Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dopunsko zdravstveno osiguranje

+10
eva kant
Neu
nikolina
WEYLAND-YUTANI
Iron Man
Teo
zbracun
Mass
damfisk
Love
14 posters

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by Neu čet ruj 01, 2011 9:47 am

Dopunsko zdravstveno osiguranje - za što mi točno plaćamo dopunsko kad skoro svaki lijek ide uz nadoplatu ili na slobodnu prodaju? I to uz nadoplatu minimalno 30-40 kuna. Čak i lijekovi za alergiju idu uz nadoplatu.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty999 / 999999 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by Teo čet ruj 01, 2011 3:56 pm

dopunsko pokriva učešće u bolničkom lječenju, učešće kod pregleda liječnika opće prakse, gonekologa, i stomatologa, specijalistički pregledi, dijagnostika u labaratoriju za neke pretrage, UVZ diagnostika i radiološka diagnostika, učešće kod izdavanja lijeka koji je na listi lijekova....

Osobno ja nemam dopunsko a nisam niti oslobođen od plaćanja učešća ne potrošim ja 960 kn godišnje na doktora i lijekove.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty0 / 9990 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by Love uto stu 15, 2011 3:39 pm

Imam vec godinu dana to i placam si 80kn mj jer sam cesto kod doktora tak da mi je to ok,dosad nisam nista nadoplacivala (mozda par kn i to je sve) a zakaj sam se odlucila:zato sto sam prosle god bile bolesna i to jebacki i u par dana sam skoro 2ookn dala za lijekove nadoplatu i kaj sve ne i onda sam popizdila :Zlikovac:
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty672 / 999672 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by Teo pet stu 25, 2011 10:57 pm

dopunsko bi mi nekako imalo smisla kad bi svaki upaćivao na svoj žiroračun u HZZO u obliku štednje tako da sve neiskorišteno prebacivalo bi se u narednu godinu tako da bi nova mogo dobro doći za pod stare dane kad se češće ide lječniku ili u nekim slučajevima kad treba platiti neki ljek skuplji koji HZZO ne pokriva a nužan je.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty0 / 9990 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by Gost čet sij 12, 2012 11:05 am

Neu je napisao/la:Dopunsko zdravstveno osiguranje - za što mi točno plaćamo dopunsko kad skoro svaki lijek ide uz nadoplatu ili na slobodnu prodaju? I to uz nadoplatu minimalno 30-40 kuna. Čak i lijekovi za alergiju idu uz nadoplatu.

Iskreno nemam ga niti cu ga ikada uplatiti iz 2 razloga:

1. ne bolujem toliko puno - mozda jednom godisnje i to samo neka prehlada

2. placanjem 80 kn mjesecno , to znaci : 960 kn godisnje poklanjam to drzavi, jer i kada jesam bolestan ne potrosim niti 200 kn , tako da u prijevodu poklonim drzavi godisnje 100 eura. Nis od toga
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by damfisk čet sij 12, 2012 12:06 pm

Ne pokloniš državi, nego ti svojom lovom plaćaš troškove nekome drugome, tko je u tom momentu bolestan.

Baš kao šta će netko drugi plaćat tebi, kad ti budeš bolestan.

To se zove načelo uzajamne solidarnosti, i u tome nema ništa loše, naprotiv.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty0 / 9990 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by Gost čet sij 12, 2012 12:47 pm

damfisk je napisao/la:Ne pokloniš državi, nego ti svojom lovom plaćaš troškove nekome drugome, tko je u tom momentu bolestan.

Baš kao šta će netko drugi plaćat tebi, kad ti budeš bolestan.

To se zove načelo uzajamne solidarnosti, i u tome nema ništa loše, naprotiv.

e bome nije, jer netko drugi plati sam sebi, a ako nema dopunsko onda plati puni iznos
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by damfisk čet sij 12, 2012 2:58 pm

Tebe malo jebe čitanje, a?

Ajde pročitaj još jednom, ali ovaj put malo sporije...
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty0 / 9990 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by Mass čet sij 12, 2012 3:00 pm

Neu je napisao/la:Dopunsko zdravstveno osiguranje - za što mi točno plaćamo dopunsko kad skoro svaki lijek ide uz nadoplatu ili na slobodnu prodaju? I to uz nadoplatu minimalno 30-40 kuna. Čak i lijekovi za alergiju idu uz nadoplatu.

Mislim da su pregledi liječnički, pogotovo specijalni, najskuplji u cijeloj priči. Tablete su sitna riba
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty200 / 999200 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by Teo čet sij 12, 2012 3:35 pm

Mass je napisao/la:

Mislim da su pregledi liječnički, pogotovo specijalni, najskuplji u cijeloj priči. Tablete su sitna riba
specijalističkaje dijagnostika je najskuplja od 50kn do 3000 kn može doći, ovisi o diagnostici CT,MR... zatim bolničko lječenje koje je oko 100kn po danu, a najjeftnije je ambulantni pregled kod doktora ili stomatologa 10kn
Lekovi nisu skupi ali sve ovisi o cijeni lijeka 10kn + učešće od cijene lijeka na listi lijekova 25%, 50% i 75%
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty0 / 9990 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by Teo pet kol 23, 2013 12:52 pm

Odluka je to koju provode sve zemlje Europske unije, pa bi tako trebala i Hrvatska.

Naime, nakon 1. srpnja i ulaska Hrvatske u EU, Europska je komisija uputila nalog HZZO-u da mora odustati od ugovaranja takvih polica. Europski osiguravatelji su takav nalog dočekali spremni.

Čak 17 stranih osiguravatelja i 12 društva za posredovanje u osiguranju najavilo je Hrvatskoj agenciji za nadzor financijskih tržišta dolazak u Hrvatsku i nuđenje tih usluga domaćim osiguranicima.
Računica je vrlo jednostavna - podjela 1,86 milijardi kuna koliko HZZO godišnje prihoduje po toj osnovi.

Što će biti s 894.000 građana koji dopunsko osiguranje imaju na teret državnog proračuna

U Hrvatskoj 2,33 milijuna građana posjeduju policu dopunskog zdravstvenog, najviše njih upravo policu HZZO-a, a 894.000 građana tu policu dobiva na teret državnog proračuna. Pitanje je što će biti s 894 tisuće kojima to plaća državni proračun te hoće li i oni, kao i ostali morati plaćati iz svog novčanika.

Ravnatelj HZZO-a Siniša Varga je prethodnih dana govorio kako već neko vrijeme razmatraju više opcija koje će predstaviti Vladi. Otkrio je da su na stolu svi modeli, od zadržavanja sadašnjeg koncepta, preko osnivanja novog društva do potpunog odustajanja od ugovaranja dopunskih polica. Vlada će odlučiti koji model ostaje, a HZZO će se skrbiti da sve bude zakonito.

Izvor: Glas Istre
23.08.2013
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty0 / 9990 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by Teo pet kol 23, 2013 5:28 pm

vlada demantirala taj natpis ništa od toga misa
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty0 / 9990 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by zbracun pet kol 23, 2013 6:01 pm

Zato će "pojeftinit" dopunsko. Svi plaćaju 70 kn, i oni koji su plaćali 80 i oni koji su plaćali 50, a ako će i ostali plaćat po "jeftinijoj" cijeni, u prosjeku će bit najmanje tri puta skuplje u prosjeku nego do sada. Onda će opet kukat kako nema novaca, jer će to ubacit u svoje plaće i razne dodatke.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty3 / 9993 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by Teo pet kol 23, 2013 8:36 pm

zato ja ne plaćam dopunsko rađe stavim na stambenu štednju pa ako nedaj Bože zatreba imam neku ušteđevinu
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty0 / 9990 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by Neu uto lis 01, 2013 7:49 am

CIJENA dopunskog zdravstvenog osiguranja HZZOa od danas je jedinstvena za sve građane i iznosi 70 kn mjesečno.

Osiguranici koji već imaju ugovorenu policu uplaćivat će mjesečni obrok na isti račun i isti poziv na broj kao i do sada. Jedina je promjena iznos cijene, ističu u HZZO-u. Što trebaju činiti osiguranici koji su unaprijed platili premiju, objašnjava Stanko Perjan, pomoćnik ravnatelja za dobrovoljno zdravstveno osiguranje.

"Svi oni koji su unaprijed platili i ako im je sada niža cijena nego što je bila ranije imaju pravo na povrat. Tijekom listopada mi ćemo im omogućiti putem naše internetske stranice da sami izvrše provjeru preplaćenog iznosa. Mogu sami odlučiti što žele učiniti s preplaćenim iznosom, da li umanjiti sljedeću obvezu ili da im vratimo preplaćeni iznos", rekao je Perjan.

Osiguranici koji dopunsko plaćaju putem trajnog naloga moraju iznos izmijeniti u svojim bankama. Ako trajni nalog imaju Dinersu, Americanu i OTP banci ne moraju činiti ništa jer će HZZO s njima razmijeniti podatke. Isto vrijedi i za umirovljenike kojima se premija 'skida' iz mirovine. Mirovinsko će kod prve sljedeće mirovine obustaviti 70 kuna, te ne moraju činiti ništa. Novost su i nove iskaznice koje će postupno zamjenjivati stare. Osiguranici će ih dobiti na svoje kućne adrese, a iz HZZOa poručuju da do tada vrijede stare.

Dopunsko zdravstveno osiguranje HZZO-a će i dalje u potpunosti pokrivati sudjelovanje u svim vrstama zdravstvene zaštite iz obveznog zdravstvenog osiguranja (tzv. "participacije") kao i plaćanje participacije od 10,00 kuna za pregled u primarnoj zdravstvenoj zaštiti te pri izdavanju lijeka u ljekarni. Postojeća iskaznica dopunskog zdravstvenog osiguranja i nadalje je sredstvo plaćanja sudjelovanja u svim zdravstvenim ustanovama u Republici Hrvatskoj koje imaju ugovor s HZZO-om. Svi osiguranici/ugovaratelji dopunskog zdravstvenog osiguranja moći će tijekom listopada 2013. godine provjeriti na Internet stranici HZZO-a (www.hzzo.hr) stanje uplata za svoju premiju dopunskog zdravstvenog osiguranja. INDEX.HR

šTO VELITE?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty999 / 999999 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by Teo uto lis 01, 2013 8:48 am

Za one koji imaju novaca povoljno jer će plaćati manje, a za one koji nemaju, a prelaze osnovicu te nisu oslobođeni plaćanja participacije nepovoljno jer će morati izdvojiti 25 kn više.

Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty0 / 9990 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by Iron Man uto lis 01, 2013 8:54 am

Ja još nisam počeo uplaćivati dopunsko iako bih trebao uskoro.
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty336 / 999336 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by Teo uto lis 01, 2013 2:41 pm

Iron Man je napisao/la:Ja još nisam počeo uplaćivati dopunsko iako bih trebao uskoro.
nemoj plaćati ako nemaš potrebe, mlad si pa je manja vjerojatnost da ćeš oboliti ozbiljnije, ako i treba paticipirati za nešto nećeš potrošiti onoliko koliko daš u godinu dana
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty0 / 9990 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by Iron Man uto lis 01, 2013 3:38 pm

O tome sam isto razmišljao. Sad nemam nikakve potrebe ali može se nešto loše desiti jednog dana i šta onda kao
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty336 / 999336 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by Teo uto lis 01, 2013 4:07 pm

Iron Man je napisao/la:O tome sam isto razmišljao. Sad nemam nikakve potrebe ali može se nešto loše desiti jednog dana i šta onda kao
zato ja stavljam na stambenu štednju tu mi još država da poticaje (a ne ja državii) + kamate, pa ako zatreba lako se raskine
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty0 / 9990 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by nikolina uto lis 01, 2013 5:43 pm

Bezveze mi je da neko bude bez dopunskog osiguranja...
Placam redovito...jel šta desiti se nesreca(npr. promena) a nemaš ga,šta ćeš onda dobit račun da ćeš poželjet da si bolje umro.
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty0 / 9990 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by Teo uto lis 01, 2013 8:55 pm

nikolina je napisao/la:Bezveze mi je da neko bude bez dopunskog osiguranja...
Placam redovito...jel šta desiti se nesreca(npr. promena) a nemaš ga,šta ćeš onda dobit račun da ćeš poželjet da si bolje umro.
za nesretni slučaj je najbolje imati životno osiguranje koje to pokriva, osim toga dio kod hitnih slučajevi poput npr. nesreća se ne participira, a ako je kriva druga osoba za tu nesreću HZZO potražuje troškovi od te osobe
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty0 / 9990 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by nikolina uto lis 01, 2013 9:11 pm

Teo je napisao/la:za nesretni slučaj je najbolje imati životno osiguranje koje to pokriva, osim toga dio kod hitnih slučajevi poput npr. nesreća se ne participira, a ako je kriva druga osoba za tu nesreću HZZO potražuje troškovi od te osobe
Malo ko placa životno osiguranje..dok on dobije potraživanje od HZZO da plati....ovrha će mu prije stići
Ne znam ja ne riskirima pa placam dopunsko,doduše meni i treba radi kontrola zbog prijašnih zdrastvenih problema...
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty0 / 9990 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by WEYLAND-YUTANI uto lis 01, 2013 9:17 pm

nikolina je napisao/la:Malo ko placa životno osiguranje..dok on dobije potraživanje od HZZO da plati....ovrha će mu prije stići
Ne znam ja ne riskirima pa placam dopunsko,doduše meni i treba radi kontrola zbog prijašnih zdrastvenih problema...
A zasto je to tako? E pa vidiš ( godinu dana po 100 kn,tj sad su na 75kn) vani kad prođe godina i nisi ništa trebao,znaći ful je neiskorišteno vracaju se sredstva osiguraniku dopuns.u visini cak 90 % a kod nas lagano popapaju.
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty133 / 999133 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by Teo čet lis 03, 2013 2:16 pm

nikolina je napisao/la:Malo ko placa životno osiguranje..dok on dobije potraživanje od HZZO da plati....ovrha će mu prije stići
Ne znam ja ne riskirima pa placam dopunsko,doduše meni i treba radi kontrola zbog prijašnih zdrastvenih problema...
To je drugo ako imaš potrebe zbog prijašnjih problema pa ideš na kontrole. Što se tiče životnog nemoj misliti da malo tko plaća, vjeruj mi radio sam u osiguranju i to baš na osobnim osiguranjima, a oni koji imaju kredite najčešće imaju policu životnog jer polica životnog može zamijenit jamca za kredit. Teško je nać jamca pa se na to odluče.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty0 / 9990 / 999Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty

[Vrh] Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.