Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

+18
evitaa
jozefk
Amyicha
The Guardian
Neukrotivi pastuh
mala_lutkica
Mass
FALKON 2
hogar_grozni
Sinister
Hell
Arkannen
fosforica
m
WEYLAND-YUTANI
Prop
Love
ager
22 posters

Stranica 10 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by Hell čet tra 02, 2009 5:24 pm

pogledaj str iza..
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty497 / 999497 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by fosforica čet tra 02, 2009 9:35 pm

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 P075
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty21 / 99921 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by ager čet tra 02, 2009 9:40 pm

Cynic je napisao/la:
Priznajte si jedno, uopće ovdje nije stvar u križu niti ustanovi, već prisili i nametanju zakona, koji srećom neće biti usvojen smajlić

ti se praviš glup jer osnovno u društvu je da se radi ono što drugima ne smeta
Možeš ti slušati i Thompsona koliko želiš, ali ne u sobi u javnoj bolnici koju dijeliš s drugima
Ili bilo koju drugu vrstu glazbe
Jednako je tako i s križem
A zakoni se izglasavaju, da si divljaci ne prisvajaju takve slobode


Zadnja promjena: ager; čet tra 02, 2009 9:46 pm; ukupno mijenjano 1 put.
ager
ager
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 11.03.2009
Broj postova : 59
Reputacija Reputacija : 6
Godina imam : 114
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty1 / 9991 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by Sinister čet tra 02, 2009 10:02 pm

ager je napisao/la:ti se praviš glup jer osnovno u društvu je da se radi ono što drugima ne smeta
Možeš ti slušati i Thompsona koliko želiš, ali ne u sobi u javnoj bolnici koju dijeliš s drugima
Ili bilo koju drugu vrstu glazbe
Jednako je tako i s križem
A zakoni se izglasavaju, da si divljaci ne prisvajaju takve slobode

Prošli smo to već... al ajde...
Ja sigurno neću srati bolesniku do mog kreveta ako si na stolić stavi križ. Stvar je u međusobnoj toleranciji... kažete da vjernici nisu spremni za kompromis, a vi ste ti koji isključivo želite jedno rješenje koje bi samo vama odgovaralo. Ako ti toliko smeta križ gledaj si u gaće i gotovo...

I meni smeta narodnjački klub ispod zgrade zbog kojeg ne mogu spavati prije 2,3 i kaj da ja sad radim? Da mu idem braniti da radi? Neću sigurno, a puno je veća stvar nego li jebeni križić...

Sve je do osobe, ako netko ne može tolerirati križ u blizini, šta uopće može tolerirati...

Neda mi se više objašnjavati stvari koje su same po sebi jasne, jer se vrtimo u krug stalno, ateisti i vjernici se očito ne mogu složiti i jbg, sve ostalo je mlaćenje slame...
Mada već vidim da će mi fosforica odg. 7-8 redova na ovo i da ću se opet morati ponavljati...
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty14 / 99914 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by fosforica pet tra 03, 2009 6:44 am

ne bum... Neutral
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty21 / 99921 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by FALKON 2 pet tra 03, 2009 6:55 am

nemogu vjerovati fos............ipak nešta nije uredu ovdje na forumu...........preveliko zatošje...............pred buru...........ili............ Laughing
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty9 / 9999 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by fosforica pet tra 03, 2009 7:01 am

pa ne...sve je vec receno...
i to preko nekoliko puta...
besmisleno je opet ponavljati.
heh
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty21 / 99921 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by Sinister pet tra 03, 2009 1:24 pm

So true.
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty14 / 99914 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by ager pet tra 03, 2009 4:47 pm

Cynic je napisao/la:
Ja sigurno neću srati bolesniku do mog kreveta ako si na stolić stavi križ. Stvar je u međusobnoj toleranciji...
ja sam isto naglasio da mi to ne smeta, njegov noćni ormarić je njegov osobni prostor
jedino ne želim da stavi taj križ za sve u sobi na zid nasred sobe
ager
ager
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 11.03.2009
Broj postova : 59
Reputacija Reputacija : 6
Godina imam : 114
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty1 / 9991 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by mala_lutkica čet kol 06, 2009 10:50 am

zašto je problem u križu?

mala_lutkica
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.06.2009
Broj postova : 1282
Reputacija Reputacija : 12
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty97 / 99997 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by tanuki čet kol 06, 2009 11:10 am

mala_lutkica je napisao/la:zašto je problem u križu?
zato što je to sprava za mučenje- dokaz mazohizma krščana
inače za informaciju- prvobitni simbol krščanstva je bio znak ribe!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty700 / 999700 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by Neu pet sij 22, 2010 11:16 pm

ja mislim da više ateisti diskriminiraju katolike već obrnuto
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty999 / 999999 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by Hell pet sij 22, 2010 11:17 pm

..pa ateisti u Eu su afirmirani..jer velik dio Eu-a su ateisti..u nekim državama kao što je češka čak su i prividna večina...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty497 / 999497 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by Neu pet sij 22, 2010 11:18 pm

ali glupo je zabraniti križ. jako jako jako glupo.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty999 / 999999 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by Hell pet sij 22, 2010 11:19 pm

..pa jedno je zabraniti u javnim tjelima, a drugo zabraniti za sve
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty497 / 999497 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by tanuki sub sij 23, 2010 7:21 am

opet senzacionalistički naslovi!
niko nigdje ne spominje zabranu križa, već isticanje vjerskih simbola u državnim institucijama!
dok se piše ovako senzaciolistićki, ljudi će to činiti iz inata!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty700 / 999700 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by Neukrotivi pastuh sub sij 23, 2010 7:30 am

tanuki je napisao/la:opet senzacionalistički naslovi!
niko nigdje ne spominje zabranu križa, već isticanje vjerskih simbola u državnim institucijama!
dok se piše ovako senzaciolistićki, ljudi će to činiti iz inata!

Nema više inata.
Ljudima je dopizdilo big kes
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty72 / 99972 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by Neu pon srp 25, 2011 10:36 pm

ne vjerujem da će do ovoga doć
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty999 / 999999 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by tanuki pon srp 25, 2011 10:51 pm

Neu je napisao/la:ali glupo je zabraniti križ. jako jako jako glupo.
kakomisliš da je glupo?
ne zabranjuje se križ na lančiću koji vodi pogled među sise-
već bi se križ trebao maknuti, a ne zabraniti iz javnih ustanova!
nije u redu da u bolničkoj sobi na zidu stoji križ,
ako je bolesnik vjernik, onda na svom ormariću može staviti križ ili kipić bude!
nije u redu da vojska i policija imaju svetca zaštitnika-
jer to se protivi ustavu!
krž se ne zabranjuje, ali se zna gdje mu je mjesto u nazovi sekularnoj državi!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty700 / 999700 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by Hell uto srp 26, 2011 3:53 am

..pa u dobrom dijelu zapadnih zemalja EU-a, križ je maknut..
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty497 / 999497 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by The Guardian uto srp 26, 2011 7:09 am

jos da kod nas uvedu i da se moraju maknut slike franceka ....
The Guardian
The Guardian
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 07.11.2009
Broj postova : 1186
Reputacija Reputacija : 130
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by m uto srp 26, 2011 7:20 am

tanuki je napisao/la:nije u redu da vojska i policija imaju svetca zaštitnika-
jer to se protivi ustavu!


ma to je ok da imaju , pogotovo vojnici ..
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty14 / 99914 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by The Guardian uto srp 26, 2011 8:02 am

marko je napisao/la:
tanuki je napisao/la:nije u redu da vojska i policija imaju svetca zaštitnika-
jer to se protivi ustavu!


ma to je ok da imaju , pogotovo vojnici ..

moram priznat da se slazm sa njim. Mora se misliti da ipak nismo 100% katolcka drzava, postoje i pripadnici drugih vjera koji ako su profesionalni vojnici isto moraju ici na te "proslave" svog zastitnika. Tako da recimo vjeru treba prestati gurati tamo di joj nije mjesto.
The Guardian
The Guardian
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 07.11.2009
Broj postova : 1186
Reputacija Reputacija : 130
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by tanuki uto srp 26, 2011 8:26 am

evo ti+ od mene Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty700 / 999700 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by m uto srp 26, 2011 8:41 am

The Guardian je napisao/la:
marko je napisao/la:
tanuki je napisao/la:nije u redu da vojska i policija imaju svetca zaštitnika-
jer to se protivi ustavu!


ma to je ok da imaju , pogotovo vojnici ..

moram priznat da se slazm sa njim. Mora se misliti da ipak nismo 100% katolcka drzava, postoje i pripadnici drugih vjera koji ako su profesionalni vojnici isto moraju ici na te "proslave" svog zastitnika. Tako da recimo vjeru treba prestati gurati tamo di joj nije mjesto.

je tako je , ali ja bih dozvolio prakticiranje vjere unutar tih službi ..
zašto ne , pogotovo kod profi vojnika , zašto ako je tako njima lakše na neki nači , pa nek održavaju mise , ja sam bil u ročnoj vojsci , tko nije htio ići na misu , nije išao , nije bilo prisiljavanja , niti poslje nije nekih prijeki pogleda ili maltretiranja ovih koji nisu prisustvovali , isto tako se sječam da je jedan iz neke zajebancije zatražio hođu , i hođa je bio došao , ne vidim u tome ništa loše .
e kad smo kod svataca zaštitnika neke jednicie bilo one vatrogasne ili vojne , policijske , gledaj plačeni si da budeš policajac , vatrogasac ,a ne da ideš po nekim svetkovinama , pa tako ako i odbiješ ne vjerujem da če ti se nešto dogodtit ..
ne znam dali znaš da na takve procesije u kojima se slavi neki svetac zaštotini idu oni koji se dobrovoljno jave , pa tako dobrovoljno idu vojnicu tam u Lourdes, nitko ih ne prisiljava ..
uglavnom ne vidim ništa loše ........


i da dobio si plus samo zato kaj se neis složio samnom , ne vjerujem da je uopče pročitao tvoj post ...... Very Happy
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty14 / 99914 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 10 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.