Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

+25
Dr.Kiyu
gio_deluxe
MissM
Layla
GUSTI
Neukrotivi pastuh
eva kant
evitaa
Amyicha
ana
fosforica
goc
stidljiva ljubičica
josari
Prop
WEYLAND-YUTANI
Hitman
nana_du
THUNDER_DINIX
thunderbolt
Neu
vanessastjepa
House
Love
Achilles
29 posters

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty Plačete li na tužne filmove

Postaj by Neu čet lis 01, 2009 8:34 pm

dakle?

ja da,na većinu cmoljim,posebno kad neko umire i slično Crying or Very sad
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by ana čet lis 01, 2009 8:36 pm

Da,plačem obično na obiteljske drame,posebno po istinitom događaju,al rasplače me i film "zgodna žena" hammer
ana
ana
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 29.09.2009
Broj postova : 147
Reputacija Reputacija : 3
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by Gost čet lis 01, 2009 8:38 pm

neznam za plakanje ako jest nesvjesno je, ali strasno se znam uzivit u film i emocije me preplave kako film tece. zna biti parodicno pogotovo kod trilera i akcije promatrati reakcije kakve imam, a kod ljubica bolje ne komentirati pogotovo oni filmovi u kojima glumi sndra bullock... inace fav filmovi su mi sage akcijske. (kineski i korejanski film)
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by Amyicha pet lis 02, 2009 8:06 am

da.... i to se često puta desi XD
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty113 / 999113 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by evitaa pon lis 05, 2009 1:11 am

Plačem ponekada.Kao i svi ponekada se uživim u film tako da se emocije i suze jednostavno "pojave".
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by THUNDER_DINIX pon lis 05, 2009 12:49 pm

jako rijetko
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by eva kant pon lis 05, 2009 12:51 pm

da. otkad sam rodila, postala sam pekmezasta. :=U:
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty92 / 99992 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty Najtužnija scena iz nekog filma

Postaj by Love uto lis 06, 2009 11:06 am

Koja vam je najtužnija scena u filmu?
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty672 / 999672 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by Gost uto lis 06, 2009 11:14 am

joj sam pocetak LOTRA. znam da cim pocne necu se 2 i po sata nigdje mrdnuti. vec mi tad krenu suze na oci.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by Neu pet lis 16, 2009 8:47 pm

Gran Torino Crying or Very sad
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by Love pet lis 16, 2009 8:49 pm

transformers 2,za optimusom 🔡
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty672 / 999672 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by Neukrotivi pastuh pet lis 16, 2009 8:53 pm

Kod tužnih filmova je važno kako se osjećam. Ako tužno, zalije se koja (kap suza) bedara

Ima ih jako puno Crying or Very sad
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty72 / 99972 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by THUNDER_DINIX pet lis 16, 2009 8:54 pm

koji ti je najtuzniji?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by Neu pet lis 16, 2009 8:54 pm

ja cmoljim ko kiša kad mi je film tužan a u zadnje vrijeme na svaki film skoro plakim Crying or Very sad
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by evitaa pet lis 16, 2009 9:01 pm

Kada sam gledala filmove Život je lijep i Carstvo sunca.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by GUSTI pet lis 30, 2009 4:37 am

bambi :S:
GUSTI
GUSTI
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 23.09.2009
Broj postova : 1332
Reputacija Reputacija : 131
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty21 / 99921 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by Gost pet lis 30, 2009 5:14 am

prsten nibelunga
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by Amyicha pet lis 30, 2009 8:17 am

titanic, dnevnici jedne dadilje, tata od formata, onaj s will smithom neš s istinom jooj zaboravila sam kak se zove hehe
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty113 / 999113 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by THUNDER_DINIX pet lis 30, 2009 12:16 pm

mislim da je "Potraga za srecom", "Pursuit for happines"
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by Prop pet lis 30, 2009 2:41 pm

Abbath je napisao/la:prsten nibelunga

De, nemoj me jebati?! Kada ti je suza potekla, tamo na kraju kada ga izdaju i onda se i njegova draga ubije?! kao
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by Layla pet lis 30, 2009 2:50 pm

mostovi okruga madison
Layla
Layla
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 30.09.2009
Broj postova : 1348
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty55 / 99955 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by Gost pet lis 30, 2009 2:52 pm

prop_ovednik je napisao/la:
Abbath je napisao/la:prsten nibelunga

De, nemoj me jebati?! Kada ti je suza potekla, tamo na kraju kada ga izdaju i onda se i njegova draga ubije?! kao

smajlić
da... to mi je koma bilo. jer bas su mi oboje simpaticni bili. dobre uloge su napravili
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by Prop pet lis 30, 2009 2:55 pm

Osobno, to mi je jedno od iznenađenja filmskog svijeta, nisam očekivao ništa posebno, a dobio jako, jako, dobar film, dobro razrađenih uloga i fine glume...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by MissM pet lis 30, 2009 3:03 pm

kraljevi mamba... nisam bas plakala al mi je tuzan film
MissM
MissM
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 05.10.2009
Broj postova : 53
Reputacija Reputacija : 14
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by MissM pet lis 30, 2009 3:04 pm

THUNDER_DINIX je napisao/la:mislim da je "Potraga za srecom", "Pursuit for happines"

i taj isto.. bas mi bilo zao klinca Sad
MissM
MissM
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 05.10.2009
Broj postova : 53
Reputacija Reputacija : 14
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 3 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.