Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najljepši, najsexy glumci/ce, vampiri, vampirice?

+8
bokaso1
Prop
Hate
Amyicha
House
evitaa
Love
Neu
12 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Najljepši, najsexy glumci/ce, vampiri, vampirice? - Page 2 Empty Re: Najljepši, najsexy glumci/ce, vampiri, vampirice?

Postaj by Lenica uto lis 09, 2012 11:06 am

Najljepši, najsexy glumci/ce, vampiri, vampirice? - Page 2 Janak


Najljepši, najsexy glumci/ce, vampiri, vampirice? - Page 2 Popovisanja

Mlada beogradska glumica, nakon kazališnih i filmskih angažmana u Srbiji, glumi negativku u popularnoj seriji.
Beogradska glumica Sanja Popović koja u “Larinu izboru” tumači ulogu Dalije, sestre Jemenke Leile (Jana Milić) iz prve sezone serije, sve do poziva hrvatskih producenata nije pogledala nijednu epizodu popularne domaće sapunice.

"Mlada glumica iz Srbije priznaje kako je nemirnog duha. U djetinjstvu se bavila klizanjem i stolnim tenisom, završila je klavir i solo pjevanje u Glazbenoj školi. Otkako se u 13. godini zarazila svijetom glume, više ga nije napuštala.
Diplomirala je na Dramskoj Akademiji, u Zagrebu se ponajviše druži s kolegicom Doris Pinčić, a u posjete joj nerijetko iz Beograda dolazi i njezin mladić."






Zadnja promjena: Lenica; uto lis 09, 2012 11:19 am; ukupno mijenjano 1 put.

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Najljepši, najsexy glumci/ce, vampiri, vampirice? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Najljepši, najsexy glumci/ce, vampiri, vampirice? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Najljepši, najsexy glumci/ce, vampiri, vampirice? - Page 2 Empty Re: Najljepši, najsexy glumci/ce, vampiri, vampirice?

Postaj by Lenica uto lis 09, 2012 11:16 am

Biografija Pajića. To vam je ovaj markatni na 1. slici, u rebama. Very Happy

Zoran Pajić je beogradski glumac. Diplomirao je na Akademiji umjetnosti.
Pajić je također glumio u mnogim srpskim TV serijama ‘Prekid’, a i u hrvatskoj seriji ”Ponos Ratkajevih’, kao i na filmskom platnu u filmovima ‘Blijedi mjesec’ i ‘Coriolanus’. Pajić se u slobodno vrijeme voli opustiti u odabranom društvu ili uz dobru seriju ili film.

Zanimljivi su ovi glumci. smajlić Ehmm..U ovom slučaju, srpski glumci.

Kakvi su vama oni?
Drage forumašice i forumaši.



Anja Alač (Beograd, 29. rujna 1988.) je srbijanska filmska, televizijska i kazališna glumica.
2. fotografija po redu, obućena u crveno-bijelo, izad je more.

Rođena na 29. kao i ja.



Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Najljepši, najsexy glumci/ce, vampiri, vampirice? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Najljepši, najsexy glumci/ce, vampiri, vampirice? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Najljepši, najsexy glumci/ce, vampiri, vampirice? - Page 2 Empty Re: Najljepši, najsexy glumci/ce, vampiri, vampirice?

Postaj by Purgy uto lis 09, 2012 12:36 pm




zaljubljen
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Najljepši, najsexy glumci/ce, vampiri, vampirice? - Page 2 Empty142 / 999142 / 999Najljepši, najsexy glumci/ce, vampiri, vampirice? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Najljepši, najsexy glumci/ce, vampiri, vampirice? - Page 2 Empty Re: Najljepši, najsexy glumci/ce, vampiri, vampirice?

Postaj by Iron Man uto lis 09, 2012 1:29 pm

I šta raspravljamo o njima Laughing
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Najljepši, najsexy glumci/ce, vampiri, vampirice? - Page 2 Empty336 / 999336 / 999Najljepši, najsexy glumci/ce, vampiri, vampirice? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Najljepši, najsexy glumci/ce, vampiri, vampirice? - Page 2 Empty Re: Najljepši, najsexy glumci/ce, vampiri, vampirice?

Postaj by Neu ned sij 20, 2013 2:06 pm

Sylvester Stallone ima fora usta

Najljepši, najsexy glumci/ce, vampiri, vampirice? - Page 2 Sylves10

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Najljepši, najsexy glumci/ce, vampiri, vampirice? - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Najljepši, najsexy glumci/ce, vampiri, vampirice? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Najljepši, najsexy glumci/ce, vampiri, vampirice? - Page 2 Empty Re: Najljepši, najsexy glumci/ce, vampiri, vampirice?

Postaj by Godal pon lis 07, 2013 4:30 pm

Mislim da povijest ženske glume treba dijelit na vrijeme prije i nakon filma " Bader Meinhof kompleks".
Johana Wokalek predstavlja vrhunski idel ženske ljepote.
Izgleda kao reinkarnirana kraljica Islanda iz mita " Prsten nibelunga"
Godal
Godal
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 03.10.2013
Broj postova : 213
Reputacija Reputacija : 25
Godina imam : 78
Započeo/la tema :
Najljepši, najsexy glumci/ce, vampiri, vampirice? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Najljepši, najsexy glumci/ce, vampiri, vampirice? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.