Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Useri koji se regaju na forum a ne postaju

+23
De Jerriais
Neukrotivi pastuh
Dadana
H[a]D
minutus
shaka.zulu
GUSTI
daidza
THUNDER_DINIX
Mr.Cooly
evitaa
blu-blu
Prop
shakti
AryMan
Amyicha
FALKON 2
WEYLAND-YUTANI
wjewerica
walter
eva kant
TheMe
Neu
27 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by walter uto stu 03, 2009 2:22 pm

eva kant je napisao/la:dakle, sa brojem članova je svugdje ista stvar.

pa i ne baš...već je problem sa članovima koji stvarno postoje i onima koji su izmišljeni...jedan veliki forum (takav se želi prikazati) imao je 7000 nickova koji su bili vlasnici moderatora...supšermoderatora...administratora i sl.....takav je bio dogovor administracije tog foruma...ali se zabranjivalo registracija pojedincu s dva ili više nickova...oni su smjeli u zadanom momentu biti prijavljeni sa po deset nickova(lažnih) kako bi se stekao dojam da je forum izuzetno aktivan...itd...itd...ali o tome ne želim...već mi žao ljudi koji se dopisuju s jednom te istom osobom na pojedinom forumu...a ona im se predstavlja u različitom svjetlu svog karaktera....
walter
walter
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 5451
Reputacija Reputacija : 584
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty80 / 99980 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by FALKON 2 uto stu 03, 2009 2:24 pm

walter je napisao/la:
eva kant je napisao/la:dakle, sa brojem članova je svugdje ista stvar.

pa i ne baš...već je problem sa članovima koji stvarno postoje i onima koji su izmišljeni...jedan veliki forum (takav se želi prikazati) imao je 7000 nickova koji su bili vlasnici moderatora...supšermoderatora...administratora i sl.....takav je bio dogovor administracije tog foruma...ali se zabranjivalo registracija pojedincu s dva ili više nickova...oni su smjeli u zadanom momentu biti prijavljeni sa po deset nickova(lažnih) kako bi se stekao dojam da je forum izuzetno aktivan...itd...itd...ali o tome ne želim...već mi žao ljudi koji se dopisuju s jednom te istom osobom na pojedinom forumu...a ona im se predstavlja u različitom svjetlu svog karaktera....

mislim da eva zna na šta misli walter sa ovim, svaki mod koji je bio protiv toga je bio diskvalificiran
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty9 / 9999 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by eva kant uto stu 03, 2009 2:27 pm

@ walter
a jesi li siguran da ni ovdje nije tako? Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty92 / 99992 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by walter uto stu 03, 2009 2:28 pm

Falcon2...ja sam osobno protiv toga na svom forumu...i da imam samo 10 članova...to je 10 mojih članova istinskih...s kojima mogu raspravljati o svemu...onog momenta kada uvidim da se netko regao s duplim nickom...brišem mu i prvi i drugi nick uz trajnu zabranu pristupa forumu....zato i imam malo članova...ali nikoga s duplim nickom
walter
walter
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 5451
Reputacija Reputacija : 584
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty80 / 99980 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by FALKON 2 uto stu 03, 2009 2:42 pm

walter, ja sam isto protiv toga............ ali neki su opsjednuti sa tim da imaju što više članova pa i pod cijenu gubitka pojedinih članova, ali da dokažu svoju "superiornost"
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty9 / 9999 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by WEYLAND-YUTANI uto stu 03, 2009 2:43 pm

FALKON 2 je napisao/la:walter, ja sam isto protiv toga............ ali neki su opsjednuti sa tim da imaju što više članova pa i pod cijenu gubitka pojedinih članova, ali da dokažu svoju "superiornost"

..ti si to kuzio..pa nas prosvijetli koji su to izmisljeni nickovi
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty133 / 999133 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by FALKON 2 uto stu 03, 2009 2:50 pm

svaki mod to je mogao kužiti, po ip adresi se to lako prati........ samo tko je htjeo

vjerovatno ću poslije ovoga opet dobiti ban, ak ne i trajni Laughing
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty9 / 9999 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by WEYLAND-YUTANI uto stu 03, 2009 2:51 pm

[quote="FALKON 2"]svaki mod to je mogao kužiti, po ip adresi se to lako prati........ samo tko je htjeo

vjerovatno ću poslije ovoga opet dobiti ban, ak ne i trajni Laughing[/quote

..pa bio sam mod..kaj si zaboravio hihih
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty133 / 999133 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by FALKON 2 uto stu 03, 2009 2:52 pm

pa nisam, tj zato i kažem da si to sam moga vidjeti.........
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty9 / 9999 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by WEYLAND-YUTANI uto stu 03, 2009 2:54 pm

nisam se htio zamarati s tim..tako da neznam...a siguran san da ti znas...dalo se skuzit
iz tvojih srdacnih postova s neu.
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty133 / 999133 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by FALKON 2 uto stu 03, 2009 2:55 pm

sasvim nebitno ..........
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty9 / 9999 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by walter pet stu 13, 2009 9:56 pm

takve bi trebalo pobrisati, te nek postaju oni koji su tu stalno
walter
walter
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 5451
Reputacija Reputacija : 584
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty80 / 99980 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by Amyicha sub stu 14, 2009 9:10 am

nije mi jasno zaš se registriraju ako ne misle postat -.-'
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by Gost sub stu 14, 2009 9:25 am

svatko ima svoje razloge,ne vidim u svenu tom neku tragediju,
ja sam na par foruma registriran po godinu dana a imam po 20 postova,
možda ne treba u svemu tražit zavjeru i sve promatrat paranoično.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by walter čet stu 26, 2009 9:14 pm

Gabrijel je napisao/la:svatko ima svoje razloge,ne vidim u svenu tom neku tragediju,
ja sam na par foruma registriran po godinu dana a imam po 20 postova,
možda ne treba u svemu tražit zavjeru i sve promatrat paranoično.

Nikako ne vidim zavjeru ...niti sam paranoičan prema onima koji ne postaju....međutim mišljenja sam kako je novim članovima znatno sužen prostor za otvaranje novih tema, te da je i to jedan od razloga zašto ti novi članovi ne pišu
walter
walter
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 5451
Reputacija Reputacija : 584
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty80 / 99980 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by AryMan čet stu 26, 2009 9:18 pm

To i mene živcira, kao da se pridružuju nekakvom fan-klubu i nešto a ne forumu. Ako ne misle postati, pa makar se i predstaviti ili nešto, kojeg vraga se registriraju? Mad
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty405 / 999405 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by shakti čet stu 26, 2009 9:31 pm

stvarno iritantno
shakti
shakti
Junior
Junior

Registriran/a : 03.06.2009
Broj postova : 769
Reputacija Reputacija : 61
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by walter pet stu 27, 2009 5:15 pm

to me najviše iziritira
walter
walter
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 5451
Reputacija Reputacija : 584
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty80 / 99980 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by FALKON 2 pet stu 27, 2009 6:43 pm

pa na ovom forumu su ti koji dolaze zbog reklamiranja, regaju se malo čitaju kako se svađamo i kako divnu adminicu imamo Laughing onda jednostavno odustanu.......
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty9 / 9999 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by Prop pet stu 27, 2009 6:45 pm

Ma streljati ih treba! mn
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by blu-blu sub stu 28, 2009 6:54 am

Ajde,ajde...nije sve tako crno. Biti ful aktivan forumaš traži puno vremena, a mi koji radimo, nemamo ga baš previše. Osim toga, ja sam recimo registriran na nekoliko različitih foruma pa ne mogu baš na svakom redovno pisat, a pisat bezveze, tek toliko da nešto napišem, mi je bezveze.
Reklamirao sam ovaj forum na motori.hr, ali eto nije se baš puno motorista prebacilo ovamo, jer je ovdje uglavnom mlađa ekipa.

Ne brinite se, ovaj forum je dobar, ali puno njih se zadovoljava samo čitanjem.
blu-blu
blu-blu
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 29.10.2009
Broj postova : 40
Reputacija Reputacija : 5
Godina imam : 54
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by evitaa sub stu 28, 2009 6:15 pm

blu-blu je napisao/la:Ne brinite se, ovaj forum je dobar, ali puno njih se zadovoljava samo čitanjem.

Pa to je istina ,jer vidi se velik broj gostiju u statistici , a onda je tako i bolje.


@blu-blu pa dovedi ih više pa će ih biti više sličnihdobnih skupina , osim toga pa ima na forumu i "starijih " forumaša smajlić
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by Neu sub stu 28, 2009 6:17 pm

FALKON 2 je napisao/la:i kako divnu adminicu imamo.
opet ti mene prozivaš,fakat si opsjednut sa mnom.

blu-blu super da si reklamirao naš forum,evo ti thanks.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by Mr.Cooly sub stu 28, 2009 6:21 pm

to se zove ljubav @ dinix počni se opraštat sa neu
Mr.Cooly
Mr.Cooly
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 21.04.2009
Broj postova : 4748
Reputacija Reputacija : 253
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by THUNDER_DINIX sub stu 28, 2009 6:22 pm

falki ženi ju Laughing
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 2 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.