Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece

5 posters

Go down

Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece Empty Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece

Postaj by Neu sri stu 28, 2012 10:39 am

Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete? - odgoj djece


Jedna baka je na blagajni supermarketa i na redu je da plati. Iza nje u redu stoji jedna mlađa žena sa nestašnim sinom od 9 ili 10 godina. Sin stalno gura majčina kolica koja već 5,6 puta udaraju baku po nogama. Baka se okrene prema malom i zamoli ga da je prestane udarati. Pošto je mali nastavio udarati, baka se okreć...e njegovoj majci i kaže: "Zar ne možete reći vašem sinu da me ne udara?" Mlada gospođa, bez uzbuđenja - hladno odgovara: "Ne! Moja metoda odgoja mu dozvoljava slobodu da radi što god želi, sve dok do njegove svijesti ne dođe da to što radi drugima nije ispravno. Znanstveno je dokazano da je ta metoda daleko efikasnija!"
U redu iza dame sa djetetom stoji jedan momak od nekih 20-ak godina, koji sve to pažljivo sluša, a u ruci drži teglu sa marmeladom. Kad je dama završila svoje objašnjenje metode odgoja, on otvori poklopac od tegle i mirno istrese cijelu teglu marmelade mladoj dami na glavu. Sva bijesna, van sebe, dama se okrene mladiću, a on hladnokrvno odgovara: - Znate, gospođo, ja sam odgajan slobodno, baš na isti način kao i vaš sin. I - evo vidite rezultat!" Starica se veselo okrene blagajnici i kaže: "Molim vas, stavite ovu teglu marmelade na moj račun!"


Kako bi vi odgajali s voje dijete i kako bi postupili da se vaše dijete ponaša bezobrazno?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece Empty999 / 999999 / 999Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece Empty

[Vrh] Go down

Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece Empty Re: Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece

Postaj by Iron Man čet stu 29, 2012 3:21 pm

Možda je mladić htio biti sarkastičan Very Happy
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece Empty336 / 999336 / 999Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece Empty

[Vrh] Go down

Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece Empty Re: Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece

Postaj by zagorac sri oľu 13, 2013 8:27 am

slazem se s dećkom
zagorac
zagorac
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 26.12.2010
Broj postova : 69
Reputacija Reputacija : 5
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece Empty0 / 9990 / 999Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece Empty

[Vrh] Go down

Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece Empty Re: Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece

Postaj by Chulpan pet oľu 21, 2014 4:39 pm

Dijete je velika odgovornost; tuke poput te iz supermarketa ne bi trebale imat djecu.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece Empty0 / 9990 / 999Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece Empty

[Vrh] Go down

Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece Empty Re: Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece

Postaj by tanuki pet oľu 21, 2014 4:55 pm

ne znam moja djeca su odrasli ljudi!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece Empty700 / 999700 / 999Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece Empty

[Vrh] Go down

Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece Empty Re: Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece

Postaj by Chulpan pet oľu 21, 2014 5:05 pm

A moja su premalena, iako neke osnove odgoja su prisutne od rodjenja.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece Empty0 / 9990 / 999Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece Empty

[Vrh] Go down

Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece Empty Re: Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece

Postaj by tanuki pet oľu 21, 2014 5:30 pm

Chulpan je napisao/la:A moja su premalena, iako neke osnove odgoja su prisutne od rodjenja.
pa recmnio da je  sječanje bitno i nečeš pogrešiti  ako se  sječeš!
ali najbitnija je igra!
vrati se u svoju mladost i i graj se sa svojom djecom.
asolutni pogodak!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece Empty700 / 999700 / 999Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece Empty

[Vrh] Go down

Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece Empty Re: Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece

Postaj by Chulpan pet oľu 21, 2014 5:41 pm

To uglavnom i radim, zato sam i odlucila ostati doma s njima, barem dok su mali.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece Empty0 / 9990 / 999Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece Empty

[Vrh] Go down

Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece Empty Re: Kako odgajati dijete - kako bi vi odgajali dijete - odgoj djece

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.