Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

+9
Melinda
Amyicha
Mass
Prop
m
Neu
tanuki
pustinja
Ly
13 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by tanuki pon vel 21, 2011 1:40 pm

marko je napisao/la:kaj nije prva rečenica bila ........................

ja sam u jednoj seksulanoj vezi sa jednom ,,,,,,,,,,,,
pa kasnije opet ja se seksam sa njom ........
ovak da te žena zna da je razvlačiš po forumu i to kako je ti ševiš dijeliš da nekoliko stotina forumaša .......
vjerovatno ne bi više .......
nadam se da to nije ona čiju si i sliku obajvio u fotografijama forumaša ........


totalno nebitno za temu ....

ne marko-
nisi vidio njenu sliku-
ali izuzetno je lijepa žena i pozirala mi je i napravili smo jedan klipić u stilu severine i po meni puno bolji,
i uprvo sadas čita preko ramen ovo što ja tipkam-
i da imali smo prekid, a sad smo ponovo skupa i jebi ga ne mogu više jer mi gricka uho looo....
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by m pon vel 21, 2011 1:42 pm

da , da baš je tako , nekako sam stekao mišljenje da ti uho ne bi gricako ni pas , a da na to uho okačiš pečenog odojka ............

tak da prodaji te svoje nebuloze nekom drugom .....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by Amyicha pon vel 21, 2011 1:50 pm

Što podrazumijevate pod "pederski"? Zašto nešto nazivate "pederskim"? Tko je po vama pederčina? Zašto i kako koristite te riječi? Smatrate li ih vulgarnima i zašto?

ne zovem nikog pederom tko me ne naživcira. nekada to znam iz sprdačine nekome reć, ali te osobe znaju da se ja s njima samo sprdam. a kad sam ljuta to ispalim jer ne znam ni sama šta bi rekla. tko zasluži da mu to kažem ja mu kažem, a šta smatram inače pederski. muškarce koji se oblače i pričaju ko tetkice.
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by Ly pon vel 21, 2011 3:30 pm

Pederi su jako fini, čak mogu reći ženstveni. Sviđa mi se njihov osjećaj za estetiku. Međutim, pederizam smatram negativnom osobinom ako isti nisu u stanju izvršiti makar manje popravke u kućanstvu koje mogu izvršiti i sama.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty61 / 99961 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by Melinda pon vel 21, 2011 3:43 pm

Ly je napisao/la:Da razjasnim, tema nema veze sa homoseksualcima nego sa upotebom pogrdne riječi "peder" koja ih označava kao i njenih izvedenica.

Što podrazumijevate pod "pederski"? Zašto nešto nazivate "pederskim"? Tko je po vama pederčina? Zašto i kako koristite te riječi? Smatrate li ih vulgarnima i zašto?

Ne koristim tu riječ jer je odvratna jednostavno. Ako želim nekoga uvrijediti, dovoljno je da mu kažem da je kreten i pošaljem ga u 3pm. I pogotovo ne volim tu riječ kada se priča o homoseksualcima jer je pogrdna, a ja gay osobe potpuno podržavam i prihvaćam, zato nema potrebe da o njima govorim na takav način.
Melinda
Melinda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 1605
Reputacija Reputacija : 223
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty10 / 99910 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by pustinja pon vel 21, 2011 6:34 pm

I ja ih razumijem, ipak su to samo pederi.
Homoseksualac je po mojem mnogo pogrdnija rijeć za istospolnu defektažu od pedera.
Dakle kad nekoga nazovem pederčinom to je od srca a kad ga nazovem homoseksualcem to je onak ljigavo iz glumljenog obzira.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by Neu čet stu 24, 2011 1:30 pm

Homoseksualac u svakom slučaju pristojnije zvuči od pedera.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by Teo čet stu 24, 2011 1:41 pm

Riječ peder nije baš pogrdna ako se zna njeno pravo značenje. Peder je muška osoba koja voli mlade muškarce pedo- na grčom znači , mlada osoba, dijete.

tako su nastale riječi pedijatar, pedofil, peder
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by Hell sri stu 30, 2011 12:33 am

..ja koristim riječ gay ili homoseksualac, ne pada mi na pamet da nekome kažem da je peder, to je užasno desničarski...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty497 / 999497 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by pustinja sri stu 30, 2011 5:08 am

A ja sam promijenio izraz u stražnjičar jer mi zvuči lingvistički bliže našim krajevima i bolje nego guzičar ali peder mi još izleti i ne zvuči nimalo pogrdno.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by bokaso1 sri stu 30, 2011 6:07 am

Ovog puta bi se slozio sa Pustinjom oko ovoga...... Za mene homoseksualizam je psihicki poremecaj i te ljude treba leciti....... Naravno to nije nista novo ali lobi koji gura to je dosta jak i zato po meni je to sinuto sa liste bolesti.....
A sto se tice imena i naziva tih osoba i njima i nama je sve jedno.......

Guzicar
derpe
buljas
topli brat
homic...... Da ih ne nabrajam......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by Teo sri stu 30, 2011 7:32 am

oko 10 % stanovništva su homoseksualci među njima i neki političari, pjevači, glumci... i druge javne ličnosti tako da to lječenje koje predlažeš neće zaživjeti mada bi farmaceutske tvrtke trljale ruke da se počne lječenje.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by Hell sri stu 30, 2011 8:34 am

homoseksualmost ima uzrok u kromosomima a ne u psihi.
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty497 / 999497 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by bokaso1 sri stu 30, 2011 10:19 am

Teo je napisao/la:oko 10 % stanovništva su homoseksualci među njima i neki političari, pjevači, glumci... i druge javne ličnosti tako da to lječenje koje predlažeš neće zaživjeti mada bi farmaceutske tvrtke trljale ruke da se počne lječenje.

Teo, nije rec o takvoj bolesti vec o psihickom poremecaju i nije to naj gori stadijum...... Jos gori poremecaji su zofilija, pedofilija, sado mazo itd...... Naravno kao i svaka druga bolest ili poremecaj ako se ne leci ili uzima terapija napredije i neku od ovih gore navedenih...... Nije nuszno ali cesto se nastavlja sa progresom devijacije i sve je slozenija i gora......

Naravno tacno je da je uvek kroz istoriju bilo predpostavlja se ok 10% homoseksualizma i to je prozeto do naj visih instanci svakog drustva jer su oni prilicno zatvorena grupa koja vuce i promovise svoje....... Nekad je to bilo prikriveno a sada je sve otvorenije..... Sada se procenat uvecava i to se prezentuje kao sve normalnije i prihvatljivije opredeljenje u ovom poremecenom sistemu vrednosti...... Nije strasno sto ce se to odraslima nametati jer su formirane licnosti vec su problem deca i tinejdzeri...... Na njih to ima porazan efekat.....

Hell je napisao/la:homoseksualmost ima uzrok u kromosomima a ne u psihi.

Hell, ne slusaj bas sve sto se objavi kao naj novije naucno dostignuce i saznanje....... To o cemu ti pricas je samo 2-5% te populacije i ne mozemo nikako govoriti o tome.......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by Hell sri stu 30, 2011 10:43 am

bokaso1 je napisao/la:

Teo, nije rec o takvoj bolesti vec o psihickom poremecaju i nije to naj gori stadijum...... Jos gori poremecaji su zofilija, pedofilija, sado mazo itd...... Naravno kao i svaka druga bolest ili poremecaj ako se ne leci ili uzima terapija napredije i neku od ovih gore navedenih...... Nije nuszno ali cesto se nastavlja sa progresom devijacije i sve je slozenija i gora......

Naravno tacno je da je uvek kroz istoriju bilo predpostavlja se ok 10% homoseksualizma i to je prozeto do naj visih instanci svakog drustva jer su oni prilicno zatvorena grupa koja vuce i promovise svoje....... Nekad je to bilo prikriveno a sada je sve otvorenije..... Sada se procenat uvecava i to se prezentuje kao sve normalnije i prihvatljivije opredeljenje u ovom poremecenom sistemu vrednosti...... Nije strasno sto ce se to odraslima nametati jer su formirane licnosti vec su problem deca i tinejdzeri...... Na njih to ima porazan efekat.....



Hell, ne slusaj bas sve sto se objavi kao naj novije naucno dostignuce i saznanje....... To o cemu ti pricas je samo 2-5% te populacije i ne mozemo nikako govoriti o tome.......

aha ti si jedan od onih koji misli da se adolescenti mogu pretvoriti u gay ljude ako su u kontaktu s njima? Laughing
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty497 / 999497 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by bokaso1 sri stu 30, 2011 11:01 am

Hell je napisao/la:


aha ti si jedan od onih koji misli da se adolescenti mogu pretvoriti u gay ljude ako su u kontaktu s njima? Laughing

Da Hell bas tako mislim...... Ako malo razmislis o covekovom mozgu i nacinu razmisljanja ( mozda i nisi upoznat i to nije nista ruzno..... ) videces zasto tako pricam odnosno ne ja vec dosta priznatih lekara..... Samo treba cuti i drugu stranu pa sam zakljuciti.....)...

Ali da je tako kako to tvrdis zasto je homoseksualizam u porastu i to gle cuda u zadnje vreme ( govorim o mladima...)....?
Ne omalovazavam te samo mislim da nisi dovoljno informisan....... big kes

Inace to nije smesno, jer to na cega se ti smejes bojim se da bi promenio misljenje da je tvoje dete u pitanju..... Mislim da je to jako ozbiljna tema.......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by Hell sri stu 30, 2011 11:27 am

bokaso1 je napisao/la:

Da Hell bas tako mislim...... Ako malo razmislis o covekovom mozgu i nacinu razmisljanja ( mozda i nisi upoznat i to nije nista ruzno..... ) videces zasto tako pricam odnosno ne ja vec dosta priznatih lekara..... Samo treba cuti i drugu stranu pa sam zakljuciti.....)...

Ali da je tako kako to tvrdis zasto je homoseksualizam u porastu i to gle cuda u zadnje vreme ( govorim o mladima...)....?
Ne omalovazavam te samo mislim da nisi dovoljno informisan....... big kes

Inace to nije smesno, jer to na cega se ti smejes bojim se da bi promenio misljenje da je tvoje dete u pitanju..... Mislim da je to jako ozbiljna tema.......

..pa ja sam socijalni radnik smatram se dovoljno informiranim... gay populacija nije u porastu, nego se to tako čini jer se o njima više govori.. to ti je isto kao što govore da je nasilje među mladima u porastu, a statistike su uvijek iste... sw3
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty497 / 999497 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by bokaso1 sri stu 30, 2011 11:54 am

Hell je napisao/la:

..pa ja sam socijalni radnik smatram se dovoljno informiranim... gay populacija nije u porastu, nego se to tako čini jer se o njima više govori.. to ti je isto kao što govore da je nasilje među mladima u porastu, a statistike su uvijek iste... sw3

Statistika, je skup netacnih informacija i naj cesce je frizirana....... Zavisi ko finansira anketu...... Kako nije u porastu medju decom....? Izgleda da nas dvojica ne gledamo iste podatke...... I ja imam kontakte sa jednim od centara itd.... i ne pricam ti napamet...... Ja kad kazem da je u porastu prvenstveno sam govorio o deci do 15 godina...... Kapiram sta hoces reci ali uradi sam analizu..... Skupi nekoliko mladih ili pricaj sa njima kad imas priliku i pitaj ih o Homoseksualizmu..... Videces i sam....... Ta stavr postaje normalna i sve prihvatljivija..... Bukvalno se gura kao trend i to bas kroz Muziku, Casopise, Serije a interesovanja dece se svode bas na te casopise, muziku i serije...... ( govorim globalno, uvek imas iznimaka.....) ......


bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by Hell sri stu 30, 2011 12:50 pm

bokaso1 je napisao/la:

Statistika, je skup netacnih informacija i naj cesce je frizirana....... Zavisi ko finansira anketu...... Kako nije u porastu medju decom....? Izgleda da nas dvojica ne gledamo iste podatke...... I ja imam kontakte sa jednim od centara itd.... i ne pricam ti napamet...... Ja kad kazem da je u porastu prvenstveno sam govorio o deci do 15 godina...... Kapiram sta hoces reci ali uradi sam analizu..... Skupi nekoliko mladih ili pricaj sa njima kad imas priliku i pitaj ih o Homoseksualizmu..... Videces i sam....... Ta stavr postaje normalna i sve prihvatljivija..... Bukvalno se gura kao trend i to bas kroz Muziku, Casopise, Serije a interesovanja dece se svode bas na te casopise, muziku i serije...... ( govorim globalno, uvek imas iznimaka.....) ......


govoriš ko da mladi nemaju mogućnosti rasuđivanja, i da sve kaj je u časopisima, filmovima oni prihvačaju kao svoje..moš mislit...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty497 / 999497 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by bokaso1 sri stu 30, 2011 12:55 pm

Braco sad me vec brines.... Da mislim da ih je lako ubediti u pogresno......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by Prop sri stu 30, 2011 1:05 pm

bokaso1 je napisao/la:..... Za mene homoseksualizam je psihicki poremecaj i te ljude treba leciti....... ..

A što ćemo ako se oni ne žele liječiti?
Ako im odgovara biti bolesni peder?
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by bokaso1 sri stu 30, 2011 1:12 pm

Pa Prope, retko koji dodje da se leci..... Pa u ostalom koji ludak ide da se leci...... To je jako retko....... Pogotovo sto ih se ohrabruje preko medija, stampe i pokusava se to proturiti kao normalno stanje uma.......

Koji su to dokaz nasli ti isti naucnici koji su to do pocetka 80 godina tvrdili da je poremecaj.....
Da ne sirimo temu......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by Prop sri stu 30, 2011 1:19 pm

Ali čekaj, ako netko tvrdi da čuje Isusa kako mu govori da triba ubiti nevjernike i taj isti to napravi, onda on škodi zajednici i logično je da će ista nešto poduzeti da ga se spriječi dalje u tome.
Kome zaprvo pederi škode?
Onako iskreno?
Kakav bi ti povod mogao dati da nasilno institucioniraš takvu osobu i da ga liječiš?
Zatim, vidim, spominješ zoofiliju, pedofiliju, sado-mazo i sve to nekako trpaš naivno u isti koš kao da ne postoje značajne razlike među njima?
Nije nužno svako devijantno ponašanje opasno po društvo i time zahtijeva liječenje (ako je ovdje uopće devijantno ponašanje u pitanju).
I na kraju dana, i sam si rekao jednu jako važnu stvar o statistici i istraživanjima - pitanje je tko ih traži i tko objavljuje?
Spominješ lobi istospolne zajednice, možeš li garantirati da su podaci druge strane iskreni, istiniti i neinteresni?
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by Teo sri stu 30, 2011 1:29 pm

bokaso1 je napisao/la:

Teo, nije rec o takvoj bolesti vec o psihickom poremecaju i nije to naj gori stadijum...... Jos gori poremecaji su zofilija, pedofilija, sado mazo itd...... Naravno kao i svaka druga bolest ili poremecaj ako se ne leci ili uzima terapija napredije i neku od ovih gore navedenih...... Nije nuszno ali cesto se nastavlja sa progresom devijacije i sve je slozenija i gora......

Naravno tacno je da je uvek kroz istoriju bilo predpostavlja se ok 10% homoseksualizma i to je prozeto do naj visih instanci svakog drustva jer su oni prilicno zatvorena grupa koja vuce i promovise svoje....... Nekad je to bilo prikriveno a sada je sve otvorenije..... Sada se procenat uvecava i to se prezentuje kao sve normalnije i prihvatljivije opredeljenje u ovom poremecenom sistemu vrednosti...... Nije strasno sto ce se to odraslima nametati jer su formirane licnosti vec su problem deca i tinejdzeri...... Na njih to ima porazan efekat.....



Pa nije baš bilo prikriveno u starim kulturama Grčke, Rima, Babilon i srodnih civilizacija. Kasnije se to povuklo jer zbog svoje krive seksualne orjentacije mogo si završtiti na lomači. U 20 stoljeću poćelo se to prihvaćati. Kao što su žene , crnci izborili svoja prava sad žele i oni/one u nekim zemljama im je u tome uspjelo.
Ok ,nek imaju prava kao svaki čovjek no mislim da nemogu u nekim stvarima biti 1:1 s heteroseksualcima.




Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by bokaso1 sri stu 30, 2011 1:37 pm

Prope, mozda si me pogresno razumeo..... Ne kazem da se ti ljdi trebaju prisilno leciti jer je to jako tesko.... Lecenje je samo na dobrovoljnoj bazi i moguce je.....

Da sve filije su neki oblik poremecaja u mozgu i neki se cak i zakonski sankcionisu..... No to nije tema...... Naravno te ljude ne treba dirati zato sto su takvi ali ih ne treba ohrabrivati u tome vec im ukazati na mogucnost vracanja u normalu...... Oni su opasni po sebe a samo potencijalno indirektno po drustvo..... Nije nuzno da budu opasni po nikoga......

A sad oko istinitosti podataka.... Ove podatke su izneli doktori i nisu ih opovrgli vec su samo skinuti sa spiska bolesti a posle i od Svetske Zdravstvene Organizacije..... Posle su se nasli neki koji su temi homoseksualizma poceli da proklamuju..... Na osnovu meni poznatih informacija po kom principu funkcionise SZO, ne sumnjam i istinitost podataka......

U ostalom saslusas cinjenice koje imas i doneses sam zakljucke..... Niko nikoga ne ubedjuje samo iznosi svoja misljenja......


bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...  - Page 2 Empty Re: Upotreba pogrdnih riječi - Pederluk, pederijada, pederski, pederčine...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.