Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Useri koji se regaju na forum a ne postaju

+23
De Jerriais
Neukrotivi pastuh
Dadana
H[a]D
minutus
shaka.zulu
GUSTI
daidza
THUNDER_DINIX
Mr.Cooly
evitaa
blu-blu
Prop
shakti
AryMan
Amyicha
FALKON 2
WEYLAND-YUTANI
wjewerica
walter
eva kant
TheMe
Neu
27 posters

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by Neu sub stu 28, 2009 6:22 pm

THUNDER_DINIX je napisao/la:falki ženi ju Laughing
daješ me?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by Mr.Cooly sub stu 28, 2009 6:23 pm

jao to će bit ludnica
falk i Neu big kes
Mr.Cooly
Mr.Cooly
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 21.04.2009
Broj postova : 4748
Reputacija Reputacija : 253
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by Neu sub stu 28, 2009 6:24 pm

divno
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by Mr.Cooly sub stu 28, 2009 6:25 pm

povrača
Mr.Cooly
Mr.Cooly
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 21.04.2009
Broj postova : 4748
Reputacija Reputacija : 253
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by daidza sub stu 28, 2009 6:51 pm

je baš me smetaju ljudi koji se registriraju i onda ništa ne pišu i ne zna se za njih, još više mi smetaju oni koji se uopće ne registriraju

nek pišu bilo kakve gluposti samo da nisu iritantno nevidljivi i nečujni

mda, baš Razz
daidza
daidza
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 25
Reputacija Reputacija : 0
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by evitaa sri pro 02, 2009 11:00 pm

Ni meni nije jasno zašto se ljudi registriraju a ne pišu.Znam da je dosta ljudi na više foruma pa svagdje je aktivan pomalo ali ovi šta se registriraju a nemaju nti jedan post mi nisu jasni.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by GUSTI sri pro 02, 2009 11:43 pm

mene to uopće ne brine. nek se registrira ko hoće. možda ljudi tek nakon registracije skuže da im se ovdi ne sviđa pa produže dalje.
GUSTI
GUSTI
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 23.09.2009
Broj postova : 1332
Reputacija Reputacija : 131
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty21 / 99921 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by FALKON 2 pet pro 04, 2009 7:15 am

pa logično je to, Neukrotiva hoda po forumima i reklamira svoj forum i poziva članove, oni dođu i registriraju se jer ali kad vidu onda "ti reklamiraš BAN,ti si ovo ili ono UPOZORENJE, pic*a ti materina, ja sam najbolja itd (neu ovo ti je dobronamjerna kritika) onda jednostavno neželu se blamirati ovdje, jer ona pozivnica i stvarnost foruma nisu isti i realni...........boji se da će joj netko reklamirati strani forum (kao što ona radi) i odvesti kojeg člana, a ustvari nitko nije trajno otišao zbog reklamiranja jer svi mi skoro imamo neki forum, već su otišli zbog njezinog ponašanja i tjeranja sile i psovanja jer nikom netreba da administratorica u svojem nekom hiru psuje mater
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty9 / 9999 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by shaka.zulu pet pro 04, 2009 8:50 am

Po meni bi te reklame trebale biti dozvoljene. Pa što ako je netko povremeno na nekom drugom forumu? Ostat če na onom koji mu je bolji. I ja sam pozvan na ovaj forum i mislim da nije problem što sam i aktivan na indexu. Sad ih važem i na kraju ču na jednom od njih biti više, a na drugom manje. Treba znati zadržati ljude davajuči im ono što im treba, a ne uvoditi restrikcije. Prevelika ograničenja stvaraju tjeskobu i loše se osječaš tako. I onda jednostavno odeš negdje drugdje gdje se bolje osječaš. Bar je tako situacija sa mnom.
shaka.zulu
shaka.zulu
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 20.11.2009
Broj postova : 343
Reputacija Reputacija : 31
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty20 / 99920 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by FALKON 2 pet pro 04, 2009 8:52 am

takva je situacija sa svima, nevole restrikcije i teror, jednostavno postoje pravila a svi smo mi na više foruma i u biti budemo tamo di je ekipa opuštenija
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty9 / 9999 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by shaka.zulu pet pro 04, 2009 8:55 am

FALKON 2 je napisao/la:takva je situacija sa svima, nevole restrikcije i teror, jednostavno postoje pravila a svi smo mi na više foruma i u biti budemo tamo di je ekipa opuštenija

potpisujem to u cijelosti
shaka.zulu
shaka.zulu
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 20.11.2009
Broj postova : 343
Reputacija Reputacija : 31
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty20 / 99920 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by minutus pon pro 07, 2009 8:45 pm

bok, zulu!

kada sam prvi puta zašao na ovaj forum, kliknuo sam na neke teme, gdje mi se nije ništa prikazalo. registrirao sam se, kako bi prošavrljao po forumu. želim reći: malo slobodniji pristup gostima bio bi na mjestu. - ili -nije prepoznatljivo u kojim dijelovima je pristup moguć/poželjan (dizajn).
ovdje me zadržala nada u kvalitetniju komunikaciju, za što sam spreman progutati amaterski dizajn. svi smo mi amateri osim možda na jednom vrlo uskom području za koje smo osobito školovani.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by shaka.zulu uto pro 08, 2009 7:39 am

pozdrav i tebi prijatelju. Dobrodošao!
Nije loše ovdje-kulturna je ekipa, nema vulgarnog vrijeđanja i argumenti su ovdje na prvom mjestu. Sigurno če ti se svidjeti. Nema postva na stotine i tisuče, ali oni što jesu i vrijede. Jebeš i topic sa 2000 chat i spam postova.
shaka.zulu
shaka.zulu
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 20.11.2009
Broj postova : 343
Reputacija Reputacija : 31
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty20 / 99920 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by walter uto pro 08, 2009 10:19 am

To se događa na svakom forumu....netko se registrira iz znatiželje, netko iz potrage za nečim što ga zanima, a netko iz čiste dosade...kada uvidi na nema tema koje bi ga zanimale i kada zaključi da je zalutao, te da mu ne odgovara ekipa na forumu jednostavno se više ne privavljuje.
walter
walter
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 5451
Reputacija Reputacija : 584
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty80 / 99980 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by Amyicha uto pro 08, 2009 10:28 am

ah jednostavno nekih ih admin obriše i mirna bosna XD
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty113 / 999113 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by H[a]D uto pro 08, 2009 10:43 am

Ja postam samo kad imam nekaj pametno za reći, a to nije često kao

Ali ne brinite, aktivan sam ja =)
H[a]D
H[a]D
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 21.08.2009
Broj postova : 1277
Reputacija Reputacija : 73
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by Amyicha uto pro 08, 2009 10:55 am

ma oke je to. ali ima onih koji nikada ne postaju imaju samo jedan post i to je onaj u predstavljanju :S: nemam ja ništa protiv njih, al aj nek su bar malo aktivni Very Happy
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty113 / 999113 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by Dadana uto pro 08, 2009 10:57 am

ja sam tu došla slučajno - i ostala
Dadana
Dadana
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 23.10.2009
Broj postova : 104
Reputacija Reputacija : 32
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by walter čet pro 17, 2009 12:42 pm

Mislim da je svaki član dobrodošao, možda nekoga samo zanima što piše na forumu.

Na nama je da radimo kvalitetne postove kako bi smo što više novoregistriranih zadržali. Činjenica je da se ponekad zaletimo u prepirke, ali i to se smiri nakon dan-dva. Sve je to za ljude.
walter
walter
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 5451
Reputacija Reputacija : 584
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty80 / 99980 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by Neu pet pro 18, 2009 4:01 pm

dobrodošao je zato jer puni statistiku foruma
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by Neukrotivi pastuh ned sij 10, 2010 10:18 am

daidza je napisao/la:je baš me smetaju ljudi koji se registriraju i onda ništa ne pišu i ne zna se za njih, još više mi smetaju oni koji se uopće ne registriraju

nek pišu bilo kakve gluposti samo da nisu iritantno nevidljivi i nečujni

mda, baš Razz

Ne smetaj!
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty72 / 99972 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by De Jerriais ned sij 17, 2010 5:54 pm

..ma jednostavno se ne stigne. mn
De Jerriais
De Jerriais
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 30.10.2009
Broj postova : 91
Reputacija Reputacija : 18
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by Ecstasy ned sij 17, 2010 7:01 pm

Neukrotiva je napisao/la:Meni takvi nisu jasni,stvarno čemu registracija kad ne postaju? Ono,wtf? vide forum i kao gosti kako izgleda,... ali dobro,barem pune statistiku ako ništa drugo.

ne znaju!
Ecstasy
Ecstasy
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 19.08.2009
Broj postova : 362
Reputacija Reputacija : 24
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty8 / 9998 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by Gost ned ruj 26, 2010 4:22 pm

Registriranih korisnika: 1337
Aktivnih do 20 kes

Molim da se doda statistika i za koliko ih je banirano hammer
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by Hate ned ruj 26, 2010 4:48 pm

baniranih: 500 Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 705933
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty245 / 999245 / 999Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Useri koji se regaju na forum a ne postaju - Page 3 Empty Re: Useri koji se regaju na forum a ne postaju

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.