Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti

4 posters

Go down

Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti Empty Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti

Postaj by Ly ned sij 09, 2011 6:38 pm

Božica nam je poslala novi tekst. Bila je danas u DM-u i vidjela strašne stvari neprikladne za jednu bogobojaznu hrvatsku ženu…

Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti LTBJ_header2


dali ste znali da u unom dučanu demu svakakove straote prodavaju bila ja sajukom tamo išli smo po vece papir i varikinu i vidijela ja neku kefu zazube lektričnu a več sam ćula da se takve stvari rade i ja nemogu reč da sam zate moderne zamišljotine ali moje unuke neperu zube kako sam ih ja ućila makar je tako najbolje metneš malo pepela i soka od limuna i malo zovine pa prstom istrljaš nego ta dijeca satim kefama i onim mastima utubi zube peru

a uvjek mi te moje unuke vele da nisam moderna pa sam si mislila da ču im kupit te kefe neka dijeca imaju i metnem ja to ukošaru i zovnem juku da mu pokažem a vidi ja da se njemu crni predočima i pitam ga ja šta je a un meni Vračaj to đže si našla dali znaš šta je to uni vibranti su ti to za kurvaćetine šta si to meču u unu stvar

i objasni un meni šta je to a ja odma znala da utom dučanu sotona caruje pa mi se zacrnilo predočima i nipet nišest nego nakasu i uvatila unu pradavaćicu zauvo i rekla Kako vas sram istid nije te sotonske mašine prodavat dali to more kome šta dobra donjet šta da mi nije bilo mog juke i da sam unukama to donjela misleč im kefu zazube kupit

još da vam kažem da uni to prodavaju odma do unih kaša za dijecu a nisu ti vibranti ni jedina straota utom dučanu jel uni vam prodavaju i une koldome protiv dijece a svaki pošten krščanin znade da su ti koldomi veliko zlo

jedan drugi put ču vam o koldomima protiv dijece pisat a sad moram da idem jel juko samo što nije došo izgostjone a još supu moram procjedit i tjesto skuvat



Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti Karburatori





http://www.niktitanik.com/2011/01/08/bozica-u-demu/
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti Empty61 / 99961 / 999Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti Empty

[Vrh] Go down

Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti Empty Re: Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti

Postaj by tanuki pon sij 10, 2011 1:03 pm

pa ja sam fan nicka,
ali nisam komentirao božicu
sad kad je maknuta, mogu,
dakle božica ima smisao za humor, ali furanje na nepravopis ipak ne podržavam, jer graniči sa razumjevanjem!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti Empty700 / 999700 / 999Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti Empty

[Vrh] Go down

Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti Empty Re: Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti

Postaj by Ly pon sij 10, 2011 1:41 pm

Što misliš, postoji li ta baba stvarno?
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti Empty61 / 99961 / 999Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti Empty

[Vrh] Go down

Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti Empty Re: Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti

Postaj by Narco pon sij 10, 2011 5:18 pm

vjerojatno ne
ovo je predobro,vuce me na neki valpovacki naglasak
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti Empty30 / 99930 / 999Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti Empty

[Vrh] Go down

Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti Empty Re: Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti

Postaj by Ly pon sij 10, 2011 6:03 pm

Baba je Hercegovka iz Crnih Lokava, ali kaže da živi blizu Zagreba.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti Empty61 / 99961 / 999Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti Empty

[Vrh] Go down

Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti Empty Re: Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti

Postaj by Stevo Largo pon sij 10, 2011 10:32 pm

vibranti su ti to za kurvaćetine šta si to meču u unu stvar


ima definicije u pm... Laughing
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti Empty20 / 99920 / 999Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti Empty

[Vrh] Go down

Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti Empty Re: Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti

Postaj by Ly uto sij 11, 2011 2:55 am

I ode nam Božica...

Dragi moji,

iako smo se fantastično zabavili s Božicom u zadnjih par dana i iako je pojava njene rubrike uzburkala duhove više nego ijedna rubrika koja se pojavila u zadnjih 10 godina (što dokazuje broj shareova na vaše Facebook profile i najveća pojedinačna posjeta subotom od 7060 unique visitora) odlučili smo ju MAKNUTI!

Ovaj site nije komercijalan i meni kao osnivaču puca kifla i za shareove i posjetu valoriziranu isključivo kroz brojke. Bitni ste mi VI i VAŠE mišljenje, pa makar se morao tu i tamo posuti pepelom.

Tko želi i dalje pratiti dogodovštine Božice Jurić može to na njenom Facebook profilu, a mi ovdje nastavljamo u našem uobičajenom revijskom tonu

Do novog uzburkavanja duhova…

Vaš Nik




http://www.niktitanik.com/





A baba ima i svoju stranku:

https://www.facebook.com/pages/Hrvacka-krscanska-stranka-postenja-i-domoljublja/171718669528942?v=wall




A ovo je njena prva kolumna:

Vjerojatno su mnogi od vas čuli već za gospođu Božicu Jurić, kraljicu Fekbuka koju smo angažirali da piše kolumne na našem siteu, a dali smo joj i fotić da slika svijet oko sebe. Evo prve kolumne, a Božica nije bila lijena pa je uslikala i uz tekst nam poslala i fotku crkve u koju svakodnevno ide. Očekujte nove dogodovštine uskoro, a s naše strane moramo priznati da jedva čekamo kako će na ovaj novinarski angažman reagirati ona kurvaćetina sa sisurdaćetinama koja se odaziva na ime Bosiljćetina.


ovo vam pišem ja božica i ja ču odsada bit novinarka ovdije jel su me una dva fina mladiča niktitan i saša marekovič pozvali da dođžem pa da mladi moru i tu da ćitaju šta ja pišem a ne samo na fekbuku došli oni unašu župu i zvoni meni mobilni a kad ono župnik i veli da dođžem jel me dva ćestita mladiča trebaju i da bi me nešta pitali i reknem ja to juki a un veli da neka iđžem i došla ja pa uni meni reknuli sve šta je i kako je i da bi volili da njima uinternetu pišem i još su mi aparat zaslikanje dali da ja mogu slikavati i slike mečat da vidite sve šta unas ima obečali su ti mladiči fini i da če dat para zacrkvu našu a i zastranku šta smo je ja i juko pravili to vam je hrvacka krščanska stranka poštenja i domoljublja i kad budu izbori unda čemo pobjedit i juko če bit precjednik a ja ču raditi ovo šta radi ova jaranka kosor i unda ima pocjeloj hrvackoj med i mljeko da teće u potokima moram da vam reknem da ja nemislim da je žemskoj mijesto u politiki i da una treba da je zašporetom i da služi muža i dijecu ali mojoj materi zorki šušak šta ucrnim lokvama živi se ukaziva gospa i gospa je rekla da ja morem upolitiku sve šta sam i žemsko jel je dosta više tih sotonskih stvari šta se pohrvackoj moru vidit znaći ja sam sad novinarka i sve ču vam pisat tako da mladi kad to ćitaju znadu koji je pravi i božiji put i da sanjega neskrenu i da znadu da prepoznaju kad sotona oče da zavede


http://www.niktitanik.com/2011/01/06/bozica-juric-1/#more-932

Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti Empty61 / 99961 / 999Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti Empty

[Vrh] Go down

Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti Empty Re: Limunska terapija Božice Jurić illiti kronika rvacke gluposti

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.