Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dopunsko zdravstveno osiguranje

+10
eva kant
Neu
nikolina
WEYLAND-YUTANI
Iron Man
Teo
zbracun
Mass
damfisk
Love
14 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by RobinUd sri svi 06, 2015 10:39 pm

Ima jedna jako zgodna misao (nemam pojma tko je autor).
Ide otprilike ovako:

Kad umres, neznas da si umro, ne patis, svejedno ti je.
Ali, pate drugi.

Isto je i kad si glup.
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1799
Reputacija Reputacija : 195
Godina imam : 71
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by damfisk čet svi 07, 2015 10:49 am

tanuki je napisao/la:
dali tebi teba hitno lječenje hmm
zašto se toliko  pjeniš?
pusa  (  čelo)  Laughing

Odjebi šupčino.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by tanuki pet svi 08, 2015 1:33 pm

mene zanima zašto se zdravstvo ne organizira poput vlasništva automobila; dakle ako imaš auto imaš i obvezno osiguranje, ako želiš nešto više onda postoji kasko!
svake godine obvezni tehnički pregled, a u slučaju kvara ili udesa sam biraš automehaničara, limara, lakirera koji će ti popraviti auto!
zašto se to ne bi odnosilo i na čovjeka?
ali izgleda da automobili imaju bolji tretman od ljudi Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by damfisk pet svi 08, 2015 4:58 pm

Pa tako i jest u zdravstvu glupane.

Dopunsko zdravstveno osiguranje je opcija.

Nevjerovatni je kakav si kreten.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by tanuki pet svi 08, 2015 8:01 pm

damfisk je napisao/la:Pa tako i jest u zdravstvu glupane.

Dopunsko zdravstveno osiguranje je opcija.

Nevjerovatni je kakav si kreten.
nevjerojatno je koliko si ti glup,
ako si pročitao napise Eve npr. onda bi znao da u Austriji dopunsko znači bolji tretman za hipohondre koji očekuju da će završiti u bolnici, a u hrvatskoj dopunsko znači pokrivanje usluga koje bi trebalo pokriti obvezno zdravstveno osiguranje,
npr sa 3o godina radnog staža nikada nisi bio bolestan, ali svaki mjesec od tvoje plaće oduzimao se i dio za zdravstveno obvezno osiguranje i eto nakon 30 godina završio si u bolnici i ako nemaš dopunsko, 400 kn po danu !
po tebi je to logično i prihvatljivo kao i imbecilčinama koji su u hrvatskoj uveli to dopunsko, jer u hrvatskoj dopunsko znači dodatna otimačina na postojeću otimačinu, jer u hrvatskoj se ne isplati biti zdrav smajlić
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by damfisk pet svi 08, 2015 9:26 pm

Odjebi, šupčino.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by tanuki pet svi 08, 2015 9:48 pm

i jebem te glupavog koji ništa ne razumije.
u smrt sam otpratio oca, majku i sestru!

otac i majka su doživjeli pozne godine i došlo im je vrijeme, ali sestra nije i preživjela je tri godine više od prognoza, a imala je ona i dopunsko, a nakon njene smrti ja sam prestao uplaćivati dopunsko!
kažeš da je to opcija kretenčino!
za što opcija?
za lijekove koje je moja majka uzimala s 87 godina , za spavanje i za buđenje, a mojoj sestri koja je umirala u bolovima dozvoljeni su joj nekakvi flasteri s morfijem koji se upija preko kože ? a ja sm bio uz nju posljednjih 90 dana njenog života
daj mi objasni i jedan rezon za to dopunsko u Hrvatskoj kao opcija?
ja sam se odrekao te opcije i ne plaćam dopunsko, ali me zanima dali je ti plaćaš?
kažeš odjebi šupčino,
ali ponavljam da ne mogu odjebati dok nisam svršio Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by damfisk pet svi 08, 2015 11:08 pm

Odjebi, šupčino.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by Teo sub svi 09, 2015 6:44 am

Sramota da se vrijeđate na svakoj temi koja se otvori. Ne morate se slagati ogo teme i načina razmišljanja, ali ne morate se ni vrijeđati. Uglavnom takav dialog koji vodite govori o vama da ne znate na normalan dialog.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by tanuki sub svi 09, 2015 8:44 am

Teo je napisao/la:Sramota da se vrijeđate na svakoj temi koja se otvori. Ne morate se slagati ogo teme i načina razmišljanja, ali ne morate se ni vrijeđati. Uglavnom takav dialog koji vodite govori o vama da ne znate na normalan dialog.
izvini Teo, ja ti se osobno ispričavam što si morao čitati naša uzajamna vrijeđanja, ali eto ja sam mislio da je to zanimljivo, pače mislio sam da i damkiks tako misli, ali sada kad sam shvatio da on tako ne misli, više neće biti vrijeđanja ! Very Happy
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by damfisk sub svi 09, 2015 12:09 pm

Ma boli me kurac šta ti misliš, šupčino glupa.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by Tuky ned lis 15, 2017 7:32 pm

imam bezplatno dopunsko i bmk ali opet neke lijekove plaćam

Tuky
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 14.10.2017
Broj postova : 203
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje - Page 4 Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.