobiti HDZ, no da ta stranka bez nezavisnih stručnjaka koje mora uključiti u svoju Vladu, nema kapaciteta za nužne promjene i reforme. Pozovu li ga pak, i ponude li mu ministarsko mjesto, pristao bi pod uvjetom da se Vlada složi s potrebnom razinom reformi i ostavi mu dovoljno slobode da ih sa svojim timom i provede. Što se Milanovićeve Vlade tiče, za nju je prekasno, kaže Ferdelji i poziva Milanovića da podnese ostavku jer nastavi li zemlju voditi na ovaj način, više neće biti povratka ni mogućnosti za reforme. Upravo o tome ovisit će, kaže Ferdelji, i njegov eventualni izlazak na parlamentarne izbore. 'Ova Vlada može napraviti još čitav niz pogrešaka u godinu dana, monetizacija autocesta, HPB, porez na nekretnine, spavajući računi, itd... pa početno stanje neće biti kao danas. Moj angažman i njegov intenzitet ovisi o mogućnosti da se stvarne promjene provedu. Ako stanje bude izuzetno loše, a i to je moguće ako se ovako nastavi, možda moj kapacitet, uključujući i niz nezavisnih ljudi koje poznajem i kojima vjerujem, neće biti dovoljan', kaže Ferdelji koji smatra da se Hrvatska još uvijek može izvući iz krize, ali nastavimo li ovako, vrlo teško. Jer, više od 400 tisuća nezaposlenih proizvodi socijalne napetosti koje ovo društvo teško može izdržati. je napisao/la:
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Milan Bandić - Page 10 Empty9 / 9999 / 999Milan Bandić - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 10 Empty Re: Milan Bandić

Postaj by Neu pet lis 24, 2014 6:45 pm

hahaha,.ja nevjerujem da jenetkoistetovirao bandića Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Milan Bandić - Page 10 Empty999 / 999999 / 999Milan Bandić - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 10 Empty Re: Milan Bandić

Postaj by tanuki pet lis 24, 2014 7:07 pm

Pretraga samoborske vikendice Milana Bandića otkrila je strast zagrebačkoga gradonačelnika za koju šira javnost dosad nije znala, hrvanje sa lasicama. U vikendici je ujedno pronađeno više stotina umjetničkih slika.

- Slike su stajale izložene po zidovima, dok su druge pronađene na skrovitom mjestu u vikendici. Očevici su ga opisali kao ‘spremište’. Ima tu raznih djela, a većinom se radi o slikama hrvatskih suvremenih autora: Murtića, Berbera i Luke Bebića Croate – pojašnjavaju u policiji.

- Ja sam mislio da su to fotografije. Pa tko bi znao razliku između slike i fotografije te slike, ne budite smiješni. Ja sam čovjek iz naroda, zar narod ima stotine slika u svojim vikendicama? Nemojte me nasmijavati, Milan Bandiće se nije smijao od kad su Tatari napali Zagreb – poručio je gradonačelnik Bandić.
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Milan Bandić - Page 10 Empty700 / 999700 / 999Milan Bandić - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 10 Empty Re: Milan Bandić

Postaj by diabolik. sub lis 25, 2014 5:30 pm

Sanader, Vidošević, Bbandić..... i ostali (valjda?) imaju kolekcije slika koje su skruvene? Tajne? Zašto? Šta će meni lijepo umjetničko djelo, nešto lijepo što nitko ne vidi, s čime se ne mogu nikome pohvaliti i malo se kurčiti?
Sanaderu, Vidoševiću i Bandiću nisu u posjete i goste dolazili Diabolik, Falkon, Gabrijel, Damfisk, Tanuki, Neu i ostali da im on slike pokazuje i da se njima kurči...
Vjerojatno su ga posječivali ljudi ranga od Milanovića,Karamarka,pa do Josipovića i ostale elite i njima nije bilo ništa čudno čime se sve ti ljudi kurče i hvale?  Zar rezultati policijske premetačine koja sablažnjava svehrvatsku javnost mora biti nešto što će našim političkim elitama "otvoriti oči"?
 Vjerujem da se danas napravi premetačina kod bilo kojeg hrvatskog političara i najnižeg ranga da bi se našlo sra*a i govana  pun kufer, što bi opet sablažnjavalo svehrvatsku javnost.
Žalosno je koliko smo zaglibili u kriminal i korupciju. Žalosno do bola!
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Milan Bandić - Page 10 Empty74 / 99974 / 999Milan Bandić - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 10 Empty Re: Milan Bandić

Postaj by tanuki čet lis 30, 2014 12:56 pm

Milan Bandić uskoro i službeno svetac
Zagrebački gradonačelnik bit će uskoro kanoniziran, pošto je papa Franjo I potvrdio dva potrebna čuda od mnogih koja se pripisuju najpopularnijem hrvatskom pritvoreniku, objavio je jutros Vatikan.

Datumm ceremonije proglašenja novog sveca još nije određen, no Vatikan kaže da se ona očekuje do Bandićevog 59. rođendana, 22. studenog. Isti će datum po crkvenom kalendaru ubuduće biti posvećen svetom Milanu.

Hercegovačkom purgeru priznato je mnogo čuda, od kojih je papa izdvojio dva po njegovom mišljenju najupečatljivija. Prvo je čudo činjenica da je protiv budućeg sveca moralo biti podneseno 300 kaznenih prijava da bi jednom bio uhapšen! Bandić je 13 godina opstao na čelnom položaju hrvatske metropole iako je DORH godinama zasipan prijavama o njegovom navodnom i tobožnjem kršenju zakona.

U dogledno vrijeme Bandić bi mogao steći i status mučenika, javljaju vatikanski izvori.

- Mnogi obični ljudi završe u pritvoru ili na sudu već zbog prve kaznene prijave, no Milan je Bandić nadljudskom energijom odolijevao pravoj kanonadi prijava sve do fatalnog 19. listopada - komentirao je ravnatelj vatikanskog Odjela za procjenu čuda, Ingenuo Miracolosi.

Čudesni zahodi

Drugo čudo za koje je zaslužan Milan Bandić neobjašnjiva je materijalizacija novca na računima kompanija koje su izgradile dva montažna zahoda na okretištu tramvaja Dubec i Dubrava. Radilo se o fantastičnih 1,55 milijuna kuna, odnosno o 80.000 kuna po kvadratu.

- Zapanjuje nas da hrvatski USKOK i sam nije ocijenio čudom stvaranje tolikog bogatstva usred recesije, no nama u Vatikanu nije teško ispraviti omaške pravosudnih organa u prosudbi čuda - primijetio je Miracolosi.

Iako su za kanonizaciju dovoljna dva potvrđena čuda, Vatikan ih je Bandiću priznao još: građanske prosvjede u njegovu korist unatoč svoj sili optužbi, nabavka nadstrešnica na tramvajskim stajalištima za 96.000 kuna po komadu, munjevit rast cijena zemljišta nakon prenamjene za izgradnju i fenomenalan urod mahuna u njegovom vrtu na Savici.
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Milan Bandić - Page 10 Empty700 / 999700 / 999Milan Bandić - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 10 Empty Re: Milan Bandić

Postaj by Prop čet lis 30, 2014 3:17 pm

Dobar je Milan. Svaka lopina koja narod uvjeri da toliko dugo glasaju za njega ne može biti loš čovo.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Milan Bandić - Page 10 Empty108 / 999108 / 999Milan Bandić - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 10 Empty Re: Milan Bandić

Postaj by Neu pon stu 03, 2014 7:18 pm

Milan Bandić ponudio je jamčevinu za puštanje iz pritvora od 5,5 milijuna kuna i to u vidu upisa na nekretninu. No, sudac je nešto malo iza 17.00 prihvatio sve ponuđene jamčevine, osim Bandićeve, koji definitivno ostaje u pritvoru.
Kako doznaje reporter Nove TV, Andrija Jarak, nekretnina koja je ponuđena za upis za jamčevinu je nekretnina jednog Bandićevog prijatelja. monitor.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Milan Bandić - Page 10 Empty999 / 999999 / 999Milan Bandić - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 10 Empty Re: Milan Bandić

Postaj by tanuki pon stu 10, 2014 2:49 pm

tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Milan Bandić - Page 10 Empty700 / 999700 / 999Milan Bandić - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 10 Empty Re: Milan Bandić

Postaj by rider331 pon pro 01, 2014 7:05 am

http://www.news-bar.hr/vijesti/politika/milan-bandi-platio-treinu-jamchevine-u-konzumovim-bonovima

spam

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Milan Bandić - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Milan Bandić - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 10 Empty Re: Milan Bandić

Postaj by tanuki pon pro 01, 2014 10:07 am

diabolik. je napisao/la:Sanader, Vidošević, Bbandić..... i ostali (valjda?) imaju kolekcije slika koje su skruvene? Tajne? Zašto? Šta će meni lijepo umjetničko djelo, nešto lijepo što nitko ne vidi, s čime se ne mogu nikome pohvaliti i malo se kurčiti?
Sanaderu, Vidoševiću i Bandiću nisu u posjete i goste dolazili Diabolik, Falkon, Gabrijel, Damfisk, Tanuki, Neu i ostali da im on slike pokazuje i da se njima kurči...
Vjerojatno su ga posječivali ljudi ranga od Milanovića,Karamarka,pa do  Josipovića i ostale elite i njima nije bilo ništa čudno čime se sve ti ljudi kurče i hvale?  Zar rezultati policijske premetačine koja sablažnjava svehrvatsku javnost mora biti nešto što će našim političkim elitama "otvoriti oči"?
 Vjerujem da se danas napravi premetačina kod bilo kojeg hrvatskog političara i najnižeg ranga da bi se našlo sra*a i govana  pun kufer, što bi opet sablažnjavalo svehrvatsku javnost.
Žalosno je koliko smo zaglibili u kriminal i korupciju. Žalosno do bola!
istina, na mome zidu visi samo jedna slika,
slika koju je nacrtala moja sestra mada mi na ormaru stoji kompletni opus Ive Friščića!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Milan Bandić - Page 10 Empty700 / 999700 / 999Milan Bandić - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 10 Empty Re: Milan Bandić

Postaj by Neu sub sij 10, 2015 11:43 pm

"Kako se sve više šuška, gotova je stvar da će Bandić na proljeće ove godine osnovati novu političku stranku i s njom izaći na parlamentarne izbore koji će se održati krajem ove godine. I da je vrlo vjerojatno da će po slovenskom modelu, Stranka Mire Cerara, i nova stranka nositi Bandićevo ime. Izaći na parlamentarne izbore iz ove pozicije bilo bi ravno samoubojstvu. No, Bandić se činio politički uništen u prosincu 2011., ali je uspio napraviti comeback. Ako bi mu to uspjelo još jednom, sada u puno težim gotovo nemogućim uvjetima, bilo bi to pravo malo političko čudo", piše Novi list.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Milan Bandić - Page 10 Empty999 / 999999 / 999Milan Bandić - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 10 Empty Re: Milan Bandić

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 11. Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.