Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari?

5 posters

Go down

Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari? Empty Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari?

Postaj by Neu čet kol 29, 2013 8:34 am

Nema džabe: Znate li koliko košta druženje s Jessicom Albom?

Ako želite da vam u goste dođu Jessica Alba, Jessica Chastain, Emma Stone, Camilla Belle, pa čak i Solange Knowles, morat ćete papreno platiti!

Za javno pojavljivanje Jessice Albe navodno treba iskeširati 100.000 američkih dolara, a istu cijenu imaju i Kate Bosworth te Jessica Chastain. Zanimljivo i neočekivano je da Rachel Bilson košta čak i više. Ako je vjerovati glasinama - čak 150 tisuća američkih zelembaća! Nešto jeftinije su Emma Stone i Jessica Biel (60.000), Camillu Belle u goste ne možete namamiti bez 20-50 tisuća, a besplatno vam neće doći ni Solange Knowles, koja traži 15.000 dolara.Izvor: cromoda.com

Što vi velite?
Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari? Empty999 / 999999 / 999Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari? Empty

[Vrh] Go down

Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari? Empty Re: Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari?

Postaj by THUNDER_DINIX čet kol 29, 2013 8:58 am

svašta
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari? Empty889 / 999889 / 999Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari? Empty

[Vrh] Go down

Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari? Empty Re: Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari?

Postaj by Narco čet kol 29, 2013 10:05 am

Pa sto se cudite,pa i nasi naplacuju.Samo ne tolike novce,al naplacuju.
Sto se mene tice,mogu naplacivat i 1 000 000 000 eura,onaj koji ima i koji se zeli druziti s njima,platit ce.
Toboze,to su uglavnom dogadaji kao otvaranje hotela etc. gdje takva reklama dobro dode
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari? Empty30 / 99930 / 999Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari? Empty

[Vrh] Go down

Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari? Empty Re: Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari?

Postaj by THUNDER_DINIX čet kol 29, 2013 10:26 am

i onda vlasnici pljunu pare da dodju? ahaaaaaaaaaaaaaaaaaa, svasta
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari? Empty889 / 999889 / 999Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari? Empty

[Vrh] Go down

Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari? Empty Re: Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari?

Postaj by prenosivi Samsung čet kol 29, 2013 10:59 am

Neu je napisao/la:Nema džabe: Znate li koliko košta druženje s Jessicom Albom?

Ako želite da vam u goste dođu Jessica Alba, Jessica Chastain, Emma Stone, Camilla Belle, pa čak i Solange Knowles, morat ćete papreno platiti!

Za javno pojavljivanje Jessice Albe navodno treba iskeširati 100.000 američkih dolara, a istu cijenu imaju i Kate Bosworth te Jessica Chastain. Zanimljivo i neočekivano je da Rachel Bilson košta čak i više. Ako je vjerovati glasinama - čak 150 tisuća američkih zelembaća! Nešto jeftinije su Emma Stone i Jessica Biel (60.000), Camillu Belle u goste ne možete namamiti bez 20-50 tisuća, a besplatno vam neće doći ni Solange Knowles, koja traži 15.000 dolara.Izvor: cromoda.com

Što vi velite?
Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari?
Na tvojem mjestu temu bih premjestio na psihologiju s naslovnim pitanjem kakvi su to ljudi koji nemaju prijatelja i bliskih osoba nego se moraju družit s poznatim osobama koje zapravo ne poznaju i još plaćati za to.

"Druženje" s fanovima kao kategorija ne postoji.
Glumac je profesionalac kojemu je to zanimanje, a kao privatna osoba druži se s onima s kojima želi. Nije on ničiji rob da bi bio u obvezi družit se s fanovima.

Jedno je druženje, a drugo javno pojavljivanje.
Glumac kojeg zovu da vodi ceremonij dodjele Oscara, Big Brothera ili otvorenje hotela, naravno da će svoj angažman naplatiti jer od toga živi. Zašto bi on bio "nemoralan i bezobrazan lihvar" ako naplati svoju uslugu?
I knjigovođa i serviser kompjutora naplaćuju svoju, neće doći radi tvojih lijepih očiju (i slabih listova).

prenosivi Samsung
Trajno baniran/a

Registriran/a : 01.08.2013
Broj postova : 454
Reputacija Reputacija : 264
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari? Empty0 / 9990 / 999Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari? Empty

[Vrh] Go down

Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari? Empty Re: Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari?

Postaj by Neu čet kol 29, 2013 11:41 am

Po meni je glumac koji naplaćuje druženje s fanovima lihvar.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari? Empty999 / 999999 / 999Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari? Empty

[Vrh] Go down

Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari? Empty Re: Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari?

Postaj by prenosivi Samsung čet kol 29, 2013 11:56 am

Druženje je kad se sastanemo ti ja i diniks na pivi i gledanju filma.

Javno pojavljivanje glumca međ masom njegovih obožavatelja nije "druženje" nego organizirana priredba, a njegovo pojavljivanje i sudjelovanje na njoj ne plaćaju fanovi.

Sjeti se ubojstva Johna Lennona i shvati da selebritiji nisu jako željni bliskog kontakta s obožavateljima.

prenosivi Samsung
Trajno baniran/a

Registriran/a : 01.08.2013
Broj postova : 454
Reputacija Reputacija : 264
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari? Empty0 / 9990 / 999Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari? Empty

[Vrh] Go down

Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari? Empty Re: Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari?

Postaj by Iron Man čet kol 29, 2013 1:13 pm

Ja plaćam za Jessicu Biel Very Happy
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari? Empty336 / 999336 / 999Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari? Empty

[Vrh] Go down

Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari? Empty Re: Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari?

Postaj by prenosivi Samsung čet kol 29, 2013 1:21 pm

Meni je bila na rođendanu Lucija Šerbedjija bez kune (ak se ona može nazvati zvijezdom), netko ju doveo neznam

prenosivi Samsung
Trajno baniran/a

Registriran/a : 01.08.2013
Broj postova : 454
Reputacija Reputacija : 264
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari? Empty0 / 9990 / 999Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari? Empty

[Vrh] Go down

Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari? Empty Re: Glumci koji naplaćuju druženje s fanovima - moralni ili bezobrazni lihvari?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.