Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

+25
Dr.Kiyu
gio_deluxe
MissM
Layla
GUSTI
Neukrotivi pastuh
eva kant
evitaa
Amyicha
ana
fosforica
goc
stidljiva ljubičica
josari
Prop
WEYLAND-YUTANI
Hitman
nana_du
THUNDER_DINIX
thunderbolt
Neu
vanessastjepa
House
Love
Achilles
29 posters

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 5 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by Sinister čet stu 25, 2010 12:58 pm

Hachiko: a dog story, moram priznati danceri
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 5 Empty14 / 99914 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 5 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by evitaa uto ruj 04, 2012 1:18 pm

Sinister je napisao/la:Hachiko: a dog story, moram priznati danceri

Je nas je tuzan , te Titanic, Mostovi kruga Madison,

Schindlerova lista...ima ih.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 5 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by Neu uto sij 29, 2013 9:37 pm

99% odgledanih drama sam oplakala, većinom cmizdrim na filmove. ČIm netko umire, evo me, čim neka životinjica umire, evo me, čim je nešto tužno, evo me... Kvragu i zdrav razum.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 5 Empty999 / 999999 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 5 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by Prop uto sij 29, 2013 9:44 pm

Jao, plačipizdo, jadni tede s tobom.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 5 Empty108 / 999108 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 5 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by Neu uto sij 29, 2013 9:48 pm

Pa ko da to utječe na njega. Ja plačem sebi u jastuk. Ne mogu ja to spriječit. I u kinu sam cmizdrila.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 5 Empty999 / 999999 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 5 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by Prop uto sij 29, 2013 9:48 pm

Pa kaj ga sramotiš u javnosti prop
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 5 Empty108 / 999108 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 5 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by Neu uto sij 29, 2013 9:50 pm

Ne vidi to nitko.

Sam mi oči nateknu ko da sam pušila... Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 5 Empty999 / 999999 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 5 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by Prop uto sij 29, 2013 9:57 pm

Još pamtim kad sam upalio prvi tvajlajt i vidio kako vampir sjaji na suncu, od količine gluposti sam umalo zaplakao.
Da nisam stigao izbrisati film u dvije sekunde moguće da i bih.

Svidjela mi se ta fora u crtiću od sinoć - "Ovako nas predstavljaju? Užas!" misa
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 5 Empty108 / 999108 / 999Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova! - Page 5 Empty Re: Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.