Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

+18
evitaa
jozefk
Amyicha
The Guardian
Neukrotivi pastuh
mala_lutkica
Mass
FALKON 2
hogar_grozni
Sinister
Hell
Arkannen
fosforica
m
WEYLAND-YUTANI
Prop
Love
ager
22 posters

Stranica 3 / 12. Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by Sinister uto oľu 31, 2009 3:02 pm

Gabrijel je napisao/la:meni križ nigdje ne smata,niti ga igdje vidim niti tražim,ak sam u neki ured došao...to je iz razloga jer nešto trebam tamo,ne da bih gledo jel ima križ na zidu ili zvijezda petokraka...
ali nevidim zašto ga zabranit...a dozvolit pederske brakove...i to nas čeka u EU ak se ne varam..
sorry za OT ali to mi krajnje nelogično...jbg...

Slažem se, rep +... zato kažem da se radi o glupostima...tamo će biti puno "teže" stvari omogućene nego jedan jebeni krži na zidu...nigdje logike...
Ista stvar kad su željeli zabraniti Obami da spominje boga, naravno zdrav razum je presudio i odbacio te debilane, vjerujem da će tako i sa ovime...
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty14 / 99914 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by Sinister uto oľu 31, 2009 3:03 pm

To ti je ko da legaliziraš droge i zabraniš cigarete...eto.
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty14 / 99914 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by Gost uto oľu 31, 2009 3:08 pm

@ Cynic thanks...baš ovo što si rekao..
@ Hell prije je u svakom razredu bila(kad sam ja išo u školu deda ) titova slika i petokraka..
znači također se škola deklarirala kao komunistička...a ipak je bilo pun ku*** ljudi koji nisu bili komunisti...zato mi to nelogično... neznam
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by fosforica uto oľu 31, 2009 3:14 pm

šta je zravorazumski u govoru jednog ozbiljnog političara (u ovom slucaju -nenadjebivog...lol) koji u svom vrlo ozbiljnom govoru otvoreno kaže da svoje upravljanje državom daje u ruke imaginarnog prijatelja? ili da se oslanja na njegovu pomoć?
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty21 / 99921 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by Sinister uto oľu 31, 2009 3:18 pm

E vidiš u tom je stvar. Za tebe je bog imaginaran, za vjernike nije. A odavno znamo da je vjera sve samo ne logična stvar.
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty14 / 99914 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by Sinister uto oľu 31, 2009 3:19 pm

Ali opet, ići nekome braniti da spominje boga je čisti fanatizam...
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty14 / 99914 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by fosforica uto oľu 31, 2009 3:29 pm

osnovna karakteristika mu je da je nevidiljiv i nedokaziv...tako da je još uvijek u sferi - imaginarnog.

sve ima svoje vrijeme i mjesto...više manje.
on privatno može vjerovati u što god želi, ali ne nalazim primjerenim takvo javno istupanje.

to je od prilike kao da neki ozbiljan znanstvenik objavi svoj rad o plijesni.
pa kaže...zamjesili smo kruh, ispekli, ostavili ga u vrecici 5 dana, a onda je došao Stvoritelj i rekao neka bude plijesan - i bi plijesan.

tko bi ga shvatio ozbiljno?
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty21 / 99921 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by fosforica uto oľu 31, 2009 3:35 pm

Cynic je napisao/la:Ali opet, ići nekome braniti da spominje boga je čisti fanatizam...

jel isto vrijedi i kad se želi zabraniti spominjanje da on vjerojatno ne postoji?
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty21 / 99921 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by tanuki uto oľu 31, 2009 3:42 pm

Neukrotiva je napisao/la:ma daj,ako ukinu križeve onda stvarno ne znam šta će ostavit :shock:
idemo malo ozbiljno do 1990- u bolničkim sobama nisu postojali križevi!- križevi su bili u crkvama i u u domovima obitelji koje su vjrovale u Boga ! a sada imamo križeve u bolnicama , u policiji,u vojsci, vatrogascima, u školama, u dječijim vrtićima, a hrvatska je navodno sekularna država,-MOŠ MISLIT Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by Sinister uto oľu 31, 2009 3:43 pm

Ne, vaše je pravo na to... ali ljudi koji vjeruju,njima on postoji i upravo je takvima glupo išta braniti po tom pitanju...
Ovakve akcije i iniciranje zabrana nikad nisu dobre, jer uvijek postoje suprotstavljene strane, samo se izaziva dodatna tenzija...
Ono što vi ateisti zamjerate crkvi (ja također zamjeram) su brojna uplitanja u političke i društvene sfere života! A ovo svrstavam po istu stvar...

A ovaj primjer ti ne drži vodu,nije da Obama govori kako je stvoritelj pobjedio na izborima i povećao plaće radnicima Wink mislim da me shvaćaš...

Ne znam, meni ateisti sve više padaju u očima, čast izuzetcima, imam frenda takvog, ali on je normalan, ne smeta ga križ na zidu niti se opterećuje time, to je po meni pravi ateist, za njega to ništa ne postoji i nema potrebe da se zamara time...
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty14 / 99914 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by tanuki uto oľu 31, 2009 3:55 pm

^^ni meni ne smeta križ na zidu u sobi mog prijatelja, ali me smeta u bolnici, u školi u policijskoj ustanovi! a neće me smetati ni u državnim ustanovama , ako ova država kaže da je katolička, a ne sekularna! smeta me ovakav cinizam!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by hogar_grozni uto oľu 31, 2009 3:56 pm

pa ne možeš se praviti da ne vidiš........na javnom mjestu..koje nije crkveno...u crkvi meni niš ne smeta......ali mi smeta kad od svega prave crkvu...bilo koju i bilo kakvu....

ja živim u normalnoj državi di se plača javna rasvjeta da se sa 10 km vidi križ na vrh crkve... e vidiš to mi smeta..a ne crkva niti križ...neka njih za one koji ih trebaju
hogar_grozni
hogar_grozni
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 451
Reputacija Reputacija : 34
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty1 / 9991 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by Sinister uto oľu 31, 2009 3:56 pm

Ne znam, ja kad sam ležao u krevetu prije šivanja, nisam imao traume od križa na zidu...
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty14 / 99914 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by hogar_grozni uto oľu 31, 2009 4:00 pm

a normalno....čekale te druge traume...šivanje.....
hogar_grozni
hogar_grozni
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 451
Reputacija Reputacija : 34
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty1 / 9991 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by fosforica uto oľu 31, 2009 4:07 pm

CY
nisam ni ja imala potrebe...dugo...
ni dok su povješali križeve, ni dok su išli od kuće do kuce po blagoslove, ni dok su otvorili svoju radio stanicu, ni dok se nagomilalo raznih ekumena, misa i duhovnih izazova, ni dok nisam izgubila posao zato što ne vjerujem da je isus bog, ni dok se mnogi sablazne što petkom jedem meso...čak ni to što je glavni duhovni pastir, vođa, sama "moralna i duhovna vertikala" - papa, rekao da su svi neistomišljenici - sluge tmine...no...kap koja je prelila čašu je bio trenutak kada sam morala odluciti hoce li moja kćer biti bijela ili "crna" ovca.
tad je bilo osobno...tad je bilo vrlo i jako, najjače...osobno...
i tad je bilo dosta.

onda sam shvatila da ja ne moram šutiti...da se danas više lomace ne pale ako na glas kažeš da je zemlja okruga...
a ne bi znali da je okruga...da nije bilo pojedinaca koji su ipak čačkali po tim dogmama, učenjima, nametanjima, čačkali po faktima, analizirali, poredili...."zamarali se s tim".

da nije bilo onih koji su se "zamarali s tim" vjerojatno crkva ne bi ni danas imala gromobrane...tu "heretičku šipku", a bolesti bi "liječili" molitvama.

a kako sam i inace uvijek bila zainteresirana za duhovno...dodatni poticaj mi je bio proučiti kako to da ta "čista bezuvjeta ljubav" prijeti i ucjenjuje vječnom mukom.
to nije štimalo.

i tako...jedno s drugim...na svašta se naišlo...svašta se saznalo...
a još mi nitko nije zabranio da o tome govorim.
eh
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty21 / 99921 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by Sinister uto oľu 31, 2009 4:11 pm

Nije to ništa loše, ja inače imam poprilično loše mišljenje o svećenicima, crkvi itd...
Pa ja ih redovno tjeram kad mi dođu doma...ja crkvu i boga ne dovodim pod isto.
Ono u šta vjerujem ne zahtjeva pridržavanje crkvenih propisa.

Ali... i dalje mislim da su ovakve zabrane pitanje slobode, ne vjere...
Jer kao što tebi može smetati prisutnost križa, tako i vjerniku može njegova odsutnost i tu je svaka strana u pravu.
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty14 / 99914 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by Neu uto oľu 31, 2009 4:12 pm

ja crkvu i boga ne dovodim pod isto.
slažem se. o tome i ja pričam,i onda haus meni tvrdi da sam ja nevjernica
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by fosforica uto oľu 31, 2009 4:19 pm

crkva i vjerovanje uopce nije isto.
i to je ono što ja vama govorim od kad sam tu.
a to je da se ne bavim time što bi vi željeli da vaši bogovi budu. (dobri, pošteni, pravedni, čista bezuvjetna ljubav...i sl)... (btw neu...ako se želiš deklarirati isključivo kao katolik, onda se podrazumijeva da vjeruješ u sve dogme, poštuješ sve obaveze, rituale i sl..inace si - heretik)
ja se bavim crkvom.
i njezinom zloupotrebom mita, simbola i prirodne ljudske humanosti.

nemreš ni tak gledat..jer bi se recimo astrologice mogle naci uvrijeđene što zodijak ne visi u državnim ustanovama.

ako je vjerovanje nešto što je intimno, privatno, samo tvoje...onda vjerski logotipi nemaju što raditi u državnim ustanovama.

nije problem što bi ih se trebalo maknuti, već je problem što ih se uopce stavljalo.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty21 / 99921 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by Sinister uto oľu 31, 2009 4:22 pm

ako je vjerovanje nešto što je intimno, privatno, samo tvoje...onda vjerski logotipi nemaju što raditi u državnim ustanovama.

Ajde sa ovim se slažem (bilo je i vrijeme)...zato sam postavio pitanje...
Dakle privatni ured,ovdjetnik,ordinacija... Jel bi tamo bilo opušteno držati križ? Jer ako ne, sve priče o slobodi padaju u vodu i ovo postaje ista situacija kao i one protiv kojih se ateisti toliko bore...
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty14 / 99914 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by fosforica uto oľu 31, 2009 4:33 pm

nek drže...

moja je bivša šefica, na neki futuristički zid (3D parket, onak svakak složen) stavila raspelo i sliku isusa...
neki su joj se smijali, neki odobravali...

jednom sam u nekoj ustanovi (mislim da je bilo zavod za zdravstveno osiguranje ili tako nešto) vidjela stol obljepljen u tim pobožnim sličicama.
cijeli komp, telefon...gdje god se dalo...lol
izgledalo je nakaradno...ali ako to niko nije drugacije regulirao...od volje joj...

niti muslimanki ne bi skinula maramu s glave...niti sljedbenicima krišne obrisala ono na čelu...
Very Happy
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty21 / 99921 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by Hell uto oľu 31, 2009 4:42 pm

..sloboda je ok..dok ne ugrošava druge slobodu..
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty497 / 999497 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by Prop uto oľu 31, 2009 4:48 pm

Javne ustanove su javne ustanove, dakle, za sve ljude...
Vjera nije stvar javnog izbora, već osobnog...
Dakle, nema znakovlja u javnim ustanovama...privatne su privatne, svatko ima svoje pravo!!!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by Hell uto oľu 31, 2009 4:51 pm

pa da..javno bez religioznih znakova.privatno može imati u lomaču briga me..
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty497 / 999497 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by FALKON 2 uto oľu 31, 2009 4:53 pm

ak zakon nije rekao drugačije svak ima pravo na svoje pa sad kako će to prihvatiti drugi , to je već druga diskusija al slažem se sa fos.........
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty9 / 9999 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by FALKON 2 uto oľu 31, 2009 4:58 pm

javno ti možeš nešta mrziti ili ti smetati ali nesmiješ ničije dirati koliko god da te smetalo pa makar bilo to i na javnom mjestu.............
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty9 / 9999 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 3 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 12. Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.