Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

+40
Prijateljska Zezancija
damfisk
zbracun
Krsto
sunce
Kyra
Noidan Kirot
Teo
tanuki
Purgy
Hate
Iron Man
pustinja
Amyicha
Prop
slavonka
Angie
Hunnerkongen
THUNDER_DINIX
Stevo Largo
m
AryMan
BAGIRA
eva kant
Dorian Gray
4 od 1
evitaa
gio_deluxe
frozenka
bittersweet
Mass
Shtiriputanac
Sinister
mrkyblu
Hitman
Love
goc
Sasuke
Neu
44 posters

Stranica 8 / 15. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by Neu pon srp 11, 2011 7:52 pm

Mass je napisao/la:
Neu je napisao/la:mogla bi taj traminac

Jedino što je to bijelo vino, ne znam zašto želiš kupit crno?
nznm jel vole bijelo
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty999 / 999999 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by Mass pon srp 11, 2011 7:53 pm

A kako znaš da vole crno??
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty200 / 999200 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by Neu pon srp 11, 2011 7:53 pm

nznm, sudim po sebi
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty999 / 999999 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by tanuki pon srp 11, 2011 7:57 pm

damfisk je napisao/la:Tko kaže da ne može postojat loš šampanjac? Tko brani šampanjcu da bude loš?
pa gle, šamanjac je zaštićeno ime, proizvodi se po strogo zadanim tehnološkim procesima, proizvod koji nosi ime šampanjac nije gazirano vino, a bilo bi glupo, da se od lošeg vina radi šampanjac;
pravi šampanjac jednostavno ne može biti loš- da druga priča su gazirana vina za 15 kn koja se prodaju za doćek nove godine
kultura pijenja šampanjca je poznata!
boca se ne otvara da eksplodira čep, svaka kap je dragocjena!
čaše za šampanjac su posebno dizajnirane, da imaju malu površinu isparavanja, kako bi se što dulje uživalo u oslobođenom duhu vina pripremljenom na taj način!
da moj damfi
pijenje vina i šampanjca je hedonizam,
nije ti to bevanda s kojom ćeš zaliti slane srdele Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty700 / 999700 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by damfisk pon srp 11, 2011 8:10 pm

Ajde sad mi reci:

1) šta iz te tvoje litanije koju si sad nasrao ovde dokazuje da šampanjac ne može bit loš?

2) tko te pitao kako se otvara boca i kakve su boce?

3) kakve jebene veze imaju bevanda i slane srdele sa činjenicom da šampanjac može bit loš?


damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by tanuki pon srp 11, 2011 8:34 pm

damfisk je napisao/la:Ajde sad mi reci:

1) šta iz te tvoje litanije koju si sad nasrao ovde dokazuje da šampanjac ne može bit loš?

2) tko te pitao kako se otvara boca i kakve su boce?

3) kakve jebene veze imaju bevanda i slane srdele sa činjenicom da šampanjac može bit loš?


nema tu filozofije,
šampanjac, ako je pravi šampanjac ne može biti loš i tu je kraj odgovora!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty700 / 999700 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by damfisk pon srp 11, 2011 8:48 pm

Zašto ne može? Tko mu brani da bude loš?
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by tanuki pon srp 11, 2011 9:13 pm

damfisk je napisao/la:Zašto ne može? Tko mu brani da bude loš?
brani mu brend i tehnologija-
nemože posojati loš šampanjac!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty700 / 999700 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by damfisk pon srp 11, 2011 9:21 pm

Može. Ne postoji nikakav razlog da ne postoji.

Sasvim je moguće proizvest loš šampanjac. Ako su sastojci loši, i konačni će proizvod bit loš, neka se radi po propisanom postupku.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by Mass pon srp 11, 2011 9:23 pm

Ne kužite jedan drugog.. Tanuki priča o tome kako se samo u francuskoj može proizvesti šampanjac u strogo kontorliranim uvijetima i onda isti ne može ispasti loš
a ti damfisk vjerojatno misliš na šampanjce na koje prvo pomisli 90% ljudi, tanuki te 'šampanjce' zove pjenušcima ili gaziranim vinima.. valjda..
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty200 / 999200 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by tanuki pon srp 11, 2011 9:48 pm

Mass je napisao/la:Ne kužite jedan drugog.. Tanuki priča o tome kako se samo u francuskoj može proizvesti šampanjac u strogo kontorliranim uvijetima i onda isti ne može ispasti loš
a ti damfisk vjerojatno misliš na šampanjce na koje prvo pomisli 90% ljudi, tanuki te 'šampanjce' zove pjenušcima ili gaziranim vinima.. valjda..
ma kužmj ja njega, ali on ne kuži mene,
jes mass
šampanjac je zaštićeni brend i potpuno je jasno da je nemoguće da postoji loš šampanjc,ali postoje različiti šampanjci za različite ukuse-
da mass- ti se kužiš u kvalitetu vina,
jbte- da mi ponudiš degustaciju ledenog vina, sad bi sjeo u auto i došao u ilok Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty700 / 999700 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by damfisk pon srp 11, 2011 10:08 pm

Mass je napisao/la:Ne kužite jedan drugog.. Tanuki priča o tome kako se samo u francuskoj može proizvesti šampanjac u strogo kontorliranim uvijetima i onda isti ne može ispasti loš
a ti damfisk vjerojatno misliš na šampanjce na koje prvo pomisli 90% ljudi, tanuki te 'šampanjce' zove pjenušcima ili gaziranim vinima.. valjda..

Kužim ja njega jako dobro, i znam razliku između šampanjca i pjenušca.

Samo kažem da je sasvim moguće proizvest loš šampanjac.

"Strogo kontrolirani uvjeti" su, u stvari, proizvodni proces. Svaki vinar registriran u području Champagne, koji slijedi zadani proizvodni proces, možeš proizvest šampanjac. I on, naravno, može bi loš.


Evo, ja, recimo, preselim se u Francusku, kupim vinograd i podrum na području Champagne, počnem proizvodit po šampanjskom proizvodnom procesu, i napravim govno.

I to moje govno je šampanjac. Loš, ali šampanjac.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by tanuki pon srp 11, 2011 10:19 pm

ma jebi se dalmoš,
činjenica je da nemaš pojma što je dobro vino,
teoretiziraš o šampanjcu, a istovremeno je činjenica da radite najgore vino koje uvaljujete naivnim turistima,
ko fol konobe sa dobrim vinom su samo farsa za naivne turiste-
vino vam je totalna koma!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty700 / 999700 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by damfisk pon srp 11, 2011 10:25 pm

Osim šta nemaš pojma o apsolutno ničemu o čemu si pokušavao diskutirat, još i lažeš.

Naime, nije točno da "radimo najgore vino".

Također, podaje se ono šta ljudi kupuju. Baš kao kad si ti, u svojoj naivnosti, kupio u Chamonixu neko govno, misleći da si kupio nešto bog te pita kako velebno, šta puno više govori o tvojoj gluposti nego o kvalitetama francuskog vina.

Kao šta rekoh, svatko proizvodi loše vino, to uopće nije problem. Dok god ima naivnih budala koje će to loše vino kupovat, to i takvo loše vino će se prodavat.

Iako, sudeći po onim vinima koje ti preporučaš ovdje po forumu, iskreno sumnjam da ti uopće znaš razlikovat dobro i loše vino. Godine konzumacije tih kontinentalnih đubara i kiseliša očito su učinile svoje... pa ti se slobodno može utrapit boca kvasine, ti ne bi osjetio razliku.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by tanuki pon srp 11, 2011 10:36 pm

damfisk je napisao/la:Osim šta nemaš pojma o apsolutno ničemu o čemu si pokušavao diskutirat, još i lažeš.

Naime, nije točno da "radimo najgore vino".

Također, podaje se ono šta ljudi kupuju. Baš kao kad si ti, u svojoj naivnosti, kupio u Chamonixu neko govno, misleći da si kupio nešto bog te pita kako velebno, šta puno više govori o tvojoj gluposti nego o kvalitetama francuskog vina.

Kao šta rekoh, svatko proizvodi loše vino, to uopće nije problem. Dok god ima naivnih budala koje će to loše vino kupovat, to i takvo loše vino će se prodavat.

Iako, sudeći po onim vinima koje ti preporučaš ovdje po forumu, iskreno sumnjam da ti uopće znaš razlikovat dobro i loše vino. Godine konzumacije tih kontinentalnih đubara i kiseliša očito su učinile svoje... pa ti se slobodno može utrapit boca kvasine, ti ne bi osjetio razliku.
ok, možda si u pravu!
možda ja apsolutno nemam pojma o vinima i samo se preseravam,
ali svoje preseravanje ću zadržati za sebe, za svoje prijatelje kojima ću uz klopu ponuditi vino po mom izboru i skupa s njima uživati u čaroliji okusa,
da radje ću izabrati kontinentalno đubre i kiseliš iz iloka, nego vaše bogom dato vino iz dalmacije Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty700 / 999700 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by damfisk pon srp 11, 2011 10:44 pm

Biraj ti šta hoćeš, jebe se meni...
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by tanuki pon srp 11, 2011 11:01 pm

damfisk je napisao/la:Biraj ti šta hoćeš, jebe se meni...
i meni se jebe, ali draga mi je otsutna Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty700 / 999700 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by pustinja uto srp 12, 2011 4:58 am

NIsam neki stručnjak po pitanju vinarstva i podrumarstva i na stranu to što ću uskoro dobiti certifikat EU na istu temu vinar/podrumar ali meni osobno bolje leže crna vina koja se troše u malim količinama čista (bez bevandisanja ili gemištacije a pogotovo bez kokakolizacije) čisto zbog flavonoida u crnim vinima.
Nadalje pogledajmo jedno od najčešćih crnih vina MERLOT po cjenovnom razredu ti vino s imenom merlot možeš kupiti od 12 do 112 kuna po flaši/butelji i iako mi osobno frnakovka iz jedne privatne vinarije leži najbolje neću se ljutiti niti gemišta sa vrbničkom žlahtinom ili malvazijom.
Slavonska vina nisu loša pogotovo predio oko Iloka zbog ocjeditog tla koji ne pomogučava duže zadržavanje vode nepropusnom sloju zemlje i omogućuje korjenu vinove loze slobodan rast i pojačan razvoj čime se crpi više korisnih kemijskih sastojaka iz otopine tla i samim time dobiva kvalitetnija boba grozda sa gotovo idelanim omjerom kiselina i šečera.
Isti slučaj je sa ormoškim(jeruzalemskim) vinogorjem i tamo mi odgovara laški rizling (iako nisam ljubitelj graševine i rizlinga zbog specifičnih okusa)
No da ja tu ne serem jer ipak ne poznajem dovoljno tu materiju, mogu samo reći da se kutjevo sjebalo nakon što su počeli vinograde saditi u ravnicama jer je za vina iz loze uzgojene na teškim glinastim tlima potrebna sasvim druga tehnologija uzgoja vinove loze, drugačija gnojidba i u konačnici dobivaju se drugačiji omjeri kiselina i šečera a vinogorje je isto kutjevačko kao i onog vina koje je dobiveno sa vinograda položenog na okolnim brdima.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by tanuki uto srp 12, 2011 5:18 am

i onda kao nemaš pojma Laughing
pa dao si kvalitetnu analizu- svaka čast majstore!!!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty700 / 999700 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by eva kant uto srp 12, 2011 6:00 am

tanuki je napisao/la:ma jebi se dalmoš,
činjenica je da nemaš pojma što je dobro vino,
teoretiziraš o šampanjcu, a istovremeno je činjenica da radite najgore vino koje uvaljujete naivnim turistima,
ko fol konobe sa dobrim vinom su samo farsa za naivne turiste-
vino vam je totalna koma!

pojma nemas. probaj zlatan plavac od plenkovica pa mi onda reci da dalmosi nemaju dobro vino.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty92 / 99992 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by tanuki uto srp 12, 2011 7:23 am

eva kant je napisao/la:
tanuki je napisao/la:ma jebi se dalmoš,
činjenica je da nemaš pojma što je dobro vino,
teoretiziraš o šampanjcu, a istovremeno je činjenica da radite najgore vino koje uvaljujete naivnim turistima,
ko fol konobe sa dobrim vinom su samo farsa za naivne turiste-
vino vam je totalna koma!

pojma nemas. probaj zlatan plavac od plenkovica pa mi onda reci da dalmosi nemaju dobro vino.
gle eva s tobom bi i ribar blo dobro vino Laughing
iznimke potvrđuju pravilo Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty700 / 999700 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by eva kant uto srp 12, 2011 8:29 am

kiseliša ima u svakom kraju, pogotovo u domaćoj radinosti, ali da si probao ono gore navedeno vino, imao bi drugačije mišljenje o vinima iz dalmacije.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty92 / 99992 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by tanuki uto srp 12, 2011 8:46 am

eva kant je napisao/la:kiseliša ima u svakom kraju, pogotovo u domaćoj radinosti, ali da si probao ono gore navedeno vino, imao bi drugačije mišljenje o vinima iz dalmacije.
gle eva, apsolutno nemam nikakvu sumnju, i dingač je dobro vino, ali upitno je dali cijena opravdava kvalitetu?
da činjenica je da se malo šalim,
istra je poznata po teranu i malvaziji, ali iskreno malvazija je vino koje ima ocjenu od 1 do 10-
loša malvazija je gora od najgoreg zagorskog "ronđoša" Laughing


tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty700 / 999700 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by eva kant uto srp 12, 2011 8:55 am

istra ima vrhunska vina, ali ih treba platiti.
ako ti nije žao dati 150 kn ( u trgovini, ne u nekom lokalu) za butelju malvazije santa lucija od kozlovića, onda nećeš sigurno požaliti.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty92 / 99992 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by tanuki uto srp 12, 2011 9:06 am

eva kant je napisao/la:istra ima vrhunska vina, ali ih treba platiti.
ako ti nije žao dati 150 kn ( u trgovini, ne u nekom lokalu) za butelju malvazije santa lucija od kozlovića, onda nećeš sigurno požaliti.
sigurno neću požaliti, ako ja priredim klopu ,recimo pastu sa tartufima, uz spomenuto vino i u društvu s tobom,
u svim drugim okolnostima požalio bi Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty700 / 999700 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 8 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 15. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.