Kupujete li nove ili polovne mobove većinom

Go down

većinom kupim...

Kupujete li nove ili polovne mobove većinom I_vote_lcap91%Kupujete li nove ili polovne mobove većinom I_vote_rcap 91% 
[ 10 ]
Kupujete li nove ili polovne mobove većinom I_vote_lcap9%Kupujete li nove ili polovne mobove većinom I_vote_rcap 9% 
[ 1 ]

Ukupno glasova : 11

Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty Kupujete li nove ili polovne mobove većinom

Postaj by Neu on pon tra 20, 2009 10:37 am

Kupujete li nove ili polovne mobove većinom? smatrate li polovne lošijima? ili?

Zadnja promjena: Neukrotiva; sub lis 24, 2009 1:00 pm; ukupno mijenjano 1 put.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty999 / 999999 / 999Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty

[Vrh] Go down

Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty Re: Kupujete li nove ili polovne mobove većinom

Postaj by THUNDER_DINIX on pon tra 20, 2009 10:41 am

novi, nebi nikad polovni uzeo

Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty889 / 999889 / 999Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty

[Vrh] Go down

Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty Re: Kupujete li nove ili polovne mobove većinom

Postaj by mala_plava on pon tra 20, 2009 10:58 am

da nove, zapakirane ali na crno, to se NAJVISE isplati Laughing

mala_plava
Trajno baniran/a

Registriran/a : 11.04.2009
Broj postova : 174
Reputacija Reputacija : 4
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty0 / 9990 / 999Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on uto tra 21, 2009 12:12 am

novi,nije neka razlika u cjeni a bar ima garanciju
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Hell on uto tra 21, 2009 8:36 am

nove, al na crno..
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty497 / 999497 / 999Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty

[Vrh] Go down

Postaj by m on uto tra 21, 2009 8:45 am

Gabrijel je napisao/la:novi,nije neka razlika u cjeni a bar ima garanciju

slažem se . bar ima garanciju ..............
kupim si novi mobač .......... ali nepatim na neke skupe i fensi .........
jebiga mob mi služi za komunikaciju ........ a ne za preseravanje ............

imam kolegu tu na jobu koji svako malo kupi drugi najnaviji model pa se puše , fusa sa njim kao da je od zlata .........
nije niti jedan ispod 3000 kn ..........
onda se ovi ostal skupe oko njega i ispituju ,,,,,,,, joj kakao je lijep , kako ima kameru dobru , pa zoom ...........
pa šta ti ja znam što sve nama .................
onda on fantazira kako mu taj baš treba .................. ha ha ha . samo neznam za što da šalje poruke .........

imam najosnovniji samsung koji sam platio 700 kn .............. u dučanu ..............
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty14 / 99914 / 999Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Amyicha on uto kol 25, 2009 9:49 am

kupujem nove, ne, nesmatram polovne lošijima, sam šta moj stari stalno kako ne voli kupovati polovno i ne vjeruje u polovne stvari tak da meni uvijek kupi novi mob. mislim sve kupuje novo pogotovo mobitele :S: ne znam zaš ne voli polovno, ali meni je to ok. bar znam da je nov i da nema nikakvih oštećenja nikda se ne zna kakv je polovan XD
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 25
Započeo/la tema :
Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty113 / 999113 / 999Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Alien on uto kol 25, 2009 7:53 pm

Dobijem od firme, uvijek je novi... Obzirom da mi mobitel traje 3-5 godina ne vidim razloga za kupovinu polovnog, kad bih ga kupovao sam.
Alien
Alien
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 19.08.2009
Broj postova : 113
Reputacija Reputacija : 9
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty0 / 9990 / 999Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Love on pet lis 02, 2009 5:19 pm

Novo al samo na crno,isplati se dadaa
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty672 / 999672 / 999Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty

[Vrh] Go down

Postaj by evitaa on pon lis 19, 2009 8:00 am

Uvijek kupujem novi sa garancijom tj. u dučanu.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 47
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by eva kant on pon lis 19, 2009 8:02 am

ne kupujem, dobijem ih.

Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty92 / 99992 / 999Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty

[Vrh] Go down

Postaj by diabolik. on pon lis 19, 2009 8:05 am

Kupujem nove, ali nikad sebi. Sad
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 54
Započeo/la tema :
Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty74 / 99974 / 999Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Mr.Cooly on pon lis 19, 2009 8:35 am

ma ja dobijem mobač
Mr.Cooly
Mr.Cooly
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 21.04.2009
Broj postova : 4748
Reputacija Reputacija : 253
Godina imam : 27
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Love on pon oľu 15, 2010 5:57 pm

ja uskoro namjeravam novi mob kupit,več drugi mjesec nadam se plese naravno na crno
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Započeo/la tema :
Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty672 / 999672 / 999Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty

[Vrh] Go down

Postaj by cale on pon oľu 22, 2010 10:19 am

Kupujem polovne telefone ali sa proverenog mesta i svi su dekodirani,imam mesec dana garancije,mogu da ga njakam do mile volje i ako neshto ne radi kako treba,
a Hvala Bogu to se jos nije deshavalo mogu da ga zamenim,a shto se tiche
cene,ako kupujete neki skup telefon kao recimo iPhone koji bi koshtao 400evra
a ima polovan u extra stanju za 300 uvek cu se opredeliti za polovan.

Recimo TV nikad ne bi kupio polovan jer ne mogu da znam koliko je ekran bio koriscen
prethodno,kao ni DVD-Rezac i tako neke stvari...
cale
cale
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 26.01.2010
Broj postova : 48
Reputacija Reputacija : 17
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by 9 on uto svi 04, 2010 3:13 pm

Novi.
9
9
Junior
Junior

Registriran/a : 25.02.2010
Broj postova : 724
Reputacija Reputacija : 49
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Hate on uto ruj 14, 2010 2:41 am

novi
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty245 / 999245 / 999Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on sri sij 16, 2013 9:56 am

Danas ću prvi put (nadam se) kupiti mobitel preko oglasnika, ima garanciju još godinu dana, kratko korišten.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Započeo/la tema :
Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty999 / 999999 / 999Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty

[Vrh] Go down

Postaj by filmoljupka on sri sij 16, 2013 12:26 pm

novi al uz pretplatu pa mi ije skupo a rabljeni jedino ovako ako ima garanciju jer nikad ne znaš...

filmoljupka
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 10.01.2013
Broj postova : 22
Reputacija Reputacija : 20
Godina imam : 34
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pon pro 23, 2013 12:34 am

Prva dva, sredinom 90ih sam kupio polovne Very Happy

Odonda, sve novo i uvijek top modele.
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Iron Man on pon pro 23, 2013 6:45 pm

Kako kad. Ali većinom nove, nije mki teško dati puno para ako je odličan mobitel.

Sva pravila CroFriends foruma|Istekao rok trajanja kartona|Knjiga pohvala CroFriends foruma i forumaša| Knjiga žalbe|Mišljenje forumaša o kartonima i banovima| Upute za forumaše |CroFriends Team|
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Započeo/la tema :
Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty336 / 999336 / 999Kupujete li nove ili polovne mobove većinom Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]