Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

+14
JShepard
rider331
valentino
sunce
Lady with hat
minutus
RobinUd
Karudijan
drGspot
nikolina
jaganjac
Purgy
Neu
Teo
18 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by Neu pon lip 17, 2013 9:19 pm

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Konkretno, zanima me dame Crofriendsa, bi li ikad otišle muškoj kurvi, bilo zbog seksa, avanture, dosade, želje...

Muški forumaši, bi li ikad mogli biti muška kurva, jebati cure za novac i ako bi, koliko bi tražili za jedan seks, koliko za lizanje pičke, koliko za prstenjačenje?

Napišite cjenik Very Happy

aKO ne bi, zbog čega se ne vidite nikako u tom poslu? Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty999 / 999999 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by Teo pon lip 17, 2013 9:21 pm

cijenim svoje tijelo i ne bih ga prodavao
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty0 / 9990 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by Purgy pon lip 17, 2013 9:21 pm

Ma zakaj ne.
Samo ne primati mušterije preko 30 i preko 65 kg.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty142 / 999142 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by Neu pon lip 17, 2013 9:22 pm

Ali moraš primati i napiši cjenik, purgy, čisto da dame znaju
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty999 / 999999 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by Purgy pon lip 17, 2013 9:24 pm

Ne moram.
Ne uvedem ih u fiskalnu blagajnu, kažem da još nisam to uveo i da ne mogu pošto im ne mogu izdati račun.
Very Happy
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty142 / 999142 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by Neu pon lip 17, 2013 9:24 pm

Dobro, za ove do 30 godina, koji bi bio cjenik?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty999 / 999999 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by Purgy pon lip 17, 2013 9:29 pm

Cjelokupni seks je malo teži fizički posao, recimo, pošto cijenim svoje tijelo, odnosno, energiju, tak da ne može ispod 25 kn po minuti.

Ovo dvoje je lakše, pa nek bude 24.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty142 / 999142 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by Neu pon lip 17, 2013 9:32 pm

I pošto možeš samo 5-10 minuta, zaradio bi 125-250 po seksu a?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty999 / 999999 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by Purgy pon lip 17, 2013 9:33 pm

Inače, vidiš, sad sam ja razmišljao...
Svi znamo za zakon očuvanja energije.
Oni koji ne znaju, nek se vrate u... hmm... Osnovnu školu?

Dobro, svejedno sad.

U seksu oboje partnera troši energiju. Točnije, u većini slučajeva. Gdje nestaje energija koju su partneri potrošili? Ne pretvori se sva u toplinsku, nemoguće.

Laughing jao
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty142 / 999142 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by Purgy pon lip 17, 2013 9:34 pm

Neu je napisao/la:I pošto možeš samo 5-10 minuta, zaradio bi 125-250 po seksu a?

Ako ti je previše, dat ću ti ja besplatno prvi put.

A ako ti je prekratko, točnije, ako misliš da ne može duže, također, mogu ti dati probni u pola cijene.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty142 / 999142 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by Neu pon lip 17, 2013 9:35 pm

Laughing

Tko ti radi u eskort agenciji? Ili imaš svodnika?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty999 / 999999 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by Purgy pon lip 17, 2013 9:40 pm

Nitko.

Letci podjeljeni na križanjima, ostavljeni kod mjesta gdje puno ljudi prolazi...

Nemam novaca da nikog plaćam, dovoljno je to što sam prejeftin za uslugu koju pružam.
misa
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty142 / 999142 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by minutus pon lip 17, 2013 9:57 pm

nije li kurva i onaj,Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Getsmiley koji ševi ženu susjeda (svejedno je li bližeg ili dalekog)?
to je sex bez kriterija.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty0 / 9990 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by jaganjac pon lip 17, 2013 10:12 pm

Dobio sam poruku i upute da pišem na ovoj temi ali slab sam ti ja s kurvama.

Kurva nije samo prodavateljica/prodavatelj seksualnih usluga.
Kurve su i političari, tajkuni, novinari, pisci, policajci...
Imaš kurve u svakom poslu.

jaganjac
Trajno baniran/a

Registriran/a : 12.06.2013
Broj postova : 770
Reputacija Reputacija : 67
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty0 / 9990 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by bokaso1 uto lip 18, 2013 12:55 am

Nebi, jer nebi mogao sa svakom, pogotovo ako je nehigijena u pitanju.....

Imao sam pre par godina jednu ponudu jako slicnu...
Naime upoznao sam jednu devojku koja je menazer nekim pevaljkama....
Devojka je malo starija od mene (4 godine) i veoma zgodna ali ne bas lepa u licu.... Da ne gusim ponudila mi je da joj budeem pratnja i da idemo u Egipat....
Placeno sve i plis jos parica odozgo....
Kad sam je pitao a stabi trebao da radim tamo kad nisam na smeni, a ona kaze sve....

Drugi puta mi je ponudila jedna strankinja koja je bila sa drugaricom da posle posla odemo do nje u hotel.....

Ostale ponude nisu bile finansiske.....

Pa sta ja znam, nisam od onih koji samo gledaju seks vec ja to gledam kao celovecernju predstavu a verujem da bi i njoj to bilo daleko zanimljivije.... Recimo prijatno vece koje se zavrsi u krevetu bi moglo i za to bi recimo bilo 200 evra.... Tu dodje jos i moj advokat , koji sve uredjuje i uzima jos 50 evra..... Znaci prijatno vece bi gospodju kostalo 250 evrova....
Naravno samo zene dolaze u obzir, sa miskima nebi mogao.....

(sobzirom da zene uzimaju 40 evra za 30minuta, cela noc je 200 evra, mislim da bi i moja cena bila ok
Neu, cenovnik seksa moze samo onaj ko otaljava.... Ja bi sa nekim devojkama kogao sta im padne na pamet a dok sa drugim jedva bi mi se i digao (ako i to bi).... Tako da cenovnik mogu da kazem ali nebi sa svakom mogao da ga ispunim.....

bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty120 / 999120 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by nikolina uto lip 18, 2013 5:09 am

Konkretno, zanima me dame Crofriendsa, bi li ikad otišle muškoj kurvi, bilo zbog seksa, avanture, dosade, želje...



Ne dolazi u obzir da kurac placam,dok ga možeš naći besplatno ......mada ko zna kada budem bakica možda se zaželim mladog mesa Very Happy
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty0 / 9990 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by RobinUd uto lip 18, 2013 6:46 am

Vec sama ponuda-potraznja seksualnih usluga je u temi tako postavljena, kao da je to skoro kriminalno djelo. Naravno, podrazumijeva se (u nasim krajevima i nasem drustvu) da je prljavo, nemoralno, neljudski... i sta ja znam sta jos.

Ako se analizira cisto pragmaticno i bez predrasuda, kakva je razlika izmedju "prodavanja" svoih ruku, koje prodaje kirurg, prodaje svojeg mozga (figurativno) kojeg prodaje profesor, svojih ruku, koje prodaje cistacica, ili prodaje nekih drugih dijelova tijela, koje prodaju prostitutke (muske i zenske).

Da drugacije izgledam, da je zivot isao jednim drugim tokom, vjerojatno bih to mogao "raditi".
S tim u vezi treba objasniti ovim licemjerima, koji bi jebali samo lijepe i mlade, da takvima najcesce ne treba takva usluga.
Znaci, "klijentela" bi se sastojala od nelijepih zena (ne postoje ruzne zene), u "najboljim godinama".
A cjenik.... eh... ja sam u tome dobar. Jako, jako dobar. Takva bi bila i cijena.
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1799
Reputacija Reputacija : 195
Godina imam : 71
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty0 / 9990 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by drGspot uto lip 18, 2013 7:35 am

...teško je procijeniti na što bi sve čovjek bio spreman da ga egzistencija pritisne...
...no nisam za ad-hoc osuđivanje krašKexualno-explicitnih dielatnika, kako žena tako i muškaraca
...živmo u 21. stoljeću...to je sve realnost, normalna stvar...
...cjenik...? ...pa netko tko se bavi usnenim cjelivanjem uzdrhale puti i fluidno-ukrudbenom prodordbom u niežnice...ha, da se ostvari mjesečni dohodak u rangu tipične plače... smajlić
drGspot
drGspot
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 19.08.2009
Broj postova : 78
Reputacija Reputacija : 30
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty0 / 9990 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by minutus uto lip 18, 2013 8:21 am

RobinUd
Vec sama ponuda-potraznja seksualnih usluga je u temi tako postavljena, kao da je to skoro kriminalno djelo. Naravno, podrazumijeva se (u nasim krajevima i nasem drustvu) da je prljavo, nemoralno, neljudski... i sta ja znam sta jos. ...

s pravom!


nisam za nekakvo moraliziranje, naprotiv. temeljno me smeta da moderno, slobodno, školovano itd. društvo svaki životni dah i pokret želi podrediti profitu. za moje razumijevanje, koristoljublje je odavno zarobilo čovjeka.
i nije riječ o nekakvoj političkoj slobodi (i uopće ne hrvatskoj), nego o slobodi krtice, lisice ili ptice, misliti, živjeti i ponašati se u skladu s vlastitim prirodnim određenjem. - za razliku od, recimo, kokoši ili svinje iz ljudskog uzgoja, koje zna se (nadam se) zašto i kako žive i umiru.

tko želi slobodno živjeti i umrijeti, mora naučiti suzdržati se od raznih ugodnosti i radosti, časti, ponosa i nagrada, što je srž i pogon suvremenog "civiliziranog" svijeta institucionaliziranog zločina; mora održati distancu i biti rezerviran prema vrijednostima i pravilima društva u kojem živi.

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Th_gimme1 tako svako od životnih pitanja i pojava, koje razmatramo ovdje na forumu, završava uvijek na istom korijenu, na temeljnim postavkama, koje su naizgled daleko od teme. kad riješiš /prepoznaš temeljno, riješio si sve kontradikcije, sva pitanja i odgovore.


konjska kopita
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty0 / 9990 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by sunce uto lip 18, 2013 8:36 am

bokaso1 je napisao/la:Nebi, jer nebi mogao sa svakom, pogotovo ako je nehigijena u pitanju.....

Imao sam pre par godina jednu ponudu jako slicnu...
Naime upoznao sam jednu devojku koja je menazer nekim pevaljkama....
Devojka je malo starija od mene (4 godine) i veoma zgodna ali ne bas lepa u licu....  Da ne gusim ponudila mi je da joj budeem pratnja i da idemo u Egipat....
Placeno sve i plis jos parica odozgo....
Kad sam je pitao a stabi trebao da radim tamo  kad nisam na smeni, a ona kaze sve....

Drugi puta mi je ponudila jedna strankinja koja je bila sa drugaricom da posle posla odemo do nje u hotel.....

Ostale ponude nisu bile finansiske.....

Pa sta ja znam, nisam od onih koji samo gledaju seks vec ja to gledam kao celovecernju predstavu a verujem da bi i njoj to bilo daleko zanimljivije.... Recimo prijatno vece koje se zavrsi u krevetu bi moglo i za to bi recimo bilo 200 evra.... Tu dodje jos i moj advokat , koji sve uredjuje i uzima jos 50 evra..... Znaci prijatno vece bi gospodju kostalo 250 evrova....
Naravno samo zene dolaze u obzir, sa miskima nebi mogao.....

(sobzirom da zene uzimaju 40 evra za 30minuta, cela noc je 200 evra, mislim da bi i moja cena bila ok
Neu, cenovnik seksa moze samo onaj ko otaljava.... Ja bi sa nekim devojkama kogao sta im padne na pamet a dok sa drugim jedva bi mi se i digao (ako i to bi).... Tako da cenovnik mogu da kazem ali nebi sa svakom mogao da ga ispunim.....

Ma nismo ni sumnjali da se sve to baš tebi događa Very Happy
sunce
sunce
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 02.01.2012
Broj postova : 1916
Reputacija Reputacija : 127
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty0 / 9990 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by Karudijan uto lip 18, 2013 8:38 am

Pa da mi dođe neka baba od 70 leta...Auuuu...Neka hvala.

Karudijan
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 1826
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty0 / 9990 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by RobinUd uto lip 18, 2013 8:43 am

@ minutus
Tako dugo dok se tvoj pogled na ovaj dio stvarnosti svodi na to, da se slazes ili ne slazes s tim/takvim nacinom zivota, do tad imas moje postovanje.
Nisam sigugran jesam li se prevario, ali imam osjecaj da sam u upisu otkrio jedan militantni ton.
I tu prestaje svaka sala.
To bi onda bilo nametanje silom svojih pogleda na zivot drugima. Za to je moje razumijevanje nula.

Prodavanje seksualnih usluga je samo jedan nacin prostituiranja, koje postoji u svim segmentima drustva.
Ako se zaposljava sekretarica-tajnica, i dodje bezbroj kandidatkinja, koje sve od reda imaju iste kvalifikacije, ista iskustva u poslu, iste perspektive... onda ce posao dobiti ona, koja ima najbolje sise.
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1799
Reputacija Reputacija : 195
Godina imam : 71
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty0 / 9990 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by minutus uto lip 18, 2013 9:29 am

sunce je napisao/la:Ma nismo ni sumnjali da se sve to baš tebi događa Very Happy



hehe  Zločesti osmijeh
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty0 / 9990 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by minutus uto lip 18, 2013 9:35 am

militantni ton, nametanje....      smiješno,
ovo je borba za život, a ne kasperle teater, kao što to ostarijela dječica priželjkuje
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Monkey
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty0 / 9990 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by Lady with hat uto lip 18, 2013 10:02 am

Za muškog kurvara kaže se da je-žigolo.
Ne,nikad ne bih otišla kod nekog ko je tucao hiljade i hiljade žena.Živi virus.
Lady with hat
Lady with hat
Junior
Junior

Registriran/a : 16.07.2012
Broj postova : 681
Reputacija Reputacija : 97
Godina imam : 27
Započeo/la tema :
Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty0 / 9990 / 999Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty

[Vrh] Go down

Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva Empty Re: Callboy - muškarac koji pruža seksualne usluge - muška kurva

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.