Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska nogometna reprezentacija

+30
John Kimble
nikolina
Hunnerkongen
Optimyst
The Guardian
damfisk
scorpio57
Iron Man
m
gio_deluxe
Purgy
Stevo Largo
Mass
neven
Amyicha
WEYLAND-YUTANI
Sanela
Love
Luxe
Neukrotivi pastuh
Ive
Neu
Hrc@
Prop
shakti
THUNDER_DINIX
goc
tekilinho
House
fernando torres
34 posters

 :: Sport :: Nogomet forum

Stranica 14 / 24. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 24  Next

Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Gost sri svi 30, 2012 7:28 pm

Prop je napisao/la:

Prva ti je rečenica bespotrebna, a za drugu, velim, reci ti neko ime? Meni ne pada na pamet....

:


Zanemari to što sam rekao, očekivao sam da će se neko prozvati na to.


Bernard Gulić Inter, on je već igrao za reprezentaciju...
A šta je sa onim Lukom Batur ? Momak igrao za Raštane ? prop
On se probio dalje..
Neznam to su mi neki igrači koji su ostali zapaženi, ah tko zna. Možda se potrefilo da sam se gledao utakmicu kada su oni igrali pa su dobro igrali Laughing
Ja ti kažem da se da nači obrambenih igrača, samo da je volja. Ima po tim klubovima puno bolji igrača.
Jbg nemogu sve popamtit imena...

Jbt pa nadje se igrača....



damfisk je napisao/la:Da li si ti to mene nazvao domaćom životinjom?

Ukoliko si to učinio, to je onda vrijeđanje.

Ukoliko to nisi učinio, nego si samo želio reć da sam ja nastupio na hrvatsku nogometnu reprezentaciju, onda lažeš. Jer ja nikad nisam nastupio za hrvatsku nogometnu reprezentaciju.


Prema tome, reci nam, da li si bezobraznik koji vrijeđa, ili si lažov?


Bla,bla,bla,bla,bla belaja belaja belaja
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Prop sri svi 30, 2012 7:54 pm

Bernard Gulić

Pristojan momak i čovo, ali stagnira, predugo i previše, bolji od Buljata, objektivno i realno, nije.

Lukom Batur ? Momak igrao za Raštane ?

Stvorile ga Raštane, molim lijepo prop
Ali budimo ozbiljni, nema taj ozbiljnog protivnika kontra sebe.

Sve ovo što ti nabrajaš imena su talentiranih mulaca koji nisu napredovali i teško da oće, jer, jednostavno, kad zapneš u Interu, Karlovcu, Lučkom ti teško možeš kao igrač biti bolji ako karijera ne ide nekim putem. Primjer Modrića - Bosna, Inter, Dinamo, Tottenham...
Meni Lovren nije puno drag bija dok je u Dinamu, ali očito ga je Lyon nečemu naučio. Da nije otišao tada, kao talent, možda bi završio kao Barbarić?
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty108 / 999108 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Purgy sri svi 30, 2012 8:17 pm

Uglavnom, bio ne bio Jurica, protiv toga se više ne može.

Ja se samo nadam da će naš dragi Slaven zamjeniti pozicije Vidi i Čorluki.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty142 / 999142 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Prop sri svi 30, 2012 8:31 pm

Nadam se i ja. Ali neće. Čujem priče čak da Ćorluka i Srna sami traže da igraju stopera, odnosno krilo, šušur vjerojatno, ali eto, nek se nađe i koji trač.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty108 / 999108 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Mass sri svi 30, 2012 9:05 pm

Ja bi volio vidi Ćorluku na lijevom boku. Djeluje bolji i od Strinića i od Pranjića.
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty200 / 999200 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Purgy sri svi 30, 2012 9:14 pm

Prop je napisao/la:Nadam se i ja. Ali neće. Čujem priče čak da Ćorluka i Srna sami traže da igraju stopera, odnosno krilo, šušur vjerojatno, ali eto, nek se nađe i koji trač.


A niš, treba Bilića nać da ti da 100k € kad ispunjava želje.

Mass je napisao/la:Ja bi volio vidi Ćorluku na lijevom boku. Djeluje bolji i od Strinića i od Pranjića.

Ja ne bih.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty142 / 999142 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Prop sri svi 30, 2012 9:53 pm

Purgy - Srna, Ćorluka, Zrine, Marko - Iličević, Modrić, Ja, Mass - Damfi, Dudu

Postava Hrvatske za budućnost, nitko nam ništa ne može. Neu vodi.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty108 / 999108 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Gost sri svi 30, 2012 10:00 pm

Prop je napisao/la:

Sve ovo što ti nabrajaš imena su talentiranih mulaca koji nisu napredovali i teško da oće, jer, jednostavno, kad zapneš u Interu, Karlovcu, Lučkom ti teško možeš kao igrač biti bolji ako karijera ne ide nekim putem. Primjer Modrića - Bosna, Inter, Dinamo, Tottenham...
Meni Lovren nije puno drag bija dok je u Dinamu, ali očito ga je Lyon nečemu naučio. Da nije otišao tada, kao talent, možda bi završio kao Barbarić?


U pravu si za talent, ali to je primjer samo mulaca koje sam ja vidio. Ima njih još dosta a nemogu ih se sjetit.
A gle, ako imaš dobrog menadžera ili dobru vezu svagdje možeš dogurati i napredovati.
no nemora to značiti.
Primjer eto vida, igrao u osijek, pa ošao u njemačku pa došao u Zagreb, I to je napredak ?
kao


Prop je napisao/la:Purgy - Srna, Ćorluka, Zrine, Marko - Iličević, Modrić, Ja, Mass - Damfi, Dudu

Postava Hrvatske za budućnost, nitko nam ništa ne može. Neu vodi.


Bože sačuvaj. mn
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Purgy sri svi 30, 2012 10:15 pm

Bolje ovako:

Scorpio (Taj ne pušta, nema šanse da netko nekaj krivo protiv HR uradi)
TeDe- Damf(iskustvo)- Tanuki(još veće)- Marko
Zrine
Mass Prop
Spaljo(Mogao bi bit brz odkad ne puši) Ary
Purgy (Kao Inzagi tip)

I ubijamo.

Eventualna zamjena bi mogla biti Tanuki->Hate, ovisi o protivniku, Španjolci će se odmah zaljubiti, oni nisu nikada plavuše vidjeli.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty142 / 999142 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Prop sri svi 30, 2012 10:17 pm

Primjer eto vida, igrao u osijek, pa ošao u njemačku pa došao u Zagreb, I to je napredak ?

Korak nazad, ali dobar korak nazad - Švabo te nauči, a jedini hrvatski dućan koji može prodati robu te uvali u izlog....

Eventualna zamjena bi mogla biti Tanuki->Hate, ovisi o protivniku,
Španjolci će se odmah zaljubiti, oni nisu nikada plavuše vidjeli.

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 589485 Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 589485 Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 589485 Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 589485 Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 589485
Sviđa mi se taktika, sviđa, slažem se...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty108 / 999108 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Gost sri svi 30, 2012 10:25 pm

Prop je napisao/la:

Korak nazad, ali dobar korak nazad - Švabo te nauči, a jedini hrvatski dućan koji može prodati robu te uvali u izlog....


Ili kako ono kažu i korak naprijed je korak u govno.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by m čet svi 31, 2012 10:54 am

Prop je napisao/la:Purgy - Srna, Ćorluka, Zrine, Marko - Iličević, Modrić, Ja, Mass - Damfi, Dudu

Postava Hrvatske za budućnost, nitko nam ništa ne može. Neu vodi.

ja eventualno mogu biti " oružar " ali bežati za loptom , a ne , to nikako ...
a pošto sam miss foruma , mogu biti i navijačica , bum si kupil one pomplone ili kako već ....
tajice več imam misa

mogu i dimne signale kao podršku umjesto baklji ......
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty14 / 99914 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by damfisk čet svi 31, 2012 4:54 pm

zrine89 je napisao/la:

Bla,bla,bla,bla,bla belaja belaja belaja


Kukavički odgovor, čak i artikulacijom savršeno prikadan svoje autoru.

Kukavica bio, kukavica ostaje. Vjerujem da ti u kući nemaš niti jedno zrcalo.


Mass je napisao/la:Ja bi volio vidi Ćorluku na lijevom boku. Djeluje bolji i od Strinića i od Pranjića.

Generalno nisam pobornik te danas popularne filozofija "lijevak desno dešnjak lijevo" ali je činjenica da je Ćorluka naš najbolji bek, kao i da na lijevom beku imamo golemu rupetinu.

Ali, ako Ćorluku staviš na lijevog beka, na desnog beka (pretpostavljam) ide Srna, tko će onda igrat u sredini obrane? Schildenfeld i Buljat? Vida i Schildenfeld? Šimunić i Vida?

Božesačuvaj, kako god da okreneš... Plus toga, Srna je u veznom redu puno korisniji nego na desnom beku, ako se ima u vidu sistem kojim je Bilić odlučio igrat na ovom prvenstvu.

BTW - samo jedna opservacija, onako, usput... Nikako mi ne ide u glavu kako su se u svakodnevni govor uvukle ove kretenske novinarske složenice "stražnji lijevi bok" i "prednji desni bok". Ja ne znam šta fali starim terminima bek, half, centarhalf, krilo, polušpic, centarfor... Sad je samo priča o "zadnjem veznom" (kao da je to igrač koji je zadnji u razredu po ocjenama), o ofenzivnim veznima (a to može bit i krilo i polušpica i spojka) o prednjim i stražnjim bočnima, o središnjim napadačima... Grozno...

Prop je napisao/la:Purgy - Srna, Ćorluka, Zrine, Marko - Iličević, Modrić, Ja, Mass - Damfi, Dudu

Postava Hrvatske za budućnost, nitko nam ništa ne može. Neu vodi.


Smile 2 Smile 2 Smile 2


Inače, ja sam ti u mome sportu igrao na poziciji koja bi se u nogometu mogla opisat kao stražnji vezni, a kasnije libero... Tako da bi ova Purgyjeva formacija bila puno prikladnija. Iako bi, bojim se, već nakon tri minute potegao Tanukija šakom u čelo jer bi on garant krenuo filozofirat o crkvenom moralu sa protivničkim centarforom.

Very Happy Very Happy Very Happy
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty0 / 9990 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Prop čet svi 31, 2012 4:58 pm

BTW - samo jedna opservacija, onako, usput... Nikako mi ne ide u glavu
kako su se u svakodnevni govor uvukle ove kretenske novinarske složenice
"stražnji lijevi bok" i "prednji desni bok". Ja ne znam šta fali starim
terminima bek, half, centarhalf, krilo, polušpic, centarfor... Sad je
samo priča o "zadnjem veznom" (kao da je to igrač koji je zadnji u
razredu po ocjenama), o ofenzivnim veznima (a to može bit i krilo i
polušpica i spojka) o prednjim i stražnjim bočnima, o središnjim
napadačima... Grozno...

Slažem se, slažem se.... Dao bih ti plus, ali toga nema, a lajkove ne dam...


Inače, ja sam ti u mome sportu igrao na poziciji koja bi se u nogometu mogla opisat kao stražnji vezni, a kasnije libero

To bi bio ragbi? Ako se ne varam?
Po tvojim slikama i tvom ovitkom stasu sam pretpostavio da si brzanac, zato sam te stavio u napad, kontam si, brzi špic koji maltretira obranu, Olić, ali s boljom tehnikom (jer je od Ole teško imati goru misa )
Tanuki je destruktivni element, teško bi s njim bilo, ali on je ko Sammir, vrh (neu) bi naredio da mora igrati misa
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty108 / 999108 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Mass čet svi 31, 2012 5:00 pm

damfisk je napisao/la:Generalno nisam pobornik te danas popularne filozofija "lijevak desno dešnjak lijevo" ali je činjenica da je Ćorluka naš najbolji bek, kao i da na lijevom beku imamo golemu rupetinu.

Ali, ako Ćorluku staviš na lijevog beka, na desnog beka (pretpostavljam) ide Srna, tko će onda igrat u sredini obrane? Schildenfeld i Buljat? Vida i Schildenfeld? Šimunić i Vida?

Nisam mislio zbog toga lijevak desno, dešnjak lijevo, nego jednostavno svaka opcija mi je bolja od Strinića ili Pranjića. Lovren tu fali, njega i Šimunića bi za stopere, Ćorluka lijevo, Vida desno.. Al onda ne bi imali probojnost po bokovima, mislim, nije ni da ćemo ju ovako imat. Ma ne znam, teško je tu bit pametan, obrana nam je najslabija karika.
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty200 / 999200 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by damfisk čet svi 31, 2012 5:08 pm

Prop je napisao/la:
Slažem se, slažem se.... Dao bih ti plus, ali toga nema, a lajkove ne dam...

To su naši lingvistički dušebrižnici, zabrinuti za opstojnost nacionalnog bića, zaključili da su bek, centarhalf i spojka "srbizmi". Iako ih cijeli svijet govori.


Prop je napisao/la:
To bi bio ragbi? Ako se ne varam?
Po tvojim slikama i tvom ovitkom stasu sam pretpostavio da si brzanac, zato sam te stavio u napad, kontam si, brzi špic koji maltretira obranu, Olić, ali s boljom tehnikom (jer je od Ole teško imati goru misa )

Da, ragbi.

U ragbiju je 8 do 9 igrača (od 15) dimenzija 2 metra i 110 kila. Ostali su "ovitki" i "brzi", kako si ti lijepo napisao.

Naime, ako si ragbijaš a nemaš 2 metra i 110 kila, i dijeliš teren sa takvima, onda bolje da si brz. Jako brz. Inače si najebo'

Logično, zar ne? Very Happy

Svojedobno (nakon šta sam naprasno prekinuo perspektivnu ragbijašku karijeru), rekreativno igrah nogomet, i to poprilično često.

Uvijek u obrani, uvijek libero (ilitiga "zadnji"). Treba znat udarit, a da nitko ne vidi. Very Happy


Prop je napisao/la:Tanuki je destruktivni element, teško bi s njim bilo, ali on je ko Sammir, vrh (neu) bi naredio da mora igrati misa


Ako je Tanuki = Sammir, onda je Neu = Mamić Laughing Laughing Laughing


Zadnja promjena: damfisk; čet svi 31, 2012 5:11 pm; ukupno mijenjano 1 put.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty0 / 9990 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Purgy čet svi 31, 2012 5:09 pm

damfisk je napisao/la:


Inače, ja sam ti u mome sportu igrao na poziciji koja bi se u nogometu mogla opisat kao stražnji vezni, a kasnije libero... Tako da bi ova Purgyjeva formacija bila puno prikladnija. Iako bi, bojim se, već nakon tri minute potegao Tanukija šakom u čelo jer bi on garant krenuo filozofirat o crkvenom moralu sa protivničkim centarforom.

Very Happy Very Happy Very Happy

Laughing Laughing Laughing

Ali gledaj...
To je dobro.
Tjera napadače od našeg gola.

Možemo i Neu u vezu, da maltretira i veznjake, pa će ovi ili pobjeć sa terena, što je dobro, jel... Ili će svi stat u svoj šesnaesterac, pa ćemo valjda ućerat nekakav gol.
misa

Mass je napisao/la:

Nisam mislio zbog toga lijevak desno, dešnjak lijevo, nego jednostavno svaka opcija mi je bolja od Strinića ili Pranjića. Lovren tu fali, njega i Šimunića bi za stopere, Ćorluka lijevo, Vida desno.. Al onda ne bi imali probojnost po bokovima, mislim, nije ni da ćemo ju ovako imat. Ma ne znam, teško je tu bit pametan, obrana nam je najslabija karika.


A ovako imamo?
Najbolja ofenzivno, najgora obrambeno formacija bi bila Čorluka- Vida- Šimunić(Sch)- Pranjić.

Najbolja obrambena Vida- Čorluka- Šifo- Žo
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty142 / 999142 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by damfisk čet svi 31, 2012 5:12 pm

Žo?

Ahaaaa... Joe Šimunić Very Happy
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty0 / 9990 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Mass čet svi 31, 2012 5:16 pm

I meni je malo duže trebalo misa
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty200 / 999200 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Gost čet svi 31, 2012 6:11 pm

damfisk je napisao/la:
Kukavički odgovor, čak i artikulacijom savršeno prikadan svoje autoru.

Kukavica bio, kukavica ostaje. Vjerujem da ti u kući nemaš niti jedno zrcalo.


Ne lovim muškarce kao ti pa da mi je ogledalo potrebno. kavica
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by damfisk čet svi 31, 2012 6:15 pm

Drugim riječima - ne možeš sebe niti pogledat u zrcalo.

Vjerovatno zbog kukavičluka. To se je jako često pojava kod kukavica.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty0 / 9990 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Gost čet svi 31, 2012 6:20 pm

Ma jel da ?
Kako znaš da je česta pojava kod kukavica ?
Nije valjda imaš iskustva u tome ? prop

Laughing Laughing Laughing
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by damfisk pet lip 01, 2012 3:42 pm

Sa kukavicama? Poprilično iskustva imam, da.

Prvi i najuočljiviji simptom kukavičluka je izbjegavanje odgovaranja na jasno i izravno pitanje. Kao šta ti činiš po cijelom forumu.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty0 / 9990 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Gost pet lip 01, 2012 6:23 pm

znači i ti si kukavica ?

kes
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Neu pet lip 01, 2012 6:31 pm

Zrine, budući da je damf dobio žuti karton poradi nazivanja tebe idiotom, ti ćeš sad dobit žuti karton poradi spama i offtopica teme "Hrvatska nogometna reprezentacija"

E tako.

Ako nastavite spamat temu, obojica budete dobili ban!
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty999 / 999999 / 999Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna reprezentacija - Page 14 Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 14 / 24. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 24  Next

[Vrh]


 :: Sport :: Nogomet forum

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.