Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rukomet - općeniti topic

+14
Nemo
tekilinho
rider331
Hunnerkongen
tanuki
nikolina
Love
Prop
Teo
Neu
damfisk
Iron Man
Purgy
Mass
18 posters

Stranica 10 / 11. Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by Iron Man sri sij 28, 2015 7:06 pm

Otkad Goluža vodi reprezentaciju?
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty336 / 999336 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by damfisk sri sij 28, 2015 7:19 pm

Od 2010.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by Iron Man sri sij 28, 2015 7:30 pm

Zar nismo 2010. bili 2. u Austriji Very Happy
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty336 / 999336 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by damfisk sri sij 28, 2015 7:33 pm

Iron Man je napisao/la:Zar nismo 2010. bili 2. u Austriji Very Happy

Je li tada Goluža vodio ekipu?
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by igor malteze sri sij 28, 2015 8:31 pm

nema veze...uostalom tko gleda taj rukomet - hajde da je bejzbol ...ali rukomet.
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by Iron Man sri sij 28, 2015 10:02 pm

damfisk je napisao/la:

Je li tada Goluža vodio ekipu?

Ne sjećam se Very Happy

Pitam te?
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty336 / 999336 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by damfisk sri sij 28, 2015 10:03 pm

Nije.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by RobinUd sri sij 28, 2015 10:54 pm

Sa Goluzom smo osvojili tri bronce.
Ili izgubili pet srebra, zlata... zavisi kako gledas.

To je njegov ucinak.
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1799
Reputacija Reputacija : 195
Godina imam : 71
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by Purgy sri sij 28, 2015 10:54 pm

damfisk je napisao/la:Ma kakvo finale, daj šta ti je... Sa ovim idiotom na klupi, ne bi mi vidili ni "f" od finala...

To su se samo ljudi koji uopće ne prate i ne rzaumiju rukomet nadali finalu... bez obzira na lakoću ždrijeba, uvijek će ti prije finala naletit najmanje jedan ozbiljan protivnik. A ovaj imbecil na klupi nije u stanju dobit ozbilnog protivnika i kad ima najjaču i najiskusniju ekipu, a kako će tek sa ovom balavurdijom, nemotiviranim Vorijem i trtarošima Duvnjakom i Kopljarom.

Pa Goluža otkako je na klupi nije ni jedno jedino finale odigrao.

Mene jedino tko nije razočarao je Kopljar.
Čovjek igra u oba smjera, razigrava, zabija, u obrani je naš najbolji igrač. Kakav Gojun, kakav Musa, kakve pičke mile matere. Što se mene tiče, on je jedan od rijetkih koji su zaslužili sigurnu prolaznu ocjenu.

Vori ne igra u reprezentaciji ništa dobrih 5 godina, u oba smjera.
Ja bi ga danas za ono čupanje za kosu protivnika na podu izbacio iz reprezentacije istog trena. Zapravo, ja bi to davno prije napravio.

Gospodin Duvnjak, "najbolji" hrvatski rukometaš zadnjih godina, "najbolji" svjetski igrač 2013. godine, u svakoj važnoj utakmici odigra apsolutno ništa. Čovjek ima šut 5/11 i JEDNU jebenu asistenciju. JEDNU.
Kao srednji vanjski.

Čupić ponovno za kurac u bitnoj utakmici.

Iron Man je napisao/la:Otkad Goluža vodi reprezentaciju?

damfisk je napisao/la:Od 2010.

Prvo prvenstvo mu je bilo u Švedskoj, 2011. godine ako se ne varam.
Završili smo 5., pa smo završili na tri natjecanja 3. (Srbija, OI, zadnje SP), pa 4. prošle godine u Danskoj.

Taj gospodin na našoj klupi, u 6 mandata nije pronašao ijedan smisleni napad na postavljenu obranu. Isti taj forsira Alilovića na golu reprezentacije, dok ovaj ništa ne radi. Forsira samo obranu 6-0 bez kontakta koja nam nije donjela ništa dobroga. Tom istom gospodinu želim da zakasni na let na povratku i da mu sljedeći avion padne.

Ivano Balić nema mjesta u reprezentaciji... Ima Karačić. Sigurno je bolji.
Renato Sulić, najbolji pivot 2014. godine nema mjesta, imaju Musa i Brozović, te užasni Vori.
Drago Vuković, godinama važna obrambena karika, dobar igrač na svim vanjskim pozicijama, nema mjesta, imaju razni Stepančići, Bičanići i slični.

U prvom poluvremenu zabijemo 10 golova, jedini koji prepuca tu Poljsku obranu je Slišković. Zabije dva gola i dečko se ne vraća u igru više u drugom poluvremenu.
Prva akcija za Štrleka se dogodila iz odbijanca u 59 minuti i 15 sekundi utakmice.

Ali nema veze, OI su možda ovdje! Pa ljudi, i Danska je ispala. sesirko
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty142 / 999142 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by damfisk sri sij 28, 2015 11:00 pm

RobinUd je napisao/la:Sa Goluzom smo osvojili tri bronce.
Ili izgubili pet srebra, zlata... zavisi kako gledas.

To je njegov ucinak.

Izgubili tri srebra.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by tekilinho sri sij 28, 2015 11:03 pm

Prvo Golužino veliko natjecanje je bilo SP u Švedskoj 2011. kada smo bili peti.

Btw, čestitam Purgyu na dobroj prognozi na početku prvenstva, ja sam se očito zajebo i previše očekivao. Ne sjećam se kad smo gore prvenstvo odigrali, niti igre niti rezultata, obično je bar jednog od toga bilo, pa nekako i prožvačemo, a sada bezidejan napad, jednolična obrana koja je uvijek 6-0 neovisno o protivniku, osim eto kad je po 10-15 minuta 5-1 kao danas. Bio sam sretan kad sam vidio da smo dobili Poljsku za protivnika, njih uvijek doživljavam ko mušteriju, ono što je Francuska nama, to smo mi njima, al eto mi ni tu usporenu Poljsku koja ima samo šut izvana nismo uspjeli dobiti.
Ovaj kadar također nikad nije bio slabiji, od Alilovića kojeg se konstantno gura, a brani na sreću i ne postoji protiv jačih tekmi (Ivić televizor u boji za njega), pa preko Vorija koji je odavno potrošena roba, prosječnog Bičanića (nažalost teško da imamo boljeg na toj poziciji trenutno), do Boga precijenjenog Ivana zabijam 10 Austriji, Makedoniji itd Čupića, Ninčevića koji ako je i trebao biti pozvan, trebao je prije 6-7 godina pa na dalje.
Duvnjak također poprilično slabo prvenstvo za njegove mogućnosti, no ne možemo od njega očekivati da uvijek sam vuče, Slišković pokazuje nekakav potencijal šutera izvana, Karačić ima vica u igri, al ne znam jel nema sreće ili nema znanja u realizaciji, Horvat standardno okej, a Štrlek kao da ne postoji, uopće mu ni ne pokušavaju dodati, a danas masu puta ostavljen sam s ogromnim kutem.
Na kraju se onaj, najčešće osporavani Kopljar pokazao kao igrač koji je najkorektnije odradio prvenstvo, tu je u velikim utakmicama, kada ga trebamo, odrađuje napad pošteno, ne troši puno lopti, u obrani vrlo dobar.

Golužu ne treba puno ni komentirati, poziva neke poluigrače pod izgovorom pomlađivanja, a to pomlađivanje radi na potpuno krivim igračima i pozicijama (riješio se Buntića, Vukovića, Balića još otprije, Sulića se ne zove jer ne želi lizat Gopčev šupak, dok Vorija i dalje vuče).

Nego nešto što me se dojmilo ponajviše na ovom prvenstvu je Brazil i njihova obrana. Revolucija u igri, Europljani su se strašno teško nosili s tom obranom, potpuno netipično, obrana postavljeno visoko gotovo do centra, protiv ekipa sa sporijim, tromijim igračima strašno neugodno i učinkovito. Oduvijek sam se pitao što se sve ekipe drže onog branjenja na 6-9 metara od gola i niti ne pokušavaju neku inovaciju uvesti u taj sport i eto čini se da je krenulo od Brazila. Uzmemo za početak usporedbu s OI 2008. Tada smo dobili Brazil 33:14, nevjerojatan napredak. Brazil je na toj Olimpijadi pružio dobar otpor Španjolcima, no dobili su samo Kineze i vode se kao predzadnji na tom turniru. 2011. na SP u Švedskoj su i dalje bili kanta za napucavanje gdje su najbolju partiju prikazali protiv Norveške (poraz 26:25) ali su i izgubili od Japana. 2012 ih ponovno preuzima Jordi Ribeira, španjolski stručnjak koji ih je vodio od 2005. do 2008. i nanizao solidne rezultate uzevši dva zlata na Panameričkim igrama. Na OI 2012 se nisu kvalificirali jer su bili drugi na Panameričkim igrama (iza Argentine, nakon toga ih preuzeo Ribeira). Brazil već na tome prvenstvu pokazuje veliki napredak pod Ribeirom, treće mjesto u grupi ispred Tunisa, Argentine i Crne Gore, a iza Francuske i Njemačke, s vrlo dobrom gol razlikom od -5. U drugom krugu su naletili na Ruse, izgubili su samo jedan razlike, no napredak je očigledan. Na ovome prvenstvu im je gol razlika čak otišla i u plus, no uvelike zahvaljujući Čileu. Španjolska ih je dobila samo 2 razlike, Slovenija 3, Katar 5. Španjolska igra polufinale, Katar također, Slovenija razigrava od 5-8 mjesto.
Iskreno jedva čekam OI iduće godine ili iduće SP jer sam siguran da će ta ekipa još napredovati, naravno ako ih nastavi voditi stručnjak poput Ribeire (tu se vidi koliko dobar trener/izbornik znači).
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 1024
Reputacija Reputacija : 42
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty19 / 99919 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by tekilinho sri sij 28, 2015 11:05 pm

Evo čitam zadnji Purgyev post, vidim da smo puno istih stvari opazili u vezi igrača i drago mi je da još netko cijeni Kopljara, a vidi precijenjenost Čupića.
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 1024
Reputacija Reputacija : 42
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty19 / 99919 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by RobinUd sri sij 28, 2015 11:12 pm

Purgy je rukometni znalac, mora se priznati.

Rekoh vec prije, i u rukometu nam se "dogodio nogomet".
Nesto najbolje, najuzvisenije sto jedna zemlja moze imati, reprezentacija, mi dajemo diletantima....
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1799
Reputacija Reputacija : 195
Godina imam : 71
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by damfisk sri sij 28, 2015 11:15 pm

Nogometni savez u kandžama jednog čovjeka, čelnika zagrebačkog kluba.

Rukometni savez u kandžama jednog čovjeka, gazde zagrebačkog kluba.

Košarkaško savez u kandžama jednog čovjeka...

Eh... draži metropolitanizacije sporta (ali i društva i države)... neprocjenjivo
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by RobinUd sri sij 28, 2015 11:18 pm

damfisk je napisao/la:Nogometni savez u kandžama jednog čovjeka, čelnika zagrebačkog kluba.

Znam ga osobno, dok je jos klinac bio. I starijeg brata (mladjeg neznam).
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1799
Reputacija Reputacija : 195
Godina imam : 71
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by damfisk sri sij 28, 2015 11:21 pm

Šta ga nisi bacio u kontejner i otpremio na deponij?

Doduše, on bi se tamo osjećao kao među svojima
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by RobinUd sri sij 28, 2015 11:29 pm

hm, mozda se varas...
onu izreku, da svaki narod ima one politicare, koje zasluzuje, mogli bi u vise smjerova prosiriti
mi smo njega zasluzili
Ako vec nicim drugim, onda sigurno time, sto smo dozvolili da on (na takav nacin) uspije
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1799
Reputacija Reputacija : 195
Godina imam : 71
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by Prop čet sij 29, 2015 7:33 am

Purgy je napisao/la:
Ali nema veze, OI su možda ovdje! Pa ljudi, i Danska je ispala. sesirko

Bezveze. Dođem ovdje pročitati tvoj post pun ljutnje, a ti još tu realno rezoniraš. Eh, a nekad si tako maštovite psovke ima... bla
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty108 / 999108 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by RobinUd čet sij 29, 2015 12:37 pm

Dobro, napisah vec... mi smo takav narod, ili si prvi-ili si nitko i nista.
Jos nismo dosli do onog stadija, kao onaj slucaj u Argentini (valjda je tocno?!), gdje su trenera nogometne reprezentacije u zenskim haljinama prosvercali sa stadiona. Na tisuce je cekalo vani, bili bi ga smaknuli....
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1799
Reputacija Reputacija : 195
Godina imam : 71
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by damfisk čet sij 29, 2015 12:55 pm

Ne, nismo mi "takav narod". To uopće nije istina.

Medalju ne osvoje odbojkaši - nitko ne kaže "ili si prvi ili si nitko i ništa".

Medalje ne osvoje gimnastičari, atletičari... - nitko ne kaže "ili si prvi ili si nitko i ništa".

Zašto? Zato šta naši odbojkaši, gimnastičari, atletičari... nisu u svjetskom vrhu ni po individualnoj kvaliteti ni po ranijim uspjesima i rezultatima.


Naša rukometna reprezentacija je, po individualnoj igračkoj kvaliteti i po uspjesima i rezultatima među tri ili četiri NAJBOLJE NA SVIJETU. Slobodno se može reći i jedna od dvije najbolje na svijetu (druga je Francuska, naravno).

I kada na takmičenju svojim plasmanom ne potvrdiš tu individualnu kvalitetu i ranije rezultate, onda sa punim pravom, osnovano i utemeljeno treba kritizirat taj neuspjeh.

Točka.


Ako će profesionalni sportaši koji su u svojem sportu u samom svjetskom vrhu doć na natjecanje sa stavom "ma eto, neka smo mi tu, pa šta bude bit će" onda su oni KURAC OD OVCE a ne sportaši.

To nema nikakve veze s tim kakav smo mi narod, to ima veze sa sportom.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by Prop čet sij 29, 2015 12:59 pm

RobinUd je napisao/la:Dobro, napisah vec... mi smo takav narod, ili si prvi-ili si nitko i nista.
Jos nismo dosli do onog stadija, kao onaj slucaj u Argentini (valjda je tocno?!), gdje su trenera nogometne reprezentacije u zenskim haljinama prosvercali sa stadiona. Na tisuce je cekalo vani, bili bi ga smaknuli....

Mislim da je to bilo u Brazilu, kad su izgubili ono famozno finale 1950-te...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty108 / 999108 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by damfisk čet sij 29, 2015 1:03 pm

Maracanaço.

Vjerovatno najljepši sportski moment u povijesti sporta i momenata.

Alcides Ghiggia je i dan-danas moj heroj.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by RobinUd čet sij 29, 2015 1:08 pm

damfisk je napisao/la: Ne, nismo mi "takav narod". To uopće nije istina.

Naša rukometna reprezentacija je, po individualnoj igračkoj kvaliteti i po uspjesima i rezultatima među tri ili četiri NAJBOLJE NA SVIJETU. Slobodno se može reći i jedna od dvije najbolje na svijetu (druga je Francuska, naravno).

I kada na takmičenju svojim plasmanom ne potvrdiš tu individualnu kvalitetu i ranije rezultate, onda sa punim pravom, osnovano i utemeljeno treba kritizirat taj neuspjeh.

Točka.

Ako će profesionalni sportaši koji su u svojem sportu u samom svjetskom vrhu doć na natjecanje sa stavom "ma eto, neka smo mi tu, pa šta bude bit će" onda su oni KURAC OD OVCE a ne sportaši.


Samo si djelomicno u pravu (i to je nesto !!).
I svakom sportu, u svakoj drzavi, postoje oscilacije.
Da je tako, onda bi Madjari (u nogometu) mogli sebe uvjeravati da su, eto, najbolji na svijetu, i da kod njih treba nesto kritizirati. I tako pedesetak godina.
Nema u sportu narucenih pobjeda (bar ne legalnih), nema pretplate na prav mjesta.
Mi jesmo loptacka nacija (leze nam svi sportovi s loptom), no, i u porazu treba biti velik.

Naravno, to ne znaci da ne treba kritizirati, ali, kao sto rekoh, mi sami sebi reziramo i poraze... i pobjede.
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1799
Reputacija Reputacija : 195
Godina imam : 71
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by RobinUd čet sij 29, 2015 1:09 pm

Prop je napisao/la:

Mislim da je to bilo u Brazilu, kad su izgubili ono famozno finale 1950-te...

Nije li to bio jedan od onih Cezara ??
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1799
Reputacija Reputacija : 195
Godina imam : 71
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by damfisk čet sij 29, 2015 1:14 pm

RobinUd je napisao/la:
Samo si djelomicno u pravu (i to je nesto !!).
I svakom sportu, u svakoj drzavi, postoje oscilacije.


Oscilacije ne traju pet godina.

RobinUd je napisao/la:
Da je tako, onda bi Madjari (u nogometu) mogli sebe uvjeravati da su, eto, najbolji na svijetu, i da kod njih treba nesto kritizirati. I tako pedesetak godina.

Kao šta rekoh, oscilacije ne traju pet godina. A pogotovo ne pedeset.

RobinUd je napisao/la:
Nema u sportu narucenih pobjeda (bar ne legalnih), nema pretplate na prav mjesta.

Naravno da nema. Pobjedu treba zaslužiti. A kad imaš kvalitetu a izgubiš, onda je vrijeme za kritike.

RobinUd je napisao/la:
Mi jesmo loptacka nacija (leze nam svi sportovi s loptom), no, i u porazu treba biti velik.

Naravno, to ne znaci da ne treba kritizirati, ali, kao sto rekoh, mi sami sebi reziramo i poraze... i pobjede.

Nitko nama u rukometu ništa nije ni režirao niti unaprijed pretplatio.

Dobri smo. Kvalitetu imamo. Ranije rezultate imamo. Ugled imamo.

To znamo mi, to znaju i svi ostali.

Kad se ta kvaliteta, rezultati i ugled ne opravdaju, vrijeme je za kritike. A nikako, i nikada, nije vrijeme za "dobro je, eto, događa se, nemojmo sada..."

Jesi dobar? Jesi? Daj rezultat ili se pokrij ušima. Točka.


damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 10 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 11. Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.