Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jel kupujete bonove il ste na pretplati?

+32
Nemo
Chulpan
rider331
zbracun
tanuki
Turrican
Mass
Iron Man
Teo
Ly
House
Narco
eva kant
Stevo Largo
Hate
9
pustinja
scorpio57
Nessie
zrinka
Amyicha
THUNDER_DINIX
Mr.Cooly
Aragorn
Alien
H[a]D
Neu
Sinister
Hell
Love
Hitman
36 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Koristim

Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 I_vote_lcap72%Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 I_vote_rcap 72% 
[ 13 ]
Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 I_vote_lcap28%Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 I_vote_rcap 28% 
[ 5 ]
 
Ukupno glasova : 18
 
 

Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty Re: Jel kupujete bonove il ste na pretplati?

Postaj by Teo uto vel 24, 2015 8:55 am

Nemo je napisao/la:koja mreža i koja tarifa?

ja sam na tele2 , mix25 tarifa
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty Re: Jel kupujete bonove il ste na pretplati?

Postaj by Nemo uto vel 24, 2015 9:41 am

ja sam na bonove. tele 2 mreza, smart 2GB , dobra tarifa Very Happy
Nemo
Nemo
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 10.01.2015
Broj postova : 2099
Reputacija Reputacija : 163
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty4 / 9994 / 999Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty Re: Jel kupujete bonove il ste na pretplati?

Postaj by Teo uto vel 24, 2015 9:59 am

Znam za tu tarifu prijateljica je ima.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty Re: Jel kupujete bonove il ste na pretplati?

Postaj by Nemo uto vel 24, 2015 10:06 am

35 kn je mjesečno, baš povoljna, za pozive i net smajlić
Nisam baš sklon pretplati, nisam nikad bio, a i skeptičan sam prema tome.
Nemo
Nemo
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 10.01.2015
Broj postova : 2099
Reputacija Reputacija : 163
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty4 / 9994 / 999Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty Re: Jel kupujete bonove il ste na pretplati?

Postaj by Teo uto vel 24, 2015 9:53 pm

Nemo je napisao/la:35 kn je mjesečno, baš povoljna, za pozive i net smajlić
Nisam baš sklon pretplati, nisam nikad bio, a i skeptičan sam prema tome.

Ja sam se navukao, zapravo prešli su me rekli su mi da će mobitel mi biti besplatno jer sam njihov korisnik, a ono moram ga sad 2 godine otplaćivati 15 kn mjesečno. Pouka dobro čitaj kad nešto potpisuješ. Osim toga na meni neće baš profitirat jer meni uvijek mi ostane neiskorištenih besplatnih minuta i besplatnih SMS poruka.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty Re: Jel kupujete bonove il ste na pretplati?

Postaj by RobinUd uto vel 24, 2015 10:56 pm

Imam HR mobitel na bonove.
Trosim stihijski.
Danima nista, pa onda u dva dana 50.. .ili vise kuna.
Pronasli su mi nekakvu tarifu maraton, pa (jos uvijek stihijski) bolje prodjem.
Ali sada su presli u frontalni napad, zele me na pretplatu.
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1799
Reputacija Reputacija : 195
Godina imam : 71
Započeo/la tema :
Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty Re: Jel kupujete bonove il ste na pretplati?

Postaj by Gabriel sri vel 25, 2015 5:24 pm

Teo je napisao/la:

Ja sam se navukao, zapravo prešli su me rekli su mi da će mobitel mi biti besplatno jer sam njihov korisnik, a ono moram ga sad 2 godine otplaćivati 15 kn mjesečno. Pouka dobro čitaj kad nešto potpisuješ. Osim toga na meni neće baš profitirat jer meni uvijek mi ostane neiskorištenih besplatnih minuta i besplatnih SMS poruka.
meni su tak, zapravo staroj mojoj oni drumski razbojnici na kojeg nikada ja da neletim...uvalili dvije pretplate,
zapravo-jednu je već imala duže vrijeme i u 1. mjesecu prošle godine ja ju nagovorim da si kupi mobitel u toj pretplati ga dobila za 18 kuna i ugovor na 2 godine...i nakon nekog vremena dođu ti razbojnici i pitaju nju je dobila ona kakav poklon, da ima pravo na poklon i tam vam, treba potpisati i dobit će mobitel na poklon...na kraju utrpali joj još jednu pretplatu na dvi godine i mobitel morala platiti 50 kuna.


Ja sam na bonovima, na Prejakoj opciji (simpa) za 50 kuna 1000 minuta, giga neta i sms neograničen.
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty Re: Jel kupujete bonove il ste na pretplati?

Postaj by Nemo sri vel 25, 2015 6:17 pm

Gabriel je napisao/la:

Ja sam na bonovima, na Prejakoj opciji (simpa) za 50 kuna 1000 minuta, giga neta i sms neograničen.

Čuo sam da ti u Tmobila nisu normalni sto se tice neta. Da kradu gdje stignu. Moja frendica isto ima tu tarifu i giga neta joj ode u 5 dana, a ne ide ni na youtube ni ništa. Samo fejs i taj djir, al to puno ne trosi, ja imam 2gb na tele 2 pa koristim i fejs i viber i portale i nekad al rijetko kad youtube pa mi opet ostane nešto sitno što ne potrošim.
Nemo
Nemo
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 10.01.2015
Broj postova : 2099
Reputacija Reputacija : 163
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty4 / 9994 / 999Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty Re: Jel kupujete bonove il ste na pretplati?

Postaj by Nemo sri vel 25, 2015 6:22 pm

Teo je napisao/la:
Ja sam se navukao, zapravo prešli su me rekli su mi da će mobitel mi biti besplatno jer sam njihov korisnik, a ono moram ga sad 2 godine otplaćivati 15 kn mjesečno. Pouka dobro čitaj kad nešto potpisuješ. Osim toga na meni neće baš profitirat jer meni uvijek mi ostane neiskorištenih besplatnih minuta i besplatnih SMS poruka.

Pa da, baš zbog takvih podlih sranja sam skeptičan prema potpisivanju bilo čega. Iako mogu i pročitati ugovor , al ga ne skužiti tako da...
Nemo
Nemo
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 10.01.2015
Broj postova : 2099
Reputacija Reputacija : 163
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty4 / 9994 / 999Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty Re: Jel kupujete bonove il ste na pretplati?

Postaj by Gabriel sri vel 25, 2015 10:33 pm

Nemo je napisao/la:

Čuo sam da ti u Tmobila nisu normalni sto se tice neta. Da kradu gdje stignu. Moja frendica isto ima tu tarifu i giga neta joj ode u 5 dana, a ne ide  ni na youtube ni ništa. Samo fejs i taj djir, al to puno ne trosi, ja imam 2gb na tele 2 pa koristim i fejs i viber i portale i nekad al rijetko kad youtube pa mi opet ostane nešto sitno što ne potrošim.
neznam, ovisi kakv joj mobitel i koje su joj aplikacije uključene, ja isto na fb sam stalno i tak koje kakve sitnice i ne potrošim 200-250 mb mjesečno, ostatak potrošim na kompu pošto sam i na njemu na netu na bonove smajlić
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty Re: Jel kupujete bonove il ste na pretplati?

Postaj by Mihovil čet vel 26, 2015 8:35 am

Dugo sam na pretplati, nesto sitno sam eksperimentirao s prepaidom ali mi se nije isplatilo kad se sve uzme i obzir (račun i popust na mobitel).

Međutim , sad se situacija promijenila (popust na uredaj je smiješan) i pretplata se po mom viđenju vise ne isplati, tako da ako se nesto ne promijeni do ljeta kad mi ističe postojeći ugovor, odoh i ja na prepaid.

Mihovil
Mihovil
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 2145
Reputacija Reputacija : 204
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty37 / 99937 / 999Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty Re: Jel kupujete bonove il ste na pretplati?

Postaj by Nemo čet vel 26, 2015 11:46 am

Kako taj prepaid funkcionira?
Nemo
Nemo
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 10.01.2015
Broj postova : 2099
Reputacija Reputacija : 163
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty4 / 9994 / 999Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty Re: Jel kupujete bonove il ste na pretplati?

Postaj by Mihovil čet vel 26, 2015 11:52 am

Nemo je napisao/la:Kako taj prepaid funkcionira?

Zajebajes ?

Prepaid=bonovi
Postpaid=pretplata
Mihovil
Mihovil
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 2145
Reputacija Reputacija : 204
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty37 / 99937 / 999Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty Re: Jel kupujete bonove il ste na pretplati?

Postaj by Nemo čet vel 26, 2015 11:55 am

Ajmee skužaj, ja sam na totalno drugo mislia.
Nemo
Nemo
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 10.01.2015
Broj postova : 2099
Reputacija Reputacija : 163
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty4 / 9994 / 999Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty Re: Jel kupujete bonove il ste na pretplati?

Postaj by rider331 čet vel 26, 2015 11:56 am

nemaš pojma sjedi 1...

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty Re: Jel kupujete bonove il ste na pretplati?

Postaj by Nemo čet vel 26, 2015 11:58 am

A ne stvarno, nemam pojma, vjerovatno jer nikad nisam bio u kontaktu sa time a i nitko ne koristi.
Nemo
Nemo
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 10.01.2015
Broj postova : 2099
Reputacija Reputacija : 163
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty4 / 9994 / 999Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Jel kupujete bonove il ste na pretplati? - Page 4 Empty Re: Jel kupujete bonove il ste na pretplati?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.