Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

+13
igor malteze
tanuki
Stevo Largo
škoj
diabolik.
rider331
Teo
eva kant
Rower
Gabriel
zbracun
Neu
RobinUd
17 posters

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 6 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by tanuki uto lis 06, 2015 9:04 pm

Rower je napisao/la:
Nije to tako jednostavno.
Kad iz Europe odeš na drugi kontinent, ili ovi sad Sirijci/Afghanistanci koji masovno dolaze u Europu, puno je teže, nije to kao kad ja odem u Sloveniju ili Francusku.
Mislim da će tek tvoji unučići biti tamo asimilirani.
pa to je normalno, ali jedno je dali odeš svojom voljom u neki drugi dio svijeta ili si prisiljen da odeš !
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 6 Empty700 / 999700 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 6 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by Rower sri lis 07, 2015 12:35 pm

Jasno, ali ono što mene brine (ajd recimo izaziva znatiželju) - tisuće izbjeglica iz raznih krajeva imaju pred sobom jedan cilj, Njemačku.
Zašto baš Njemačka i zašto baš sad?
Rower
Rower
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 27.04.2015
Broj postova : 1366
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 6 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by damfisk čet lis 08, 2015 11:07 am

balkanez je napisao/la:Samo neka mi priglupi europljani njima pomognemo da nas job brze osvoje, cijela europa ce past, ima hrpa clanaka i video zapisa kaj ti isti toboze imigranti rade u zemlje koje dodju, ima vec 2-3 zemlje u europi gdje su uzeli manje gradove a u vecim gradovima par kvartova gdje vec provode svoj kalifat i svoje zakone i gdje policija nesmije uc, samo ljudi budite naivni i pomognite im sa selidbom.

Naravno oni bjeze od rata , ali bjeze sa 10tinama tisuca eura u djepu ? I to su izbjeglice ?
U grckoj presreli 2 kontejnera u kojima je manifest pisalo hrana i ostale potrepstine za izbjeglice ali su kontejneri bili prepuni oruzja,
I fascinantno kako oni tocno znaju gdje idu i ako nece moc milom onda ce doc tamo silom sto su i pokazali na madjarskoj granici.

A isto tako ukoliko niste primjetili da njima djeca sluze samo da bi sto prije presli granice,
A i bio je jedan clanak o tome kako je hrpe djece nestalo iz domova za nezbrinutu djecu iz sirije a dajem okladu da je jedan dio te nestale djece zavrsio upravo kod izbjeglica koje se kunu da su to njihova djeca.

I jos jedan mali detalj a to je da musliman ako je pravi musliman ne napusta svoju obitelj jer mu to vjera NE DOZVOLJAVA a oni su toboze morali napustiti zene i djece i otic u bolji zivot ??? A da ne govorim da musliman ima u krvi da brani ono sto je njegovo i sto mu je sveto, a to su drzava i obitelj, a ovdje toboze bjeze od rata ?

Nemamo mi pojma kaj nam se sve sprema, ako bude ko u ostalim zemljama, ebali smo macku mater, u njemackoj muslimanski klinci mlate male njemce, u svedskoj drze svoje kvartove, u londonu provode svoje zakone, u italiji se skidaju krizevi iz skola radi njih itd itd


Zaista ne pamtim kad sam zadnji put pročitao više šovinističkog neukog mrziteljskog smeća kao u ovom postu.

Ti si jedan bijedan, prezira vrijedan neobrazovani primitivni ispljuvak nedostojan naziva "čovjek". Žali bože zraka kojeg trošiš.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 6 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by Teo čet lis 08, 2015 12:11 pm

Mene zanima zašto mediji samo iznose koliko je izbjeglica ušlo od početka vala izbjeglica, a i ne koliko je izašlo pa se zna koliko ih je uistinu  u kampovima za izbjeglice na teritoriju HR. Ovako se može stjeći dojam a neki možda to i tako shvaćaju da je toliko izbjeglica u HR.

PS. Balkanez ti stvarno nemaš suosjećanja naspram drugih ljudi. A što se eura tiče koje imaju sa sobom, pretpostavljam da ti kad bi bježao svoje novce bi ostavio u ladici da te čakaju da kad se vratiš zajedno sa mobitelom, a mjesto gdje bi bježao bila bi Sjeverna Koreja, Etiopija ili Uganda.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 6 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by diabolik. pon stu 02, 2015 5:06 pm

Teo je napisao/la:Mene zanima zašto mediji samo iznose koliko je izbjeglica ušlo od početka vala izbjeglica, a i ne koliko je izašlo pa se zna koliko ih je uistinu  u kampovima za izbjeglice na teritoriju HR..



Valjda si vidio da ih u HR nema (stalnih koji bi tu ostali). Mi ih tranzitiramo dalje. Svi oni žele u Njemačku, švedsku itd, i nitko od njih tu ne želi ostati, niti želi da se u administrativnome smislu s njima postupa baš radi toga. E, i tu nastaje problem. Njemačka i ostale države (Švedska, Nizozemska, Belgija...) koje im poručuju da će ih primiti i da su dobrodošli jednostavno ih ne mogu zbrinuti i evidentitarati ( Sirijce prihvaćaju, a ostali out). Nijemci su i promijenili zakon da ih se može brže i efikasnije vraćati, no kako to funkcionira još nije poznato. Masa ljudi je tu ( oko 70%) koji su ekonomski emigranti, a ne izbjeglice i to je največi problem.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 6 Empty74 / 99974 / 999Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva? - Page 6 Empty Re: Izbjeglice... i nas je stiglo... + Gdje je sada Crkva?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.