Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

+36
okasa
minutus
bokaso1
zagorac
Lady with hat
evitaa
zbracun
Teo
Hunnerkongen
RobinUd
Robot3
LaLa_Whatever
slavonka
rider331
m
gio_deluxe
Mass
Hell
Prop
tanuki
Sinister
WEYLAND-YUTANI
ivanna
Hitman
nana_du
bittersweet
mrkyblu
fernando torres
Optimyst
ylangylang
Love
goc
House
Grof Vuger
Neu
40 posters

Stranica 10 / 11. Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by Teo sub oľu 30, 2013 6:46 am

Hunnerkongen je napisao/la:Ja sam protiv.

Priroda je namjenila da homoseksualni par nemože imati djecu i time sama filtrira takve jedinke. Ljudi su pak na višoj evolucijskoj razini pa smatraju da i oni imaju pravo na djecu što se kosi s prirodnim poretkom.

lijepo rečeno, i slažem se
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by zbracun sub oľu 30, 2013 9:01 am

Hunner je rekao sve, kratko i jasno, tako da se više nema šta dodati u nikojem smjeru.
A na kraju krajeva, nije li Bog uništio Sodomu i Gomoru radi homoseksulizma i razvrata? Pa da još homoseksualci posvajaju djecu. Kaj god.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty3 / 9993 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by evitaa sub oľu 30, 2013 9:27 am

zbracun je napisao/la:Hunner je rekao sve, kratko i jasno, tako da se više nema šta dodati u nikojem smjeru.
A na kraju krajeva, nije li Bog uništio Sodomu i Gomoru radi homoseksulizma i razvrata? .

Stavljas razvrat i istu kategoriju sa homoseksualizmom?

evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by slavonka sub oľu 30, 2013 9:36 am

Robot3
U suštini se slažem s tobom. Tko smo mi da sudimo zašto je netko drugačiji od nas. Naše je da prihvatimo, ako možemo.
Ako pak ne možemo prihvatiti, odmaknimo se od toga, i ne dirajmo.
Svak ima pravo na svoj izbor.
Za probleme je uvijek kriva okolina..netko je rekao, kuda ide ovaj materijalni svijet. Pa slažem se, ako je moguće kupiti dijete, ili prodati ga, zašto onda ne usvojiti ga? Nije to više stvar morala, već države i politike, mi tu ne možemo ništa.
slavonka
slavonka
Junior
Junior

Registriran/a : 04.02.2011
Broj postova : 913
Reputacija Reputacija : 44
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by Lady with hat sub oľu 30, 2013 9:57 am

Protiv sam toga.Takva sumanuta zajednica nikako ne može biti dobra za dete.Nailaziće na osudu vršnjaka,piće psihički maltretirano,i to bi dosta uticalo na psihu i ponašanje deteta.Bolje i da bude u socijalnom domu,nego da ima 2 tate ili 2 mame.
Lady with hat
Lady with hat
Junior
Junior

Registriran/a : 16.07.2012
Broj postova : 681
Reputacija Reputacija : 97
Godina imam : 26
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by Robot3 sub oľu 30, 2013 10:00 am

U pravu si slavonka. Ne samo to, nego ima na stotine, ako ne i na tisuće ne zbrinute djece. Djece koja žive po domovima i rade svašta (primjerice u onom domu gdje su se prostituirale za novac curice) i zar nebi onda bilo bolje, da tu djecu posvoje drugi ljudi. Oni koji nemogu imati djecu ili homoseksualni parovi. Ako im nebi pasalo, mogli bi se vratiti u dom. A nevidim problema, ako bi muški par posvojio curicu. Pošto oni bi volili muške, onda bi bila mala mogučnost da zlostavljaju curicu na taj način. Ili obrnuto. Tako da im nitko nebi mogao predbacivati, da su i zlostavljaći djece.
Robot3
Robot3
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 06.12.2012
Broj postova : 200
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by slavonka sub oľu 30, 2013 6:11 pm

Ima nečeg u takvom razmišljanju.
Zakon o usvajanju je vrlo nezgodan. Traži se dlaka u jajetu kad je posvojitelj u pitanju, dok na drugoj strani imamo masu djece koja žive u vrlo lošim uvjetima u nesređenim brakovima. I nikom ništa. Kao i djeca koja žive u našim bajnim domovima za nezbrinutu djecu. Čista katastrofa.
Što se toga tiče ( i ne samo toga ) socijalna politika je totalno zakazala.
slavonka
slavonka
Junior
Junior

Registriran/a : 04.02.2011
Broj postova : 913
Reputacija Reputacija : 44
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by MadamMM sub oľu 30, 2013 7:01 pm

Na osnovu prirodnih zakona, NE.

MadamMM
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.05.2010
Broj postova : 56
Reputacija Reputacija : 18
Godina imam : 51
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by Hell sub oľu 30, 2013 7:03 pm

..pa ne znam više ni sam, bi li htio imati dijete s svojim sadašnjim/budućim dečkom...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty497 / 999497 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by Teo sub oľu 30, 2013 7:25 pm

još si stigneš naći curu a ne dečka pa onda odlučiti s njom
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by zagorac sub oľu 30, 2013 9:06 pm

ne,nikako
zagorac
zagorac
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 26.12.2010
Broj postova : 69
Reputacija Reputacija : 5
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by Hunnerkongen sub oľu 30, 2013 9:35 pm

Hell je napisao/la:..pa ne znam više ni sam, bi li htio imati dijete s svojim sadašnjim/budućim dečkom...

Ti nisi još sposoban ni da se brineš pošteno o sebi.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty39 / 99939 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by bokaso1 ned oľu 31, 2013 12:21 am

Ja sam za pravo dda svako u svojoj intimi radi sta zeli i sta ga uzbudjuje..... Naravno ako ne ugrozava time druge ljude.....
To da li ce u brak me ne doticee jer je to intimni cin svakoga od nas pa i njih......

Cak bi ako cenim tu osobu i na svadbu im dosao.....

ALI NIKAKO SE NE SLAZEM DA USVAJAJU DECU NITI DA PARADIRAJU KAO HOMOSEKSUALCI..... Kao obicni ljudi nemam nista protiv......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty120 / 999120 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by Hell ned oľu 31, 2013 8:21 am

Hunnerkongen je napisao/la:

Ti nisi još sposoban ni da se brineš pošteno o sebi.
pa nisam nužno mislio sad...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty497 / 999497 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by minutus pon tra 01, 2013 8:51 pm

ne razumijem kako mogu podržati odgojno pravo svećenika, a ne mogu pristati na odgojno pravo homoseksualca. da imam dijete, prije bi ga povjerio homoseksualcima nego svećenicima.
uostalom sam istog mišljenja kao robot3.

80ih godina poznao sam u frankfurtu jednu stambenu zajednicu (wohngemeinschaft) nekih sedam-osam homoseksualaca, a s njima je živio i 10godišnji sin jednog od njih. odrasli su bili za redom visoko obrazovani (tehničari i programeri firme kwu; Kraftwerk Union AG) i dobro situirani (zarađivali dosta više od mene, a ja sam sasvim uredno živio; stan, motorkotač, nekoliko puta godišnje dopust, jesti i piti u lokalima 2-3x tjedno i tako..), dijete je bilo inteligentno živahno i radosno i živjelo je pod boljim uvjetima nego sva djeca, koju sam poznao od mojih prijatelja i vršnjaka.
poznao sam i nekoliko žena koje su bile lezbe i također imale djecu - muškarci su to bolje organizirali i generalno imali bolju atmosferu u kući ali su imali i prednost da ih je bilo više na hrpi. s nekoliko odraslih u zajednici je za djecu mnogo bolje, nego kad su izvrgnuti štresu otca i majke, koji su sami pod pritiskom i ne nađu dosta vremena ni za sebe.

o domovima nemam dobro mišljenje, bio sam dvije godine u jednom evangeličkom/protestantskom. to je kokošinjac i djeca u njemu na isti način utvrđuju svoj status. prvi dan sam u noći dobio batina od kompletne kreme doma, nekih tucet dječaka, uglavnom poljaka i nijemaca. a pedagozima i odgojiteljima je jedino važno da se dijete ne počne upadljivo ponašati, ali oni nikako ne mogu uvijek i svugdje svako dijete držati za ruku, čak da bi to i htjeli.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by Robot3 pon tra 01, 2013 10:23 pm

Kolega minutus je kazao sve što i ja mislim. Nemam šta drugo da dodam. Osim da ima ljudi, a među njima i Crkva kao institucija koja ne odobrava istospolne zajednice, a istodobno zataškavaju zlostavljanja djece od strane svojih svečenika. Znaći to je u redu, ali istospolni brak je grijeh.
Robot3
Robot3
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 06.12.2012
Broj postova : 200
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by okasa sri tra 03, 2013 7:12 pm

A mislim da je teško dati na ovo pitanje da, ne odgovor. Mislim da bi trebali biti svjesni da djecu biološki ne mogu imati i možda da je bolje da tako i ostane, a opet što je sa silnom djecom koju roditelji zlostavljaju maltretiraju i tko zna šta im sve fizički i psihički ne rade, a nisu homoseksualci.

okasa
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 11.05.2012
Broj postova : 28
Reputacija Reputacija : 5
Godina imam : 1944
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by MadamMM uto tra 16, 2013 8:36 am

Robot3 je napisao/la:Kolega minutus je kazao sve što i ja mislim. Nemam šta drugo da dodam. Osim da ima ljudi, a među njima i Crkva kao institucija koja ne odobrava istospolne zajednice, a istodobno zataškavaju zlostavljanja djece od strane svojih svečenika. Znaći to je u redu, ali istospolni brak je grijeh.
Znači da oba nisu u redu. Ima i boljeg poređenja.

MadamMM
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.05.2010
Broj postova : 56
Reputacija Reputacija : 18
Godina imam : 51
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by Amyicha sri svi 15, 2013 1:15 am

pa i ne baš. je da su i oni ljudi od krivi i mesa kao i mi koji ipak volimo suprotni spol, ne bi im ja dala da posvajaju djecu.
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty113 / 999113 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by Petra Sanader sri svi 15, 2013 7:49 am

Posvajanje dece treba dopustiti svim parovima koje nadlezne sluzbe procene kao pogodne, ne izuzimajuci homoseksualce.
Homoseksualac se radja a ne postaje i nijedan homoseksualni par nece odgajati dete da ''postane'' homo. Najzad, i njihovi starci su heteroseksualci.

Petra Sanader
Trajno baniran/a

Registriran/a : 19.02.2010
Broj postova : 1131
Reputacija Reputacija : 430
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by minutus sri svi 15, 2013 8:15 am

Amyicha je napisao/la:pa i ne baš. je da su i oni ljudi od krivi i mesa kao i mi koji ipak volimo suprotni spol, ne bi im ja dala da posvajaju djecu.
sad nisi rekla, šta bi ti s djecom bez roditelja. kasernirati?
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by Amyicha sri svi 15, 2013 12:33 pm

minutus je napisao/la:
sad nisi rekla, šta bi ti s djecom bez roditelja. kasernirati?
za djecu bez roditelja se zbrinu pojedine osobe Wink a osim tog čemu služi posvajanje djece? mnogi parovi koji ne mogu imati djecu posvoje ih Wink
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty113 / 999113 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by damfisk sri svi 15, 2013 1:06 pm

Pa tako i homoseksualni parovi. Oni ne mogu imat djece, pa posvoje.

Logično, zar ne? Very Happy
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by tanuki sri svi 15, 2013 1:25 pm

neka homoseksualci šetaju psiće,
ne kažem da ne bi bili dobri roditelji, ali sociolško okruženje jednostavno nije spremno za to!
ne bi htio biti u koži djeteta kojeg usvoji homo par.
jest da ustanove koje zaštičuju takvu djecu pružaju kudikamo manje komfora, ljubavi , hrane, od mogućeg udomiteljskog homo para, ali
do 5 razreda osnovne bi to još i funkcioniralo, a onda klinci postaju okrutni,
ajde ako je usvojeno djete nekakva mrga, pa će ubiti boga u svakom ko i spomene pedere, što je sa onima koji su krhki nježni, nesigurni,
cjeli život će im biti sjeban, zato što su usvojeni od homo para.
svi gledamo na pravo homo para,
svaka njima čast,
i imaju sva građanska prava.
što se mene tiće neka se i žene,
ali kod pitanja usvajanja moramo gledati i na pravo djeteta.
kratkoročno gledajući usvojenom djetetu može biti bolje, ali dugoročno gledajući u sociološkom okruženje hrvatske, to bi za djete bilo katastrofa!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty700 / 999700 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by Petra Sanader sri svi 15, 2013 3:41 pm

Mnogi homoseksualci dovedu decu iz prethodnog braka i ta deca u skoli trpe sve sto si nabrojao. Da ne spominjem razne vrste zlostavljanja koja trpe deca po domovima.
Izgleda da bez zlostavljanja ne ide ..

Petra Sanader
Trajno baniran/a

Registriran/a : 19.02.2010
Broj postova : 1131
Reputacija Reputacija : 430
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 10 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 11. Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.