Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

+7
Jørgen
eva kant
Amyicha
fosforica
Love
tanuki
Neu
11 posters

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Neu pon lip 16, 2014 10:15 am

Da, neke, po bojama na fotografiji. Tako sam, primjerice, znala da je pas riderov jer je kolor fotke isti kao i na prijašnjim.

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Jørgen pon lip 16, 2014 10:26 am

Kad vidim kič i patetiku znam od koga je; nekad zavirim u exif, a nekad me autor ni ne zanima.

Konja od neu u zadnjem natječaju nisam prepoznao jer se drastično razlikuje od njezinih prijašnjih uradaka.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty9 / 9999 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by rider331 pon lip 16, 2014 11:47 am

Jedino sam skužio kišobrane jer mi se čini da ono nije slikano u Hrvatskoj. I mislio sam da je konj od tanukija... jer je slika slična nekim njegovim koje sam prije vidio na forumu...
neu me iznenadila...

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by tanuki pon lip 16, 2014 11:55 am

i mene je neu iznenadila, definitivno najbolja fotka na natjecanju, ali očito da su je glasatelji prepoznali kao moju pa joj zbog animoziteta naspram meni nisu dodjeljivali bodove Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Jørgen pon lip 16, 2014 12:05 pm

Što je dokaz da voditelj natječaja koliko god mijenjao pravila nikad neće preodgojit natjecatelje/glasovatelje.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty9 / 9999 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by tanuki pon lip 16, 2014 12:22 pm

Jørgen je napisao/la:Što je dokaz da voditelj natječaja koliko god mijenjao pravila nikad neće preodgojit  natjecatelje/glasovatelje.
mislim da to i nije cilj ili svrha!
cil je fotografija i ljubav naspram iste!
pitanje je zašto su uzadnjem natjecanju odustali najbolji fotografi foruma?
gadi im se pobjedničke fotke koje su nezasluženo pobijedile?
a zasigurno imamo desetakjako dobrih autora fotografije,
pitanje je zašto ne žele učestvovati?
pitam se dali bi se moglo organzirati natjecanje s recimo kotizacijom od 10 kn po učesniku i da pobjednik dobija kune, ane imaginarni pehar Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Jørgen pon lip 16, 2014 12:25 pm

Kune, da Laughing

Odustali su jer je voditelj posegnuo u domenu u koju nije smio, domenu misli i namjere.
Ako za natjecanje nije dostatno poslati fotku i glasovati nego se moram ispovjedati brojitelju glasova, k vragu i natječaj.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty9 / 9999 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by rider331 pon lip 16, 2014 1:26 pm

Samo da napomenem, meni ova pravila odgovaraju. I cijenim trud Eve koja to sve vodi.

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by m pon lip 16, 2014 1:34 pm

gore 
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty14 / 99914 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Gabriel pon lip 16, 2014 2:08 pm

neznam, niti me zanima, niti mi je jasno zašto je toliko bitno znati koja je čija fotka,
pogotovo mi nije jasno zašto je potrebno svoje zaključke iznositi javno iako je poznato
da je poželjno da se nezna tko je autor fotke.

što se tiče konja, ja jesam tudum u fotografiji i ne zanima me to kao neke, ima ljudi koji to
vole i koji se kuže i ja im skidam kapu, ali za mene osobno fotografija konja je preforsirana fotošopom i zato joj nisam dao ni jedan bod, na taj način moš uslikat bilo što, bilo čime obraditi u fotošopu i imat vrhunsku fotku, a to, po mom skromnom, nestručnom mišljenju...ne čini fotografa.
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Jørgen pon lip 16, 2014 2:23 pm

rider331 je napisao/la:Samo da napomenem, meni ova pravila odgovaraju. I cijenim trud Eve koja to sve vodi.
Da nije eva bio bi tko drugi, nema tu posebnog truda.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty9 / 9999 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Gabriel pon lip 16, 2014 3:35 pm

naravno da ima truda.
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Jørgen pon lip 16, 2014 3:46 pm

Ima naravno, no svatko to može.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty9 / 9999 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by rider331 pon lip 16, 2014 4:27 pm

Ti mi se Jørgen više nemoj obraćati.

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Jørgen pon lip 16, 2014 4:32 pm

Nikad ti se nisam ni obraćao, rideru.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty9 / 9999 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by eva kant pon lip 16, 2014 4:50 pm

Jørgen je napisao/la:Ima naravno, no svatko to može.

naravno da svatko to može, ne treba za to neka posebna vještina, ali trenutno ja vodim taj natječaj i ja svoje vrijeme trošim na to, pa eto, rider cijeni moj trud, a ne nekoga tko bi to mogao voditi.

hvala rider smajlić
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty92 / 99992 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Jørgen pon lip 16, 2014 4:53 pm

Rider svoje, ja svoje. Forum. Wink

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty9 / 9999 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by tanuki pon lip 16, 2014 5:20 pm

eva kant je napisao/la:

naravno da svatko to može, ne treba za to neka posebna vještina, ali trenutno ja vodim taj natječaj i ja svoje vrijeme trošim na to, pa eto, rider cijeni moj trud, a ne nekoga tko bi to mogao voditi.

hvala rider smajlić
i ja cjenim tvoj trud i skidam ti i kapu i gače, ali i sama vidišda je natjecanje u fotografiji došlo do samog kraja unatoč tvom trudu da ga napraviš poštenim!
poštenja nema, sve je samo licemjerje!
Josipović će ponovo pobijediti na pretsjedničkim izborima SDP će zamjeniti HDZ, pa će za nekoliko godina opet SDP pobijediti HDZ, a na našem malom forumu ista priča
,prepucavanja i koaliranja.
nikad nće pobijediti najbolja fotka već samo dopadljiva fotka!
nema te šablone kako privuči veći broj učesnika da šalju i objavljuju svoje fotke!
eto i sam sam upao u vlastitu zamku, poslao fotku na natječaj koja je prethodno objavljena na ovom istom forumu
i sada sam ja taj papčina što na ovom forumu objavljujem maksimalni broj fotki!
pitam se stvarno zašto i poradi čega?
da bi me neki papak prozvao prije završetka natječaja i nabio mi na nos kako sam eto svoju autorsku fotku već objavio na ovom našem malom forumu?
patetičnodo bola Very Happy
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Gost pon lip 16, 2014 5:38 pm

Samo sam evu i histriona pogodija ovaj put

Neu je iznenadila, svaka čast, slija je bila u najboljoj Tanukijevoj maniri,od cistoce,kadriranja pa do okvira.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by histrion pon lip 16, 2014 6:52 pm

tanuki je napisao/la:
... da bi me neki papak prozvao prije završetka natječaja i  nabio mi na nos kako sam eto svoju autorsku fotku već objavio na ovom našem malom forumu?
patetičnodo bola  Very Happy

Da mi je netko štovanja vrijedan rekao da sam papak zamislio bih se nad samim sobom.
Pošto si mi to rekao ti (a sad svi znaju da lažeš, kurčiš se i zavaravaš forumaše) mogu se samo nasmijati.

p.s. - i sad sam ti ja kriv što si tako glup da si zaboravio koje si slike već poslao ili što si tako glup da si mislio da ćeš otkrivajući identitet autora dobiti koji bod ?!?!?
Eva je Kapetanu prijetila diskvalifikacijom jer je zabranjeno otkrivati tko je poslao slike ... ti si slanjem objavljene fotografije otkrio identitet -pa nikome ništa.
Kad bolje razmislim .... baš mi je drago da te nije diskvalificirala ... zbroj bodova govori više od ovih riječi ...  tršš
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by tanuki pon lip 16, 2014 7:45 pm

histrion je napisao/la:

Da mi je netko štovanja vrijedan rekao da sam papak zamislio bih se nad samim sobom.
Pošto si mi to rekao ti (a sad svi znaju da lažeš, kurčiš se i zavaravaš forumaše) mogu se samo nasmijati.

p.s. - i sad sam ti ja kriv što si tako glup da si zaboravio koje si slike već poslao ili što si tako glup da si mislio da ćeš otkrivajući identitet autora dobiti koji bod ?!?!?
Eva je Kapetanu prijetila diskvalifikacijom jer je zabranjeno otkrivati tko je poslao slike ... ti si slanjem objavljene fotografije otkrio identitet -pa nikome ništa.
Kad bolje razmislim .... baš mi je drago da te nije diskvalificirala ... zbroj bodova govori više od ovih riječi ...  tršš
da i zamisli ,sada bi ja trebao biti govno jer moja slikica nije dobila ni jedan bod od potencijalnih glasača
mada si je upravo ti dikreditirao u tijeku glasovanja!
bravo histrione. pogledaj svoju slikicu i usporedi je sa mojom!
misliš da je tvoja bolja?
možda i jest, ali dali si sposoban napraviti analizu tvoje i moje fotke?
ja se jesam potrudio napraviti analizu tvoje fotke,
ali nemareakcije na moju fotku!
zaštoje moja fotka toliko lpša da nije zavrijedila ni jedan jebeni bod.
samo zbog tog što si ti istrčao s komentarom da je ta fotka več objavjljena!
dakle usporedi moju fotku sa svojom fotkom ako imaš muda!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Gabriel pon lip 16, 2014 8:03 pm

Jørgen je napisao/la:Ima naravno, no svatko to može.
naravno da može, kad sam mogao ja svojedobno onda stvarno može svatko, ali je
problem upravo u tome što neće nitko i svatko ima svoje razloge zašto neće.
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by eva kant pon lip 16, 2014 8:13 pm

tanuki je napisao/la:
i ja cjenim tvoj trud i skidam ti i kapu i gače, ali i sama vidišda je natjecanje u fotografiji došlo do samog kraja unatoč tvom trudu da ga napraviš poštenim!
poštenja nema, sve je samo licemjerje!

ne trebaš ti ništa skidati, a ponajmanje gaće Very Happy
vodim ovaj natječaj zbog neu koja želi da natječaj opstane i zbog oni koji su me podržali, a mene osobno motivira da fotkam i učim.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty92 / 99992 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Jørgen pon lip 16, 2014 8:19 pm

Gabriel je napisao/la:
naravno da može, kad sam mogao ja svojedobno onda stvarno može svatko, ali je
problem upravo u tome što neće nitko i svatko ima svoje razloge zašto neće.
Ne vjerujem da bi itko odbio, no jedno je voditi natječaj a drugo igrati se boga.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty9 / 9999 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by histrion pon lip 16, 2014 8:32 pm

tanuki je napisao/la:
... moja slikica nije dobila ni jedan bod od potencijalnih  glasača
mada si je upravo ti dikreditirao u tijeku glasovanja!

I sad ispada da sam ja kriv što si ti objavio već objavljenu sliku. Ja sam samo ukazao na ono što su neki već znali (recimo Neu ... i vjerujem da još neki).

Kao što rekoh ... ili si zaboravio koje si slike već objavio ... ili si namjerno objavio gotovo istu sliku.

Možda ti netko nije dao bodove jer je (sa)znao da je slika tvoja ... ali to mogu biti samo oni koji koji su ocjenjivali slike nakon mog upisa.
Koliko je to ljudi nemam pojma (taj podatak ako te zanima može ti dati Eva) ... u svakom slučaju najmanje troje ljudi je znalo da si ti autor.

histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju - Page 3 Empty Re: Prepoznajete li autore slika forumaša u natječaju

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.