Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

+32
Dr.Kiyu
igor malteze
eva kant
damfisk
m
nikolina
Žužika
valentino
RobinUd
Chulpan
anita75
Petra Sanader
fosforica
piramida4
tanuki
student.stalni
zbracun
Meggy !
bokaso1
Archangel
jozefk
Hunnerkongen
britania
pustinja
Turrican
Stevo Largo
Amyicha
scorpio57
diabolik.
Neukrotivi pastuh
Mass
Hell
36 posters

Stranica 10 / 14. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by fosforica uto oľu 25, 2014 4:37 pm

diabolik. je napisao/la:

Čuj to??

Ae.

"Isus iz Nazareta" nije znanstveno dokazana povijesna ličnost. Ne postoji čak ni Nazaret u vremenu u kojem bi se eventualno moglo smjestiti rođenje takvog lika.
Ne postoji nešto kao Isusov nauk, s obzirom da je sve što je ikada zapisano da je rekao, samo ponovljeno iz starijih religija i učenja.
Najveća svjetska religija je nastala na krivotvorinama, ucjenama, progonima, cenzurama, ubojstvima. A dok su krčili stazu do vječnog blaženstva, lik Isusa Nazarecanina su upregli kao konja (i to trojanskog) u svoje kočije. Isus Nazarečanin je fiktivni lik i produkt Rima i služi samo u svrhu zadobivanja svjetovne moći.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty21 / 99921 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by diabolik. uto oľu 25, 2014 4:58 pm

"Zelot-život i vrijeme Isusa iz Nazareta" Reza Aslan

Sad sam pročitao i ta knjiga demantira puno toga što si navela.
Znam da si ti na tom području tatamata, pa pročitaj, ako nisi.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty74 / 99974 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by fosforica uto oľu 25, 2014 5:07 pm

Postoji i knjiga - Biblija dolazi iz Arabije - Kamal Salibi koji se isto tako trudi demantirati vjekovima staro učenje da dolazi iz Palestine, no, malo koga se dojmio smajlić

Tnx za preporuku.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty21 / 99921 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by diabolik. uto oľu 25, 2014 5:40 pm

Potražit ću ja i tvoju preporuku.
Hvala i tebi! smajlić
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty74 / 99974 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by Žužika uto oľu 25, 2014 9:29 pm

kakvih sve intelektualki nema na ovom forumu.... Very Happy
jao bože,baci ciglu i budi precizan! Very Happy
Žužika
Žužika
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 1085
Reputacija Reputacija : 125
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by fosforica uto oľu 25, 2014 9:36 pm

diabolik. je napisao/la: Potražit ću ja i tvoju preporuku.
Hvala i tebi! smajlić

To i nije bila preporuka.
Knjiga me se uopće nije dojmila.
Samo htjedoh reci, da su si mnogi dali truda da dokažu svoje teze, no to je i dalje ostalo samo na tome. Puno truda.

Ako moram nekoga uzeti kao mjerodavnog, uzet ću Josipa Flavija, povjesničara tog doba, koji nabraja gradove i sela uzduž i popreko, ali od Nazareta ni N.
Nazarečanin je nastao kao greška u prevodu (nazirej božiji - nazarečanin), a današnji Nazaret uopće ne odgovara biblijskom opisu istog. Nazaret je grad koji je nastao retroaktivno, kako bi se popunile praznine. Pa ako nema Nazareta, nema ni Nazarečanina.

fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty21 / 99921 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by tanuki sri oľu 26, 2014 8:39 am

lakše je vjerovati u snove nego u stvarnost, zato za mnoge postoji isus ,a zbog toga tako fantasttično funkcionira lutrija!
mnogi se trude da snove učine što vjerodosnojnijim, jer kontrolirati snove znači moč i bogatstvo!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty700 / 999700 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by damfisk sri oľu 26, 2014 12:53 pm

tanuki je napisao/la:
pa objasni mi onda molim te kako je sekularna?

Jednostavno.

Sekularna je jer organe zakonodavne i izvršne vlasti ne imenuju niti jedna vjerska organizacija već ih biraju građani na općim izborima, bez obzira na vjersku opredijeljenost.

tanuki je napisao/la:
ako ja kao ateista moram plačati drugoj državi lovu iz mog đepa!

Ne plaćaš ti drugoj državi ništa.

tanuki je napisao/la:
kako je sekularna,ako završim u bolnici na čijim zidovima su istaknuti križevi,

Križevi (tamo gdje ih ima) nisu tu zbog tebe

tanuki je napisao/la:
kako je sekularna ako policija slavi svog svetca zaštitnika,

U čemu je problem sa svecem zaštitnikom? Ti bi da ga policija nema? Kakva bi onda bila država, tanukijevska?

tanuki je napisao/la:
kako je sekularna kad u vojssci postoji katolički, vojni ordinarij?

Ne postoji zbog tebe, već zbog onih koji su katolici.

tanuki je napisao/la:
jesili ti glup ili ja?

Ja nisam glup. A jesi li ti glup, na to pitanje neka odgovore drugi.

Međutim, za razliku od tebe, znam šta znači pojam "sekularna država".

Sekularnost ne znači potpuno, apsolutno i totalno eliminiranje bilo čega vjerskog iz svake sfere društvenog života.


tanuki je napisao/la:
hrvatska nije sekularna država!

Hrvatska jest sekularna država.

Kapetan je napisao/la:

Isus je mogao sve, pa i izliječiti.

Ne, Isus nije mogao sve. Pa tako nije mogao ni izliječiti.


Kapetan je napisao/la:

Za ovo drugo, smatram se potomkom Adama i Eve, ali su neki od nas definitivno nastali od majmuna.

Da. A Zemlja je ravna ploča. Sve životinje stale su Noinu arku. Sunce se vrti oko Zemlje.

:faceklanjanje:

Kapetan je napisao/la:Nemoj tako kralju.....Isus je sebe dao za naše dobro.

Ne, nije.

I tko bi mu branio da psuje koga god želi?

Na forumu je zabranjeno psovati i vrijeđati druge forumaše, ali nije zabranjeno psovati i vrijeđati vjerske figure.

Pravila foruma dozovljavaju da se napiše "Jebo te bog", "Jebo te Isus", "Jebo te Jahve", "Jebo te Buda", "Jebo te Muhamed", "Jebala te Marija i svi anđeli nebeski" ili bilo šta slično tome...

Ako se može psovat Karamarka, Milanovića, Josipovića, Račana, Tuđmana, Sanadera ili sve druge žive i postojeće osobe, onda se definitivno i nedvojbeno može psovat i Isusa i ostale iz vjerskih tekstova.

Žužika je napisao/la:
tebi je laž,tebi je legenda ali nama,,,meni nije!
nemaš pravo psovati Isusa jer time si mene bar osobno uvrijedio...ako ne znaš polemizirati kao gospodin,nemoj ni vrijeđati jer to ne pristaje čovjeku tvojih godina...

Naravno da ima pravo psovati Isusa. Nitko, nigdje, nikada, na niti jednom mjestu mu to nije zabranio, niti mu to može zabranit.

Ja psujem Isusa praktički svaki dan. I to ne s nekom namjerom da uvrijedim bilo Isusa bilo vjernike, već jednostavno kao poštapalicu.

A onaj tko psovanje Isusa doživljava kao osobnu uvredu trebao bi se malo pozabavit samim sobom, jer psovanje treće osobe doživljavati kao osobnu uvredu ukazuje na ozbiljnu krizu identiteta.

damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by Žužika sri oľu 26, 2014 4:05 pm

brini se ti o svom identitetu...krasan ti je čim psovanje smatraš poštapalicom Very Happy
Žužika
Žužika
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 1085
Reputacija Reputacija : 125
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by damfisk sri oľu 26, 2014 4:08 pm

Eto, ti si relevantna cijenit tuđi identitet. A Isusa držiš članom obitelji.

 :faceklanjanje: 
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by Žužika sri oľu 26, 2014 4:11 pm

damfisk je napisao/la:Eto, ti si relevantna cijenit tuđi identitet. A Isusa držiš članom obitelji.

 :faceklanjanje: 

ne,ti si relevantan čim si se prvi uhvatio mog identiteta...

Isusa smatram dijelom svoje obitelji i zbog toga mi je vokabular puno pristojniji od tvog  sesirko 
Žužika
Žužika
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 1085
Reputacija Reputacija : 125
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by damfisk sri oľu 26, 2014 4:13 pm

A vidiš, ja Isusa uopće ne smatram dijelom tvoje obitelji, i boli me kurac za tvoj vokabular.

Svi vi vjerski fanatici ste i inače žestoki na tuđi vokabular. Ne smetaju vam vaše nebuloze, niti monstruozne ideje u koje bezrezervno vjerujete ali vas zato jako češu tuđi verbalni kurci, pičke i jebačine.

damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by Žužika sri oľu 26, 2014 4:23 pm

damfisk je napisao/la:A vidiš, ja Isusa uopće ne smatram dijelom tvoje obitelji, i boli me kurac za tvoj vokabular.

Svi vi vjerski fanatici ste i inače žestoki na tuđi vokabular. Ne smetaju vam vaše nebuloze, niti monstruozne ideje u koje bezrezervno vjerujete ali vas zato jako češu tuđi verbalni kurci, pičke i jebačine.

ma boli mene uho koga ti smatraš ili ne dijelom moje obitelji...
nisam fanatik...

ajd ohladi malo,zaradit ćeš srčani pa ćeš zvati Isusa u pomoć  tršš zlocko 
Žužika
Žužika
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 1085
Reputacija Reputacija : 125
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by damfisk sri oľu 26, 2014 4:29 pm

Žužika je napisao/la:
ma boli mene uho koga ti smatraš ili ne dijelom moje obitelji...

I to je ispravno.

Ali, jednako tako i mene boli kurac koga ti smatraš članom svoje obitelji, pa hoću i mogu bez ikakvih problema psovat Isusa.

Kužiš?

Žužika je napisao/la:
nisam fanatik...

Fanatik je onaj tko Isusa smatra dijelom obitelji.

A ti si sama rekla da Isusa smatraš dijelom obitelji.

Prema tome...

Žužika je napisao/la:
ajd ohladi malo,zaradit ćeš srčani pa ćeš zvati Isusa u pomoć  tršš zlocko 

Vi vjerski fanatici ste uvijek uvjereni da svak onaj tko vam proturječi je nužno "upaljen", "nervozan", "uzrujan" i "na rubu srčanog udara"...

Pitam se samo šta vas dovodi u to uvjerenje?
Nedostatak argumenata?
Pomanjkanje kontakta sa stvarnošću?
Svijet iluzija, laži i neistina u koji vjerujete?

 :faceklanjanje: 
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by Žužika sri oľu 26, 2014 8:23 pm

damfisk je napisao/la:

I to je ispravno.

Ali, jednako tako i mene boli kurac koga ti smatraš članom svoje obitelji, pa hoću i mogu bez ikakvih problema psovat Isusa.

Kužiš?



Fanatik je onaj tko Isusa smatra dijelom obitelji.

A ti si sama rekla da Isusa smatraš dijelom obitelji.

Prema tome...



Vi vjerski fanatici ste uvijek uvjereni da svak onaj tko vam proturječi je nužno "upaljen", "nervozan", "uzrujan" i "na rubu srčanog udara"...

Pitam se samo šta vas dovodi u to uvjerenje?
Nedostatak argumenata?
Pomanjkanje kontakta sa stvarnošću?
Svijet iluzija, laži i neistina u koji vjerujete?

 :faceklanjanje: 

opet si uzrujan...  kavica 

ja sam totalno svijesna stvarnosti i čvrsto stojim na zemlji,,,vi ste ti koji žive u laži!

ali briga me,na vaš mizerni nivo se više ne želim spuštati...

... više se ti brini o svom mišku koji te jako često boli,pa da ti ne odpadne!  ajme 
Žužika
Žužika
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 1085
Reputacija Reputacija : 125
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by fosforica sri oľu 26, 2014 9:03 pm

"Vi vjerujete u knjigu u kojoj su životinje koje govore, čarobnjaci, vještice, demoni, štapovi koji se pretvaraju u zmije, gorući grmovi, hrana koja pada s neba, ljudi koji hodaju po vodi i sve vrste čarobnih, apsurdnih i primitivnih priča, i kažete nam da smo mi oni kojima treba pomoć?"
Mark Twain
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty21 / 99921 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by m čet oľu 27, 2014 8:04 am

fosforica je napisao/la:"Vi vjerujete u knjigu u kojoj su životinje koje govore, čarobnjaci, vještice, demoni, štapovi koji se pretvaraju u zmije, gorući grmovi, hrana koja pada s neba, ljudi koji hodaju po vodi i sve vrste čarobnih, apsurdnih i primitivnih priča, i kažete nam da smo mi oni kojima treba pomoć?"
Mark Twain

ne mi ne vjerujemo u knjigu ...........

ali i da vjerujemo kaj onda !?

ti jednstavno  ne znaš  , ne možeš dati neki , bilo kakav odgovor ..........


ono mlatiš citate  iz bibilije , neka super , kritiči se osvrčeš naa naše nebuloze , neka , propituješ ispituješ ....
vučeš citate nekih mudrih i manje mudrih ljudi , super ....

zakaj tebe muči kaj ja vjerujem u crvenkapicu , niti tamo nisi uspješno obajsnila  
,tamo si  opet si krenula na kc , odmakla se od vjerovanja pojedinca koje te toliko zanima i na koje daješ ljudima pravo ..
pitaš jedno a odgovaraš sa drugim .....

pitam zakaj te to znima , kreneš kako je kc ovo , kc ono .....
kreneš o nekom ugrožavanju prava i sloboda tebe kao nevjernika od strane nas vjernika ..
ima nas svakakvih , kao i vas ........
pa čemu onda to ...
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty14 / 99914 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by fosforica čet oľu 27, 2014 8:51 am

Tebe muči samo to što ima onih koji ne vjeruju u baš tvoje samo vjerovanje.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty21 / 99921 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by m čet oľu 27, 2014 9:03 am

a ne odkud ti to ......

lijepo sam napisao da me apsolutno to ne muči niti ja razmišljem u što ti recimo vjeruješ ili ne vjeruje, pa to sam jasno napisao .....
nejasno mi je kako si ddošla do tog zaključka ..

niti u što vjeruje bilo tko drugi , pa to je njegvoa osbn stvar , ne zanima me ...

vjerovanje je osobna stvar ...

niti sam bilo kada na bilo kojem forumu nekoga pitao takvo što .......


m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty14 / 99914 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by fosforica čet oľu 27, 2014 9:21 am

već nekoliko postova samo o tome i govoriš.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty21 / 99921 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by m čet oľu 27, 2014 9:51 am

kaj o čemu , kako meni smeta što ti , vi ne vjerujete .........
nomoj okretati ....

ne , ti najdi gdje takvo što piše ........


ja samo kažem da mi nije jasno i da ne razumijem zašto se netko opterečuje sa onim u što ja vjerujem , ma zašto ga to uopče zanima ..
pa se potavljaju takva neka pitanja , koji bog, koji isus , koje knjiga ...
šta te briga .....


ja niti jednim svojim upisom nisam spomenuo nečiju nevjeru kao nešto neprihvatljivo meni ..
niti sam se zgražao nad time ,a niti koga vređao zbog nevjerovanja ili vjerovanja u nešto drugo , treče .....


tako da ti ta ne stoji , kako ja pišem o tome več nekoliko postova , ja sam samo ponavljao pitanja na koje nisam dobio ne adekvatan nego nikakav odgovor ....


jel smješno je mene pitati u što vjeruješ , pa kad pitam žašto te to zanima , krene se u neko pisanje što je kc radila , radi ....

epic fail , ja si recimo izaberem što mi paše , ali kao i svaki drugi čovjek koj ne pripada nekoj od relifgija , nego pripada samo društvu opčenito , kao cjelini , civilizaciji..
pa si tako taj čova bira, odabire iz društva u kojem živi ,koje ima jasno propisana pravila i norme, ono kaj njemu osobno paše ..


i kaj onda one ne pripadaju društvu , ne pripadaju civilizaciji ..



m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty14 / 99914 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by Chulpan čet oľu 27, 2014 11:23 am

m je napisao/la:

ja samo  kažem da mi nije jasno i da ne razumijem zašto se netko opterečuje sa onim u što ja vjerujem , ma zašto ga to uopče zanima ..
pa se potavljaju takva  neka pitanja , koji bog, koji isus , koje knjiga ...
šta te briga .....

Zato marko sto se vjernici opterecuju s onim u sto ja ne vjerujem.

Zasto ih to uopce zanima?

Zasto imaju potrebu vrijedjati ne moje stavove nego mene osobno i moju obitelj?

To ti je cisto OK?

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by m čet oľu 27, 2014 11:29 am

joj jebači si naporna , vređaš , trolaš , spammaš a onda izokreneš ........
kako se to samo tebi to radi , pa to pišeš od kad si tu , kako te se vređa , prvo su te bili koliko se sječam svi forumaši vređali zbog onog ,sada pojedini zbog ovoga .........


nije uredu ako te bilo tko iz bilo kojeg razloga vređa .......
vređanje , sprdanje , izrugivanje , ono što radiš po nekim religijskim temama nikako nespada u propitivanje i ispitivanje , nego nekaj drugo ....

da ponovim nije uredu , nije ok ako netko nekoga iz bilo kojeg razloga vređa .....

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty14 / 99914 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by Chulpan čet oľu 27, 2014 11:35 am

m je napisao/la:joj jebači si naporna , vređaš , trolaš , spammaš  a onda izokreneš ........


Ne, nego kad nemas odgovor onda sugovornik spama.

U mojem postu se radi o meni.

Zbog mojeg posta covjek u nevolji lako ce povjerovati u svasta krscanska forumasica je nemajuci argumente i ne znajuci diskutirati navalila vrijedjati mene osobno i moju obitelj.

m je napisao/la:vređaš

Seres.

Linkaj mi uvrede.

m je napisao/la: prvo su te bili koliko se sječam svi forumaši vređali zbog onog ,sada pojedini  zbog ovoga .........


Zbog kojeg?





Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by m čet oľu 27, 2014 11:53 am

ma nemogu se sjetiti , stalno pišeš da te netko vređa , da ti netko vređa obitelj , pa od kad si na forumu ........
lijep sam ti tada napisao da mi je jako žao ako je tako kako ti pišeš , pa si me bila uvjeravala da je to tako da te cijeli forum vređa .....

vređanje često nije samo izrečena uvreda , nego i dosta toga drugoga .....

i nečemo dalje spamati temu , nema nikog smisla , iako bi ti to odgovaralo da poslje kačiš kako se samo spama a normalno ti ne .

ne da mi se to .....



m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty14 / 99914 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? - Page 10 Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 14. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.