Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska nogometna reprezentacija

+30
John Kimble
nikolina
Hunnerkongen
Optimyst
The Guardian
damfisk
scorpio57
Iron Man
m
gio_deluxe
Purgy
Stevo Largo
Mass
neven
Amyicha
WEYLAND-YUTANI
Sanela
Love
Luxe
Neukrotivi pastuh
Ive
Neu
Hrc@
Prop
shakti
THUNDER_DINIX
goc
tekilinho
House
fernando torres
34 posters

 :: Sport :: Nogomet forum

Stranica 4 / 24. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next

Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Neu uto oľu 30, 2010 1:27 pm

Bilić: "Volim West Ham, ali..."

West Hamu ove sezone prijeti ispadanje iz prve lige, a čelnici kluba ozbiljno razmišljaju o smjeni trenera. Tako se u engleskim medijima opet pojavilo ime Slavena Bilića, no hrvatski izbornik neće napustiti reprezentaciju...

Talijan Gianfranco Zola ne bilježi velike uspjehe s West Hamom, štoviše, taj londonski klub vodi grčevitu borbu za opstanak, te se glasno govori o njegovom odlasku.

Među kandidatima za njegovog nasljednika spomenulo se i Slavena Bilića, no izbornik hrvatske nogometne reprezentacije nije promijenio svoj stav o odlasku u Englesku. "Jako volim West Ham, ali taj posao u ovom trenutku nije za mene. Ne danas", rekao je Bilić engleskim medijima.

"Želim se s Hrvatskom plasirati na Europsko prvenstvo 2012. godine i ništa to ne može promijeniti. Vodit ću sve kvalifikacijske utakmice svoje reprezentacije", objasnio je Bilić.

Time želi isprati gorak okus neodlaska na Svjetsko prvenstvo. "Radi se o mojoj zemlji. Igrači, stožer i većina navijača željeli su moj ostanak i zato sam odlučio nastaviti. Ponosan sam što vodim Hrvatsku i obožavam taj posao", zaključio je Slaven Bilić.

Hrvatska novi kvalifikacijski ciklus započinje gostovanjem u Latviji, a potom nam u goste stiže Grčka.
Marketing

Izvor:sportnet.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by THUNDER_DINIX uto oľu 30, 2010 4:02 pm

....ali ja bi u Manchester, to je htio rec Laughing
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty889 / 999889 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Stevo Largo čet tra 01, 2010 8:47 am

FIFA-ina ljestvica: Hrvatska ponovo u Top 10

Na najnovijoj ljestvici najboljih reprezentacija svijeta koju objavljuje Međunarodna nogometna federacija (FIFA) Hrvatska zauzima deseto mjesto...

Povratak je to u Top 10 za momčad Slavena Bilića koja je na posljednjem izdanju ljestvice početkom ožujka zauzimala 11. mjesto. "Vatreni” su na ljestvici uspjeli prestići Grčku, te sada od momčadi Otta Rehhagela imaju 19 bodova više.

Promjena među prve tri reprezentacije svijeta nije bilo, pa tako vrh i dalje drži Španjolska ispred Brazila i Nizozemske, dok je na četvrto mjesto izbio Portugal koji je napredovao za dva mjesta i preskočio Italiju i Njemačku.

Engleska je također napredovala za jedno mjesto, preskočivši Francusku na sedmom mjestu, a Argentina kao deveta reprezentacija posljednja je s boljim renkingom od Hrvatske.

Među 50 najboljih svjetskih reprezentacija najveći negativan pomak ostvarila je Sjeverna Irska koja je pala za 11 mjesta i sada je 50., dok je osjetno nazadovala i Bugarska padom s 30. na 38. mjesto. Bosna i Hercegovina ostvarila je napredak za dva mjesta i sada zauzima 47. poziciju.

FIFA-ina ljestvica najboljih reprezentacija svijeta:

1. (1.) Španjolska 1602

2. (2.) Brazil 1589

3. (3.) Nizozemska 1261

4. (6.) Portugal 1214

5. (4.) Italija 1183

6. (5.) Njemačka 1157

7. (8.) Engleska 1120

8. (7.) Francuska 1077

9. (9.) Argentina 1075

10. (11.) Hrvatska 1051

11. (10.) Grčka 1032
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty20 / 99920 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by THUNDER_DINIX čet tra 01, 2010 9:15 am

nije lose
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty889 / 999889 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Stevo Largo čet tra 01, 2010 9:17 am

vidiš tu su odma Grci igramo kvalifikacijama protiv njih kao
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty20 / 99920 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Neu pon tra 05, 2010 4:05 pm

Jurić odlazi u mirovinu

Nakon sezone u kojoj zbog ozljeda nije puno sudjelovao u igrama svoje Genoe, Ivan Jurić odlučio je s nepunih 35 godina završiti karijeru po završetku ove natjecateljske godine...

Iskusni vezni igrač koji je u posljednjim kvalifikacijama odigrao i rolu u hrvatskoj reprezentaciji zaključio je da je 16 profesionalnih godina bilo dosta.

"Ne mogu se još sa stopostotnom sigurnošću u to zakleti, ali najvjerojatnije ću reći da je dosta. Fizički se još osjećam dobro, ali mislim da bi još sezona ili dvije bilo mučenje, a to mi ne treba", prenosi Jurićevu izjavu Slobodna Dalmacija.

Jurić je napomenuo da stvar nije u godinama već više ozljedama koje su ga ove sezone pratile, a za razliku od nekih drugih, ne misli se gurati u Hajduk na kraju karijere: "To nema smisla, ljudima u Splitu to već ide na živce. To bi bilo podcjenjivanje Hajduka, samo bih uzimao mjesto nekom mlađem."

Izvor:sportnet.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Stevo Largo pon tra 05, 2010 4:06 pm

o fala Bogu neće igrati u repki
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty20 / 99920 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by THUNDER_DINIX sub svi 01, 2010 8:35 pm

imam i ja 8 boca, idem napravit dres Very Happy
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty889 / 999889 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Stevo Largo sub svi 01, 2010 11:17 pm

aj probaj Very Happy
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty20 / 99920 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Purgy sri svi 19, 2010 9:58 pm

0:1
Bilić u 84'.
Sve u svemu, nije to izgledalo toliko loše.

Schifo ne toliko loš, čak je imao jedan uspješan dribling, Šimunić siguran ali glup. Vukojević standardno ide 150% na svaku loptu, igrač koji mora imati mjesto u prvih 11. Srni podhitno treba novi klub. Što prije, to bolje. Evo, preporučujem Chelsea. Baš im fali bek. Very Happy
Modrić je pokazao kakva je klasa. Stvarno, na svakom potezu se vidlo koliko je on zapravo kvalitetniji od ostatka momčadi.
Petrić kao i obično nula u reprezentaciji, papak! Jelavić dobar, dobar centarfor, Bilić također.

Nego, inače... Gledam malo mladu reprezentaciju. Pa da ga jebeš, ova Hrvatska ima budućnost.
Subašić je dobar, Delača nije Abramovič uzalud uzimao kao 17-to godišnjaka.
Lovren, Barbarić(za njega nisam siguran jel igrao ili nije, znam da je imao nekakvu svađu sa Ladićem), Vida su već dobri igrači. Strinić me stvarno danas iznenadio. Dobar je. Tu je još i Vrsaljko koji bi pravilnim razvojem mogao biti u prvih 11 jednog dana.
Modrić, Kranjčar, Rakitić, Badelj, Vukojević i Srna su po meni već dokazane klase. Badelj se iz utakmice u utakmicu nameće, da nije takva konkurencija u vezi možda bi već igrao kod Bilića u prvoj. Jajalo je dobar također. Kaže Prop da i Jugović valja. I da, Gabrić.
A i za napadače nebi trebalo strahovati. Ako Dudu bude zdrav i uđe u formu opet bi mogao biti jedan od ključnih igrača, Olić je možda trenutno u TOP 5 u Europi, Petrića treba odjebati iz repke. Pizda. Tu su i Jelavić, Bilić i blesavi Mandžukić, koji je danas relativno dobro odigrao.
U U-21 je Kalinić, ali ja nebi bio ja da ne spomenem opet Kramarića. Evo, danas je ušao i bio uvijek opasnost. Ali, u Dinamu nema prilike. Bravo Mamiću, bravo.

Da su ovakvi igrači nekom pametnijem treneru u U-21 konkurenciji, Hrvatska bi možda i bila prvak. Ali, bez zajebancije. Ako ne prvak, mogla bi do 1/2 finala sigurno. Very Happy
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty142 / 999142 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by gio_deluxe sri svi 19, 2010 10:03 pm

jel može mod srediti ovu stranicu ??????
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty41 / 99941 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Prop čet svi 20, 2010 11:15 am

Aj popravite stranicu, da se nadovežem na Purgija...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty108 / 999108 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by m čet svi 20, 2010 1:08 pm

nemoj .......
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Prop čet svi 20, 2010 4:02 pm

Vidiš da neću!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty108 / 999108 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Purgy čet svi 20, 2010 5:59 pm

Nemoraš!
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty142 / 999142 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Prop čet svi 20, 2010 8:26 pm

IMA LI ODE IKAKVIH MODOVAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty108 / 999108 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Stevo Largo čet svi 20, 2010 8:27 pm

šta se desilo?
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty20 / 99920 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Prop čet svi 20, 2010 8:45 pm

Purgy je napisao/la:0:1
Bilić u 84'.
Sve u svemu, nije to izgledalo toliko loše.

Da ti ipak odgovorim, mada ću štogod propustiti Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 91798
Šifu ne spominji, nema pameti u njega (Brann, Ajax, Werder - to su greške nastale iz nedostatka pameti)... Srna mora ostati na beku, Ćorluka drugi stoper, Strinić je pokazao da zaslužuje i dalje šansu na livom beku, Dujmović je prihvatljiv, al' iman antipatiju prema ljudima koji proigraju u 27-oj i nadalje (da te nisan čuja da spominješ Pršu Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 91798 )...
Vukojević je moderni zadnji vezni i mora igrati na toj poziciji - Modrić je klasa i nema priče o tome!
Jelavić i Bilić su napadači koji su nam falili dugo, dugo vrimena - ako smo ih ikad i imali - oni koji igraju leđima prema golu! Mandža je pokaza da je dobar kad se ne kurči, Dudu je tu, Rakitić pod Magathom, mnogi mulci koji nadiru - mada, Barbarić mi smrdi, sindrom Šifo (glupan) bazdi iz njega!
Nadam se da bu izbornik katkad nastavio igrati 4-3-3..... Jer imamo moć za takvu igru!
Ovdje nam, ponajviše, fali gol-igrač! Dudu prije ozljede! Nadam se da će se oporaviti! Mada, vjerujem u Kramarića! Mali ima nos!

Mlada repka je odlična! Takav vezni red ima rijetko tko u Europi! Pazi što ti kažem, rijetko tko! Mozak momčadi, a u njemu Rakitić, Perišić, Badelj!
Al' očito je i Ladić slušao predavanja o kontroliranom riziku!
Pa on na Slovake krene sa 4-5-1.... Papčina! Papak! Al' što pčekivati od golfera koji je imao jedno dobro ljeto!
Kad se sjetim kako je protiv Porta govorija da mu ne triba zid, pa popušija gol sa 40 metara! Idiot!

Uglavnom, u sljedećim godinama Hrvatska može imati uistinu veliku, sjajnu repku!
Može imati....
O struci ovisi mnogo toga!

Biliću, uzdam se u tebe!
Ladiću, dao Bog da otkaz dobiješ!
Jeben onoga ko ti daje mandate, makar si popušija već 2 kruga kvalifikejšona!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty108 / 999108 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Purgy čet svi 20, 2010 8:57 pm

Eto, o tome ti ja pričam.
O toj kvaliteti mlade reprezentacije. Pogotovo o tom veznom redu, a ni obrana nije loša. Bogami ni napad. Very Happy
Ali ne, od Cipra izgubimo 0:2 sa Slovacima odigramo 1:1.

Modrić protiv Walesa neće vjerojatno igrati pa bi možda bilo dobro dati šansu Badelju. Također, probati kako će Rakitić igrati za nas. Nadam se da ga neće napasti sindrom Petrića. Ovaj Perišić mi smrdi. Bojim se da je i on izabrao 'rvacku samo zbog većeg interesa za Hrvate nego Belgijance, ili šta je on mogao još biti. Very Happy

A za Barbarića se varaš. Jedina glupost koju stalno radi je da faulira igrača kao posljedni igrač.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty142 / 999142 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Prop čet svi 20, 2010 9:33 pm

I to ti nije dovoljno?! Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 91798 Ono njegovo potezanje i grabljenje rukama! Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 91798
Raketu i Badelja kontra Walesa misto Dujmovića i Modrića! Petrić out, šansu dati Malčiću Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 589485 Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 589485 Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 589485
Šalim se, šalim se... Perišić je moga bit samo 'rvat! Niko ga drugi neće! Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 91798

Nego, daj mi reci koji klinac je sa Tomečakom? Jel' ozlijeđen il' što?
Taj se meni mali sviđa - nemilo!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty108 / 999108 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Purgy čet svi 20, 2010 9:51 pm

Je, ozljeđen je.

I meni se sviđa, ali u nogometnom smislu. Very Happy
Srna i Tomečak na desnoj strani, pa nek ih netko zaustavi ako može. Smile
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty142 / 999142 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Prop pet svi 21, 2010 9:00 am

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 973670 Ti ja dan......
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty108 / 999108 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Mass pet svi 21, 2010 2:13 pm

Badelja, Barbarića i Strinića izbacit iz repke!
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty200 / 999200 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Purgy pet svi 21, 2010 8:47 pm

kiša
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty142 / 999142 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by tekilinho pet svi 21, 2010 9:19 pm

ma tebe masiello trea izbacit s ovog podforuma
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 1024
Reputacija Reputacija : 42
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty19 / 99919 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 4 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 24. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next

[Vrh]

- Similar topics

 :: Sport :: Nogomet forum

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.