Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

+9
Melinda
Amyicha
Mass
Prop
m
Neu
tanuki
pustinja
Ly
13 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by Hell sri stu 30, 2011 1:39 pm

Teo je napisao/la:

Pa nije baš bilo prikriveno u starim kulturama Grčke, Rima, Babilon i srodnih civilizacija. Kasnije se to povuklo jer zbog svoje krive seksualne orjentacije mogo si završtiti na lomači. U 20 stoljeću poćelo se to prihvaćati. Kao što su žene , crnci izborili svoja prava sad žele i oni/one u nekim zemljama im je u tome uspjelo.
Ok ,nek imaju prava kao svaki čovjek no mislim da nemogu u nekim stvarima biti 1:1 s heteroseksualcima.




pa u Grčkoj homoseksualnost je bila više cijenjena od heterosekualnosti. Pa svim slavni filozofi su bili gay. Ja mislim da se hetero i homo treba u potpunosti izvjednačiti. Ja ne razumijem kakvu oni to prijetnju predstavljaju? Svi su mi ljudi jednaki dok ne prekrše zakon.
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty497 / 999497 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by Teo sri stu 30, 2011 1:53 pm

Hell je napisao/la:
pa u Grčkoj homoseksualnost je bila više cijenjena od heterosekualnosti. Pa svim slavni filozofi su bili gay. Ja mislim da se hetero i homo treba u potpunosti izvjednačiti. Ja ne razumijem kakvu oni to prijetnju predstavljaju? Svi su mi ljudi jednaki dok ne prekrše zakon.

O tome i ja pričam, no nikad neće biti 1:1 s heteroseksualcima ,jer heteroseksualci mogu biološkim putem ostvaritit potomstvo, a homoseksualci to ne mogu.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by bokaso1 sri stu 30, 2011 1:57 pm

Jebi ga obrisa mi celu stranu sto sam napisao...... Ne mogu ponovo.....

Hell mislim da izvrces stvari kod grka...... Bilo je i homoseksualizma ali ni priblizno koliko ti pricas...... To za filozofe silno gresis..... Neki jesu ali ne samo gej vec bi..... No nije to tema..... Evo jedno pitanje za tebe Hell ( bar ti je u struci...)...

(Da li znas recimo koja dela mozes ocekivati od koje populacije ili grupe ljudi.....?)

Koja krivicna dela se ocekuju od homoseksualaca....? (To mozes pitati bilo kojeg skolovanog policajca.....).

I kakva su ta dela ( koja pocine homoseksualci i naj vecem broju slucajeva....)



No nije bitno da vas ja ubedjujem ili edukujem, nisam nikoga prozvao niti zelim da nekog vredjam ili omalovazim...... Iznosim samo moje misljenje......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty120 / 999120 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by Prop sri stu 30, 2011 5:09 pm

bokaso1 je napisao/la:Prope, mozda si me pogresno razumeo..... Ne kazem da se ti ljdi trebaju prisilno leciti jer je to jako tesko.... Lecenje je samo na dobrovoljnoj bazi i moguce je.....

Da sve filije su neki oblik poremecaja u mozgu i neki se cak i zakonski sankcionisu..... No to nije tema...... Naravno te ljude ne treba dirati zato sto su takvi ali ih ne treba ohrabrivati u tome vec im ukazati na mogucnost vracanja u normalu...... Oni su opasni po sebe a samo potencijalno indirektno po drustvo..... Nije nuzno da budu opasni po nikoga......

A sad oko istinitosti podataka.... Ove podatke su izneli doktori i nisu ih opovrgli vec su samo skinuti sa spiska bolesti a posle i od Svetske Zdravstvene Organizacije..... Posle su se nasli neki koji su temi homoseksualizma poceli da proklamuju..... Na osnovu meni poznatih informacija po kom principu funkcionise SZO, ne sumnjam i istinitost podataka......

U ostalom saslusas cinjenice koje imas i doneses sam zakljucke..... Niko nikoga ne ubedjuje samo iznosi svoja misljenja......



Naravno da nitko nikoga ne ubjeđuje, ali kad smo već tu, pričajmo...
Dakle, liječenje je na dobrovoljnoj bazi - ako nekome odgovara biti gej, pa što god ti mislio i ne želi se liječiti nema nikakva razloga da on takav bude diskriminiran - što jest. Ili je (su) bio (bili). Recimo da je danas njihov položaj u društvu bolji.
Dalje, kako su oni opasni po sebe? Malo mi detaljnije elaboriraj to?
I konačno, kažeš ne treba ih ohrabrljivati?
Druže, kapitalizam i demokracija su na djelu.
Tko može platiti može i pivati!
Kratko i jasno.
To ti je ekvivalentno tomu da se mladi ohrabre u nasilništvu ako gledaju nasilne serije i filmove.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by bokaso1 sri stu 30, 2011 6:25 pm

Pa ovako, probacu da iznesem moje misljenje.... Poznajes neke policajsce.... Naravno skolovane policajce ( ostali nam nisu od koristi za ovu pricu...)

Policajci uce ili uce ih koja krivicana dela moze da uradi odredjena populacija ili grupacija odnosno sta mogu da ocekuku od koga......
Da ne duzim homoseksualci uglavnom cine naj teza krivicna dela ( ubistva i teske povrede......) Ta ubistva u vecini slucajeva su sakacenaj i izivljavanja..... To su ubistva sa po 30 -50 uboda nozem, ceo okvir, sakacenja itd..... Hocu reci da takva ubistva mogu ciniti samo poremeceni ljudi......
Devijacije psihicke prirode u mozgu coveka mogu se izazvati na razne nacine..... Na tom polju seksualnih uzbudjenja vecina filije su neka vrsta psihicke devijacija..... Naravno kao i svaki poremecaj to napreduje samo je individualno u kom pravcu......
Retko koji poremecen covek koji je ubio je to uradio naprasno...... Iza svakog takvog ubistva stoji duza bolest koja se nije lecila......

No slazem se da liberalni kapitalizam je mnogo poremetio sisteme vrednosti ali to tako ne treba da bude..... Mozemo okretati glavu, konstatovati cinjenice slagati se ili ne slagati ali govno je uvek govno ma kako ga nazvali ili upakovali.... Taj sistem poremecenih vrednosti ce nam se obiti o glavu jako brzo je je pogresan.....

To me podseca na recimo nas trojica sedimo u camcu i ja kopam dupu u dnu ispod svog mesta...... Kad me ostali opomenu ja kazem "stavas boli kur, ja kopam ispod sebe.....
Celo drustvo su spojeni sudovi i sve je povezano jedno sa drugim.... Ako se ngede devijacije pokazu i druga mesta odumiru i ruse se....

Ne treba da sklanjamo ili okrecemo glavu od losih stvari jer ne mozes da ih promenimo.... Lose je uvek lose pa ma u cemu bilo upakovano..... Tu vec zalazimo u moral.....( no to je tema koja je vezana iz ovu ali nebi sad o njoj....).

Naravno da me ne shvatis pogresno slazemo se da oni imaju sva prava kao ljudi i protiv sam bilo kojeg nasilja prema njima ali sex je za intimu a pogotovo oblici filija i homoseksualizma.....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty120 / 999120 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by Hell sri stu 30, 2011 6:56 pm

bokaso1 je napisao/la:Pa ovako, probacu da iznesem moje misljenje.... Poznajes neke policajsce.... Naravno skolovane policajce ( ostali nam nisu od koristi za ovu pricu...)

Policajci uce ili uce ih koja krivicana dela moze da uradi odredjena populacija ili grupacija odnosno sta mogu da ocekuku od koga......
Da ne duzim homoseksualci uglavnom cine naj teza krivicna dela ( ubistva i teske povrede......) Ta ubistva u vecini slucajeva su sakacenaj i izivljavanja..... To su ubistva sa po 30 -50 uboda nozem, ceo okvir, sakacenja itd..... Hocu reci da takva ubistva mogu ciniti samo poremeceni ljudi......
Devijacije psihicke prirode u mozgu coveka mogu se izazvati na razne nacine..... Na tom polju seksualnih uzbudjenja vecina filije su neka vrsta psihicke devijacija..... Naravno kao i svaki poremecaj to napreduje samo je individualno u kom pravcu......
Retko koji poremecen covek koji je ubio je to uradio naprasno...... Iza svakog takvog ubistva stoji duza bolest koja se nije lecila......

No slazem se da liberalni kapitalizam je mnogo poremetio sisteme vrednosti ali to tako ne treba da bude..... Mozemo okretati glavu, konstatovati cinjenice slagati se ili ne slagati ali govno je uvek govno ma kako ga nazvali ili upakovali.... Taj sistem poremecenih vrednosti ce nam se obiti o glavu jako brzo je je pogresan.....

To me podseca na recimo nas trojica sedimo u camcu i ja kopam dupu u dnu ispod svog mesta...... Kad me ostali opomenu ja kazem "stavas boli kur, ja kopam ispod sebe.....
Celo drustvo su spojeni sudovi i sve je povezano jedno sa drugim.... Ako se ngede devijacije pokazu i druga mesta odumiru i ruse se....

Ne treba da sklanjamo ili okrecemo glavu od losih stvari jer ne mozes da ih promenimo.... Lose je uvek lose pa ma u cemu bilo upakovano..... Tu vec zalazimo u moral.....( no to je tema koja je vezana iz ovu ali nebi sad o njoj....).

Naravno da me ne shvatis pogresno slazemo se da oni imaju sva prava kao ljudi i protiv sam bilo kojeg nasilja prema njima ali sex je za intimu a pogotovo oblici filija i homoseksualizma.....

ajme meni.. zgrožen sam.. a mogo bi ovo pokazati i na faksu, pa nek se i ostali tzv."stuka" malo zgražava smajlić
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty497 / 999497 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by bokaso1 sri stu 30, 2011 7:07 pm

Hell, nemam ja protiv nista da se ti zgrazavas nad mojim razmisljanjem i pokazujes ga kome hoces...... Razumeo sam da se ne slazes samnom oko homoseksualizma i oko mnogih drugih pitanja ali to ne znaci da mozda i ti nisi u pravu a ja gresim...... Postujem ja tvoje misljenej ali ne mislim kao ti..... Inace da ne pomislis kako mrzim homoseksualce imam ja nekoliko poznanija cak i jednog prijatelja homoseksualca i postujem ga ali moj stav o njima je takav dok ne saznam nesto sto ce mi promeniti misljenje......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty120 / 999120 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by pustinja sri stu 30, 2011 8:09 pm

Eto i nek netko veli da nemeremo sa srbima jer se moram složiti sa bokasovim postom oko stražnjičara
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by bokaso1 sri stu 30, 2011 9:15 pm

E Pustinja, znam da cu te sada razocarati ali ja samo zivim u Srbiji i nisam Srbin..... Znam da ce ti od sada biti mnogo tesko ali ja ne da nemam mnogo interesa da branim Srbe vec naprotiv..... Moje razmisljanje je na osnovu mojih saznanja a trudim se biti posten covek i sto realniji.... Ako nesto pouzdano znam onda ne mogu reci da nije ili nisam....... Mozda kontas zasto se ne slazem kad kazes da sam Cetnik.....

O Pederima ili Guzicarima ili Buljasima bi se moglo mnogo pricati ali daj da vidimo recimo njihov ucinak na drustvo i mlade..... Mislim da je tu problem toga a ne gde se jebu i kada.....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty120 / 999120 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by Prop čet pro 01, 2011 2:33 pm

Sad ti boki udaraš po statistici koju si jedva stranicu prije popljuvao - pa jel' statistika na kraju argument koji prihvaćamo ili nije?
U Baltimoru su 2003-e ili 2004-te, na pamtim, oko 90% svih teških zločinaca napravili crnci - slijedom tvoje logike crnci su poremećeni ljudi.
U redu, prihvaćam tezu da su neki homoseksualci skloni teškim zločinima, ali ne prihvaćam tvoju tezu da oni to rade jer su homoseksualci. U najmanju ruku nategnuta stvar, baš bi volija viditi konkretna istraživanja i znanstvene dokaze koji to potvrđuju, koji decidirano povezuju seksualnu sklonost sa nasiljem.
Na kraju krajeva, moj dojam je da si ti protiv svih oblika filija, jesu li i ostale sklonosti opasne?
Jel' jednako ko gej opasan i onaj ko voli da ga žena mlati?
I konačno, i ostale skupine filije imaju svoje stranice, svoja okupljanja, zašto se njih ne mlati?

A što se tiče liberalnog kapitalizma, ja ga prezirem, al' to što se gej može izjasnit ko gej bez opasnosti da ga se vodi na liječenje po meni nije mana istoga.

Lopovluk, lihvarenje, uništavanje života, sve pod maskom profita, za mene su puno veće opasnosti.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by damfisk čet pro 01, 2011 4:11 pm

bokaso1 je napisao/la:

Teo, nije rec o takvoj bolesti vec o psihickom poremecaju i nije to naj gori stadijum...... Jos gori poremecaji su zofilija, pedofilija, sado mazo itd...... Naravno kao i svaka druga bolest ili poremecaj ako se ne leci ili uzima terapija napredije i neku od ovih gore navedenih...... Nije nuszno ali cesto se nastavlja sa progresom devijacije i sve je slozenija i gora......

Naravno tacno je da je uvek kroz istoriju bilo predpostavlja se ok 10% homoseksualizma i to je prozeto do naj visih instanci svakog drustva jer su oni prilicno zatvorena grupa koja vuce i promovise svoje....... Nekad je to bilo prikriveno a sada je sve otvorenije..... Sada se procenat uvecava i to se prezentuje kao sve normalnije i prihvatljivije opredeljenje u ovom poremecenom sistemu vrednosti...... Nije strasno sto ce se to odraslima nametati jer su formirane licnosti vec su problem deca i tinejdzeri...... Na njih to ima porazan efekat.....

Hell, ne slusaj bas sve sto se objavi kao naj novije naucno dostignuce i saznanje....... To o cemu ti pricas je samo 2-5% te populacije i ne mozemo nikako govoriti o tome.......


Daj, reci nam.... jesu li i to sve organizirale obavještajne službe? I je li ti to sve također ispričao jedan obavještajac?

bokaso1 je napisao/la:
Na osnovu meni poznatih informacija po kom principu funkcionise SZO, ne sumnjam i istinitost podataka......

Aha, tu smo!

A reci, je li ti taj princiš funkcioniranja WHO priopćio i razotkrio neki obavještajac?
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by pustinja čet pro 01, 2011 5:30 pm

bokaso1 je napisao/la:E Pustinja, znam da cu te sada razocarati ali ja samo zivim u Srbiji i nisam Srbin..... Znam da ce ti od sada biti mnogo tesko ali ja ne da nemam mnogo interesa da branim Srbe vec naprotiv..... Moje razmisljanje je na osnovu mojih saznanja a trudim se biti posten covek i sto realniji.... Ako nesto pouzdano znam onda ne mogu reci da nije ili nisam....... Mozda kontas zasto se ne slazem kad kazes da sam Cetnik.....

O Pederima ili Guzicarima ili Buljasima bi se moglo mnogo pricati ali daj da vidimo recimo njihov ucinak na drustvo i mlade..... Mislim da je tu problem toga a ne gde se jebu i kada.....

Teško ti je biti pošten i realan ili kod tebe ili kod mene, ali manje bitno, ovo buljaši je lokalpatriotizam kao i stražnjičari a ovi guzičari jel to u crnojgori lokalpatriotizam jerbo je guzica pojam od vardara pa do triglava jedino slovenci tuku malo u stranu s onom reklamom :" Paloma za vsako ritko" onda bi kod njih bili ritkači :Smile1:
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by bokaso1 čet pro 01, 2011 7:59 pm

Pa Damfisk, ja sam vec rekao da mu ti dodjes forumska pcelica....... Bravo..... Zato ja lepo kazem da bi te naj radije upozano od svih forumasica..... Ti si unikatan...... volimte

Sto bi reko Saban Saulic: "Pozno bi te medj hiljadu zenaaaa"..... Laughing

Inace recicu ti u poverenju sve mi je to rekla jedna zena, nemoj traziti da ti kazem njeno ime odma ces je prepoznati a mene ce banovati jer pominjanje licne rodbine nije dozvoljeno..... Wink

Inace Pustinja izgleda da se na ovoj temi slazemo..... Ima istine sto pricas za termine...... Nisam razmisljao o tome na takav nacin........
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty120 / 999120 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by damfisk pet pro 02, 2011 2:55 pm

Ma bitno je da si ti upućen u sve tajne, društvene i vandruštvene, i da ti shvaćaš kako je sve to zavjera mračnih sila, obavještajnih službi i zlih moćnika.

Ali naravno, ti samo interpretiraš činjenice, ništa ti ne namećeš nama. Ni slučajno. Ti samo iznosiš svoje mišljenje, a poštuješ naše.

Iako je naše mišljenje krivo. Pogrešno. Netočno. Neinformirano. Naše činjenice su nepotpune, neispravne, lažne. Mi smo zavedeni, prevareni, nama su oči zatvorene, mi ne vidimo ne znamo i ne shvaćamo.

A ti, samo ti, znaš točno baš onako kako jest. Jer je to tebi rekao jedan obavještajac.


Ali je bitno da ti poštuješ naše mišljenje, i ne namećeš svoje.

Da. Svakako.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by bokaso1 pet pro 02, 2011 11:10 pm

damfisk je napisao/la:Ma bitno je da si ti upućen u sve tajne, društvene i vandruštvene, i da ti shvaćaš kako je sve to zavjera mračnih sila, obavještajnih službi i zlih moćnika.

Ali naravno, ti samo interpretiraš činjenice, ništa ti ne namećeš nama. Ni slučajno. Ti samo iznosiš svoje mišljenje, a poštuješ naše.

Iako je naše mišljenje krivo. Pogrešno. Netočno. Neinformirano. Naše činjenice su nepotpune, neispravne, lažne. Mi smo zavedeni, prevareni, nama su oči zatvorene, mi ne vidimo ne znamo i ne shvaćamo.

A ti, samo ti, znaš točno baš onako kako jest. Jer je to tebi rekao jedan obavještajac.


Ali je bitno da ti poštuješ naše mišljenje, i ne namećeš svoje.

Da. Svakako.

Pcelice moja, jesi ti to sam smislio ili ti neko pomogao....? Pa odusevio sam se..... plese Samo nisam bas razumeo ovo oko misljenja.... Ajde jos koji put...?

Pa ja ti opet kazem u poverenju rekla mi jedna zena, stalno me informise samo me ne teraj da ti otkrivam koja jer ce me banovati....... cvijetić ( ne sme se pominjati rodbina forumasima....)


Da li ti licim na nekoga kome je stalo do tvog misljenja ili si me zamenio sa nekim....? volimte

E kad imas takav jezik i kad toliko mlatis sa njim, pa blago tvojoj devojci ili decku..... bravo
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty120 / 999120 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by bokaso1 sri pro 07, 2011 2:14 pm

Eto jebi gaupropasti temu....... Taman smo se lepo raspravljali i dodje pcelica pa skrete na licno povizavanje i spustanje......

No da vratim na temu, moje misljenje je da je homoseksualizam boles ( psihicka i da tim ljudima se moze pomoci......)
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty120 / 999120 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by Hell sri pro 07, 2011 8:02 pm

bokaso1 je napisao/la:Eto jebi gaupropasti temu....... Taman smo se lepo raspravljali i dodje pcelica pa skrete na licno povizavanje i spustanje......

No da vratim na temu, moje misljenje je da je homoseksualizam boles ( psihicka i da tim ljudima se moze pomoci......)
Dobro je što WHO ne misli kao ti, mislim da smo naučili kroz povijest što se događa kada netko proglasi neku grupu ljudi da su bolesni, štetni i sl.
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty497 / 999497 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by bokaso1 sri pro 07, 2011 8:28 pm


Ja i dalje mislim da su ti ljudi poremeceni i da dokle god nikoga ne ugrozavaju postovati ih kao i svakoga drugoga...... Ako se zele leciti pomoci im i nikako ih ne diskriminisati zbog toga..... Nisam pristalica nasilnog resavanja tog pitanja.....

A za WHO imam jako ruzno misljenje i po meni to je zlocinacka organizacija ili nastavak nacizma........

( sad ce meni nasa Pcelica da kaze "AHA, TU SMOO"..... Reko mi je jedan obavestajac ali nije, ovog puta sam pricao sa Dr. T. J. i njemu verujem kad mi covek prica o WHO-u....... Ne vrede vam imena jer se bojim da vam nista ne znace, bar vecini prosecnih ljudi...... Ko sto mi je Strumf rekao za njega da je sarlatan...... Nisam imao srca da mu objasnjavam ko je taj covek i koliko znaci u svetu......)
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty120 / 999120 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by Neu pet lip 08, 2012 1:42 pm

Koristiti riječ gay samo zato jer pristojnije zvuči mi je bez veze, gay i peder imaju isto značenje, kad mi dođe da kažem peder kažem, kad mi dođe da kažem gej kažem. To su i ovako i onako istoznačnice.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by Teo pet lip 08, 2012 2:38 pm

Neu je napisao/la:Koristiti riječ gay samo zato jer pristojnije zvuči mi je bez veze, gay i peder imaju isto značenje, kad mi dođe da kažem peder kažem, kad mi dođe da kažem gej kažem. To su i ovako i onako istoznačnice.
slažem se gej je tuđica iz engleskog jezika od riječi gay, a peder tuđica od iste riječi iz francuskog jezika od riječi pédé.
Trebali bi jezikoslovci izmisliti hrvatsku riječ kao npr. istospolac Laughing
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 3 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.