Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

+7
Jørgen
eva kant
Amyicha
fosforica
Love
tanuki
Neu
11 posters

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Gabriel pon lip 16, 2014 8:59 pm

Jørgen je napisao/la:
Ne vjerujem da bi itko odbio, no jedno je voditi natječaj a drugo igrati se boga.
ja znam da ja bih odbio, a očito imamo različito shvaćanje igranja boga,
ovo kako eva radi...bez toga ne ide.
histrion je napisao/la:ali to mogu biti samo oni koji koji su ocjenjivali slike nakon mog upisa.
Koliko je to ljudi nemam pojma (taj podatak ako te zanima može ti dati Eva) ... u svakom slučaju najmanje troje ljudi je znalo da si ti autor.

ja sam glasao nakon tvoje objave ali to nije utjecalo na moje glasove.
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by tanuki pon lip 16, 2014 9:10 pm

histrion je napisao/la:

I sad ispada da sam ja kriv što si ti objavio već objavljenu sliku. Ja sam samo ukazao na ono što su neki već znali (recimo Neu ... i vjerujem da još neki).

Kao što rekoh ... ili si zaboravio koje si slike već objavio ... ili si namjerno objavio gotovo istu sliku.

Možda ti netko nije dao bodove jer je (sa)znao da je slika tvoja ... ali to mogu biti samo oni koji koji su ocjenjivali slike nakon mog upisa.
Koliko je to ljudi nemam pojma (taj podatak ako te zanima može ti dati Eva) ... u svakom slučaju najmanje troje ljudi je znalo da si ti autor.

dali je to uopće bitno?
ni malo se ne ponosim štosam poslao fotku koja je već viđena i slažem se da zasluužujem diskvalifikaciju, ali da se osvrnemo na ostale fotke-
imaš li ti muda analizirati iste?
možeš li možda usporediti svju fotku sa slikom konja koja nije prošla!
možeš li objektivno usporediti svoju fotku sa tom fotkom?
zašto misliš da je tvoja fotka bolja?
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Jørgen pon lip 16, 2014 9:15 pm

Gabriel je napisao/la:
ja znam da ja bih odbio, a očito imamo različito shvaćanje igranja boga,
ovo kako eva radi...bez toga ne ide.
Ne bih odbio, to je sitnica koju svatko može napravit.
Ovo kako eva radi, s nametanjem vlastitih estetičkih kriterija forumašima/glasovateljima je igranje boga. Sudjelovanjem u natječaju ne pristajem na preodgajanje.


Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty9 / 9999 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Gost pon lip 16, 2014 9:19 pm

Da sam ja glasa glasa bi za konja, dvoje mladih u sumrak i pasa na prozoru

Bez da znam ili ne znam autora

Pobjednicka fotografija po meni je tehnički i kadrom toliko loša da nije zaslužila mjesto među prve tri no pobijedila je.....tko sam ja da sumnjam u ukus ostalih i nagadam sa je to samo zato što se znalo da je Eva autor ?

Tko sam ja da nagadam da je konj popusio jer se mislilo da je slija Tanukijeva ?

Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Jørgen pon lip 16, 2014 9:28 pm

Glasovao bi za konja, cvetić i kišobrane.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty9 / 9999 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Gabriel pon lip 16, 2014 9:29 pm

Jørgen je napisao/la:
Ne bih odbio, to je sitnica koju svatko može napravit.
Ovo kako eva radi, s nametanjem vlastitih estetičkih kriterija forumašima/glasovateljima je igranje boga. Sudjelovanjem u natječaju ne pristajem na preodgajanje.

u normalnim uvjetima da, naravno da može svatko, u uvjetima ako je odabrano da je igra na ovaj ili onaj način da se to i ispoštuje, nije nikakav problem, ali u ovakvim uvjetima ja ne bih niti pod razno vodio natječaj.
Kapetan je napisao/la:Tko sam ja da nagadam da je konj popusio jer se mislilo da je slija Tanukijeva ?

Very Happy
ja sam objasnio zašto nisam glasao za konja, naprosto previše(za moj pojam) fotošopa,
a to(po meni) ne čini dobru fotku.
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Jørgen pon lip 16, 2014 9:32 pm

Gabriel je napisao/la:
u normalnim uvjetima da, naravno da može svatko, u uvjetima ako je odabrano da je igra na ovaj ili onaj način da se to i ispoštuje, nije nikakav problem, ali u ovakvim uvjetima ja ne bih niti pod razno vodio natječaj.
Ne bih ni ja, jer je eva novim načinom igre/glasovanja potjerala natjecatelje i glasovatelje.

Ne znam gdje ti vidiš tolike intervencije na slici konja. Seppia? Okvir?

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty9 / 9999 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by eva kant pon lip 16, 2014 9:35 pm

samo ti ponavljaj to do besvijesti, uvijek će se naći neka duša koja će te i podržati.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Neu pon lip 16, 2014 9:40 pm

pa konj nije fotošopiran, smao sam mu dala vintange boju jer konji su po meni vintange životinje
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Gabriel pon lip 16, 2014 9:42 pm

Jørgen je napisao/la:
Ne bih ni ja, jer je eva novim načinom igre/glasovanja potjerala natjecatelje i glasovatelje.

Ne znam gdje ti vidiš tolike intervencije na slici konja. Seppia? Okvir?
to je tvoje mišljenje, moje je da su ju stalna prigovaranja što natjecatelja, što glasača natjerala da uvede takva stroga pravila što bi značilo da su natjecatelji potjerali sami sebe, netvrdim da ti nisi jer neznam, ali ja sam jedno vrijeme vodio ovo natjecanje na ovome forumu i znam o čemu govorim, iako je malo tadašnjih forumaša sada tu, problemi su isti.

sephia...sasvim dovoljno previše.
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Gost pon lip 16, 2014 9:43 pm

Gabriel je napisao/la:
ja sam objasnio zašto nisam glasao za konja, naprosto previše(za moj pojam) fotošopa,
a to(po meni) ne čini dobru fotku.

Ljudino, nemaš se zašto opravdavati, glasao si za one slike koje su ti bile najdraže.....da su svi takvi ne bi se ni našli u ovoj raspravi niti bi došlo do napetosti oko foto natječaja smajlić

Amaterski foto natječaj je tu radi zabave i učenja a ne slave i novca i dok tako opet ne bude, ja ne igram.

Od prvih objava fotki na ovom forumu do danas razlika je svemirska (tu barba Tanukiju i njegovom foto kutku triba najviše zahvaliti) , šteta da sad sve propadne, a propast će ako se napetosti ne otklone.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by eva kant pon lip 16, 2014 9:43 pm

vintage životinje? konji su uvijek in..Very Happy
predivan ti je konj..smajlić
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by eva kant pon lip 16, 2014 9:45 pm

pa upravo ste vi ti koji stalno iznova potičete tu napetost.
ja ne moram voditi taj natječaj, nek ga vodi netko drugi.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Gost pon lip 16, 2014 9:51 pm

Koga briga oćeš ili nećeš voditi ponavljas se ko papiga peti put.....mene sigurno nije, vodi ako hoćeš, nemoj ako nećeš.

Ja sigurno neću.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by eva kant pon lip 16, 2014 9:56 pm

eto kako će natječaj ići napijed..da, da..to je pravi put..
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Jørgen pon lip 16, 2014 9:58 pm

Gabriel je napisao/la:
to je tvoje mišljenje, moje je da su ju stalna prigovaranja što natjecatelja, što glasača natjerala da uvede takva stroga pravila što bi značilo da su natjecatelji potjerali sami sebe, netvrdim da ti nisi jer neznam, ali ja sam jedno vrijeme vodio ovo natjecanje na ovome forumu i znam o čemu govorim, iako je malo tadašnjih forumaša sada tu, problemi su isti.

sephia...sasvim dovoljno previše.
Pravila nisu stroga nego besmislena. Svi imamo privatne poruke, svi možemo svima javiti, to je moja fotka, glasuj za nju. Imali smo igricu, sad imamo umjetničarenje.

Fotošop je širok i elegantan izgovor za sve.
U prošlom slobodnom natječaju eva kant je s visine bubnula za moju fotku "ova je puna fotošopa". Iako u životu nisam koristio fotošop.
No, razni su ukusi i tebi se konj ne mora sviđati. Meni, imajući u vidu da je ovo mali amaterski natječaj, konj je predobar.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty9 / 9999 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by tanuki pon lip 16, 2014 10:24 pm

Jørgen je napisao/la:
Pravila nisu stroga nego besmislena. Svi imamo privatne poruke, svi možemo svima javiti, to je moja fotka, glasuj za nju. Imali smo igricu, sad imamo umjetničarenje.

Fotošop je širok i elegantan izgovor za sve.
U prošlom slobodnom natječaju eva kant je s visine bubnula za moju fotku "ova je puna fotošopa". Iako u životu nisam koristio fotošop.
No, razni su ukusi i tebi se konj ne mora sviđati. Meni, imajući u vidu da je ovo mali amaterski natječaj, konj je predobar.
i u čemu je problem?
nekada davno smo imali foto laboratorij u kojem smo obrađivali i dorađivali fotografiju, danas imamo PS i apsolutno svako tko se i malo kuži u fotografiju mora baratati nekakvim programom poput PS-a
a glasovanje je bilo transparentno i objavljeno!
jest da su i mene šokirali rezultati, ali očito jest da ništa nije namješteno!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Jørgen pon lip 16, 2014 10:29 pm

tanuki je napisao/la:
i u čemu je problem?
nekada davno smo imali foto laboratorij u kojem smo obrađivali i dorađivali fotografiju, danas imamo PS i apsolutno svako tko se i malo kuži u fotografiju mora baratati nekakvim programom poput PS-a
a glasovanje je bilo transparentno i objavljeno!
jest da su i mene šokirali rezultati, ali očito jest da ništa nije namješteno!
Problem je u tome, tanuki, što se na fotki vidi svaka intervencija, pa je nedopustivo da voditelj natječaja skoči na natjecatelja s lažnom optužbom o fotošopu (to mi liči na potonje naskakanje s optužbom za podle kalkulacije).

Volim ufotkati motiv kakav želim bez intervencije fotošopa. Mogu to, ponosim se time i jebe mi se za fotošop.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty9 / 9999 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by eva kant pon lip 16, 2014 10:34 pm

ahahaha..
jest, sve što ja kažem je optužba..čak i kad kažem da mi se čini kako je nešto fotošopirano. jel samo voditelju to nedopustivo reći, ili nitko ne smije to spominjati kad si ti u pitanju? Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Gost pon lip 16, 2014 10:39 pm

Fotoshop je dozvoljen kao dio obrade fotografije, a sviđa li se to kome ili ne ....individualna stvar.

Odgovorno tvrdim da je umjerena intervencija poželjna i amaterskom oku nevidljiva.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by eva kant pon lip 16, 2014 10:41 pm

pa jasno..
no, sad čitam da se to ne smije ni spominjati, jer je to odmah optužba..
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Jørgen pon lip 16, 2014 10:41 pm

eva kant je napisao/la:ahahaha..
jest, sve što ja kažem je optužba..čak i kad kažem da mi se čini kako je nešto fotošopirano. jel samo voditelju to nedopustivo reći, ili nitko ne smije to spominjati kad si ti u pitanju? Very Happy
Na fotki se vidi svaka intervencija, kao voditelj to bi morala znati, ne može ti se "činiti". Ili je fotošopirana ili nije, nema nagađanja kao kod podlog kalkuliranja.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty9 / 9999 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by eva kant pon lip 16, 2014 10:43 pm

tako, tako je...Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by tanuki pon lip 16, 2014 10:48 pm

Jørgen je napisao/la:
Problem je u tome, tanuki, što se na fotki vidi svaka intervencija, pa je nedopustivo da voditelj natječaja skoči na natjecatelja s lažnom optužbom o fotošopu (to mi liči na potonje naskakanje s optužbom za podle kalkulacije).

Volim ufotkati motiv kakav želim bez intervencije fotošopa. Mogu to, ponosim se time i jebe mi se za fotošop.
može se tebi jebati za fotošop, ali to značida si samo jedan običan jadni amater!
uslikat ćeš katedralu sa jeftinim fotićem sa rušečim linijama i misliti kako je to dobra fotka, zajebi braco!
ovaj forum jest amaterski, ali ne trpi amaterske greške!
možeš se ti kurčiti koliko god hočeš da ne koristiš PS ali time dokazuješ i svoj dilentatizam!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Jørgen pon lip 16, 2014 10:52 pm

tanuki je napisao/la:
može se tebi jebati za fotošop, ali to značida si samo jedan običan jadni amater!
uslikat ćeš katedralu sa jeftinim fotićem sa rušečim linijama i misliti kako je to dobra fotka, zajebi braco!
ovaj forum jest amaterski, ali ne trpi amaterske greške!
možeš se ti kurčiti koliko god hočeš da ne koristiš PS ali time dokazuješ i svoj dilentatizam!
Nit se kurčim nit šta dokazujem, radim kako želim i to je zakon.

Forum ne trpi greške? Otkad to?!

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty9 / 9999 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 4 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.