Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

+14
JShepard
rider331
valentino
sunce
Lady with hat
minutus
RobinUd
Karudijan
drGspot
nikolina
jaganjac
Purgy
Neu
Teo
18 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by bokaso1 uto lip 18, 2013 11:52 am

sunce je napisao/la:
Ma nismo ni sumnjali da se sve to baš tebi događa Very Happy



Ma Sunce moje sta da ti kazem.... Ne moras u opste svoju sumnju govoriti u mnozini...  Piso ja o tome jos dok ti nisi dosla na forum.... E sad jedino da spremis pare pa da proveris, nemam drugu mogucnost da ti pokazem.....
A i sta je 250 evrova za tebe.....LaughingLaughingLaughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by sunce uto lip 18, 2013 12:02 pm

bokaso1 je napisao/la:
Ah jeah, za mene je to sića koju bih radije bacila na nove japanke.
sunce
sunce
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 02.01.2012
Broj postova : 1916
Reputacija Reputacija : 127
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by valentino uto lip 18, 2013 12:04 pm

Neu,
kad budeš diplomirala i zaposlila se skužit ćeš da svi pružamo nekakve usluge i da se kvalifikacija "kurva" koristi kad želiš nekoga ponizit, čemu si ti, iskreno, jako sklona.

valentino
Trajno baniran/a

Registriran/a : 30.05.2013
Broj postova : 1606
Reputacija Reputacija : 261
Godina imam : 14
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by bokaso1 uto lip 18, 2013 12:44 pm

sunce je napisao/la:

Ah jeah, za mene je to sića koju bih radije bacila na nove japanke.

Znam Sunce nase, zato sam ti i rekao tako....Very Happy
E a za tebe bi obukao specijalne tangice, i igrao striptiz....LaughingLaughingLaughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by rider331 uto lip 18, 2013 8:58 pm

Ne bih. Draže mi je nekako spontanim putem da imam sex sa curom , i to neku koja mene želi i ja nju. a ne sad da ga ubacujem gdje god i kad god... još da mi se i zgadi... što ću onda? smajlić

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by sunce uto lip 18, 2013 9:43 pm

bokaso1 je napisao/la:


Kul, jel bi mi i čizme lizao?
sunce
sunce
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 02.01.2012
Broj postova : 1916
Reputacija Reputacija : 127
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by JShepard sri lip 19, 2013 1:58 am

Zar to nije žigolo, a ne Callboy? I ne, slažem se s Teom.

JShepard
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.01.2013
Broj postova : 141
Reputacija Reputacija : 27
Godina imam : 25
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty10 / 99910 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by bokaso1 sri lip 19, 2013 3:28 pm

sunce je napisao/la:



Kul, jel bi mi i čizme lizao?

Pa zasto ja tebi, bolje ti meni.....LaughingLaughingLaughing

Inace Sunce cemu odma perveryija.... Jel to jedino sto volis ili manjak maste i nedostatak romantike....kiša

Sad mi je jasno sto ovaj tvoj se tako ponasa.....LaughingLaughingLaughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by Melgirl sri lip 19, 2013 3:52 pm

Bila na masaži više puta, naravno da se plaća. Dobro je to šta mi dođe doma pa mi je i atmosfera opuštajuća, domaća. Znam se tako ponekad upustit u "slučajnu" igru provociranja i zavođenja tipa koji me masira, pogotovo ako je zgodan.
Melgirl
Melgirl
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 26.04.2012
Broj postova : 270
Reputacija Reputacija : 79
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by damfisk sri lip 19, 2013 5:03 pm

bokaso1 je napisao/la:
Pa zasto ja tebi, bolje ti meni.....LaughingLaughingLaughing

Inace Sunce cemu odma perveryija.... Jel to jedino sto volis ili manjak maste i nedostatak romantike....kiša

Sad mi je jasno sto ovaj tvoj se tako ponasa.....LaughingLaughingLaughing



Očekivano.

Ad hominem, vrijeđanje bližnjih, podlo omalovažavanje i otvoreno nabacivanje govnima.


Za ništa drugo nisi ni sposoban, folirantu pozerski.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by bokaso1 sri lip 19, 2013 8:14 pm

damfisk je napisao/la:



Očekivano.

Ad hominem, vrijeđanje bližnjih, podlo omalovažavanje i otvoreno nabacivanje govnima.


Za ništa drugo nisi ni sposoban, folirantu pozerski.

Pravi si advokat, pa sto se trudis da se nastavljas samnom ako znas kakav sam i ako ti nisam po volji ili na tvom nivou.... Znam ja sta je to, to je ljubav......

Kolko vidim tvojoj dragoj nije mrsko da se prepucava samnom....  To sto sam odgovorio je odgovor njoj a ne tebi, na njen post sam odgovorio kako mislim da treba.....

Nemam ja nista protiv da vas oboje ne progovorite samnon do kraja zivota ni rec..... (verovatno bi se mnogi obradovali jer smaranje je gledati druge kad se podjebavaju....)
Ponavljas se analizirajuci mene i objasnjavajuci kakav sam i sta sam.....  Jel ti nije malo monotono vec.....
Mene uveseljava i stvarno mi je simpaticno jedino sto nevodi nicemu.....
Ajde, budi pametan, pa ti si advokat i nemoras se nastavljati sa nekim Lazljivim Cetnickim kriminalcem..... Koga briga sta on prica ili peva......



Opusti se Damfi, ubice te romantika......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by Amyicha čet lip 20, 2013 11:26 am

ne bih, zasto bi nekog placala kad mogu nac napaljenu budalu besplatno Very Happy hahahaha
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by bokaso1 čet lip 20, 2013 9:52 pm

Ami, ispravno razmisljas..... Slazem se.....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva - Page 2 Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.